Įkraunama...
Įkraunama...

Užsibuvę pieniniai dantukai

Laba diena, ieškau pagalbos. Mano sūnui 10 metų, priekiniai pieniniai dantukai iškrito ir užaugo nuolatiniai jau senai, tačiau bėda su krūminiais. Nekrenta nors tu ką. Poliklinikoje vieną dantuką išrovė pažiūrėti kas bus, tačia praėjus beveik 5 mėn. net panašumo nėra, kad kaltusi nuolatinis dantukas. Buvome pas endokrinologą, atlikęs visus reikiamus tyrimus pasakė, kad iš jų pusės viskas gerai. Tačiau aš labai nerimauju. Gal kam tekę susidurti su tokia problema? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Martynė @ 2008 08 27, 15:54)
Laba diena, ieškau pagalbos. Mano sūnui 10 metų, priekiniai pieniniai dantukai iškrito ir užaugo nuolatiniai jau senai, tačiau bėda su krūminiais. Nekrenta nors tu ką. Poliklinikoje vieną dantuką išrovė pažiūrėti kas bus, tačia praėjus beveik 5 mėn. net panašumo nėra, kad kaltusi nuolatinis dantukas. Buvome pas endokrinologą, atlikęs visus reikiamus tyrimus pasakė, kad iš jų pusės viskas gerai. Tačiau aš labai nerimauju. Gal kam tekę susidurti su tokia problema? unsure.gif

Mano berniukui irgi 10 m.irgi dar neiškritę krūminiaiai dantukai, kad jiems dar ir nelaikas g.gif ,bet ir traukti nereikia nes gali visai neišdygti.
Atsakyti
bigsmile.gif fdskfsl
Atsakyti
mano merginai 9 metai,tai pavasari tik isklibino virsutinius antrus pieninius,o dar nauji nesirodo g.gif zalgirio klinikoj dare nuotrauka,mate,kad yra uzuomazgos,ale kada islys? g.gif ar nereiks iki vestuviu laukti...
Atsakyti
Tie pieniniai dantys yra gana įdomus reikalas. Man paskutiniai (tiksliau, taip buvo manoma, kad jie paskutiniai) iškrito (tiksliau išlūžo ir išrovė šaknis, kai buvau 15). Dabar man 31. Maždaug prieš mėnesį prieš implantaciją man buvo daryta manoraminė nuotrauka ir buvo pastebėta, kad 3 dantukas apačioje irgi pieninis. g.gif Jo šaknis tris kartus trumpesnė nei nuolatinio danties, jis yra mažesnis už kitus.
Atsakyti