Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimo pradžiamokslis

Sveikutės, kaip ir nemačiau tokios temos, tai sakau reikia užvest nauja 4u.gif ax.gif Vat sakau, gal yra čia dar tik pradedančių neriuoklių? biggrin.gif Mokytumės kartu blush2.gif
Atsakyti
Aš aš aš biggrin.gif
Nusipirkau siūlų, vąšelį, pasikartojau ką prisimenu iš mokyklos laikų ir... nežinau nuo ko pradėt doh.gif Noriu trumpo megztuko, bet kad nelabai žinau nei kaip žinoti matmenis, juk (spėju), nėrinys gali trauktis arba išsitempti, nei nuo kurios vietos pradėti (nugaros, rankovių, ar nerti dalimis ir pan. g.gif
Schemų, kur taškiukai ir pagaliukai irgi kol kas neiššifruoju laugh.gif
Tamsus miškas kol kas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cinside: 29 rugpjūčio 2008 - 18:50
as irgi taip pat vaseliu turiu, siulu...gal kur nors rasiu lotuliukas.gif seip ir man tos chemos nedaug kol kas ka sako. pamaciau zurnale grazu drugeli isnerta, tai panorau ir as taip biggrin.gif

zinau tik tiek kad kai as neriu tuo paprastu paprasciausiu budu man vis sonai susitraukia doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Va ką radau:
http://picasaweb.goo..._NerimasVaseliu
Prašviesėjo thumbup.gif
Viskas labai aiškiai.
Šiandien visą dieną nėriau viską pagal pamokėles. Gal tik keli nesigavo, bet nesigilinau, nes neprireiks man neriant. O nerti sugalvojau va ką:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cinside: 30 rugpjūčio 2008 - 15:44
grozis wub.gif aciu uz pamokeles thumbup.gif drinks_cheers.gif notworthy.gif
Atsakyti
Jau 7 kartus ardžiau laugh.gif Ir dar nepabaiga turbūt biggrin.gif
Taip būna, kai nėra kam patart, nes niekas aplink nert nemoka smile.gif
Atsakyti
tai taip, tada blogiau doh.gif as tai turiu mociute mokancia nert tai sake dar pamokins rolleyes.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2008 08 30, 17:43)
Va ką radau:
http://picasaweb.goo..._NerimasVaseliu
Prašviesėjo  thumbup.gif
Viskas labai aiškiai.



dekui uz nuoroda - super drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo supersandryte: 18 rugsėjo 2008 - 18:33
Cinside gal turi sio megztuko nerimo schema? jau senokai ji nusiziurejau irgi, bet niekaip nerandu aprasymo jo.. tu senu nuorodu man jau nebatidaro.. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciosyte: 20 rugsėjo 2008 - 18:49
supersandryte super kad radai kur galima rasti informacijos apie nerima thumbup.gif ,nes as nieko visiskai nemoku o taip norisi ismokt blush2.gif beje kaip reikia ideti uotraukas,ideciau kelis nertus pavyzdukus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingaar23: 03 spalio 2008 - 18:46
QUOTE(Cinside @ 2008 08 30, 16:43)
Va ką radau:
http://picasaweb.goo..._NerimasVaseliu
Prašviesėjo  thumbup.gif
Viskas labai aiškiai.
Šiandien visą dieną nėriau viską pagal pamokėles. Gal tik keli nesigavo, bet nesigilinau, nes neprireiks man neriant. O nerti sugalvojau va ką:
user posted image



jetau, kaip dėkui už šią nuorodą smile.gif
kažko panašaus jau kelias dienas internete ieškojau smile.gif
Atsakyti
o gal kas turi sutartiniu zenklu reiksmiu lentele?Labai praverstu mums,besimokancioms 4u.gif
Atsakyti