Įkraunama...
Įkraunama...

Trumpi plaukai

grazi smile.gif mano dabar tokia smile.gif neseniai daziau rolleyes.gif labai dziaugiuosi rezultatu ax.gif labai plaukai atsigave atrodo,ta spalva blizgesi toki suteikia...nu zodziu pasaka mirksiukas.gif
Atsakyti
gal zinote internetiniu puslapiu, kur galima butu amatyti daug trumpu stilingu sukuosenu?
Atsakyti
www.dailymakeover. com

Yra visokiausiu sukuosenu, netgi galima savo foto ysideti ir eksperimentuoti 4u.gif
Atsakyti
Ech ir man sita temele artima, sestadieni leksiu pas kirpeja, ir dabar esu giliuose apmastymuose, sirdis nori plaukus kirpt zemen, pas mane sukuosenos irgi keiciasi kazkur kas 5 metais, dabar jie ilgi tiesus, su kare, ir labai veliasi, gan ploni, atsibodo kazkaip, noriu iki peciu, bet niekaip nesugalvoju kokio modeliuko.... rolleyes.gif
Atsakyti
Ataugo mano trumpi plaukai, beveik pecius siekia. aisku sukuosenos jau nebeliko. ir galvoju db kaip kirptis. net neisivaizduoju. gal labai trumpu nenoreciau. bet kad plaukai bent kokia forma turetu ir nebutu prilipe, ir gale pakelti. gal uzmatet kokiu graziu trumpu plauku sukuosenu, kurias galima butu padaryt is ataugancio kare?
g.gif
Atsakyti
Pagooglink "hairstyle" ir pan. 4u.gif
Atsakyti
o as turejau labai faina "plaukuosena", kol neisslinko mano plaukuciai ir neliko to viso grazumo verysad.gif tai "nusidziorinau" iki peciu... doh.gif
Atsakyti
va, pagaliau radau sita video

http://tv.lrytas.lt/...amp;active=1426

noriu tokio kirpimo kaip pas Mia. tik kaip tai paaiskinti kirpejai?
is esmes kazkas panasuas pas mane ir buvo. tik kad plaukai labai ataugo - paskut. karta buvau kirpikloj pavasari. tik kad pas mane nebuvo iskarpyti plaukai taip, buvo vieno ilgio, nes buvo kare.
man lb grazu kaip priekis atrodo pas ja. pati nesioju grifka ant sono.

gal kas uzmatet foto is tos laidos?
Atsakyti
QUOTE(olialiaa @ 2009 10 05, 16:13)
gal kas uzmatet foto is tos laidos?

Radau kelias foto, kur Mia su tokiu kirpimu mirksiukas.gif Gal pagelbės (video plaukai labiau sukelti)

user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
labas rytas,
nuejau pas kirpeja keisti sukuosena, o si sako"pakirpsiu tik galiukus, nes ilgi ir tiesus plaukai tau tinka; jeigu nukirpsiu,tai tu su jais nesusitvarkysi". Nu virsune,dar sito neisgyvenau. Visos kirpejos siulo savo paslaugas,kad tik daugiau uzdirbti,o sita mano paleido beveik tokia,kokia atejau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vernela @ 2009 10 06, 09:10)
labas rytas,
nuejau pas kirpeja keisti sukuosena, o si sako"pakirpsiu tik galiukus, nes ilgi ir tiesus plaukai tau tinka; jeigu nukirpsiu,tai tu su jais nesusitvarkysi". Nu virsune,dar sito neisgyvenau. Visos kirpejos siulo savo paslaugas,kad tik daugiau uzdirbti,o sita mano paleido beveik tokia,kokia atejau. smile.gif

Iš vienos pusės- norisi sveikinti, kad superinę kirpėją turi, kuri žino kas tau gražiai tinka thumbup.gif thumbup.gif
O iš kitos pusės- išėjai nepateisinus lūkesčių- neturi trumpų plaukučių doh.gif
Bet niekis- nusikirpti visada spėsi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice tea: 06 spalio 2009 - 10:06
QUOTE(Ice tea @ 2009 10 06, 07:58)
Radau kelias foto, kur Mia su tokiu kirpimu  mirksiukas.gif Gal pagelbės (video plaukai labiau sukelti)

user posted image user posted image user posted image user posted image




dekui 4u.gif
Atsakyti