Įkraunama...
Įkraunama...

Trumpi plaukai

QUOTE(JDA @ 2011 02 09, 18:09)
[color=green]Kardinalus pasikeitimas man jau yra nesvetimas, tad vakar sedėdama ir laukdama kol gražina mano draugę sugalvojau savo plaukučiams pasakyti ATE rolleyes.gif

thumbup.gif Išvada-nebijokim keistis,tai gali būti tik į naudą mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
JDA, jums labai tinka naujas kirpimas ,super,kad ryzotes pasikeist rolleyes.gif
Atsakyti
Ačiū labai mergytės 4u.gif ir jaučiuosi pati labai gerai su nauja šukuosena thumbup.gif
Atsakyti
JDA super, labai grazus kirpimas, labai Tau tinka, saunuole, kad nepabijojai smile.gif Ner ka lyginti su vaizdu pries tai
Atsakyti
QUOTE(angeliuke2 @ 2011 02 11, 23:03)
Norėčiau trumpų plaukų, iki pečių maždaug, tačiau bijau,kad kirpimas pastorins dar labiau. ką patartumėte?

Iki pečių kirpimas tikrai neturėtų storinti veido mirksiukas.gif Kad būtų drąsiau- pasikalbėk su kirpėja dėl pačio kirpimo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2011 02 13, 21:55)
JDA super, labai grazus kirpimas, labai Tau tinka, saunuole, kad nepabijojai smile.gif Ner ka lyginti su vaizdu pries tai


ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JDA @ 2011 02 09, 19:09)
[


Eina sau kaip gražu bigsmile.gif esu fanė tokių šukuosenų
Atsakyti
IDA, labai sauniai atrodate, kirpimas puikus thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2011 02 09, 21:07)
WOUW  bigsmile.gif Super žingsnis  thumbup.gif  thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
notworthy.gif
Atsakyti
JDA nu super apakau kaip pamaciau iskarto veidas plonesnis ir labai grazu, tik va man iskiko klausimas jusu plaukai puciasi tai kaip su tokia sukuosena ar nesibanguoja kirpciai ilgesni kaip tvarkystis su jais, turiu ikiliemeneles segtuko ilgio plaukaus jie puciasi ir banguojasi lengvai noriu pasikeitimo, bet bijau velniskai kirpti del putimosi
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2011 02 17, 15:52)
JDA nu super apakau kaip pamaciau iskarto veidas plonesnis ir labai grazu, tik va man iskiko klausimas jusu plaukai puciasi tai kaip su tokia sukuosena ar nesibanguoja kirpciai ilgesni kaip tvarkystis su jais, turiu ikiliemeneles segtuko ilgio plaukaus jie puciasi ir banguojasi lengvai noriu pasikeitimo, bet bijau velniskai kirpti del putimosi


išties mano plaukai ir linke pustis ir banguotis doh.gif , bet man iškart kirpėjas Dima pasakė, kad norint išlaikyti šukuoseną reikės nemažai padirbėti, tad mano piniginę paplonino, Fudge pasta ir plaukų tiesintuvas, jei niekur neinu tai ir plaukus palieku naturaliai išdžiūti, bet jei kur einu tada jau tenka padirbėti, bet nesigailiu nė kiek ir ateity nešiosiu tik trumpą šukuoseną wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JDA: 17 vasario 2011 - 17:01