Įkraunama...
Įkraunama...

Trumpi plaukai

QUOTE(emiliuxas @ 2012 12 13, 01:51)
nu fsio jau laiminga! turiu tokia sukuosena, tik dar reikia nusidazyti plaukus tada gal ir pasirodysiu  ax.gif  user posted image

mano kirpimas labai panasus,tik kaire puse apkirpta trumpiau nei desine ir desinej pusej palikta sruoga ilga is sono,o spalva beveik tokia kaip mano,bet po svenciu planuoju dazytis tokia spalva,kaip avatare.

kazkada turejau plaukus iki liemenuko uzsegimo,nesigailiu apsikirpus,jau apie 2 metus turiu toki kirpima ir labai patenkinta esu thumbup.gif vasara rizikuoju,eksperementuoju,viena sona buvau su masinele nukirpus.

Minusas tik vienas-reikia daznai kirptis.
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2012 12 13, 02:51)
nu fsio jau laiminga! turiu tokia sukuosena, tik dar reikia nusidazyti plaukus tada gal ir pasirodysiu  ax.gif  user posted image




Labai grazu, pas ka kirpotes???
Atsakyti
QUOTE(zaja @ 2012 12 13, 17:21)
oho, superinis kirpimas  thumbup.gif
Butinai idek nuotrauka kaip realybej atrodai  bigsmile.gif
As labai norejau tokio kirpimo, bet kirpejai nesigavo sad.gif
user posted image
Man su trumpais plaukais maziau vargo. Ir atrodau sau jauniau  g.gif

bet cia ne tik kirpimas bet ir modeliavimas turetu buti kiekvienadiena smile.gif


o as visada turejau ilgus plaukus , bet pastaruoju metu atrdau save trumpam kirpime - kare , labai patinka ir tinka mirksiukas.gif



user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(mamulka10 @ 2012 12 28, 13:47)
bet cia ne tik kirpimas bet ir modeliavimas turetu buti kiekvienadiena smile.gif

o as visada turejau ilgus plaukus , bet pastaruoju metu atrdau save trumpam kirpime - kare , labai patinka ir tinka  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif taip ir modeliavimas tikrai neuztrunka ilgai,man uztenka 5 min. smile.gif

grazus kirpimas,svarbiausia kad tinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulka10 @ 2012 12 28, 14:47)
bet cia ne tik kirpimas bet ir modeliavimas turetu buti kiekvienadiena  smile.gif
o as visada turejau ilgus plaukus , bet pastaruoju metu atrdau save trumpam kirpime - kare , labai patinka ir tinka  mirksiukas.gif


gražūs kirpimai, buvau ir aš taip apsikirpusi. tekdavo tiesintis plaukus, nes kitaip ant galvos betvarkė būdavo doh.gif
Atsakyti
Gal kokį šampūną parekomenduotumėte, kuris glotnina plaukus g.gif
Atsakyti
Sveikos, jungiuosi ir as i trumpaplaukiu buri smile.gif
mano sukuosena tokia tokia
Atsakyti
brangiakaile, SUPER thumbup.gif
AS irgi panasia bandziau, bet kadangi mano plaukai linke garbanotis, tai dziaugiausi neilgai smile.gif Dabar dar trumpesne cool.gif

Atsakyti
Sveikos,

Dabar mano plaukai tokie. Noriu tokių. Ką manote? blush2.gif
Atsakyti
va cia mano kirpimas,tik trumpesnis ir plaukai raudonos spalvos smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 02 02, 15:32)
va cia mano kirpimas,tik trumpesnis ir plaukai raudonos spalvos smile.gif

user posted image

kaip gražu bigsmile.gif įsivaizduoju raudonus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(username @ 2013 02 02, 15:36)
kaip gražu bigsmile.gif  įsivaizduoju raudonus wub.gif

daug kirpimu esu isbandzius,bet sitas man wub.gif jau metus laiko ji nesioju ir neketinu keisti smile.gif
Atsakyti