Įkraunama...
Įkraunama...

Trumpi plaukai

QUOTE(Elija* @ 2013 02 27, 14:11)
  tiesiog betkuriam vyrui jei pakistum foto ilgaplaukes ir trumpapplaukes pasakys, kad graziau ilgi

Dar man labai efektingai atrodo trumpai kirpti vario spalvos  plaukai  wub.gif

jeigu tai butu mano nuotraukos-bent jau mano vyras pasirinktu trumpais plaukais lotuliukas.gif jis kaip tik praso,kad neauginciau,nes man ilgi netinka schmoll.gif

drinks_cheers.gif norejau persidazyti,bet vyras sake is namu isvarys lotuliukas.gif aisku cia juokai,bet man kol kas ir mano raudona wub.gif nu dabar tamisiai raudona smile.gif

o siaip nesvarbu kokio ilgio plaukai-bet mano manymu turi buti priziureti ir graziai atrodyti.
Atsakyti
Man irgi ilgi plaukai netinka. Kai nusikirpau plaukus, daugelis sakė( net ir vyrai), kad dabar daug geriau atrodau. Bet kai savo pusilgius plaukus nusikirpau trumpai, vyras girdavo ir sakydavo, kad atrodau kaip prancūzė. Dabar vėl atsiauginau, tai neseniai leptelėjo, kad atrodžiau kaip berniukas. doh.gif manau, kad moterys, nusikirpusios plaukus tampa stilingesnės. Kažkaip daugeliui kyla noras dažniau segėti auskarus, dažytis ir panašiai.
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 02 27, 14:27)

o siaip nesvarbu kokio ilgio plaukai-bet mano manymu turi buti priziureti ir graziai atrodyti.

drinks_cheers.gif vat butent ir kad svarbu tiktu pagal bruozus , veido forma , ir net figura ... ax.gif Jei stambi moteris paleis kasas iki siknos ..is nugaros atrodys tikra backute ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Sulu @ 2013 02 27, 14:35)
manau, kad moterys, nusikirpusios plaukus tampa stilingesnės. Kažkaip daugeliui kyla noras dažniau segėti auskarus, dažytis ir panašiai.


tikrai taip ..stilingiau, nes nu ka gali padaryt i lygiu ilgu plauku... ne kazka ... kasdien taip pat...o trumpus viena diena i viena puse , kita pabandai pakausi pasiaust , dar kita i virsu ... thumbup.gif
O del dazmosi ar auskaru ne tai, kad kyla noras dazniau , o tai kad viskas matosi ir efektingiau atrodo... mirksiukas.gif
Atsakyti
Justynka labai graziai atrodai, super thumbup.gif

P.S As ir jau daugeli metu trumpaplauke, mano vyrui labai patinka.
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2013 02 27, 15:35)
manau, kad moterys, nusikirpusios plaukus tampa stilingesnės. Kažkaip daugeliui kyla noras dažniau segėti auskarus, dažytis ir panašiai.

Tikrai taip drinks_cheers.gif Aš kai buvo ilgi,tai ir ryte jei labai tingėdavau,neplaudavau galvos(nors man būtina kasdien,nes plaukai labai riebaluojasi),o tiesiog susirišdavau kuoduką ir veždavau į daržą vaikus ax.gif O dabar tikrai neleisiu sau eiti,kaip viščiokui,kad vienas plaukas į kairę,kitas į dešinę lotuliukas.gif Trumpi plaukai atitinkamai reikalauja ir skrupulingos priežiūros ,ir skatina labiau paryškinti veiduko bruožus drinks_cheers.gif

QUOTE(Elija* @ 2013 02 27, 15:57)

O del dazmosi ar auskaru ne tai, kad kyla noras dazniau , o tai kad viskas matosi ir efektingiau atrodo...  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif

Ačiū,mergytės 4u.gif Jaučiuosi fantastiškai,sulaukiu daugybės komplimentų,nors pirmas dalykas,ką padaro tie,kas nematė-išsižioja lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Elija* @ 2013 02 27, 15:11)
Juolab kad Justynka uzsimine, kad vyras nenori ,kad ji kirptusi trumpai... Aisku kas jo klaus , jai moteris jauciasi savimi... As irgi nesiojau kokius 8 metus tik trumpus kirpimus... kai atsiauginau, vyras prase nebekirpti daugiau, bet kolkas as dar ir pati nenoriu.....

Na,jis nebuvo prieš,bet jis neįsivaizdavo,kaip aš atrodysiu lotuliukas.gif O tiksliau sakant,jis nepasitiki mūsų miestelio kirpėjom,nes labai retai kada grįždavau ir jam patikdavo blush2.gif Tiesiog nerimavo,kad per daug rizikuoju "atsiduodama kaimo kirpėjom"-citata iš mūsų pokalbio lotuliukas.gif Sako važiuok jau geriau pas Rimdžių kokį,ar kur lotuliukas.gif Bet kai grįžau,tai labai nustebo,ir dabar tikrai giria kasdien,ko ankščiau nebūdavo ax.gif Vakar važiuojam į miestą,sako nu dabar atrodai tokia stilinga,tokia solidesnė,nei ankščiau biggrin.gif Brolis mano tai iš vis,tik pamato ir sako:nu afigienai atrodai lotuliukas.gif Labai džiaugiuosi,kad neprašoviau ir pataikiau,kad patinka ne tik man,bet ir visiem aplinkiniam thumbup.gif Bet sutinku-rizikavau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Justynka @ 2013 02 28, 08:57)
1 Tikrai taip drinks_cheers.gif Aš kai buvo ilgi,tai ir ryte jei labai tingėdavau,neplaudavau galvos(nors man būtina kasdien,nes plaukai labai riebaluojasi),o tiesiog susirišdavau kuoduką ir veždavau į daržą vaikus ax.gif O dabar tikrai neleisiu sau eiti,kaip viščiokui,kad vienas plaukas į kairę,kitas į dešinę lotuliukas.gif Trumpi plaukai atitinkamai reikalauja ir skrupulingos priežiūros ,ir skatina labiau paryškinti veiduko bruožus  drinks_cheers.gif

2 Ačiū,mergytės 4u.gif Jaučiuosi fantastiškai,sulaukiu daugybės komplimentų,nors pirmas dalykas,ką padaro tie,kas nematė-išsižioja  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

3 Na,jis nebuvo prieš,bet jis neįsivaizdavo,kaip aš atrodysiu lotuliukas.gif O tiksliau sakant,jis nepasitiki mūsų miestelio kirpėjom,nes labai retai kada grįždavau ir jam patikdavo blush2.gif Tiesiog nerimavo,kad per daug rizikuoju "atsiduodama kaimo kirpėjom"

1 visiskai sutinku drinks_cheers.gif

2. thumbup.gif
as irgi sulaukiu daug komplimentu del sukuosenos,o dar daznai isgirstu,kad labai grazu-bet jie taip bijotu kirtpis biggrin.gif

3.del kirpeju visiska tiesa doh.gif labai svarbu rasti gera kirpeja doh.gif mano vyras irgi yra mates,kai grizdavau is kirpyklos verkdama doh.gif
Atsakyti
Justynka nuostabus pokyciai 4u.gif ar zadi visad dabar trumpus plaukus turet?
o del vyru, tai mano draugas irgi buvo is tu, kurie supykdavo vien nuo kalbu, kai pasakydavau, kad noriu trumpai plaukus nukirpti. nusikirpau be jo zinios ir sutikimo, pranesiau jam sms biggrin.gif bet kai pamate, pripazino, kad graziai atrodau ir daznai isgirstu, kad man tinka. apsikirpusi jauciuosi tarsi kitas zmogus.
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 02 28, 10:08)
1. as irgi sulaukiu daug komplimentu del sukuosenos,o dar daznai isgirstu,kad labai grazu-bet jie taip bijotu kirtpis
2.del kirpeju visiska tiesa doh.gif labai svarbu rasti gera kirpeja doh.gif mano vyras irgi yra mates,kai grizdavau is kirpyklos verkdama doh.gif

1.Jo jo,man irgi dauguma sako,kad nu ir drąsi lotuliukas.gif
2.Taigi va,kad dar jei nudažys ne taip,didelės bėdos lyg ir nėra,bet jei jau nukirps,tai viskas,nors kepurę maukšlinkis ir slėpkis po lapais doh.gif

QUOTE(brangiakaile @ 2013 02 28, 12:54)
1.Justynka nuostabus pokyciai  4u.gif ar zadi visad dabar trumpus plaukus turet?
2. apsikirpusi jauciuosi tarsi kitas zmogus.

1.Ačiū 4u.gif Na,dabar jaučiuosi puikiai,ir manau,kad trumpi plaukai tikrai ilgam smile.gif Dėl spalvos nesu tikra,patinka būti blondine,bet galvoju,gal reikėtų tamsėliau g.gif Net nežinau rolleyes.gif
2.Aš irgi drinks_cheers.gif Visiškai kitas jausmas thumbup.gif
Atsakyti
O aš tai jau susidūriau su pirmomis trumpų plaukų problemomis lotuliukas.gif Negaliu susiformuoti savo kare, po kirpyklos tris dienas šukuosena laikėsi, o dabar vos pusdienį lotuliukas.gif Be feno ir stiprių formavimo priemonių turbūt niekaip nepavyks g.gif
Gal kas turi patarimų kaip pasikelti tuos plaukus ant pakaušio? blush2.gif Gal didelį suktukai tiktų g.gif Bandžiau su papilotėm, laikiau iki valandos, o išleidus buvo garbanos blink.gif Taip norisi apsieiti be plaukų džiovintuvo ir tų stiprių fiksavimo priemonių, kurios nėra sveika plaukams unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kisulita @ 2013 02 28, 23:30)
O aš tai jau susidūriau su pirmomis trumpų plaukų problemomis lotuliukas.gif Negaliu susiformuoti savo kare, po kirpyklos tris dienas šukuosena laikėsi, o dabar vos pusdienį lotuliukas.gif Be feno ir stiprių formavimo priemonių turbūt niekaip nepavyks g.gif
Gal kas turi patarimų kaip pasikelti tuos plaukus ant pakaušio? blush2.gif Gal didelį suktukai tiktų g.gif Bandžiau su papilotėm, laikiau iki valandos, o išleidus buvo garbanos blink.gif Taip norisi apsieiti be plaukų džiovintuvo ir tų stiprių fiksavimo priemonių, kurios nėra sveika plaukams unsure.gif verysad.gif

trumpai kerpuosi jau...20 metu smile.gif Taip, kad... kaip sutvarkyti juos be putu ir feno ...net neisivaizduoju.....ir taip diena is dienos. Na nebent jau labai geri plaukai smile.gif Nesakau, kad visoms to reik, bet jei jau sukuosena tesilako pusdieni... tai matyt toks jau plaukas, kad reiks jam kazko daugiau nei sampuno ir ranksluoscio....

Gerai plaukus papurena plauku pudra, bet reik igusti, nepadaugint, nes riebalins plauka jei perdaug uzpilsi.

Dar vienas budas "pakelt" plaukuciams - lengvai pavelt ties saknimis, tarkim ties pakausiu.

arba purksteliu lako ne ant visu plauku, o tik ties plauku saknimis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Unera: 01 kovo 2013 - 18:19
Matot kaip visoms skirtingai g.gif Man kaip tik trumpi plaukai geri tuo, kad aš išsiplaunu ir einu, jei tik geras kirpėjas buvo. Net fenu nedžiovinu, plaunu kas rytą. Kai jau kažką darau, tarkim keliu į viršų, tai naudoju pudrą, ar vašką, bet čia jau šukuosena. Aišku mano plaukai dėkingi trumpiems kirpimams. Daug ir visiškai tiesūs
Atsakyti
Na, aš dar pabandysiu kitokių būdų sutvarkyti jiems, bet jei būtinai reikės feno ar lako, tai turbūt teks atsiauginti plaukus arba paprastesnės šukuosenos unsure.gif
Atsakyti