Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairūs tyrimai nėštumo metu

Esu 11 savaitė nėščia. Padarė šlapimo tyrimą ir jame yra eritrocitų. Seselė sakė, kad tai nėra gerai. Gal kas žinote, kodėl jie atsiranda ir ką tai galėtų reikšti?
Pas gydytoją dar nebuvau, dar visa savaitė iki apsilankymo.
Atsakyti
Patarsiu labai paprastai - kol nebuvai pas gydytoja, nesuk galvos ir neprisigalvok diagnoziu pati. Daug kas nestumo metu yra negerai, bet tam ir yra nesciuju prieziura. Man 21 nestumo savaite is kazkur islindusi gimdos mioma sukele stipru uzdegima (10 d. gulejau ligoninej "po penicilinu"). Skirtingi daktarai ivairiai traktavo, o viena daktare Seskines poliklinikoj tiek prigasdino, kad per asaras kelio nemaciau - pasake, kad tai greiciausiai vezine cista ir reikia pjauti lauk kuo greiciau!. Mano ginekologe (vaikstau privaciai) buvo porai dienu isvykusi ir as tik telefonu su ja konsultavausi, bet kadangi man reikejo siuntimo i klinikas nulekiau ir i Seskines poliklinika... Lygiai tas pats buvo ir su kraujo tyrimais. Seskines poliklinikoj daktare neizvelge problemos hemoglobino sumazejime (tipo: nesciosioms normalu, o jus is prigimties balta), o Antakalnio klinikose gydytojai del tokiu zemu hemoglobino rodikliu pasiurpe buvo.
Uz tai noriu tave nuraminti - palauk savo daktares ir visokiu ten sesuciu neklausyk. Jei butu tikrai kas nors labai rimta, niekas nebutu leides tau savaite vizito laukti. Viskas bus gerai!
Atsakyti
Nežinau, nei ką galvoti... Esu 38 sav. nėščia. Prieš savaitę dariausi šlapimo tyrimą, rodė labai daug ketonų 3,9 ( kai visą nėštumą jų buvo 0,5). Gydytoja liepė gerti dar daugiau vandens. Gėriau. Pakartojom tyrimą, o ketonų kiekis nesumažėjęs, tas pats. Gydytoja logiško paaiškimo taip ir nesurado, tyrimas rodo tik tiek geriau, kad vandens tikrai daug gėriau... O kur pagerėjimas? Ryt vėl darys ekstra šlapimo tyrimą...

Atsakyti
QUOTE(Paulita @ 2007 10 16, 09:06)
Patarsiu labai paprastai - kol nebuvai pas gydytoja, nesuk galvos ir neprisigalvok diagnoziu pati. Daug kas nestumo metu yra negerai, bet tam ir yra nesciuju prieziura. Man 21 nestumo savaite is kazkur islindusi gimdos mioma sukele stipru uzdegima (10 d. gulejau ligoninej "po penicilinu"). Skirtingi daktarai ivairiai traktavo, o viena daktare Seskines poliklinikoj tiek prigasdino, kad per asaras kelio nemaciau - pasake, kad tai greiciausiai vezine cista ir reikia pjauti lauk kuo greiciau!. Mano ginekologe (vaikstau privaciai) buvo porai dienu isvykusi ir as tik telefonu su ja konsultavausi, bet kadangi man reikejo siuntimo i klinikas nulekiau ir i Seskines poliklinika... Lygiai tas pats buvo ir su kraujo tyrimais. Seskines poliklinikoj daktare neizvelge problemos hemoglobino sumazejime (tipo: nesciosioms normalu, o jus is prigimties balta), o Antakalnio klinikose gydytojai del tokiu zemu hemoglobino rodikliu pasiurpe buvo.
Uz tai noriu tave nuraminti - palauk savo daktares ir visokiu ten sesuciu neklausyk. Jei butu tikrai kas nors labai rimta, niekas nebutu leides tau savaite vizito laukti. Viskas bus gerai!


nesutinku is patirties, visada verta pasidometi paciai ka kokie tyrimai reiskia ir isklausyti kitos nuomones ne vien vieno gydytojo nuomones. Irs visada reikia reikalauti, kad viska paaiskintu, kas ir kaip.
del to, kad nestukem daznai buna visokiu negerumu tai tiesa, bet visada reikia ivertinti rizika, nes mazuleliai skirtingi, vienos mamytes visokiom infekcijom perserga ir vaikuciai sveiki, taciau daznai buna ir kitaip...
as tai patarciau dometis, klausineti ir ne visada jei pati jauties blogai klausyti gydytojos, nes ir jos klysta.
Atsakyti
sveiki, man nestuke.gif 15 sav.snd suzinojau, kad mano kraujo hemaglobinas 110. gydytoja israse gelezies ir liepe valgyti gelezies turinciu produktu. man neramu. g.gif ar atsistatys hemaglobino norma, nes pries menesi buvo viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(auksytele @ 2007 11 21, 19:14)
sveiki, man  nestuke.gif 15 sav.snd suzinojau, kad mano kraujo hemaglobinas 110. gydytoja israse gelezies ir liepe valgyti gelezies turinciu produktu. man neramu. g.gif  ar atsistatys hemaglobino norma, nes pries menesi buvo viskas gerai.




Man irgi hemoglobinas buvo žemas, tai aš išsigydžiau gerdama skiestas burokėlių sultis. Bet man hemoglobinas nesiekė nė 100, o tau manau tikrai nėra taip blogai, nepergyvenk. 4u.gif
Atsakyti
labas man padare pirmus tyrimus kraujo ir slapimo bet jau 3 sav.jokiu ziniu apie rezultatus ar jie geri ar blogi laukiau laisko ar skambucio bet nieko o pas gydytoja dar uz pusantros savaites gal tik ten ir pasakis apie atsakymus.Gyvenu ne Lt.kaip manot jei kas butu negerai gal butu jau senai pranese?truputy neramu nes nezinau kokie tie rezultatai.man 14savaite eina.
Atsakyti
QUOTE(smerfetka @ 2007 11 21, 14:52)
Nežinau, nei ką galvoti... Esu 38 sav. nėščia. Prieš savaitę dariausi šlapimo tyrimą, rodė labai daug ketonų 3,9 ( kai visą nėštumą jų buvo 0,5). Gydytoja liepė gerti dar daugiau vandens. Gėriau. Pakartojom tyrimą, o ketonų kiekis nesumažėjęs, tas pats. Gydytoja logiško paaiškimo taip ir nesurado, tyrimas rodo tik tiek geriau, kad vandens tikrai daug gėriau... O kur pagerėjimas? Ryt vėl darys ekstra šlapimo tyrimą...


buvau nusinuodijus maistu, tai nulekiau pas savo gyd. (vaikstau privaciai). dare slapimo tyrimus, ir rado ketonu, o tai reiskia kad organizme skysciu trukumas. Liepe gerti kuo daugiau, kad atsistatytu viskas. Per stebukla kita diena padarius tyrima ketonu jau nerado. Nors siaip tai, jei nebuna pagerejimo, tokiu atveju gresia paguleti po laseline.
Na bent jau mano atveju taip buvo
Atsakyti
mergaites, o gal galit surasyti kokiom nestumo saviatem kokie tyrimai turi buti atliekami? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mergina05 @ 2008 01 16, 22:13)
mergaites, o gal galit surasyti kokiom nestumo saviatem kokie tyrimai turi buti atliekami?  smile.gif


bent jau privaciai kur as vaikstau.
nuo 10 sav. stoji iskaiton.
iki 12 sav. atliekami kraujo tyrimai (atlieka bendrus kraujo tyr., nustato kraujo grupe (neziurint i tai, kad tavo med.knygeleje ji jau yra zinoma), ziuri cukraus kieki kraujyje, hemoglobina, tikrina ZIV antikunius, ir dar ten visokiu raidem ivardintu tyrimu yra), bet tam ima viena kart is venos ir is jo viska pasidaro.
taip pat ta pacia diena atlieka ir slapimo tyrima, kur pasiziuri ketonus, nitritus, leukocitus ir ten dar kazkokius (nepamenu).
Taip pat paima tepineli blush2.gif
jei viskas ok, sekanti bendra kraujo ir slapimo tyrima atlieka tik 22 sav.

sekantys tyrimai atliekami 27-28 sav., t.y. ir krauja ir slapima ir tepineli paimt turi.

35-37 sav. daromas Paselis del B gr. streptokolo.

ir beje, jei neigiama kraujo grupe, tai dar papildomai viena kart leis anti- kunius kazkokius. (pamirsau pav.) doh.gif

aisku as nzn kaip kitur, kadangi kiekviena gydimo istaiga vistiek turi savo prieziuros strategija. bet tiek tyrimu tikrai nenuvargina smile.gif
Atsakyti
g.gif hmz, man jau 24 savaites,taciau dare tik kraujo ir slapimo tyrimus, na dar nustate kraujo grupe,bet tepinelio neime ne karto schmoll.gif ar taip gali buti?
Atsakyti
QUOTE(Razynka @ 2008 01 16, 23:39)
g.gif  hmz, man jau 24 savaites,taciau dare tik kraujo ir slapimo tyrimus, na dar nustate kraujo grupe,bet tepinelio neime ne karto schmoll.gif  ar taip gali buti?


na anksciau ar veliau manau vistiek turetu paimt. manau jie privalo patikrinti viska, kas tik susije su nestuke.gif . bet kaip ir sakiau, kiekviena gyd. istaiga daro savaip. g.gif
Atsakyti