Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairūs tyrimai nėštumo metu

QUOTE(lakosta @ 2008 03 10, 15:34)
Sveika nestuke.gif  mirksiukas.gif na as ir mokausi ir dirbu,bet man visus tyrimus dare nemokamai,tik pasidaryti tyrima del streptokoko b kainavo 30lt.kadangi jis buvo neprivalomas smile.gif tad dabar pasidariau ir laukiu atsakymo,tikiuosi jog viskas gerai ax.gif  g.gif


Kur Kaune daro tyrimą dėl streptokoko b? Norėčiau tikslaus adreso.
Atsakyti
sveikos, man jau 7 nestumo savaite. gyvenu anglijoje; siandien nuejau pas savo apylinkes gydytoja pranesti, kad pastojau ir paklausti, ka toliau daryti. ji pasake, kad ateiciau, kai busiu 10-11 savaitei pasidaryti echoskopijos ir tyrimu.
kiek girdejau lietuvoje tyrimai atliekami is karto, t.y. nereikia laukti 10-os savaites? ar tiesa?
Atsakyti
QUOTE(BEATULE1 @ 2008 03 28, 22:36)
sveikos, man jau 7 nestumo savaite. gyvenu anglijoje; siandien nuejau pas savo apylinkes gydytoja pranesti, kad pastojau ir paklausti, ka toliau daryti. ji pasake, kad ateiciau, kai busiu 10-11 savaitei pasidaryti echoskopijos ir tyrimu.
kiek girdejau lietuvoje tyrimai atliekami is karto, t.y. nereikia laukti 10-os savaites? ar tiesa?


sveika,apsisarvuok kantrybe su tais uk gydytojais doh.gif,as nuejau 13 sav.ir man pasake,jog man paskirs apziura po 2-3sav.pranes laisku kada man ateiti.tai jau busiu ipusejusi 3menesiuka.man paciai is karto buvo pikta,bet nieko jau nepakeisi,tokia cia jau ju medicina schmoll.gif
Atsakyti
merginos, ar galima tyrimus daryt poliklinikoj ( privacioj klinikoj virs 300 lt), o prieziura lankyt privaciai? Ar viska daryt vienoj vietoj?? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2008 03 31, 10:32)
merginos, ar galima tyrimus daryt poliklinikoj ( privacioj klinikoj virs 300 lt), o prieziura lankyt privaciai? Ar viska daryt vienoj vietoj??  4u.gif



stojant iskaitai i privacia klinika, tai pas juos ir turesi pasidaryti tyrimus...
Atsakyti
QUOTE(sandralija @ 2008 03 29, 18:53)
sveika,apsisarvuok kantrybe su tais uk gydytojais doh.gif,as nuejau 13 sav.ir man pasake,jog man paskirs apziura po 2-3sav.pranes laisku kada man ateiti.tai jau busiu ipusejusi 3menesiuka.man paciai is karto buvo pikta,bet nieko jau nepakeisi,tokia cia jau ju medicina schmoll.gif


Sveikos,

As irgi Anglijoj...
Tai vat, pries pora dieneliu suzinojau, kad laukiuosi, vakar pasidariau appointmenta pas GP ir siandien is ryto nulekiau. Ale tas pats kaip ir nejus buciau- nieko nepasake, nieko nepatare, tik pasvere, nestumo testa padare ir viskas. Sakau, tai kada viska suzinosiu- kiek laiko nestumas, kokius tyrimus daryti ir pan. Sako, na mes per visa tai dar su tavim pereisim (we will go through this later...). Hm... Pagal mano skaiciavimus tai dabar gal kokia 4-a savaite prasidejo...Dar gyd. kiekviena karta, kai i savo surgery nueinu (i metus 1-2 kartus), tai vis kitas. Siandien tai isvis kazkokia apatiska pagyvenusi juode pasitaike unsure.gif Tokia visa surugusi ir su manim elgesi taip, lyg as kiekviena diena pastodineciau doh.gif ir cia nieko ypatingo! O man labai labai ypatinga ir svarbu! Pirmas kartas ir nezinau, kas normalu, kas ne, kada ka daryti.
Tai sako ateik kokia kita diena si menesi... Dar norejo smear testa padaryti (nes as tinginiuke ir nenuejau, kai jie rase laiskus ir kviete, o jiems tai vienas is "targets", nezinau kaip lietuviskai- turi uzdeti varnele sistemoj, kad padarytas. Nemanau, kad jiems as labai rupeciau). Sako, va pasedek truputeli laukiamajam, as priimsiu viena pacienta ir paskui padarysim ta testa. Nu as laukiu laukiu, jau ir valanda praejo- kaip niekas manes nekviecia , taip nekviecia... tik vis kitus pacientus i kabineta kvieciasi. Tai susinervinau, nes atejau 8-a ryto, tam, kad i darba labai neveluoti ir dar tiek laiko be reikalo sugaisau! Nieko as nebelaukiau, pasakiau receptione, kad visa diena cia sedeti be reikalo negaliu ir isejau. Dar receptioniste paziurejo, kad jokio apontmento man nera- kada nori, tada ateik!
Nezinau, kaip cia bus su tokia prieziura...
kada kazin Anglijoj slapimo ir kraujo testa daro? Genetinius, tai man atrodo koki 3-a men. mano kolege dare. Pasidalinkit patirtimi, tos, kurios Londone ar kitur UK. Ar gal temele, kur nors yra? Kazkaip neradau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2008 03 31, 10:32)
merginos, ar galima tyrimus daryt poliklinikoj ( privacioj klinikoj virs 300 lt), o prieziura lankyt privaciai? Ar viska daryt vienoj vietoj??  4u.gif


Aš pas ginekologę lankausi privačiai (t.y. esu įskaitoj privačiam med.centre), o visus tyrimus (kraują, šlapimą) darausi pas savo šeimos gydytoją, tai nieko nekainuoja, tik reikia prašyti, kad ji lapukus parašytų - iš privačios klinikos atsinešti netiks. Tada tyrimų kopijas vežu ginei. Privačiai teko darytis tik tepinėlių tyrimus, kadangi šeimos gyd. jų paimti negali.
Yra truputį daugiau vargo, tačiau sutaupau nemažai pinigėlių... smile.gif Turėtum iš anksto susitarti su savo šeimos gydytoja dėl viso šito, kad būtų paprasčiau gauti tuos lapelius tyrimams (pvz. užsisakyti paskambinus telefonu)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo heryte: 08 balandžio 2008 - 16:50
Notshy, jau ne pirma karta girdziu tokius atsiliepimus apie UK gydytojus... sad.gif Manau, teks apsisarvuot kantrybe, vis tiek neliksi tu ten be prieziuros, tik aisku, uzknisa. Slapimo ir kraujo tyrimus tikrai padarys, nes privalo. As tai norvegu gydytojais labai patenkinta. Kiek ejau, visada gavau pagalba. Ir ne tik medicinine, o apskritai gydytojai labai maloniai bendrauja. Man net juokinga buna, kai gydytoja klauso vaikiuko sirdeles ar tiria echoskopu, tai pati taip dziaugiasi, kad atrodo, cia ne mano, o jos vaikas! biggrin.gif Dabar bijau vaziuot i LT, nes LT gydytojai ''garseja'' nemandagiu, grubiu elgesi ir atmestiniu poziuriu i pacienta...
Atsakyti
Laba vakara.Noreciau suzinoti toki dalyka.As laukiuosi,man 18 savaiciu.Gydytoja ginekolog liepia atnesti vyro plauciu nuotraukas ir aprasyma.Taciau niekaip nesusitariu su vyru,kad pasidarytu ja.Nei piktuoju nei graziuoju.Vaikysteje jam teko praguleti ligoninej 3 metus ant itempimu, ir nuo to laiko jis nebeina pas jokius gydytojus.Jam dabar 36 metai.Jis net neprisiregistraves jokioje poliklinikoje, isvis neina nei pas viena gyd. As nervuojuosi, nes kiekviena nuejima pas ginekologe, as nervinuosi,nes ji man vis primena. verysad.gif Gal patartumet ka daryt?Gal galeciau kaip nors apsieti be tos nuotraukos?
Atsakyti
cia tai kap anekdota perskaiciau su ta plauciu nuotrauka blink.gif nesuprantu - kam vyro plauciu nuotrauka? ne su vienu vaiku nieko is vyro neprase? tu gal pasitikslink - gal suklydo?
Atsakyti
QUOTE(joviliukas @ 2008 04 08, 17:46)
Laba vakara.Noreciau suzinoti toki dalyka.As laukiuosi,man 18 savaiciu.Gydytoja ginekolog liepia atnesti vyro plauciu nuotraukas ir aprasyma.Taciau niekaip nesusitariu su vyru,kad pasidarytu ja.Nei piktuoju nei graziuoju.Vaikysteje jam teko praguleti ligoninej 3 metus ant itempimu, ir nuo to laiko jis nebeina pas jokius gydytojus.Jam dabar 36 metai.Jis net neprisiregistraves jokioje poliklinikoje, isvis neina nei pas viena gyd. As nervuojuosi, nes kiekviena nuejima pas ginekologe, as nervinuosi,nes ji man vis primena.  verysad.gif  Gal patartumet ka daryt?Gal galeciau kaip nors apsieti be tos nuotraukos?


Geras... lotuliukas.gif Nesuprantu, prie ko cia tie plauciai...
Atsakyti
Tada as nesuprantu g.gif kodel ji is manes reikalauja.Sako neatiduos vaiko is ligonines kol nebus patikrinti vyro plauciai. As pagalvojau gal del kokios tuberkuliozes. Bet juk matytum kad zmogus serga,blogai jauciasi.o jis tikrai niekuom nesiskundzia.net kita karta stebiuosi,sakau gal todel ir sveikas,kad pas juos nevaikstai. smile.gif
Atsakyti