Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairūs tyrimai nėštumo metu

man dare slapimo,kraujo tirymus del aids,ziv,gliukozes ir dar sirdies kardiograma ax.gif
Atsakyti
Cia as skaitau ir stebiuosi, matyt kiekvienoje salyje skirtingus tyrimus daro ir skirtingai priziuri nesciasias. As gyvenu anglijoje. Pacioje pradzioje kai atejau pas gydytoja del nestumo (cia reikia eiti tik kai tau 8 savaites), man paskyre kraujo tyrimus nustatyti kraujo grupe, sickle cell ir thalassaemia (net nezinau kaip lietuviskai, bet cia ligos suristos su hemoglobino genu). Taipogi dare ultra garsa mazdaug 12 sav. nustatyti tikslia data ir del dauno sindromo. 12 sav irgi eme kraujo nustatyti kokia tikimybe kad vaikas tures dauno sindroma. Pas gydytoja lankiausi tik 2 kartus ir 1 karta ligoninej. Cia taip idomiai, pirma karta ateini 8 sav., skaiciuojant nuo paskutiniu menesiniu pradzios, po to ateini 15 sav., tai yra kai jau nustato ultra garsu tavo tikra laikotarpi. O dabar tik po 6 sav, tai mazdaug kai busiu 21 sav. Per kiekviena apsilankyma daro tik slapimo testa ir tai taip idomiai, tik pamerkia latmuso popereli i sysiu ir viskas atsakymas yra. Niekada nieko nesake del jokiu leukocitu ar kazka panasaus, visuomet viskas gerai. Tai net nezinau, ar cia taip viskas turi buti smile.gif

user posted image

Atsakyti
Sveikutes, as esu 15 sav kaip nebeviena,man dare slapimo tyrimus ir aptiko kraujo g.gif issigandau, israse antibijotiku ir spanguoliu pagerti g.gif gydytoja sake kad penicelinine vaistu grupe kudikiu nekianka, bet vistiek neramu g.gif gal kas turit panasios patirties?
Atsakyti
Na man irgi teko pagerti antibijotiku nestumo metu. Pirma karta kazkur mazdaug kai buvau 8-9 sav., o antra karta va visai neseniai. Bet as visuomet sumazinu doze, kuria man gydytojas sako. Jei pvz., sako 2 kartus per diena, as tik karta geriu ir niekuomet nebaigiu viso kurso. Vos tik pasijuntu geriau is karto nustoju, nes man irgi baisu, kad vaikeliui nepakenktu. Nors mane itikino vakar gydytojas, kad tai nera pavojinga ir jei yra stiprus uzdegimas nieko nepadarysi. O siaip visuomet geriausiai apsirengti silciau ir pasirupinti, kad visuomet butu silta tau smile.gif
Atsakyti
sveikutes, gal zinote ka reiskia kai slapime yra daug baltymu? man jo kaskart randa vis daugiau ir vis blogesni rezultatai... bet gine nieko nedaro, sako blogai ir viskas tai tik pries pora dienu liepe vel atnest slapimo tyrimams (gal koki 15 karta) ir jei bus blogas tada sius pas vidaus ligu gydytoja.prie ko cia galetu buti? man jau 23 savaites
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saullytia: 10 rugsėjo 2008 - 15:13
Sveika,
sergant inkstų ligomis atsiranda baltymų šlapime ir jų kiekis rodo inkstų pažeidimo laipsnį.
Baltymų molekulės yra pakankamai didelės, tad filtruojantis kraujui inkstuose į šlapimą jie beveik nepatenka, tačiau šlapimas, kuriame yra baltymų, rodo pakitimus inkstuose dėl uždegimų, ar kitus pažeidimus, dėl kurių “filtras” tapo laidus.
Baltymų šlapime gali atsirasti ir pakilus temperatūrai ar padidėjus fiziniam krūviui, tačiau tai laikina. Man taip pat buvo nustatytas padidejes baltymu kiekis, atejau po savaites issitirti is naujo ir jau viskas buvo susitvarke. Tikiuosi ir Tau viskas bus gerai smile.gif



Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Aš šiame forume naujokė, bet tikiuosi, kad kalbėsit ir draugausit su manim... ax.gif
Turiu labai didelį rūpestį. man 35 metai ir gydytojai darė genetinius tyrimus. Paaiškėjo, kad vaikelio išskiriamas kraujas neatitinka normos unsure.gif man siūlo daryti tyrimą: imti mėginį iš vaisiaus vandenų. Ar tai pavojinga? Kas darosi mano vaikeliui verysad.gif Jei kas nors ką nors žinote, parašykite...
Atsakyti
QUOTE(8 Ramunė 8 @ 2008 09 20, 12:17)
Sveikutės 4u.gif
Aš šiame forume naujokė, bet tikiuosi, kad kalbėsit ir draugausit su manim... ax.gif
Turiu labai didelį rūpestį. man 35 metai ir gydytojai darė genetinius tyrimus. Paaiškėjo, kad vaikelio išskiriamas kraujas neatitinka normos unsure.gif man siūlo daryti tyrimą: imti mėginį iš vaisiaus vandenų. Ar tai pavojinga? Kas darosi mano vaikeliui verysad.gif Jei kas nors ką nors žinote, parašykite...


tikriausiai tau dare tyrimus del dauno sindromo ar kokios kitos panasios genetines ligos. Bet tie tyrimai rodo tik tikimybe. Jei tau pasiule imti vaisiaus vandenis, reiskias tavo tyrimai kad tavo tyrimai parode, kad yra nemaza tikimybe, kad vaikas tures kokia nors genetine liga. Bet tu labai rimtai apie tai pagalvok. As apie tai nemazai skaiciau, ir apie tas proceduras. Tau turejo pasakyti, kad 1 is 100 tyrimu imant vaisiaus vandenys neparodo jokio rezultato ir kad yra labai nemaza tikimybe persileidimo po sitos proceduros. Tiesiog pagalvok ar tau taip tas yra idomu ir ar tau nesvarbu koks vaikelis gims. Matai, kai kurios moterys po to darosi abortus, as to visiskai nesuprantu. Juk vaikelis tai yra stebuklas ir Dievo dovana. Nors is tiesu tau pati gydytoja turejo viska labai issamiai papasakoti.
Atsakyti

Labukas, man krauyje rado citomegalo virusą.Labiausiai pergyvenu.Gal kam buvo panašiai?
Atsakyti
QUOTE(8 Ramunė 8 @ 2008 09 20, 15:17)
Sveikutės 4u.gif
Aš šiame forume naujokė, bet tikiuosi, kad kalbėsit ir draugausit su manim... ax.gif
Turiu labai didelį rūpestį. man 35 metai ir gydytojai darė genetinius tyrimus. Paaiškėjo, kad vaikelio išskiriamas kraujas neatitinka normos unsure.gif man siūlo daryti tyrimą: imti mėginį iš vaisiaus vandenų. Ar tai pavojinga? Kas darosi mano vaikeliui verysad.gif Jei kas nors ką nors žinote, parašykite...

maziau pergyvent, tau dare prisca tyrimus o tai yra tikimybe, jie paskaiciuoja. Todel cia nera tiksliai pasakyta. O del tolimesniu tyrimu rimtai pagalvoti, kad nepakenktum leliuj g.gif
Atsakyti
QUOTE(8 Ramunė 8 @ 2008 09 20, 14:17)
Sveikutės 4u.gif
Aš šiame forume naujokė, bet tikiuosi, kad kalbėsit ir draugausit su manim... ax.gif
Turiu labai didelį rūpestį. man 35 metai ir gydytojai darė genetinius tyrimus. Paaiškėjo, kad vaikelio išskiriamas kraujas neatitinka normos unsure.gif man siūlo daryti tyrimą: imti mėginį iš vaisiaus vandenų. Ar tai pavojinga? Kas darosi mano vaikeliui verysad.gif Jei kas nors ką nors žinote, parašykite...



dauguma blogu kraujo tyrimo rezultatu buna neteisingi. as asmeniskai nelb suprantu, kam juos is vis daro, gal laikas butu patobulinti tyrimus, kad busimoms mamytems stresu pamazintu..
man taip pat dare prisca tyrima - pati labai norejau, nors dar nera 35 metu. is rezultatas buvo labai prastas - dbr jau nepamenu, bet rizika virsijo norma kelis kartus (del Dauno ligos). nuejau pas genetike, paziurejo echoskopu, sake, lyg ir viskas gerai, bet garantuoti negali, nes kartais si liga buna be jokiu isoriniu matomu pozymiu. ilgai su vyru svarstem, ka daryt - ziaurus laikas buvo sad.gif nusprendem daryti vaisiaus vandenu tyrima, kuris parode, kad viskas gerai. tik beda ta, kad darant si tyrima persileidimo rizika yra 1 is 100. priezastys neaiskios, nes pati procedura visiskai paprasta.. jei nuspresi daryti si tyrima, pasistenk kuo maziau nervintis ir galvok tik apie tai, kad viskas bus gerai, taip pat ruoskis jai be panikos, nes kuo daugiau nervinsies tuo labiau padidinsi persileidimo rizika. as ja dariau per atostogas, tai turejau galimybe pries ir po jos ilgai ilsetis (man daktare patare bent jau po pacios procedurois nedirbti 1-2 dienas ir kuo daugiau laiko praleisti lovoj).
sekmes - manau, kad viskas bus gerai.
Atsakyti
O pas mane negana to, kad yra hematoma, tai dar ir CMV IgG ir IgM teigiami verysad.gif verysad.gif Ar buvo kam nors taip? Taip reikia vilties,kad viskas bus gerai verysad.gif
Atsakyti