Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairūs tyrimai nėštumo metu

QUOTE(Aune @ 2009 01 13, 16:22)
Per paskutinį vizitą, kai buvo 22 savaitės, pati užklausiau ginekologės apie gliukozės tolerancijos testą, B grupės streptokoko tyrimą.
Tai ji taip kaltai nusišypsojo ir pasakė, kad gliukozės netoleravimo testui mane nusiųs kito vizito metu. Anot jos, tai labai nemalonus dalykas, tačiau man būtinas, nes mano mamai ką tik diagnozavo diabetą (koks ten nemalonus, reiks gliukozės užvalgyt ir kelias valandas palaukt  g.gif ).
Ir kad streptokoka galės istirti 36 savaitę, JEI NORĖSIU (čia tai viršūnė! Gerai, kad apie jį žinau, o jei ne, tai tikrai būtų nesiūlius)....

O kas čia per elektrokardiograma??? Kada ji daroma?
Man tai praeito nėštumo metu l32 ir 36 savaite lėliuko judesiu diagrama braižė, tai gal čia tas pats?


cia ne leliuko judesiukam, o tau paciai turejo daryt, kai pas seimos gydytoja lankeisi
Atsakyti
QUOTE(Aune @ 2009 01 13, 16:22)
Man tai praeito nėštumo metu l32 ir 36 savaite lėliuko judesiu diagrama braižė, tai gal čia tas pats?

o ar visoms lėliuko judesiu diagrama braižo ar kaip? g.gif
Atsakyti
gliukozė tai suprantu yra cukrus, kurį mato kas kartą kaip daro šlapimo tyrimą, tai visai nesuprantu kas tas gliukozės tyrimas ir kaip jis daromas?
Papildyta:
ir man nedarė tos judesių diagramos, nebent aš nežinau, ji mano mažiuka,
kas mėnesį kaip lankausi, stebi ultra garsu,tai gal ir nereikia tos diagramos.
Atsakyti
Sveikutes,
mums dabar 32 sav. tai iki siol yra dare siuos tyrimus: slapimo - kas menesi, bendras kraujo - 1 k. per trimestra (t.y. 2 kartus), gliukozes tolerancijos ir 3 k. ziurejo echoskopu (uz 1 k. reikejo moket, nes per 1 trim. priklauso 1 k. nemokamai).
Tiesa, dar siule darytis taksoplazmozes tyrima, bet as jokiu kontaktu su katem seniai neturejau ir niekas is pazistamu ju nelaiko, tai sio tyrimo nedariau. Be to, jis turi siek tiek rizikos del persileidimo (dabar jau nebepamenu statistikos).
Dabar pas gydytoja eisu 34 sav. ir bandau issiaiskinti svarbiausius tyrimus, kad kokiu nepraleisciau (nes juk ne viska pasiulo).
Prisiskaiciau, kad 36 sav. daromas B grupes streptokoko tyrimas, kuri butinai darysiuos. Gal kas turit patirties kaip jis daromas (pvz. imamas tepinelis)?
O kada turi ar turejo buti tiriamas del auksinio stafilokoko? Prisiskaiciau, kad tai taip pat labai svarbus tyrimas. Kaip jis daromas?
O del vaikucio judesiu diagramos, mums tokios ne karto nedare, tik nuo 30 sav. liepe judesiukus skaiciuot ir kai ateisim 34 sav., atsinest ant lapo susirasius.
Aciu uz info.
Atsakyti
sveikos visos. man šisndien padarė šlapimo tyrimus ir pasakė kad negeriu. tai yra rodo kad skysčių trūkumas. kažką minėjo apie tulžies fermentą. taip ir nesupratau. tik liepė daug gerti ir rytoj eiti daryti tyrimus išnaujo, jeigu vėl bus blogi, reiks gulti į ligoninę. bet ar guldo dėl skysčių trūkumo į ligoninę? ir ar jie man atsistatys per dieną?
Atsakyti
QUOTE(Axxa @ 2009 02 03, 14:46)
Sveikutes,
mums dabar 32 sav. tai iki siol yra dare siuos tyrimus: slapimo - kas menesi, bendras kraujo - 1 k. per trimestra (t.y. 2 kartus), gliukozes tolerancijos ir 3 k. ziurejo echoskopu (uz 1 k. reikejo moket, nes per 1 trim. priklauso 1 k. nemokamai).
Tiesa, dar siule darytis taksoplazmozes tyrima, bet as jokiu kontaktu su katem seniai neturejau ir niekas is pazistamu ju nelaiko, tai sio tyrimo nedariau. Be to, jis turi siek tiek rizikos del persileidimo (dabar jau nebepamenu statistikos).
Dabar pas gydytoja eisu 34 sav. ir bandau issiaiskinti svarbiausius tyrimus, kad kokiu nepraleisciau (nes juk ne viska pasiulo).
Prisiskaiciau, kad 36 sav. daromas B grupes streptokoko tyrimas, kuri butinai darysiuos. Gal kas turit patirties kaip jis daromas (pvz. imamas tepinelis)?
O kada turi ar turejo buti tiriamas del auksinio stafilokoko? Prisiskaiciau, kad tai taip pat labai svarbus tyrimas. Kaip jis daromas?
O del vaikucio judesiu diagramos, mums tokios ne karto nedare, tik nuo 30 sav. liepe judesiukus skaiciuot ir kai ateisim 34 sav., atsinest ant lapo susirasius.
Aciu uz info.



va va, ir man įdomu, kada ir kuriais atvejais daromas auksinio stafilokoko tyrimas?
(kai esu tokia "gudri", tai iki šiol maniau, kad tai yra tas pats, kas B grupės streptokoko tyrimas, tik kitaip išreikštas blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
labas,

Nežinau ar aš čia į tema bet vistiek paklausiu ax.gif kai man buvo 4-5savaites daktare padare ultragarsą , pažiūrėjo ar viskas vietoje. Po to visi kraujo, šlapimo tyrimai. Man jau 10savaiciu o pas daktare tik vasario 26 diena tada man jau bus beveik 13savaiciu, labai jaudinuosi kaip ten laikosi mano mažiukas, ar jam viskas gerai. Ar normalu kad mane tik viena syki žiūrėjo ultragarsu ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wijurkele: 06 vasario 2009 - 18:26
QUOTE(wijurkele @ 2009 02 06, 19:23)
labas,

Nežinau ar aš čia į  tema bet vistiek paklausiu  ax.gif  kai man buvo 4-5savaites daktare padare ekoskopa, pažiūrėjo  ar viskas vietoje. Po to visi kraujo, šlapimo tyrimai. Man jau 10savaiciu o pas daktare tik vasario 26 diena tada man jau bus beveik 13savaiciu, labai jaudinuosi kaip ten laikosi mano mažiukas, ar jam viskas gerai. Ar normalu kad mane tik viena syki žiūrėjo  ekoskopu?  g.gif

taip, normalu smile.gif nes is vis i iskaita stato tik mazdaug nuo 12 savaites..
Atsakyti
QUOTE(atide1985 @ 2009 02 06, 19:26)
taip, normalu smile.gif nes is vis i iskaita stato tik mazdaug nuo 12 savaites..


ačiū už atsakymą thumbup.gif
Atsakyti
Kiekviena is musu privalome apsilankyti pas okulista ir issitirti akiu dugna. Praeita savaite ir as apsilankiau. Buvau prisiklausiusi kad lasins kazkokius vaistus, isples vyzdzius ir po to kelias valandas prasciau matysiu. Taciau niekas nieko man nelasino, akiu dugna ziurejo negti man bunant su lindzem (kai paklausiau arnereikia issimti, pasake kad jos nemaiso), galiausiai pasake kad jokiu pakeitimu ir viskas. Grizusi namo nenusiraminau, nes kiek pazistamu tai visiems vyzdzius plecia. Si savaitgali vel nuejau pas ta pacia gydytoja, gydytoja man atsake kad ne visada plecia vyzdzius, kad ji nemate pas mane jokiu pakeitimu todel nieko daugiau nedare.

Mastau ar verta vel eiti pas kita akiu gydytoja ar tikrai imanoma pilnai dugna paziureti be jokiu vaistu?
Atsakyti
QUOTE(irutav @ 2009 02 08, 11:07)
Kiekviena is musu privalome apsilankyti pas okulista ir issitirti akiu dugna. Praeita savaite ir as apsilankiau. Buvau prisiklausiusi kad lasins kazkokius vaistus, isples vyzdzius ir po to kelias valandas prasciau matysiu. Taciau niekas nieko man nelasino, akiu dugna ziurejo negti man bunant su lindzem (kai paklausiau arnereikia issimti, pasake kad jos nemaiso), galiausiai pasake kad jokiu pakeitimu ir viskas. Grizusi namo nenusiraminau, nes kiek pazistamu tai visiems vyzdzius plecia. Si savaitgali vel nuejau pas ta pacia gydytoja, gydytoja man atsake kad ne visada plecia vyzdzius, kad ji nemate pas mane jokiu pakeitimu todel nieko daugiau nedare.

Mastau ar verta vel eiti pas kita akiu gydytoja ar tikrai imanoma pilnai dugna paziureti be jokiu vaistu?

Na, keista, kad akiu dugna apziurejo be jokiu vaistu. Man visada lasina pleciancius pries tikrinant
Atsakyti
Gal kas turi problemu su zemu spaudimu, pas mane 90/60 jau gal menesi, nors aukstas niekada nebuvo, gyd. sako nieko tokio, bet gal kazka stengtis valgyti/nevalgyti ir pan.?
Atsakyti