Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairūs tyrimai nėštumo metu

4u.gif ..gal ne cia pataikiau,bet gal kas susidure ir galetu pasakyti kur daro tyrimus nuo toksoplozmozes ir citoplozmozes...lb bijau siu ligu ,nes jos''labai negeros''..tik va nezinau ar siuos tyrimus padaro poliklinikoje ar reikia i koki endemika brautis...ir kiek jie kainuoja?nors mano katukas nera lauko mates,bet jei pasidarysiu bus paciai ramiau... nestuke.gif 9 savaites..tai manau reikia skubet tikrintis..aciu uz info..cia is anksto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lukomama @ 2009 11 22, 08:56)
4u.gif ..gal ne cia pataikiau,bet gal kas susidure ir galetu pasakyti kur daro tyrimus nuo toksoplozmozes ir citoplozmozes...lb bijau siu ligu ,nes jos''labai negeros''..tik va nezinau ar siuos tyrimus padaro poliklinikoje ar reikia i koki endemika brautis...ir kiek jie kainuoja?nors mano katukas nera lauko mates,bet jei pasidarysiu bus paciai ramiau... nestuke.gif 9 savaites..tai manau reikia skubet tikrintis..aciu uz info..cia is anksto ax.gif


Labas rytas. Nezinau is kurio miesto esate, bet galiu pasakyti, kad Kaune toxoplazmozes tyrima daro II ligoninej infekciniam skyriuj, uz toxoplazmozes tyrima mokejau 57Lt apie citoplazmoze nieko nzn... Bet manau, kad Jus priziurinti gydytoja turetu nukreipti kur ir kokius tyrimus darytis (bent man taip buvo)... 4u.gif
Atsakyti
Laba mamytes,mums jau 10 savaiciu neuzilgo vel lankysimes pas gydytoja,norejau pasiteirauti kokius tyrimus atlieka apsilankius 12 savaiciu (antrame nestumo trimestre),mes 7 savaiciu jau rodemes gydytojai taciau jokiu tyrymu mums nedare,lauksiu jusu atsakymu,dekui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo santa_: 02 gruodžio 2009 - 12:54
QUOTE(santa_ @ 2009 12 02, 13:54)
Laba mamytes,mums jau 10 savaiciu neuzilgo vel lankysimes pas gydytoja,norejau pasiteirauti kokius tyrimus atlieka apsilankius 12 savaiciu (antrame nestumo trimestre),mes 7 savaiciu jau rodemes gydytojai taciau jokiu tyrymu mums nedare,lauksiu jusu atsakymu,dekui  4u.gif


Bent jau man tuo laiku, dare bendra kraujo tyrima,nustate kraujo grupe ar nesergu ZIV, taksoplazmoze, taip pat dare slapimo tyrima. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kris*** @ 2009 12 02, 15:45)
Bent jau man tuo laiku, dare bendra kraujo tyrima,nustate kraujo grupe ar nesergu ZIV, taksoplazmoze, taip pat dare slapimo tyrima. smile.gif


Mergaites, o serologinio tyrimo uztenka kad butu aisku ar yra toksimpazmoze? Poliklinikoje man ji dare, bet gydytoja kai tikrino tyrimus nieko nepasake kad kazkas blogai,o as kvaile ir pamirsau pasiklausti unsure.gif Mums jau 15sav, nervai ima nes nzn ka daryt, pas gydytoja po menesio verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Džigė @ 2009 12 02, 15:09)
Mergaites, o serologinio tyrimo uztenka kad butu aisku ar yra toksimpazmoze? Poliklinikoje man ji dare, bet gydytoja kai tikrino tyrimus nieko nepasake kad kazkas blogai,o as kvaile ir pamirsau pasiklausti  unsure.gif  Mums jau 15sav, nervai ima nes nzn ka daryt, pas gydytoja po menesio  verysad.gif

manau be reikalo jaudiniesi, tikrai butu pasake jeigu kazkas butu negerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kris*** @ 2009 12 02, 14:45)
Bent jau man tuo laiku, dare bendra kraujo tyrima,nustate kraujo grupe ar nesergu ZIV, taksoplazmoze, taip pat dare slapimo tyrima. smile.gif

o kaip ta slapimo tyrima padare? reiks eit ryte nesysiojus ar kaip? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo santa_: 03 gruodžio 2009 - 12:50
Gal kas zino ar Kaune daro TRIPL ar PRISCA testa? Jei taip tai kur? g.gif
Atsakyti
QUOTE(santa_ @ 2009 12 03, 13:46)
o kaip ta slapimo tyrima padare? reiks eit ryte nesysiojus ar kaip?  blush2.gif


visus slapimo tyrimus, turiu nestis is namu ( turi buti pats pirmas rytinis). smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Susapnuota @ 2009 12 15, 23:22)
Gal kas zino ar Kaune daro TRIPL ar PRISCA testa? Jei taip tai kur?  g.gif

Prisiminiau, Endemik daro 4u.gif
Atsakyti
Gal zinote, kur Vilniuje galima daryti paselio tyrima?
Atsakyti
QUOTE(Jurate888 @ 2009 12 17, 11:10)
Gal zinote,  kur Vilniuje galima daryti paselio tyrima?


Vilniaus gimdymo namuose, as dariausi smile.gif
Atsakyti