Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairūs tyrimai nėštumo metu

QUOTE(Kaktusele21 @ 2010 08 31, 18:02)
Sveikos 4u.gif

norejau paklausti, ar kurianors nestumo metu siunte pas otorinolaringologa ? Ir ka ten pas jy daro? unsure.gif
Aciu uz atsakymus  4u.gif




4u.gif
Otoloringologa anksciau vadino LORu. Jis tiesiog patikrins Jusu gerkle,ausys ir nosi ir pasirasys Jusu nesciosios knygutej.

Atsakyti
QUOTE(lotus9 @ 2010 08 26, 08:50)
Aciu, Erwina. Ech, kaip ir tikejausi, spaliui manes registruoti negali, vietu nera.. Kazka reikes mastyti.


nenusimink wink.gif kasdien kelissyk patikrink tą puslapiuką - būna, kad atsilaisvina kokia nors vieta mirksiukas.gif Man prieš gerą mėn skubiai reikėjo, tai irgi vietų 1,5 mėn į priekį nebuvo, bet atidžiai sekiau info ir po 3 dienų atsirado tinakmas laikas thumbup.gif
Atsakyti
blush2.gif Kvailai paklausiu, o ar teko kuriai išgirsti blogą genetikos tyrimo rezultatą ? Ką tuomet daryti ? Kai sako kad negerai su vaisium, kas nors vystosi ne taip....arba gims dauniukas sad.gif Ar tuomet įmanomas abortas ? verysad.gif unsure.gif

Atsakyti
Sveikos smile.gif Vakar buvau pas gydytoja ir man israse kraujo tyrimu (bendra, cukraus kiekio ir hepatito), bet ne slapimo tyrimu. O man mama sake, kad nescia budama kiekvieno vizito metu turejo tikrintis slapima. As ne Lietuvoje gyvenu, cia, matyt, gydytojai kitaip i viska ziuri, bet vis tiek man neramu, ar labai tas slapimo tyrimas reikalingas? Ar vertetu tiesiog nueiti i laboratorija ir pasidaryti?
Atsakyti
QUOTE(Jolancik @ 2010 06 03, 15:25)
Idomu ar kam nestumo metu eme gimdos kaklelio vezio tepineli  g.gif


Sveikos, taip, man dare gimdos kaklelio vezio tepineli smile.gif . Aciu Dievuliui tyrimai gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 09 16, 13:12)
<...> O man mama sake, kad nescia budama kiekvieno vizito metu turejo tikrintis slapima. As ne Lietuvoje gyvenu, cia, matyt, gydytojai kitaip i viska ziuri, bet vis tiek man neramu, ar labai tas slapimo tyrimas reikalingas? Ar vertetu tiesiog nueiti i laboratorija ir pasidaryti?

Tikrai nereikia kiekvieną kartą darytis šlapimo tyrimo wink.gif Žinoma, laikas nuo laiko reikės, bet tikrai ne kiekvieną kartą lankantis pas ginę 4u.gif (aš pirmą kartą dariausi jį 10 sav. mirksiukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 16 rugsėjo 2010 - 17:15
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 09 16, 20:14)
Tikrai nereikia kiekvieną kartą darytis šlapimo tyrimo wink.gif Žinoma, laikas nuo laiko reikės, bet tikrai ne kiekvieną kartą lankantis pas ginę 4u.gif (aš pirmą kartą dariausi jį 10 sav. mirksiukas.gif )


Tai gerai tada smile.gif As veliau ir pagalvojau, kad dabar gal nereikia taip daznai tyrimu darytis, nes juk echoskopas yra, gydytoja gali daug ka juo issiaiskinti, kai mama manes laukesi, tai jo nebuvo...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mergaitės, kiek kainuoja genetikos centre tyrimai? Kuo jie skiriasi nuo tyrimo PRISCA? Galvoju darytis šiuos tyrimus verysad.gif Man toksaplazmozę parodė teigiamą verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vitaitiene @ 2010 09 17, 07:41)
Sveikos 4u.gif
Mergaitės, kiek kainuoja genetikos centre tyrimai? Kuo jie skiriasi nuo tyrimo PRISCA? Galvoju darytis šiuos tyrimus verysad.gif  Man toksaplazmozę parodė teigiamą  verysad.gif



Jei toksiplozmoze teigiama reiskia esi persirgusi sia liga. Turi antikunu siai ligai.
Bet del visa ko perklausk dar gydytojos.
Kiek prisimenu irgi issigandau, kad sako rezultatas teigiamas. Nes auginam beprotiskai islepinta musu demesio katina smile.gif
Pirmieji tyrimai:
bendras kraujo
gliukoze
del ziv, sifilio
kraujo grupes nustatymas
Papildomi kaip ir butini:
del toksoplazmozes ir citomegalo viruso (geriausiai isvis juos daryti pries nestuma, jei reikia pagerti vaistuku ir tik tada planuoti).
Man klinikoj tyrimai parode kad turiu citomegalo virusa, nuvaziavus i laboratorija parode, kad jokio viruso nera (tad patarimas jei kazka "suranda", verta pasitikrinti dar karta, o ne gerti antibiotikus, kaip gydytojai ir rekomendavo). Ir svarbiausia nepanikuoti wink.gif

Kokius tyrimus reikia daryti kokioj klinikoj paziurekite.
Pvz. http://nmc.lt/lt/nes...s-programa/1182 (nereklamuoju, tik del tyrimu info, vyriskiui siaip nereikia, jei tik ligotas, daug ruko ir kt.).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keirin: 20 rugsėjo 2010 - 12:37
bigsmile.gif Na gavau kraujo tyrimo atsakymą, tai pagal mano amžių ( virš 40) gydytojas sakė, kad tyrimas geras.
Dėl Dauno sindromo 1 iš 662;
Dėl Edvardso sindromo -1 iš 111 schmoll.gif
Dėl skelto stuburiuko 1 iš 21000.
Tai dėl Edvardso sindromo teks darytis dar vaisiaus skysčių tyrimuką...kad būtų tiksliau...
Oi kur tas spalis unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,

aš su pirmu nėštumu lankiausi poliklinikoj pas kitą ginekologę, nei dabar su antru, tai man laaabai viskas skiriasi.
Tarkim pirmo nėštumo metu gėriau folio rūgštį, žuvų taukus, vėliau kalcį ir magnį, o iš tyrimų tai darė šlapimo (kas mėn.), kraujo (I ir III trim.), gliukozės, na buvau pas LOR ir akių gyd. (pas dantistę kažkaip nenuėjau...) bei siuntė pasidaryti tyrimą dėl stafilokokų (ar kažkaip pan.).
Dabar kita ginė padarė aišku šlapimo, kraujo tyr. bei išrašė taksoplazmozės (nors jokių gyvūnų neturiu ir tiesioginio kontakto su gyvūnais taip pat), šlapimo pasėlio tyr. Ar kam rašė šiuos tyrimus ir kelių savaičių sakė pasidaryt?
Taip pat pirmo vizito metu žiūrėjo ant kėdės (ko ana ginė nedarė viso nėštumo metu ir net apžiūros metu po gimdymo), klausė ar nesirgau pienlige, atsakiau, kad ne, bet po to pagalvojau, kad niekas juk net nežiūrėjo, gal galėjau ir sirgti...? Aišku liepė gert folio rūgštį ir jokiais būdais ne žuvų taukus, o omega-3 (kapsules ar sėmenų aliejų).
Be to, pastebėjau, kad tvarkos labai pasikeitę (vaikščiojau maždaug prieš 2 metus), užpildė nėščiosios lapą/kortą, bet tos nėščiosios knygutės tai dar nedavė, kada jums išdavė? Nes anksčiau tai visi LOR, akių ir pan. gydytojai būtent į ją žymėdavo ats.
Atsakyti
unsure.gif Na va, šiandien paėmė vaisiaus vandenis tyrimui...Jau buvau liūdnai nusiteikusi ILGAI laukti tyrimo rezultatų, bet kol laukiau tyrimo laiko, perskaičiau, kad tyrimas turi būti atliekamas FISH metodu, o internete radau, kad rezultatai tokiu atveju bus po 2-3 dienų doh.gif
Na aišku puiku, vis geriau nei 2-3 savaitės....bet vis tiek baugu... Gydytojas, kuris darė tyrimą, sakė, kad nieko blogo nematė, bet ką jis galėjo matyti, kai placenta viską užstojo g.gif blink.gif Matyt morališkai norėjo nuteikti ramesniam laukimui. verysad.gif
Atsakyti