Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Įvairūs tyrimai nėštumo metu
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia! > Nėščiosios sveikata
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
kristė
Gal kuriai nors iš jūsų taip buvo.Mano nėštumas 31 savaitė.Nuo 20 savaitės pradėjo blogėti kraujas,t.y.didėti leukocitų skaičius.Dabar jis siekia 20 blink.gif .Visą šį laiką ieškojom infekcijos židinio,bet taip ir neradom.Visa kraujo formulė gera,tik va tie leukocitai... g.gif Buvom ir Vilniuje,Antakalnyje darė echoskopiją,sakė,kad vaisius vystosi gerai,jokių matomų patologijų nerado.Gydytojas sakė,kad taip kartais būna.Manęs tai visai neguodžia.Juk tai rodo,kad yra infekcija.O infekcija tai labai negeras dalykas,tuo labiau,kad neaišku,kokia tai infekcija.Pasidalinkite patirtimi.Labiausiai bijau dėl vaikelio unsure.gif
vini
Labas

man buvo taip pat su pirmu nestumu - pastoviai 17-18. nerado kas. kai teko gultis i ligonine del gresiancio persileidimo (20 sav), niekas neklause kas ir kaip, liepe gerti antibiotiku, tai pasitaise. po savaites - vel tas pats 17.
Su antru nestumu buvo 15, bet paskutini karta dare kraujo tyrima gal 20 savaiciu. g.gif matyt, nenumatyta pagal prieziuros grafika daugiau (kol kas nors neatsitiko), ir neislaidauja poliklinika. ir niekam niekas nerupi. blink.gif
o jei rimtai, tai su pirmu nestumu kai siuntinejo is eiles pas visus gyd. ir kiekvienas net akiu nepakeles vis kita diagnoze raso ir vis kitu antibiotiku skiria - nemanau, kad gerai... o kas is tikruju buvo - taip ir liko neaisku. schmoll.gif
ilarija
labas. nezinau ar kalbi apie kraujo ar slapimo tyrimus..
(gal cia tas pats?)
man buvo kad viena diena atsiemus slapimo tyrimus (buvau 14 savaitej) vos nenualpau.. leukocitai (po nusedimo ) buvo 960 !!!!!!!!!!!!!!!!!!! kai norma 20-40.....
kartu buvo ieskota ir slapimo taku infekcijos, bet nerado..
kaip tycia mano ginek.atostogavo, bet sugebejau susiskambint.. sake nepanikuot (nieko sau!), ir gerti iki 3 l. skysciu per diena..
anot jos per mazai geriau..
ir dar israse Monuril .
po savaites pakartojau tyrimus ir viskas buvo gerai..
Siracusa
QUOTE(kristė @ 2005 06 08, 11:08)
Gal kuriai nors iš jūsų taip buvo.Mano nėštumas 31 savaitė.Nuo 20 savaitės pradėjo blogėti kraujas,t.y.didėti leukocitų skaičius.Dabar jis siekia 20 blink.gif .Visą šį laiką ieškojom infekcijos židinio,bet taip ir neradom.Visa kraujo formulė gera,tik va tie leukocitai... g.gif Buvom ir Vilniuje,Antakalnyje darė echoskopiją,sakė,kad vaisius vystosi gerai,jokių matomų patologijų nerado.Gydytojas sakė,kad taip kartais būna.Manęs tai visai neguodžia.Juk tai rodo,kad yra infekcija.O infekcija tai labai negeras dalykas,tuo labiau,kad neaišku,kokia tai infekcija.Pasidalinkite patirtimi.Labiausiai bijau dėl vaikelio unsure.gif
*

o pradzioje nestumo viskas buvo gerai? kartais leukocitai rodo nebutinai uzdegima. Kokie trombocitai? ar nevirsija 300?

Su krauju reikia labai atsargiai, kartais jis parodo rimta liga. Pvz. mano atvejis - tik nestumo metu istyrus krauja paaiskejo, jog leukocitu 30 blink.gif Daktarai ilgai speliojo kas cia gali but, nes ir trombocitai padideje buvo blink.gif Tik padarius ciulpu tyrima suzinojau, kad sergu leukemia g.gif nestumo metu sako islenda visos ligos blink.gif
Eziuke
sveikos!
truputi padideje leukocitu skaicius gali buti, as skaiciau. man dabar 12-14, gydytojas (terapeutas) susirupino, bet ginekologe pasake, kad tai normalu
kristė
Paskutinis kraujo tyrimas rodo leukocitų 11.8;trombocitų 342 (gydytoja sakė,kad norma yra 150-380);bet užtat nusėdimas net 50 blink.gif O iki nėštumo su krauju jokių problemų neturėjau.
Annika
SUPERMAMĄ skaitau jau kokį pusmetį. Įsivaizduokit, kokį džiaugsmas buvo, kai sužinojau, kad pagaliau ir mes laukiamės vaikelio.....
Laiminga nulėkiau pas gydytoją, ji man prirašė įvairiausių tyrimų. Juos pasidariau kuo ramiausiai, nes žinau, kad niekuo nesergu. Tačiau vieno tyrimo rzultatai šokiravo. TPHA 2+. Gydytoja klausia, ar nesergi sifiliu, ar neserga vyras!!!!!!! NE. Parlėkus namo užsipuoliau vyrą. Tas prisiekinėja, kad be manęss nieko neturi. Iš tikrųjų tikiu, nes mes kartu jau 4 metai, santykiai puikūs. Bet sužinojau naujieną, kad prieš kokius 7 metus jis sirgo trichomonoze, bet forma labai nesunki ir pilnai išsigydė. Man vėl šokas. Išnaršiau internetą šia tema. Visur rašo, kad tas TPHA testas yra būtent sifiliui nustatyti. Bet mes gyvenime nejutome jokių ligų požymių. Pirmadienį kartu su vyru lekiame į odos ligų centrą darytis tyrimų. Baigiu išprotėt iš baimės, nes šitas leliukas tiek planuotas, tiek lauktas. Nežinau kas būtų, jei tektų jo atsisakyt dėl kažkokios paslaptingos ligos, kurios priežasčių nesuvokiu.
Padėkit prašau merginos savo nuomonėm, gal kam irgi yra buvęs nustatytas blogas TPHA testas ir jis buvo klaidingas... Internete radau, kad nėščiosiom šis testas gali būti apgaulingas. Nežinau, kaip išgyvent iki pirmadienio, kada eisim daryt tyrimus ir kažką sužinosim.... doh.gif
Ikulia
Suprantu tavo isgyvenimus siom dienom, bet galiu pasiulyti tik viena: pakartoti tyrima BUTINAI. Nes visada gali isivelti laboratorijos paklaida. Man taip buvo su kitu toksoplazmozes tyrimu. Buna, kad kartoja 2 ar net 3 kartus. Padaryk si tyrima AIDS centre Vytenio g.
Annika
Ufff... Netikras pavojus smile.gif Pasidariau papildomus tyrimus ir jie neigiami. Taip ir turėjo būti biggrin.gif . Dabar lamingi toliau auginame leliuką. Jau dare ultragarso tyrimą. Mažylis primena mažą voriuką. Jis toks gražus ir mielas...
Vilsen
QUOTE(Annika @ 2006 02 03, 10:14)
Ufff... Netikras pavojus  smile.gif Pasidariau papildomus tyrimus ir jie neigiami. Taip ir turėjo būti  biggrin.gif . Dabar lamingi toliau auginame leliuką. Jau dare ultragarso tyrimą.  Mažylis primena mažą voriuką. Jis toks gražus ir mielas...
*

Labai džiugu,kad viskas išaiškėjo.Kažkada ir man teko tokioj situacijoj pabut
indrutee
QUOTE(Annika @ 2006 01 21, 08:45)
SUPERMAMĄ  skaitau jau kokį pusmetį. Įsivaizduokit, kokį džiaugsmas buvo, kai sužinojau, kad pagaliau ir mes laukiamės vaikelio.....
Laiminga nulėkiau pas gydytoją, ji man prirašė įvairiausių tyrimų. Juos pasidariau kuo ramiausiai, nes žinau, kad niekuo nesergu. Tačiau vieno tyrimo rzultatai šokiravo. TPHA 2+. Gydytoja klausia, ar nesergi sifiliu, ar neserga vyras!!!!!!! NE. Parlėkus namo užsipuoliau vyrą. Tas prisiekinėja, kad be manęss nieko neturi. Iš tikrųjų tikiu, nes mes kartu jau 4 metai, santykiai puikūs. Bet sužinojau naujieną, kad prieš kokius 7 metus jis sirgo trichomonoze, bet forma labai nesunki ir pilnai išsigydė. Man vėl šokas. Išnaršiau internetą šia tema. Visur rašo, kad tas TPHA testas yra būtent sifiliui nustatyti. Bet mes gyvenime nejutome jokių ligų požymių. Pirmadienį kartu su vyru lekiame į odos ligų centrą darytis tyrimų. Baigiu išprotėt iš baimės, nes šitas leliukas tiek planuotas, tiek lauktas. Nežinau kas būtų, jei tektų jo atsisakyt dėl kažkokios paslaptingos ligos, kurios priežasčių nesuvokiu.
Padėkit prašau merginos savo nuomonėm,  gal kam irgi yra buvęs nustatytas blogas TPHA testas ir jis buvo klaidingas... Internete radau, kad nėščiosiom šis testas gali būti apgaulingas. Nežinau, kaip išgyvent iki pirmadienio, kada eisim daryt tyrimus ir kažką sužinosim....  doh.gif
*

truksta zodziu isivaizdyoju kokia turejo but tavo rekcija isgirdus tokia zinia doh.gif
ixe
pas manei 32 sav.nestumas ir reaktyvine leukocitoze (cia tokia diagnoze parase po gulejimo ligoninej).Leukocitu kiekis svyruojantis, buvo net iki 21, nors kraujo formule taisyklinga. Ieskojo visokiu infekciju ir uzdegimu bet nieko nerado. Konsultavo hematologe, tai sake kad kai kurioms nescioms taip buna, sake kad gali buti net iki 30 tu leukocitu. Paziurejo leliuka echoskopu, sake jauciasi gerai, liepe nesijaudinti, ir isleido namo. Kadangi ir pati gerai jauciuosi, tai kazkaip ir nesijaudinu tikiu kad viskas bus gerai.

Ai dar liepe krauja tirtis po gimdymo praejus 2 menesiams ir tada ziureti ar acistate laukocitai.

Sekmes visoms!
stripulis
Sveikutės! Noriu šio to pasiteiraut blush2.gif Planuoju nėštumą, ir turbūt išprotėjau, kad sumaniau nuodugniai išsitirti sveikatą. Tai jau sužinojau, kad esu viskam alergiška, išskyrus pelėsius, bet gavau alergologės leidimą ramiai pastot, sakė, dar net ir astma ko gero negresia, o pagimdžius ateit pas ją gydytis alergijos. Taigi perėjau prie kitų tyrimų. Prieš keturis metus dariausi gliukozę ir cholesterolį, ir bendras cholesterolis buvo 5,2, kai norma iki 5. Truputį susinervinau, bet dar nelabai, galvojau, gal gerojo yra daug. Tai dabar išsityriau visas frakcijas: gerąjį, blogąjį, ir šakės murkai. Pablogėjo siaubingai, užkilo iki 6,6, ir blogojo dukart daugiau už gerąjį blink.gif Kas linksmiausia, kad riebiai nevalgau... Taip kad gali būt ir įgimtas... Reikės, žinoma, eit pas gydytoją, sužinot, kaip elgtis nėštumo metu ir galbūt apsigydyt prieš nėštumą, džiugina tik tai, kad kraujospūdis kol kas netgi per žemas, tai gal dar labai smarkiai kraujagyslės neužkalkėjo mirksiukas.gif Tai va, paklaust norėčiau, gal kuri nors turėjot didelį cholesterolį prieš nėštumą ar nustatė per, kuo tai gresia ir pan. Nes labai norėčiau vaikučio, ir jei manęs pas gydytoją laukia smūgis ryšium su tuo, kad pagerčiau vaistukų cholesteroliui mažint ir atidėčiau planus pastoti, norėčiau ką panašaus forume išgirst, nes ten galiu ir nualpt iš prasikeikimo. Truputį ne į temą, bet man jau 28, baisiai norėjau pastot pernai, bet kaip užpernai susirgau lapkritį plaučių uždegimu, taip ir prasirgau nuo užpernai lapkričio iki pernai gruodžio kokiom nors kvėpavimo ligom. Sveika buvau tris savaites gegužę ir vieną savaitę liepą verysad.gif Dabar dar turėjau atidėliot pastojimą dėl alergijos, kad vaistų nereiktų gert per nėštumą, ir jei ne tas nelemtas cholesterolis, liepą jau bandyčiau pastot... Ir šiaip dar reikia ir pas ginekologą nueit, bet aš jau bijau, iš visų pusių blogos žinios. Padėkit kas galit info apie cholesterolį, būčiau labai dėkinga.
Dandelions
Pirmiausiai, tai nusiramink. Ne viena iš mūsų turi padidintą cholesterolį, bet to net nežino, tiesiog nesidarė tyrimų. Nėštumo metu cholesterolis ir taip labai padidėja fiziologiškai. Tokioms nėščiosioms rekomenduojama prisilaikyti dietos. Vaistų, mažinančių cholesterolį (statinų), gerti visiškai neapsimoka, nes jų gerimo metu ir gal 3 mėnesius (nebeatsimenu tiksliai) po gėrimo neleidžiama pastoti. O juos nutraukus, cholesterolis smarkiai šokteli. Ką gali padaryti prieš pastodama, tai laikytis specialios dietos, sportuoti. Ir mažiau nervintis mirksiukas.gif
stripulis
Gal kas žino kokią dietą?
lauruska2
laba diena esamos ir busimos mamytes, turiu labai dideli rupesti, nesenai paskambino is ligonines ir pasake, kad blogas kraujo tyrimas (nezinau kuris, telefonu nesako) pagal paskutines menstruacijas man dabar 18 savaiciu, dar nei karto nesviete, tai liepe ateiti rytoj, kad persviestu ir pasakys kas blogai, sake jei persvietus paaiskes, kad esu 16 savaiciu tai blogai, jei 20 tai nieko tokio. man pirmas nestumas ir nezinau kas gali buti blogai. gal kas esate susidurusi su tokia problema. siuo metu gyvenu londone, ju prieziura esu stipriai pasipiktinusi, visiskai nieko nesirupina. kokie blogi tyrimai gali buti 16 nestumo savaite? nieko nezinau, aciu mamytems kurios atsilieps verysad.gif
Vaila
QUOTE(lauruska2 @ 2006 06 28, 17:08)
laba diena esamos ir busimos mamytes, turiu labai dideli rupesti, nesenai paskambino is ligonines ir pasake, kad blogas kraujo tyrimas (nezinau kuris, telefonu nesako) pagal paskutines menstruacijas man dabar 18 savaiciu, dar nei karto nesviete, tai liepe ateiti rytoj, kad persviestu ir pasakys kas blogai, sake jei persvietus paaiskes, kad esu 16 savaiciu tai blogai, jei 20 tai nieko tokio. man pirmas nestumas ir nezinau kas gali buti blogai. gal kas esate susidurusi su tokia problema. siuo metu gyvenu londone, ju prieziura esu stipriai pasipiktinusi, visiskai nieko nesirupina. kokie blogi tyrimai gali buti 16 nestumo savaite? nieko nezinau, aciu mamytems kurios atsilieps verysad.gif
*

Gal cia tiktu i skyreli "Klausimai ginekologei".Nes tau cia gali primest tiek diagnoziu,kad tu numirsi nesulaukus vizito pas gydytoja.Gal ne taip supratai?Jei labai nekantrauni ,manau yra konsultuojanciu siame saite ginekologu telefonai,Gal jie nuramins.Bet kuriuo atveju ,tau liko iki informacijos ne daugiau ne 24val.Bandyk isgyvent.Vis tiek dabar kad ir kokia informaciaj-tik spejimai.....
Linaute
Sveikos, ar kam buvo taip, kad nestumo metu slapime rado azotro? Na man daktare sake, kad mazai geriu, tad kepenys nespeja apdoroti.

Bijau kad maziukui nepakenktu. Anksciau to nebuvo

Susinervavau.
Na sako, tai del karsciu g.gif
katuksss
Nepergyvenk, nieko cia tokio, ir man taip buvo. Per prievarta isgeriu pora stikliniu vandens ir viskas susitvarke mirksiukas.gif
saulytuke
Man taip pat sakė, kad azotas šlapime rodo skysčių trūkumą...nėštumo pradžioje (3 mėn. blink.gif ) mane labai pykino, daug vėmiau, netgi nuo vandens...Po tyrimo gavau bart, kad per mažai skysčuių geriu, tai turėdavau gert po kelis gurkšniukus, kad neapsivemčiau...ir viskas susitvarkė smile.gif
r@siukas
O man siandien slapime ketonu rado, irgi sake gerti daugiau skysciu ir valytis organizma verysad.gif ar tai labai blogai?
novila
Sveikutės 4u.gif

Manau daugeliui mamyčių būtų labai gerai, jei surašytume į vieną krūvą visus, kokius tik reikia daryti nėščiąjai tyrimus ir dėl ko.
Pvz. man kai nuėjau jau pirmą kartą pas savo ginekologe, tai man skyrė pasidaryti 3 kraujo tyrimus (Živ, sifilio ir bendrą), šlapimo, pas dantistą ir pas okulistą. Tada man buvo 8 savaitės. Sekantį kartą pas gine reiks rodytis jau 18 savaičių ir iki tos dienos priduoti vėl rytinį šlapimą ir žiūrės jau echoskopu.

man labai įdomu kokius dar tyrimus reikėtų darytis, gal. pvz. mano gydytoja taupo klinikos arba mano pinigėlius ir neskiria kokių tai tyrimų , o juos pasidaryti būtų verta. Žinau, kad yra toks toksaplazmozės tyrimas, tik nežinia kokiu atveju jį skiria ir kelių savaičių ir pan.

Taigi, padėkime vienos kitoms ir surašykime visus tyrimus, kad po to pagimdžius vaikelį nesužinotume, jog jam kažkas negerai ir nėštumo metu atlikus atitinkamus tyrimus buvo galima to išvengti unsure.gif
laizanika
As pas gydytoja nuejau 5 sav. ir 4 d. kai mums buvo. Sake as per anksti atejau, visus tyrimus ir normalia apziura pradeda tik 10sav. Aisku as tuo labai pasipiktinau ir kaip suzinojau cia is kitu kad tai tikrai nesamone, jeigu atejai anksciau tikrai neisvaro, o mane grazioj formoje beveik isvare. Israse man 6 tyrimus, liepe juos iki 10 sav. pasidaryti, bet gausis 13 sav. nes gydytoja atostogavo. Israse man 6 tyrimus: kraujo grupes ir rezus faktoriaus nustatymas, slapimo tyrimas, du serologiniai tyrimai (vienas ZIV kitas nezinau), biocheminis kraujo tyrimas del kazkokios glikemijos, ir dar vienas kraujo tyrimas be paaiskinimo del ko. Sake dar ziures echo kai apsilankysiu del tyrimu atsakymu.
dzokada
Mamytes,kaip isvaryti adatu baime??? verysad.gif
Nezinau gal cia nenormalu,bet nesveikai bijau adatu...kaip tas begemotas blink.gif
anksciau duoti kraujo budavo didziausia tragedija,arba pas dantiste nueiti ir leistis kad suleistu nuskausminamuju... o dabar esu nescia ir laukia TYRIMAI! Kaip nugaleti ta kvaila baime?! schmoll.gif

user posted image
Bulve
QUOTE(dzokada @ 2007 01 20, 14:44)
Mamytes,kaip isvaryti adatu baime???  verysad.gif
Nezinau gal cia nenormalu,bet nesveikai bijau adatu...kaip tas begemotas  blink.gif
anksciau duoti kraujo budavo didziausia tragedija,arba pas dantiste nueiti ir leistis kad suleistu nuskausminamuju... o dabar esu nescia ir laukia TYRIMAI! Kaip nugaleti ta kvaila baime?!  schmoll.gif
user posted image
*

Aš irgi tų adatų labai nemėgstu, kaip ir nemėgstu gydytojų. Galiu tik pasidalinti savo receptu: kai einu duoti kraujo, įsiteigiu, kad einu tik šiaip sau, tiesiog dirbtinai apsimetu, kad tai manęs neliečia. Kai užeinu į kabinetą, tai irgi taip stengiuosi prisiversti galvoti apie kokį nors filmą, ką veiksiu namuose, duodu gydytojai ranką ir visai nežiūriu, kas pas ją ant stalo, ką ji ima, o nusisuku į priešingą pusę ir galvoju visokius niekus. Kai jau suskausta, žinau, kad jau viskas baigėsi ir galėsiu išeiti. biggrin.gif
Gal dar padės galvojimas, kad TYRIMAI - tai ne koks nekalto žmogaus skriaudimas, o tiksliausias būdas sužinoti, ar tau ir lialiui yra viskas tvarkoje. Toks kaip šiek tiek skausmingas pasiteiravimas, jei nori mirksiukas.gif
Sigute!
QUOTE(novila @ 2007 01 10, 09:22)
Sveikutės 4u.gif

Manau daugeliui mamyčių būtų labai gerai, jei surašytume į vieną krūvą visus, kokius tik reikia daryti nėščiąjai tyrimus ir dėl ko.
  Pvz. man kai nuėjau jau pirmą kartą pas savo ginekologe, tai man skyrė pasidaryti 3 kraujo tyrimus (Živ, sifilio ir bendrą), šlapimo, pas dantistą ir pas okulistą.  Tada man buvo 8 savaitės. Sekantį kartą pas gine reiks rodytis jau 18 savaičių ir iki tos dienos priduoti vėl rytinį šlapimą ir žiūrės jau echoskopu.

man labai įdomu kokius dar tyrimus reikėtų darytis, gal. pvz. mano gydytoja taupo klinikos arba mano pinigėlius ir neskiria kokių tai tyrimų , o juos pasidaryti būtų verta. Žinau, kad yra toks toksaplazmozės tyrimas, tik nežinia kokiu atveju jį skiria ir kelių savaičių ir pan.

Taigi, padėkime vienos kitoms ir surašykime visus tyrimus, kad po to pagimdžius vaikelį nesužinotume, jog jam kažkas negerai ir nėštumo metu atlikus atitinkamus tyrimus buvo galima to išvengti  unsure.gif
*

Man tai pirma karta kai skyre kraujo tyrimus, tai teko imti net penkis kraujo megintuvelius, net laborante sake oho smile.gif vat o tyrimai buvo tokie: kraujo grupei ir rezus faktoriui nustatyti, o kadangi as zinojau ir pasakiau, kad mano rezus minusinis, tai is karto ir antikunius tikrino, bendras kraujo tyrimas, cukraus kiekio, ziv, sifilio ir toksoplazmozes, na atrodo ir viskas del kraujo, dar slapimo tyrimas ir tepinelis buvo paimtas.
yollka
Man jau atliko keturis kraujo tyrimus: bendra, gliukozes kiekiui, ziv, WAR-r-ja (kas tas yra net nezinau). Dar prasiausi toksoplazmozes, jie mokami, tai zadejo siuntima duoti su juo pigiau kiek zinau ir sake atliks tada visus tyrimus, o kokie jie neysivaizduoju. Toksoplazmozes tyrima atlieka jei namuose auginama kate, nes sia liga uzsikreciama butent nuo ju.
Evah
Hm.. pagalvokime ;D
Mane tai čia vakar nusiurbė, nors tik tris mėgintuvėlius paėmė.
Gerai, kad iki pačio tyrimo nė nespėjau susimąstyt, kad man pirmą kartą gyvenime ims kraujo iš venos ;D
Na bet nieko, atsakymai bus penktadienį. Dabar žinau tik, kad gliukozės kiekis normalus kraujyje :>
Man darė hm.. šlapimo, kraujo grupės ir rezus faktoriaus tyrimą, AIDS ir RPR, bendrą kraujo tyrimą ir gliukozės - berods viskas...
skobleste
SVEIKOS MERGAITES!!!GAL GALIT PADETI?
DARIAU MAGNETINI REZONANSA DEL ITARIAMOS PROLAKTINOMOS.O PO SAVAITEA SUZINOJAU KAD ESU nestuke.gif .DABAR NEZINAU KA DARYTI? doh.gif VIENI DAKTARAI SAKO KAD BLOGAI,KITI KAD NEPERGYVENCIAU.
ingutera
tai tu klausyk tų, kurie pataria nepergyventi... 4u.gif
ingusiaa
As ir siaubingai adatu bijau... o krauja kai ima tai jazaw jazaw, moraliskai keles dienas pries ruosiuos smile.gif

Dar norejau paklausti , man leipe kiekviena vizita nest slapimo tyrima... jums taip irgi kas menesi reik? kazkodel man atrodo per daznai... g.gif
rsaulyte
QUOTE(Inga28 @ 2007 03 16, 18:54)
As ir siaubingai adatu bijau... o krauja kai ima tai jazaw jazaw, moraliskai keles dienas pries ruosiuos smile.gif

Dar  norejau paklausti , man leipe kiekviena vizita nest slapimo tyrima... jums taip irgi kas menesi reik? kazkodel man atrodo per daznai...  g.gif
*

per kiekviena vizita reikia.. is pradziu kas menesi, o po to ir kas savaite.
ingusiaa
QUOTE(rsaulyte @ 2007 03 16, 20:04)
per kiekviena vizita reikia.. is pradziu kas menesi, o po to ir kas savaite.
*

tai jo, dabar tie vizitai kas menesi smile.gif
bet seip atrodo gan daznokai g.gif
kraujo kazin kada vel darys...
novila
O aš dabar buvau 26 savaitę pas ginę ir sekantį kartą jau reiks pasirodyti, kai jau dekretines formins ir vėl reikės darytis kraujo tyrimus dėl Živ, Rpr ir bendrą.
O dėl tų tyrimų, tai sakė, yra ministro įsakymas nuo sausio 1-os daryti pakartininai tuos tyrimus.
ingusiaa
QUOTE(novila @ 2007 03 18, 18:07)
O aš dabar buvau 26 savaitę pas ginę ir sekantį kartą jau reiks pasirodyti, kai jau dekretines formins ir vėl reikės darytis kraujo tyrimus dėl Živ, Rpr ir bendrą.
O dėl tų tyrimų, tai sakė, yra ministro įsakymas nuo sausio 1-os daryti pakartininai tuos tyrimus.
*

bet man tai net savotiskas zieidimas tie tyrimai nuo ziv, sifilio ir t.t. smile.gif
dar be to einu privaciai kur kas karta apie 200lt kainuoja, tai jei buciau degradas negi tokias babakes mokeciau... g.gif
novila
QUOTE(Inga28 @ 2007 03 18, 21:43)
bet man tai net savotiskas zieidimas tie tyrimai nuo ziv, sifilio ir t.t. smile.gif
dar be to einu privaciai kur kas karta apie 200lt kainuoja, tai jei buciau degradas negi tokias babakes mokeciau...  g.gif
*

Na patikėk, aš irgi keistai pasijaučiau. Suprantu pirmą kartą kai tiria, tai reikia, o dabar kai pamačiau, kad vėl reikia tirtis, tai ir išsigandau kad gal per daug savo vyru pasitikiu... g.gif Tai puoliau skambinti į kliniką ir teirautis, tai man paaiškino, kad yra toks ministro įsakymas, ir kad nėščiosioms nemokamai.
ingusiaa
QUOTE(novila @ 2007 03 19, 09:29)
Na patikėk, aš irgi keistai pasijaučiau. Suprantu pirmą kartą kai tiria, tai reikia, o dabar kai pamačiau, kad vėl reikia tirtis, tai ir išsigandau kad gal per daug savo vyru pasitikiu... g.gif  Tai puoliau skambinti į kliniką ir teirautis, tai man paaiškino, kad yra toks ministro įsakymas, ir kad nėščiosioms nemokamai.
*

na man visi tyrimai mokami, nes vaikstau privaciai smile.gif
ramune26
Laba diena, jau 10 savaiciu esu nescia. Atliko slapimo tyrima ir rado acetono, ka tai galetu reiksti. Gal kas kokiu patarimu galetu duoti, gal kokio maisto atsisakyti?

Labai aciu
brenda mama
QUOTE(ramune26 @ 2007 03 23, 10:30)
Laba diena, jau 10 savaiciu esu nescia. Atliko slapimo tyrima ir rado acetono, ka tai galetu reiksti. Gal kas kokiu patarimu galetu duoti, gal kokio maisto atsisakyti?
Labai aciu
*

jei acetono kiekis labai didelis turetu tave labai pykinti,reikia isgerti daug skysciu 2-3 litrus:sulciu,negazuoti mineralinio.....
viliuosi
Aš taip pat 10 sav nestuke.gif Padarius šlapimo tyrimą rado truputį virš normos leukocitų. Gal kam taip buvo, kas tai
Nireglina
QUOTE(viliuosi @ 2007 04 05, 18:12)
Aš taip pat 10 sav  nestuke.gif  Padarius šlapimo tyrimą rado truputį virš normos leukocitų. Gal kam taip buvo, kas tai
*

Mano nėštumas eina į pabaigą. Šlapime rado leukocitų, bet virš normos labai nedaug, jokių nemalonių simptomų nejaučiu, tad gydymo neskyrė. Paskaičiau SM gydytojos komentarą, kad nežymiai padaugėję leukocitai nėra pavojinga būklė.
viliuosi
QUOTE(nireglina @ 2007 04 08, 17:12)
Mano nėštumas eina į pabaigą. Šlapime rado leukocitų, bet virš normos labai nedaug, jokių nemalonių simptomų nejaučiu, tad gydymo neskyrė. Paskaičiau SM gydytojos komentarą, kad nežymiai padaugėję leukocitai nėra pavojinga būklė.
*

Labas. Ačiū už atsakymą, bet jei gali tai patikslink kokia turi būti norma, ir kiek tas nedaug padidėjas. Kokia gali būti svyravimo amplitudė. Ir aišku tau lengvo tolimesnio nešiojimo.
Natalija.
Man jau 38 sav., rado baltyma pedsaku slapime, israse Steponeno arbata gert. Perskaiciau internete kad tai p buna nuo auksto spaudimo, bet pas mane visa nestumo laika buvo vienodas 110/60 g.gif Gal kas zinot nuo ko dar galetu atsirast baltymas ir ar tai nepavojinga mazyliuj?
philipuks
Sveikos nestukes:} Noreciau pasiteirauti einant 12 sav. pirma karta pas daktare kokius tyrimus skiria ir kokiu reiktu reikalauti g.gif
novila
QUOTE(philipuks @ 2007 04 16, 14:46)
Sveikos nestukes:} Noreciau pasiteirauti einant 12 sav. pirma karta pas daktare kokius tyrimus skiria ir kokiu reiktu reikalauti  g.gif
*

na pirmiausia skiria kraujo tyrimus, ten kelių rūšių ( bendrą, ziv, sifilio). šlapimo tyrimus, ir bent jau man tai dar skyrė pas dantiską ir okulistą.
uogelle
o jeigu atlikus šlapimo tyrimą rado bakterijų?
Nelabai ką detaliau paaiškino, bet liepė pakartoti tą tyrimą. Ar čia koks šlapimo takų uždegimas, ar kas kitas gali būti?
philipuks
O tepineli ima po pirmo vizito g.gif Nes man israse kraujo tyrimus ir nusiunte pas vidaus gydytoja g.gif O jei man koks uzdegimas g.gif
welniukste
labukas! smile.gif as laukiuos pirmo waikelio,nemegstu daktaru,nepasitikiu jais,bet teko apsilankyt,dariaus kraujo tyrymus,nustate mazakraujyste,klausiau ar tai blogai,atskymas buwo kad tai nieko tokio,na ta mazakraujyste tipo nekenkia leliui.....
ai wa dar norejau jusu pasiteiraut ar jus kiekwiena kart apsilankydamos pas ginekologe daretes slapimo tyrymus? g.gif
Ragana
Gydytojas padaręs šlapimo tyrimą pareiškė, kad perdaug saldumynų vartoju doh.gif Visada viskas buvo gerai, nors tų saldumynų, kai nesilaukiau, vartojau daugiau nei dabar. Taigi uždraudė visą mėnesį valgyti saldumynus ir po to vėl padaryti tyrimus.
Man atrodo neįmanoma per mėnesį nesuvalgyti visiškai nieko saldaus schmoll.gif Aš nekalbu apie didelius kiekius doh.gif keli sausainiai, surelis, du saldainiai, kartais džiovinti vaisiai (slyvos, abrikosai), du-trys apelsinai ir pan. Ne kasdien taip... Pakaitalioju-vieną dieną viena, kitą dieną kitą valgau.
O gal čia daug? Kaip jus manote? 4u.gif
Vandens stengiuosi per dieną išgerti 2 l.

Ar yra kam taip buvę? Ką tai galėtų reikšti?Gal čia signalas apie kažkokią ligą? g.gif
MagnolijaB
QUOTE(Katė @ 2007 06 06, 16:12)
Gydytojas padaręs šlapimo tyrimą pareiškė, kad perdaug saldumynų vartoju  doh.gif Visada viskas buvo gerai, nors tų saldumynų, kai nesilaukiau, vartojau daugiau nei dabar. Taigi  uždraudė visą mėnesį valgyti saldumynus ir po to vėl padaryti tyrimus.
Man atrodo neįmanoma per mėnesį nesuvalgyti visiškai nieko saldaus  schmoll.gif  Aš nekalbu apie didelius kiekius  doh.gif  keli sausainiai, surelis, du saldainiai, kartais džiovinti vaisiai (slyvos, abrikosai), du-trys apelsinai ir pan. Ne kasdien taip... Pakaitalioju-vieną dieną viena, kitą dieną kitą valgau.
O gal čia daug? Kaip jus manote? 4u.gif
Vandens stengiuosi per dieną išgerti 2 l.

Ar yra kam taip buvę? Ką tai galėtų reikšti?Gal čia signalas apie kažkokią ligą?  g.gif
*

Man atrodo ir aš daug saldumynų valgau, kasdien pusryčiai – arbata su sausainiais, bandele ar vafliukais. Diena kokį saldainį sužvejoju ar ledų dar ir vaisiai kurie saldūs- bananai vynuogės, tačiau kai darė kraujo tyrimą cukraus kiekiui, tai viskas normoj.

Mano kita problema, dabar 26sav. padarė šlapimo pasėlį, tai išdygo kažkokia bacila – escherichia, tai paskyrė antibiotikus neramu kažkaip, kiek ta bacila kenkia liūliui, kiek tie antibiotikai paveiks.... verysad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.