Įkraunama...
Įkraunama...

Kroatija

Va ax.gif
Atsakyti
gera tema, daug informacijos, bet..... g.gif daugiausia informacijos 2004 metų. Aišku dar šiemet niekas neatostogavot, bet gal iš pernykščių kokių pasikeitimų papasakokit. Vis tiek viskas keičiasi ir kainos ir naujų kontaktų agyvenimui privat.sektoriui tikriausiai turit prisirinkę blush2.gif pasidalinkit naujausiomis žiniomis lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes važiavom mašina. Kur kur, bet į kraotiją kitaip ir nevažiuočiau....
Atsakyti
QUOTE(Uriukas @ 2006 05 04, 21:01)
Mes važiavom mašina. Kur kur, bet į kraotiją kitaip ir nevažiuočiau....

jei ne paslaptis kiek tada kainavo visa kelione? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2006 05 04, 23:06)
jei ne paslaptis kiek tada kainavo visa kelione? blush2.gif


Mes irgi keliavom savo mašina tris kartus. Kelionės kaina savo auto važiuojant visada (bent jau mums) svyruoja nuo 1 500 iki 2000 Lt su visomis lauktuvėmis.
Į Kroatiją aš irgi kitaip nevažiuočiau - tik savo auto schmoll.gif Super šalis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2006 05 05, 11:57)
Mes irgi keliavom savo mašina tris kartus. Kelionės kaina savo auto važiuojant visada (bent jau mums) svyruoja nuo 1 500 iki 2000 Lt su visomis lauktuvėmis.
Į Kroatiją aš irgi kitaip nevažiuočiau - tik savo auto schmoll.gif Super šalis thumbup.gif

nebezinau nei ka daryti, vyras liepe issirinkti kur noriu kelione, dabar galvoju ko noriu ar i Italija ar i Kroatija blush2.gif
parasyk placiau savo atsiliepimus blush2.gif norime keliauti savo masina, tai jauciu reiks pradeti apsisprendineti ir ieskoti marsrutu kaip vaziuoti.
Labai lauksiu patarimu blush2.gif
Atsakyti
tai galima ir Kroatiją ir Italiją pamatyti

Italija brangesnė šalis

mes važiuosim dviese į Kroatiją 2 savaitėms su auto
planuojam išleisti 3,5 tūkst. - o jeigu pavyks gerai taupyti tai 3 tūkst. Lt
Atsakyti
Mes du kart važiavom su savo auto į Kroatiją, tai neišleidom daugiau 2000 lt dviems asmenims, tik mes kad nakvojom mašinoje, bet tikrai leidom sau viską ax.gif man labiau patinka kroatija, bet jei nori pamatyti šalį, aplankyti įžymias vietas, tuomet geriau rinktis italiją, bet jei nori pagulėti pajūrį, pasimaudyti šiltoje jūroje tuomet tam labiau tinka kroatija mirksiukas.gif

Mes ta pačia kelione pamatėm ir Kroatiją ir Italiją, bet man mielesnė pasirodė Kroatija, bet gal vien dėlto, kad man labiau patinka gulėti ir degintis vacation4.gif nors kroatijoje kopėme ir į didžiulį kalną, pramogų buvo visokių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2006 05 05, 12:57)
Mes irgi keliavom savo mašina tris kartus. Kelionės kaina savo auto važiuojant visada (bent jau mums) svyruoja nuo 1 500 iki 2000 Lt su visomis lauktuvėmis.
Į Kroatiją aš irgi kitaip nevažiuočiau - tik savo auto schmoll.gif Super šalis thumbup.gif


Nelabai noriu sutikti kad su 2000lt galima atostogauti , tik suskaiciavu uz benzina iseina apie 900 lt iki Kroatijos . O kur dar nakvyne ir maitinimas, irbilietai i parkus ir t.t. g.gif
Atsakyti
mums kelione kainavo 5000 lt dviems suaugusiems ir dviems vaikams 10 dienu iskaiciuojant viska. o i italija (venecija) is kroatijos organizuojamos ekskursijos laivais. plaukia mazdaug 4-5 val. kaina ~100 eur
Atsakyti
Važiuojant su dujomis kurui išleidome apie 500 lt, o buvome ne tik Kroatijoje mirksiukas.gif taip kad su 2000 galima drąsiai išsitekti mirksiukas.gif aišku jei ne viešbučiuose gyveni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galas @ 2006 05 05, 14:39)
Nelabai noriu sutikti kad su 2000lt galima atostogauti , tik suskaiciavu uz benzina iseina apie 900 lt iki Kroatijos . O kur dar nakvyne ir maitinimas, irbilietai i parkus ir t.t. g.gif

o as tikiu mirksiukas.gif taupant viskas imanoma, draugai vaziavo auto i italija sake isleido 3000Lt , bet tas buvo pries pora metu bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(liutuke.m @ 2006 05 05, 12:26)
Mes ta pačia kelione pamatėm ir Kroatiją ir Italiją, bet man mielesnė pasirodė Kroatija, bet gal vien dėlto, kad man labiau patinka gulėti ir degintis  vacation4.gif nors kroatijoje kopėme ir į didžiulį kalną, pramogų buvo visokių  mirksiukas.gif

o gal tikrai nuvaziuoti ir ten ir ten blush2.gif , labai noreciau kad man i az parasytum kokiu marsrutu jus vaziavot, ka aplanket, kokiu zemelapiu naudojotes blush2.gif Buciau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti