Įkraunama...
Įkraunama...

SRIUBOS sriubytės

Man labai skani yra CILI picerijoj gaminama trinta pievagrybiu sriuba, tad sumaniau namuose pabandyt pasidaryt, zinokit puikiai gavosi, tik as naudojau baravykus vietoj pievagrybiu,tai man dar skaniau bigsmile.gif
Reikia:
svoguno
grybu 300g
1l sultinio
grietineles 100g
druskos
Isverdi sultini, pakepini svogunus aliejuje,tada sudedi grybus, viskas apkepinama kartu. Tada i sultini isvirta (is kubeliu galima) sudedame pakepintus grybus su svogunais, viska paverdame 10-15min, tada su blenderiu sutriname ir ipilame grietinele 4u.gif Skanaus mirksiukas.gif
Atsakyti
DUONINE SRIUBA

2 riekes juodos duonos
bulves
morka
svogunas
petruskos (kuriu gali nebut)

Supjaustyt bulves ir sudet virt;
sutarkuota morka ir supjaustyta svoguna pakepint ir sudet i puoda;
*druska, lapeliai, pipirai -Jusu skoniui ir valiai*
duona supjaustyt kubeliais ir gerai pakepint (paskrudint) keptuvej (aliejuj, svieste ar be- Jusu skoniui ir valiai)

Skrudinta duona sudedam pabaigoj ir dar paverdam 3-5 min
+ petruskos ir sviestukas, kad skaniau butu

Galim valgyt ir su grietine


biggrin.gif thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(1000inis @ 2009 01 18, 18:26)
DUONINE SRIUBA

2 riekes juodos duonos
bulves
morka
svogunas
petruskos (kuriu gali nebut)

Supjaustyt bulves ir sudet virt;
sutarkuota morka ir supjaustyta svoguna pakepint ir sudet i puoda;
*druska, lapeliai, pipirai -Jusu skoniui ir valiai*
duona supjaustyt kubeliais ir gerai pakepint (paskrudint) keptuvej (aliejuj, svieste ar be- Jusu skoniui ir valiai)

Skrudinta duona sudedam pabaigoj ir dar paverdam 3-5 min
+ petruskos ir sviestukas, kad skaniau butu

Galim valgyt ir su grietine
biggrin.gif  thumbup.gif  biggrin.gif

Įdomu cool.gif
o mano močiutė duoninę sriubą tai daro taip:

išverda sultinį iš kokios nors mėsos, duoną (jos turi būti ne mažai, kad sriuba potirštė gautųsi) išmirko vandeny (duona turi būti juoda ir padžiūvusi geriausia), tada tą duoną perkošia per sietelį ir supila į mėsos sultinį, įdeda džiovintų grybų ir šiek tiek paverda. Valgyti reikia su grietine ir bulvėm, virtom su lupena. Kažkada nemėgau tokios sriubos, bet dabar tai niam thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spurgitta: 19 sausio 2009 - 09:00
tetis mano pastaruoju metu verda alaus sriuba.
pakepina farsa
pakepina svogunus
marinuota parika
pupeles koncervuotos
cili pipiriukai
viska supila i puoda, ir uzpila alum.
dar tomato pripila, arba pjasutytu nuluptu pomidoru
viska ishsutina.
skanu:)
Atsakyti
noriu paklaustyti ka reikia daryti verdant zirniu sriuba, kad zirniai issileistu, viriau dvi valandas, zirniai buvo perskelti pusiau, bet neissileido. Esu girdejus, kad sodos idejus jie issileidzia, bet neturiu sodos, gal yra kokiu kitu priemoniu g.gif
Atsakyti
QUOTE(ew_a @ 2009 01 19, 18:57)
noriu paklaustyti ka reikia daryti verdant zirniu sriuba, kad zirniai issileistu, viriau dvi valandas, zirniai buvo perskelti pusiau, bet neissileido. Esu girdejus, kad sodos idejus jie issileidzia, bet neturiu sodos, gal yra kokiu kitu priemoniu  g.gif


palaikyk zirnius uzmerktus, tada tik virk
Atsakyti
Pieniška daržovių sriuba
mums reikes 3 bulvių,
1/2galvutės žiedinio kopūsto,arba 1/4 nedidelio gūžinio kopūsto,
1/2 stiklines žaliųjų žirnelių,
1 šaukšto sviesto,
1l.pieno,
2.stiklinės pieno,
Bulves nulupame,nuplauname,supjaustome kūbeliais.
Nuvalytas morkas sutarkuojame trintuve,arba supjaustome lazdelėmis,žiedinius kopūstusišskirstome mažais žiedinėliais
Puode užviriname vandenį ,suberiame morkas,vėliau - bulves,žiedinius kopūstus,ir žirnelius.
.Kai daržves išverda ,užpilame verdančiu pienu įberiame druskos ir sudedame sviestą.
Sriuba užkaitinama ir patiekiama.
Atsakyti
sveikos, ieskau charčio siurbos receptą blush2.gif 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 01 19, 23:32)
Pieniška daržovių sriuba
mums reikes 3 bulvių,
1/2galvutės  žiedinio  kopūsto,arba 1/4 nedidelio gūžinio kopūsto,
1/2 stiklines žaliųjų žirnelių,
1 šaukšto sviesto,
1l.pieno,
2.stiklinės pieno,
Bulves nulupame,nuplauname,supjaustome kūbeliais.
Nuvalytas morkas  sutarkuojame trintuve,arba supjaustome  lazdelėmis,žiedinius kopūstusišskirstome mažais žiedinėliais
Puode užviriname vandenį ,suberiame morkas,vėliau - bulves,žiedinius kopūstus,ir žirnelius.
.Kai daržves išverda ,užpilame verdančiu pienu įberiame druskos ir sudedame sviestą.
Sriuba užkaitinama ir patiekiama.

kiek čia to pieno nebesuprantu?
Atsakyti
Mažoji-s,labai atsiprašau įvėliau klaidą reikia 2-jų stiklinių vandens,ir 1litro pieno.
Pagavau žioplį.atsiprašau.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 01 21, 14:25)
Mažoji-s,labai atsiprašau įvėliau klaidą reikia 2-jų stiklinių vandens,ir 1litro pieno.
Pagavau žioplį.atsiprašau.

tai niekis irnesakyk.gif svarbu, kad išsiaiškinom
Atsakyti
merginos pabandykit i sriubytes lekste vietoj grietines isideti megiamo skonio lydyto surelio bigsmile.gif man tai praejusiu metu atradimas bigsmile.gif lotuliukas.gif
p.s. nors gaunasi riebiau, negu su grietine, bet kartais galima pasmaguriauti smile.gif
Atsakyti