Įkraunama...
Įkraunama...

SRIUBOS sriubytės

QUOTE(Bonifacija @ 2008 06 14, 20:51)
kaip isvirti burokeliu sriuba, kad tokia spalva butu? As isverdu burokus, o tada juos dedu pacioj pabaigoj, kai lieka apie  10min. O kaipjus?

Aš atskirai burokų neverdu blink.gif

Mano dažniausiai verdamos sriubytės - burokėlių, šviežių kopūstų ir rūgštynių thumbup.gif Bet burokėlių sriuba MB pati pačiausia thumbup.gif

Burokėlių sriubytė
Iš anksto užmerkiu džiovintus baravykus (kuo ilgiau mirks, tuo trupiau virs). Dideliame puode verdu jautienos mėsytę su kaulu (prieš tai nuplikius karštu vandeniu), žinoma, su svogūniuku, druskyte, pipiriukais bei lauro lapais. Iškart sumetu ir išmirkytus baravykus. Po kokios valandėlės sudedu plonais šiaudeliais pjaustytus burokėlius. Dar kažkur už 0,5 val - plonais šiaudeliais pjaustytą morkytę. Dar už kokių 20 min - mažais kubeliais pjaustytas bulvytes. Kai išverda bulvytės, išjungiu ugnį, įpilu 1 valg. š. acto ir uždengiu puodą. Valgome su grietine. Viskas essen.gif
p.s. kai burokėliai švieži, spalvytė būna superinė wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo magnifica: 13 spalio 2008 - 10:23
kazleku sriubyte

netiketas atradimas - drauges receptas

prisirenki kazleku , nuvalai, nuplani ir verdi, sumeti prieskoniuku i vandeni , lauro lapa, galima dar koki sultinio kubeli, tada pakepini sonines su svogunais ( svogunu - daug - pas mus visi megsta), svogunus su sonine pakeptus susmulkini su blenderiu, suverti i puoda, tada dedi morkas, bulves pjaustytas , kad virtu, ir ieskai kokiu pernokusiu pomidorU ( su konservuotasi nedariau, nezinau kaip butu), juos su tuo blenderiu susmukini iki tyres ir suverti i puoda.
kai bulves isvirusios, sriuba irgi gatava.
jei reik, dar prieskoniuku iberti, jei kam rugstoka atrodys- ziupsni cukraus.
Skanu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(magnifica @ 2008 10 13, 11:22)
Aš atskirai burokų neverdu blink.gif

Kodėl toks nustebęs smailas? biggrin.gif
Aš visada verdu, mama gamindama irgi. Taip juk žymiai greičiau. Išsiverdi burokus ir visad turi po ranka, jei sriubą virt sugalvoji biggrin.gif Be to, tarkuot lengviau biggrin.gif
Atsakyti
viriau ir as si vakara trinta moliuga sriubyte tik be mesos ir visai liuks gavos, labai skani thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agute @ 2008 09 08, 14:49)
Sveikutės  4u.gif  išsiviriau labai skanią  blush2.gif truputėlį aštrią sriubytę, dalinuosi su jumis:
1/4 šaukštelio aitriųjų paprikų pastos
Greitai valgom, nes pakartoti gali ne visiems ir likti  lotuliukas.gif

Vakar viriau šitą - tai dabar vien tik pagalvojus, skrandis duoklės prašo. SUPER, MB irgi labai patiko.
Tik neturiu supratimo, kas ta aitriųjų paprikų pasta, kaip atrodo, kur gaut? Namie turėjau maltų žalapeno pipiriukų, kajeno pipirų, tai panaudojau.
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 09 05, 14:48)
Moliugu-morku kremine sriuba
Isverdam sultini, viriau is vistienos kauliuku, kauliukus isimam, sudedam virti kelias morkas, kelias bulves, apie 0,5 kg. moliogo, kai isverda viska pertrinam, idedam pagal skoni druskos (man daugiau jokiu prieskoniu nereikia rolleyes.gif ) ir patiekiam su grietine wub.gif

Siandien viriau - visa seima apsivalge, labai skanu thumbup.gif Tik dar dejau svoguno, pipiru, o sultinys is kubeliu buvo, morku nedaug - dominuoja moliugas.
Atsakyti
QUOTE(Sirana @ 2008 10 18, 18:31)
Siandien viriau - visa seima apsivalge, labai skanu  thumbup.gif  Tik dar dejau svoguno, pipiru, o sultinys is kubeliu buvo, morku nedaug - dominuoja moliugas.

malonu, kad patiko, aisku prieskoniai ir kiti produktai gali buti pagal skoni ir poreiki mirksiukas.gif
Atsakyti
Vilniaus VW centre esančiame Laisvės prospekte valgyklėlėje maitina labai skania sriuba. Tiršta makaronų sriuba su faršu. Gal kuri įtariat kaip kažką panašaus pasidaryti???? Help, nes sriuba labai skani buvo ir tik 2,40
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2008 10 14, 19:10)
Kodėl toks nustebęs smailas?  biggrin.gif
Aš visada verdu, mama gamindama irgi. Taip juk žymiai greičiau. Išsiverdi burokus ir visad turi po ranka, jei sriubą virt sugalvoji  biggrin.gif  Be to, tarkuot lengviau  biggrin.gif

taip jau gavosi su smailu lotuliukas.gif
na, matai, sriubytės spalva skiriasi priklausomai nuo to, ar verdi buroką sriuboje, ar dedi jau virtus mirksiukas.gif (jau net nekalbu apie konservuotų burokėlių dėjimą į sriubą doh.gif )
beje, aš netarkuoju burokėlių, o pjaustau plonais šiaudeliais bigsmile.gif
man asmeniškai nepatinka tarkuoti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo magnifica: 20 spalio 2008 - 14:38
QUOTE(magnifica @ 2008 10 20, 15:37)
taip jau gavosi su smailu lotuliukas.gif
na, matai, sriubytės spalva skiriasi priklausomai nuo to, ar verdi buroką sriuboje, ar dedi jau virtus mirksiukas.gif (jau net nekalbu apie konservuotų burokėlių dėjimą į sriubą doh.gif )
beje, aš netarkuoju burokėlių, o pjaustau plonais šiaudeliais bigsmile.gif
man asmeniškai nepatinka tarkuoti ax.gif

o as neisivaizduoju kai gali buti ne tarkuoti sriuboj burokelej, man atrodo butu neskanu netgi valgyt g.gif ax.gif nu bet cia kaip kam aisku mirksiukas.gif
Atsakyti
Su spalva gaminant man niekad problemų nebuvo. Gal tiesiog geri burokai pasitaikė smile.gif

Čia į burokų temą mano trinta burokų sriuba su salieru
http://patiekalai.bl...su-salieru.html
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2008 10 20, 21:05)
Su spalva gaminant man niekad problemų nebuvo. Gal tiesiog geri burokai pasitaikė  smile.gif

Čia į burokų temą mano trinta burokų sriuba su salieru
http://patiekalai.bl...su-salieru.html
user posted image

niekad nevalgiau kremines buroku sriubos bigsmile.gif
Atsakyti