Įkraunama...
Įkraunama...

Burokėliai žiemai

Burokeliu salotos su obuoliais
3kg virtu burokeliu
3kg virtu morku
3kg rugsciu obuoliu
1.5kgsvogunu
1laliejaus
6lauro lapeliai,druskos,pipiru.
Burokelius,morkas ir obuolius stambiai sutarkuoti.Svogunus supjaustykite griezineliais ir pakepinkite aliejuje.Viska sumaisykite,uzpilkite aliejumi,iberkite druskos,pipiru,idekite lauro lapelius ir troskinkite 25min. Karstas salotas sudekite i uzsukamus stiklainius.
Si recepta radau zurnale.
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2010 09 20, 23:27)
Ar kaip nors ruošiate burokėlių lapkočius žiemai?
Šaldžius esu - neskanu. Įdomu, o jeigu užpylus tokiu pačiu marinatu kaip ir pačius burokėlius?



Aš tai šaldžiau lapelius apvirtus, tai labai fainai žiemą sriubytei atrodo kad ką tik nuskinti ir išvirtis
Atsakyti
kaip žinot kada burokai išvirę, aš musiau perviriau g.gif , nes sutarkavus ir dar pavirus obuolių sultyse tokie minkšti gavosi, ne košė dar bet jau per minkšti.
kažkaip man sunku su tais burokais, nepasiduoda jie man mad.gif
Atsakyti
QUOTE(gur @ 2010 10 03, 15:57)
kaip žinot kada burokai išvirę, aš musiau perviriau g.gif , nes sutarkavus ir dar pavirus obuolių sultyse tokie minkšti gavosi, ne košė dar bet jau per minkšti.
kažkaip man sunku su tais burokais, nepasiduoda jie man  mad.gif


Aš visada stengiuosi virti trumpiau (pailgus burokėlius supjaustau ~4 pirštų storio riekėm ir verdu ne ilgiau 15 min., smeigiu peiliu ir žiūriu, kad peilis lįstų gana sunkiai). Lupasi tokie sunkiau, tačiau supjaustyti ar sutarkuoti verdami šiek sultyse suminkštėja tiek, kiek reikia. Gaunasi puikūs tvirti burokėliai drinks_cheers.gif

Jei bijai pervirti, geriau pilnai neišvirti, o baigti sultyse.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JusRuMa: 03 spalio 2010 - 14:37
QUOTE(JusRuMa @ 2010 10 03, 15:35)
Aš visada stengiuosi virti trumpiau (pailgus burokėlius supjaustau ~4 pirštų storio riekėm ir verdu ne ilgiau 15 min., smeigiu peiliu ir žiūriu, kad peilis lįstų gana sunkiai). Lupasi tokie sunkiau, tačiau supjaustyti ar sutarkuoti verdami šiek sultyse suminkštėja tiek, kiek reikia. Gaunasi puikūs tvirti burokėliai drinks_cheers.gif

Jei bijai pervirti, geriau pilnai neišvirti, o baigti sultyse.


Apie burokeliu virima. Siemet isbandziau ir nuosirdziai rekomenduoju taupyti elektra arba dujas - taigi, darydavau paprastai - uzvereda vanduo, kuriame yra burokeliai, paverda 2-3 minutes ir isjungiu bei palieku per nakti. Ryte juos issiimu ir tikrai buna isvire, bet nepervire, net patys didziausi burokeliai
Atsakyti
Neberandu recepto marinavimui burokėlių su cukinija, gal kas primintų... g.gif
Iš anksto dėkoju! notworthy.gif
Atsakyti
gal sitas receptukas g.gif
QUOTE(nijona @ 2010 10 07, 21:01)
Neberandu recepto marinavimui burokėlių su cukinija, gal kas primintų...  g.gif
Iš anksto dėkoju! notworthy.gif

QUOTE(Buzyte @ 2008 10 22, 16:57)
Cukinijos su burokeliais

1.5 kg cukinijos-nulupti ir supjaustyti smulkiais kubeliais
1 kg svogunu - irgi kubeliais
1 stikline cukraus
1 valg. sauks. druskos
visa tai sumaisyti ir palikti per nakti
*****************************
1 kg virtu burokeliu- sutarkuoti
vel palikti per nakti
*****************************
1 stikline acto
1 stikline alejaus

Laba labai skanu, cukinija gaunasi super... nu ir isvis prie visko tinka ir labai greit susivalgo, reiks daugiau daryti siemet  thumbup.gif

ismaisyti ir i stiklainelius. as laikau saldytuvw, drauge siais metais pabande pasterizuoti, sake labai gerai gawosi, as irgi turbut taip darysiu, nes saldytuve vietos jau mazoka  doh.gif

Atsakyti
QUOTE(dzigitas @ 2010 10 08, 12:35)
gal sitas receptukas g.gif

Ir dar ziurekit,kad cukinija nebutu -peraugusi .Darau sia misraine treti metai-(nei karto nemeginau jos kaitint), ji pas mane laikosi saldytuve. thumbup.gif
Atsakyti
Laba,

labai sudomnino cukoinijos+burokėlkiai. Tik nelabai supratau - ar virti jų visai nereikia? unsure.gif Tik sumaišai , sumakaluoji ir į stiklainius?
Darbo eiga man nelabai aiški, gal galėtų mane kas apšviesti ax.gif
Atsakyti
Užsukau į šia temą pasižiūrėti,kaip ruošiate burokėlius žiemai.

Aš,burokėlius verdu 20min,. ir pernaktį palieku šaltame vandenyje,tuomet dingsta tas nelabai malonus kvapas.

Burokėlių ikra


nedidelius virtus burokėlius sutarkuojame įberiame cukrau{kiekis priklauso nuo burokėlių kiekio}
Įberiame krapų.

Pakepiname aliejuje svogūną,tuomet skiltelėmis pjaustytus obuolius,patroškiname pabaigoje įberiame kapoto cesnako.

Padruskiname,išmaišome.
Masę sudedame į nedidelius indelius laikome šaldytuve.

Labai skanu su žuvimi.
Atsakyti
QUOTE(twins2 @ 2009 09 17, 16:39)
Tai va receptas:

2kg virtu burokeliu
0,5l virtu pupeliu
0,3kg morku
0,3kg svogunu
1 stikline pomidoru padazo
1 stikline aliejaus
druskos, pipiru
 
puode su aliejum apkepame susmulkintus svogunus, veliau dedame sutarkuotas morkas, sutarkuotus burokelius, pupeles, pom. padaza, druskos, pipiru, ir maisydami troskinam 45 min. Sudedame i paruostus stiklainius ir sandariai uzdarome.


kazka negerai padariau unsure.gif beveik visi dangteliai pakilo.ragavau,tai nera praruge g.gif
Atsakyti
QUOTE(Upytė @ 2010 10 10, 10:12)
Laba,

labai sudomnino cukoinijos+burokėlkiai. Tik nelabai supratau - ar virti jų visai nereikia? unsure.gif  Tik sumaišai , sumakaluoji ir į stiklainius?
Darbo eiga man nelabai aiški, gal galėtų mane kas apšviesti  ax.gif

taip visai gerai supratai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(dzigitas @ 2010 10 21, 14:42)
kazka negerai padariau unsure.gif beveik visi dangteliai pakilo.ragavau,tai nera praruge g.gif

Megink visa mase dar karta pervirti,stiklainius gerai iskaitink ir paragauk gal druskos reikia.Butinai pervirk !
Atsakyti