Įkraunama...
Įkraunama...

Burokėliai žiemai

QUOTE(coliuke29 @ 2012 08 31, 18:42)
neapsiziurejau kazkaip pries darant kad acto nera viska susiviriau ,tada kilo klausimas del acto ir man taip atrodo kad labai preska ,bet paskui paskaiciau vienos komentara kad vire ir skani ,tai padariau be acto ,tai turbut nesilaikys ? g.gif o gal pomidoru padazas sulaikys rugima gi ten raso acto rugsties yra? g.gif

Tikrai laikysis, ten kažkada aš tą rec. parašiau, verdu jau daug metų, laikosi gerai, naudoju dažniausiai sriubai. Tik taupydama dažnai vietoj pom padažo dedu nuluptus pomidorus, tai rūgšties pakanka.
Atsakyti
QUOTE(bru @ 2010 09 24, 12:52)
Burokeliu salotos su obuoliais
3kg virtu burokeliu
3kg virtu morku
3kg rugsciu obuoliu
1.5kgsvogunu
1laliejaus
6lauro lapeliai,druskos,pipiru.
Burokelius,morkas ir obuolius stambiai sutarkuoti.Svogunus supjaustykite griezineliais ir pakepinkite aliejuje.Viska sumaisykite,uzpilkite aliejumi,iberkite druskos,pipiru,idekite lauro lapelius ir troskinkite 25min. Karstas salotas sudekite i uzsukamus stiklainius.
Si recepta radau zurnale.

Gal kas isbande sita receptuka?Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Buzyte @ 2008 10 22, 15:57)
Cukinijos su burokeliais

1.5 kg cukinijos-nulupti ir supjaustyti smulkiais kubeliais
1 kg svogunu - irgi kubeliais
1 stikline cukraus
1 valg. sauks. druskos
visa tai sumaisyti ir palikti per nakti
*****************************
1 kg virtu burokeliu- sutarkuoti
vel palikti per nakti
*****************************
1 stikline acto
1 stikline alejaus

Laba labai skanu, cukinija gaunasi super... nu ir isvis prie visko tinka ir labai greit susivalgo, reiks daugiau daryti siemet  thumbup.gif

ismaisyti ir i stiklainelius. as laikau saldytuvw, drauge siais metais pabande pasterizuoti, sake labai gerai gawosi, as irgi turbut taip darysiu, nes saldytuve vietos jau mazoka  doh.gif

Sita dariau pernai-visiskai nepatiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SmilgaS @ 2012 10 04, 13:37)
O kam cielus marinuoti, paskui nežinia ką iš jų daryti. geriau iškart sutarkuoti ir supjaustyti.
\Man taip atrodo, o gal aš  klystu?

vienais metais marinavau maziukus cielus, ziauriai skanu smile.gif prie mesos gabalo imeti pora trejeta burokiuku ir liuks patiekalas smile.gif nebereik nei agurko nei pomidoro biggrin.gif


Dar nepastebejau temutej bet gal kas rauginat burokelius?
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2013 08 31, 09:40)
vienais metais marinavau maziukus cielus, ziauriai skanu smile.gif prie mesos gabalo imeti pora trejeta burokiuku ir liuks patiekalas smile.gif nebereik nei agurko nei pomidoro biggrin.gif
Dar nepastebejau temutej bet gal kas rauginat burokelius?


Nerute,
i ikalas
burokelius rauginti laabai paprasta,galima ant indo dugno imesti juodos duonos ,geriau,kad ji butu padziuvusi,galima ideti cesnaku.

Cia skonio reikalas,ka mes i juos idesime.



Atsakyti
МАРИНОВАННАЯ СВЕКЛА.

Очень хорошазимой в борщи или как заготовка для салатов, например винегретиков и прочая.. Smile Сам маринад у меня тоже в борщи и рагушки идет.
Итак, полкило свеклы очищенной порежем брусочками.
Положим ее в 2,5 л воды, добавим 3 ст.л. соли и 3 ч. л сахара.
Варить час. Можете бросить туда перец горошком,лаврушечку...
За минуту до выключения влить 120 мл уксуса. Сразу закатать.
sakiau darysi si recepteli, saltinis kuharka.ru
Atsakyti
turiu klausima,ar esate burokelius marinave su medumi antra, su svarainiu sultimis.?
turiu receptus ,bet neesu dariusi.

Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2013 08 31, 09:40)
vienais metais marinavau maziukus cielus, ziauriai skanu smile.gif prie mesos gabalo imeti pora trejeta burokiuku ir liuks patiekalas smile.gif nebereik nei agurko nei pomidoro biggrin.gif
Dar nepastebejau temutej bet gal kas rauginat burokelius?

O gal galima recepta marinuoti cielus mazus burokelius? smile.gif
Atsakyti
Noriu pasigirti, iš tokio paprasto recepto kokie skanūs burokeliai marinuoti gavosi. Turėjau labai daug burokėlių, tai sirgau tai darbų pilna uvo, galvoju ką čia su jais padaryt, internete susiradau patį paprasčiausiai ecept, padariau, bet kokie skanūs, vyras jau gal 5L suvalgė. Sakė kitąmet visus tik taip jam daryt.
Marinuoti burokėliai
3 kg. burokėlių
3 stiklinės vandens
1 st. acto
3 šaukštai su kaupu cukraus
2 šaukštai be kaupo druskos

P.s. aš cukraus mažiau dėjau.

Atsakyti
Man pats pačiausias receptukas yra tiesiog virtus sutarkuoji, užpili kad apsemtų obuolių sultim, paverdu šiek tiek, kad perkaistų ir į stiklainius.Ir skanu, ir greita, ir manau sveikiausias reikalas nei su actu thumbup.gif
Nors su actu irgi darau, nes sulčių mažai turiu ax.gif O paprasti burokėliai pas mane nesilaiko, nes suvysta-neturim rūsio.Kitu atveju nieko iš jų nemarminčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2013 10 27, 14:48)
Man pats pačiausias receptukas yra tiesiog virtus sutarkuoji, užpili kad apsemtų obuolių sultim, paverdu šiek tiek, kad perkaistų ir į stiklainius.Ir skanu, ir greita, ir manau sveikiausias reikalas nei su actu thumbup.gif
Nors su actu irgi darau, nes sulčių mažai turiu ax.gif O paprasti burokėliai pas mane nesilaiko, nes suvysta-neturim rūsio.Kitu atveju nieko iš jų nemarminčiau biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Bet šiemet sulčių neturiu doh.gif
Atsakyti

QUOTE(sbo @ 2013 09 02, 11:12)
O gal galima recepta marinuoti cielus mazus burokelius? smile.gif


oj turbut per velai paskaiciau jusu posta sad.gif as marinuoju tiek cielus tiek tarkuotus pagal si kipses ideta recepta, labai pasiteisino tai kitu ir nebandau 4u.gif

QUOTE(kipse @ 2005 08 14, 23:16)
MARINATAS: 1l vandens, 1 valg. saukstas druskos, 2 valg. saukstai cukraus, 9 valg. saukstai 9% acto, priekoniu (lauro lapu, pipiru.)
Atsakyti