Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 32

QUOTE(Larissa @ 2008 09 11, 12:27)
aciuks.gif o tai kaip man juos- po vieną ar po kelis sodinti kartu?  g.gif

a nėr už ką mirksiukas.gif Hmm, kad didžialapė matau, bet jų į aukštį ir į plotį skirtingų yra, sodink, kaip TEN buvo pasodinta. Greit jos auga.
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2008 09 11, 12:36)
a nėr už ką  mirksiukas.gif Hmm, kad didžialapė matau, bet jų į aukštį ir į plotį skirtingų yra, sodink, kaip TEN buvo pasodinta. Greit jos auga.


teks tada mamą tardyti,kur jinai "pasiskolino" ir važiuoti apžiūrėti kaip ten ir kas g.gif gal tai visai ne tokia,kaip aš noriu doh.gif dar kartą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rozamunda @ 2008 09 11, 06:12)
niu cia gera paslaptis

tongue.gif rodysim panašias foto pavasarį

QUOTE(Vilioja @ 2008 09 11, 06:14)
Bet ar melsves spes "islysti" kol tulpes perzydes. Melsves velai suzelia

QUOTE(smth1 @ 2008 09 11, 09:05)
O nebus taip, kad jai jau tulpytes zydes, melsves dar nebus po ziemos atsigavusios, t.y. isskleide savo lapu? Kazkaip ten jos velokai g.gif

Turėtų būti taip: tos tulpės žydėt tada, kai melsvė tik želia. Būtent tada nuostabiai susišaukia melsvių lapų ir tulpių žiedų ''piešinys bei spalvos.
Jolaxus panašiai samprotavo.
Pagyvensim - pamatysim. smile.gif

Prie tos pačios temos pasakysiu, kad nupirkau ir gretimai sodinau dvi tulpių rūšis [tams.violet. ''qeen night'' ir baltą] ir šachmatinių margučių mišinį [baltos ir violet]. Pažiūrėjau savo foto arhcyvą - prasilenkia žydėjimas apie dvi savaites lotuliukas.gif [nors numaniau taip būsiant]. Tiek to - sakykim, ''vientisumas'' bus.


QUOTE(drieziukas @ 2008 09 11, 08:37)
O tulpių svogūnus jūs iškasinėjate  Aš pernai pirmus metus jų prisodinėjau, bet žiemai nieko nekasiau.. Ydomu išlys jie pavasarį

Iškasti tai vasarai reikėjo, žiemai kišame atgal. Išlys tavosios tulpės pavasarį, tik...
Pažiūrėk ''tulpių'' temoj, vakar dėjau foto, kurios maniškės gerai jaučiasi neiškasinėjamos metų metais, o kurios nyksta. Gal su taviškėmis veislėmis sutaps. 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2008 09 11, 12:10)
Iškasti tai vasarai reikėjo, žiemai kišame atgal. Išlys tavosios tulpės pavasarį, tik...
Pažiūrėk ''tulpių'' temoj, vakar dėjau foto, kurios maniškės gerai jaučiasi neiškasinėjamos metų metais, o kurios nyksta. Gal su taviškėmis veislėmis sutaps.  4u.gif

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2008 09 10, 23:31)
kiek ziemu pas tave ziemojo sis augaliukas?

Nu kad dar neziemojo, tik ruosiasi ax.gif Tik nesakyk, kad ir jis nelabai pas mus ziemoja doh.gif Jau su araukarija lakstau ir nebezinau ka daryti unsure.gif Nesti i kambari, ar visdelto sodinti? g.gif Ot kas gaunas, kai nieko neismanai apie augalus doh.gif cool.gif

Papildyta:
QUOTE(sobieska @ 2008 09 10, 22:01)
Va va  apie tokia ir ejo kalba postu auksciau biggrin.gif nu labai grazi wub.gif

As tokia panasiu pasodinau, zaliu su baltu, ale netoli raudonu, kazin ar jos neapsikres nuo raudonu ir neparaudonuos g.gif
Atsakyti
na, kur balta spalva, jei raudonai ir nusidažys, na tai dar nieko, bet tai kokia spalva gaunas, kai raudona su žalia susimaišo - siaubas! blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 09 11, 13:34)

As tokia panasiu pasodinau, zaliu su baltu, ale netoli raudonu, kazin ar jos neapsikres nuo raudonu ir neparaudonuos g.gif

Jau pasodinai bigsmile.gif ar man pirsto prie smilkinio neprikisit, jei si savaitgali tulpes sukisiu i zeme ar rekomenduosit palaukt dar kokias dvi savaites, nu baisiai spirgu, bijau, kad tas ikvepimas kur nors nedingtu ir kad neliktu pilnas maisas svogunu kitiems metams biggrin.gif , o man taip jau yra buve blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2008 09 11, 13:40)
Jau pasodinai bigsmile.gif  ar man pirsto prie smilkinio neprikisit, jei si savaitgali tulpes sukisiu i zeme ar rekomenduosit palaukt dar kokias dvi savaites, nu baisiai spirgu, bijau, kad tas ikvepimas kur nors nedingtu ir kad neliktu pilnas maisas svogunu kitiems metams biggrin.gif , o man taip jau yra buve blush2.gif

Nu, tai kad raso, kad nuo rugsejo sodinti ax.gif
SRAUNIUS , o tai kokia ta spalva gaunas? g.gif(greiciausiai s..o) rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 11 rugsėjo 2008 - 12:50
Srove, tai tu nepergyvenk, kuo įvairiasnių spalvų bus, tuo įdomiau. A vdrug naują rūšį turėsi, paskui galėsi savo vardu pavadinti ( aš taip daryčiau blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2008 09 11, 12:36)
, bet tai kokia spalva gaunas, kai raudona su žalia susimaišo - siaubas!
A vdrug naują rūšį turėsi, paskui galėsi savo vardu pavadinti ( aš taip daryčiau  blush2.gif )

SRAUNIUS , o tai kokia ta spalva gaunas? (greiciausiai s..o)

tulipa viridiflora ''sh..o srove''
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
plius atsparios kurkliams mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Srove, cia juokelis 4u.gif


QUOTE(sobieska @ 2008 09 11, 12:40)
ar man pirsto prie smilkinio neprikisit, je   i si savaitgali tulpes sukisiu i zeme ar rekomenduosit palaukt dar kokias dvi savaites,

Palauk.
Aš sodinau ten, kuriose vietose persodinėjau daugiamečius, kurių paskui nenorėsiu draskyti. [margutes po šliaužiančiu čiobreliu, tulpes prie viržių]
Kitas vėliau.
Be to, dar peles į namus ''neparėjo'' - paskaitinėk tulpių temą. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rokoko: 11 rugsėjo 2008 - 13:17
QUOTE(rokoko @ 2008 09 11, 14:15)
Palauk.
Aš sodinau ten, kuriose vietose persodinėjau daugiamečius, kurių paskui nenorėsiu draskyti. [margutes po šliaužiančiu čiobreliu, tulpes prie viržių]
Kitas vėliau.
Be to,  dar peles į namus ''neparėjo'' - paskaitinėk tulpių temą. mirksiukas.gif

Zinau, skaiciau biggrin.gif , bet as nei vienos peles nesu savo sklype sutikusi, tik parazitai kurmiai, kaimynu kates, kurioms tvoros neegzistuoja, priesingai, zvalgybine teritorija-vaiksto virsum uodegas pakelusios aggressive.gif
Gerai, dar palauksiu, bet svogunu maisa prie duru "ant akiu"vistiek laikysiu.
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2008 09 10, 11:58)
sodink pavasariui tulpes i vazonus, ka tik kalbeta, nuoroda Jolaxus idejo.
virziu vazonus [kaip ir tulpiu] per ziema i zeme ikask, tik sodink i rugscia zeme su spygliais arba rugscias durpes.
Dabar chrizantemos vazonuose zydetu. Serenčiai.
iki salnu zydes kitos vasarines vazonines geles - bakopos, pelargonijos, begonijos, surfinojos-petunijos ir tt.

aciu uz ats. o tulpes irgi i rugscia dirva sodinti? g.gif
Atsakyti