Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 32

QUOTE(Knifofija @ 2008 09 07, 16:19)
Begalė atspalvių, nuo blyškiai geltonos iki ryškiai oranžinės, būna kombinuotų geltona su oranžine.


O kokiu turesite Zemkes parodoj?
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2008 09 07, 19:12)
O kokiu turesite Zemkes parodoj?

Neturėsiu knifofijų, joms buvo per šilta žiema, todėl daugelis žuvo.
Papildyta:
QUOTE(Sigrida @ 2008 09 07, 14:05)
tai kodėl pas mane pavasarį patys sudygsta ten kur praeita vasarą augo??? iš patirties sakau kad sudygsta... va ir šiemet pavasarį sudygo bele kur, o aš tik persodinau kur reikia..... ir subujojo ohoho... imesiu kada fotkes iš savo ale sodo... blush2.gif

Žiemos nebuvo tai ir sudygo, jei normali žiema, tai tikrai nesudygs, šią žiemą net burokėliai lauke peržiemojo (keli liko tarp gėlių, tai pavasarį sužaliavo).
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 09 06, 23:28)
As tik dabar pradejau pavadinimus mokintis blush2.gif Anksciau man visos besiraitancios ant zemes buvo kerpes biggrin.gif

aha, būna būna drinks_cheers.gif šiandien viena pažįstama sako "gavau iš draugės labai gražios samanos, tokia mėsingais lapais", kai pasižiūrėjom iš trečio karto bigsmile.gif , paaiškėjo, kad šilokas biggrin.gif

QUOTE(*MONAMI* @ 2008 09 07, 09:46)
aišku taip ir pagalvojau,kad teks kelias,nes visos įdomios ir visose vis kas nors naujesnio  mirksiukas.gif

tiesiog kai rinksies galvok ką nori pas save susikurti ir kokių patarimų ieškosi, kad neprisipirktum "sviesto sviestuoto". Jei galvoji kaip suplanuoti aplinką žiūrėk kur yra patarimų apie zonų planavimą, jei daugmaž žinai kas kur bus tik renkiesi augalus, rinkis augalus aprašančias knygas, tipo enciklopedijas, kur rasi didelę įvairovę ir galėsi svarstyti kas tau kur tiks smile.gif

QUOTE(Srove @ 2008 09 07, 13:10)
Dabar ziuriu i fotkes ir vel man tie akmenai, kad ir ten kampe  schmoll.gif . Kazin, ar ne primarmalinau, kad i pakrasti sliauzeka uzsodinau? g.gif ...

o man tas šliaužiakas daug gražiau nei buvęs akmenynas thumbup.gif

QUOTE(vaivos juosta @ 2008 09 07, 14:04)
Kažkada kalbėjom apie tarpelius tarp trinkelių: keli pavyzdžiai...

labai gražu thumbup.gif

QUOTE(joju @ 2008 09 07, 18:25)
sveikutes, noreciau patarimo kur sodinti geriau VEIGELE, gal zinote kokia  cia gali buti rusis su raudonais lapais.

visas straipsnis apie veisles
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2008 09 07, 19:36)
joms buvo per šilta žiema, todėl daugelis žuvo.

g.gif pas mane visada svelnios ziemos...tai iseitu, kad nera sansu uzsiaugint grazia knifofija unsure.gif as sia vasara nusipirkau,taip graziai prigijo...butu gaila jeigu neperziemotu
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 09 05, 23:02)
Sobieska[color=purple] pagaliau radau ta kerpe doh.gif  steinbrech(saxifraga arendsii).Liezuvi gali nusilauzti lotuliukas.gif
user posted image


ui, likau sujaudinta tavo pastangu. Aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(išdykėlė @ 2008 09 05, 23:29)
Tai ne kerpė, o arendso uolaskėlė  mirksiukas.gif

biggrin.gif uzsirasiau abu pavadinimus, prasigooglinsiu mirksiukas.gif ir atrasiu tiesa pati
Papildyta:
QUOTE(Srove @ 2008 09 07, 13:10)
Dabar ziuriu i fotkes ir vel man tie akmenai, kad ir ten kampe  schmoll.gif . Kazin, ar ne primarmalinau, kad i pakrasti sliauzeka uzsodinau? g.gif
user posted image
user posted image

Nu ir man tie akmenys nesiziuri g.gif ir dar taip tvarkingai sudeti - vorele. O siaip, pakrastukas zymiai dabar graziau atrodo thumbup.gif saunuole.
Papildyta:
QUOTE(vaivos juosta @ 2008 09 07, 14:04)
Kažkada kalbėjom apie tarpelius tarp trinkelių: keli pavyzdžiai
user posted image


user posted image

user posted image

user posted image

bigsmile.gif Man tai cool atrodo, akmens ir gelezies draugyste. Nedvejodama ka nors panasaus isigyciau, jei kas nors pasiulytu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2008 09 07, 19:38)
tiesiog kai rinksies galvok ką nori pas save susikurti ir kokių patarimų ieškosi, kad neprisipirktum "sviesto sviestuoto". Jei galvoji kaip suplanuoti aplinką žiūrėk kur yra patarimų apie zonų planavimą, jei daugmaž žinai kas kur bus tik renkiesi augalus, rinkis augalus aprašančias knygas, tipo enciklopedijas, kur rasi didelę įvairovę ir galėsi svarstyti kas tau kur tiks smile.gif

ačiukas,bet man būtent to ir to reikia doh.gif ,nes esu vis dar apmąstymuose kur kas bus,nes plotas begalinis(25arai jame ir namas stovi) ir apie augalus beveik nieko nežinau doh.gif kas kur ir kaip ax.gif ,bet aš jau kai sugalvosiu tai pas jus bandysiu patarimo klausti blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Geras , karstas buvo savaitgalis ir tikrai nepalankus knistis po darzus ar sodus biggrin.gif
Va cia uz keliu valandu bus svenciamos vestuves.
user posted image

Sorry doh.gif tik dabar pastebejau, kad ne i ta tema pasisakyma padariau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 07 rugsėjo 2008 - 19:32
QUOTE(Knifofija @ 2008 09 07, 15:13)
Taip juka miršta, bet aplinkui išleidžia begalą vaikučių, o auginti ir nematyti žiedo  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  Juk tai pats nuostabiausias žiedas, dėl jo ir auginam, laukiam kada pražys.

O jergus, o as tikejaus, kad cia tik gandai unsure.gif .O sakykit, kada tuos vaikiukus isleidzia, po perzydejimo, ar pavasari?Ar juos reikia paskui po viena isskirstyti? g.gif

Papildyta:
QUOTE(sobieska @ 2008 09 07, 20:15)

Papildyta:

Nu ir man tie akmenys nesiziuri g.gif  ir dar taip tvarkingai sudeti - vorele. O siaip, pakrastukas zymiai dabar graziau atrodo thumbup.gif saunuole.
Papildyta:



Galvoju kol kas palikti kaip yra tuos akmenis, tik apzeldinsiu kazkuo beganciu, matysiu kaip tada bus, jei ka ismest suspesiu mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(sobieska @ 2008 09 07, 20:27)
Geras , karstas buvo savaitgalis ir tikrai nepalankus knistis po darzus ar sodus biggrin.gif
Va cia uz keliu valandu bus svenciamos vestuves.
user posted image



Kaip romantiska ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Gal kuri toki turi ir galetu man pasakyti kas cia per augaliukas g.gif
user posted image
user posted image
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2008 09 07, 20:12)
Sveikos merginos  4u.gif
Gal kuri toki turi ir galetu man pasakyti kas cia per augaliukas  g.gif
user posted image
user posted image
Aciu  4u.gif



Jei neklystu čia Havajietiškas pėdlapis. Kažkada seniai pirkau parodoje, labai gražiai auga pas mamą, tai dabar ir pati tą vaisių parsivežiau, bandysiu iš sėklyčių užsiauginti ax.gif .
Atsakyti
Aciu clap.gif clap.gif clap.gif
Na va pagaliau suzinojau kas per augalas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2008 09 07, 21:30)
Aciu  clap.gif  clap.gif  clap.gif
Na va pagaliau suzinojau kas per augalas  thumbup.gif

patikslinsiu mirksiukas.gif
himalajinis pėdlapis (lot. Podophyllum hexandrum)
Atsakyti