Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 32

Gavau dovanu gelyciu, tik nezinau kaip su jomis elgtis ir ar man jos isvis reikalingos, turiu pavadinima, tik nerandu liet. informacijos, kas kaip ir kur.Pas mus auga?o gal ne?ziemoja, ar ne?Galiu dabar sodinti ar ne?Labai aciu uz atsakyma.O pavad., tai neparasiau doh.gif
Aquilegia 'Biedermeier'
user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
Situacija tokia, kad nieko nezinau apie sias geles, o laiko apsisprasti turiu nedaug, tai prasau jusu pagalbos, jos cia visos ziemines, ilgai zydi, nu zodziu, ka galit plyyyz parasykit.Nesinoretu pasilikti, kad reiktu ismesti, kai galiu kitam zmogui perlaeisti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 18 rugsėjo 2008 - 09:47
QUOTE(Srove @ 2008 09 18, 10:29)
Gavau dovanu gelyciu, tik nezinau kaip su jomis elgtis ir ar man jos isvis reikalingos, turiu pavadinima, tik nerandu liet. informacijos, kas kaip ir kur.Pas mus auga?o gal ne?ziemoja, ar ne?Galiu dabar sodinti ar ne?Labai aciu uz atsakyma.O pavad., tai neparasiau doh.gif
Aquilegia 'Biedermeier'

Ar tik ne sinavadas bus. Bais panasus pavadinimas g.gif Einu googlint
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2008 09 18, 07:57)
ačiū,vadinasi šiemet pwerku paprastas žemes ir sodinu viską,o pavasarį pamatysiu kaip kas auga ir žinosiu ar tinka ar ne  ax.gif

jei sodinsi dabar, pavasari matysi, kaip prigijo, paskui stebesi, kaip adaptuosis ir vegetuoja, anksciausiai kita rudeni jau galima bus kazka spresti mirksiukas.gif
Ne tik rugstis - sarmas lemia. T.p. saule - pavesis, sausa - dregna, laidi dirva- zliugsi, smelis -molis, karsta vieta - vesi, atsparumas salciui ir kt.
Laikui einant igysi patirties 4u.gif
Atsakyti
Tikrai taip, Aquilegija - sinavadas. Mano vaikystes kvietka, po balkonais visokiu spalvu tiesiog vejoj augo. Sinavadas pats uzsiseja arba ji reikia paseti, seklos labai stambios. Jie daugiameciai ir niekuo ju dengt nereikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidabrinekuoja: 18 rugsėjo 2008 - 09:43
QUOTE(Tina* @ 2008 09 17, 21:39)
Pas mane pievelej krokai zydejo. Nezinau kiek matysis tai foto parase, nes atskiru spalvu kroka po viena nufotkinau ir idejau.

Einu googlint apie tuos nelemtus prieskonius, matau, kad neauginat nei ciobro, nei rozmarino, nei salavijo...


ciobras ziemoja, salavijas taip pat, o su rozmarinu nezinau, pati parsitempiau is sveicarijos 4 krumus ir blaskausi.sakiau 2 paliksiu vazonike, kitus 2 pasodinsiu lauke i savo prieskonyna ir vaiztazolyna, ziuresiu istemps musu ziema ar ne.....gal pamulsciuoti reiktu?

turiu del irisu klausima. vakar atitempe kolege maximos maisa sibiriniu irisu , gal kokiu pasiulymu turite su kuo dera.....
galvoju vienoje vietoje susodinsiu irisus grupele ir aplink ar i tarpus geltonai melynu naslaiciu prikaisiosiu....... bet ka su kitais daryti?.kaimynei nebeduosiu, jau velyviu turiu smile.gif ,
Atsakyti
QUOTE(rozamunda @ 2008 09 17, 21:12)
kaip mano tetis sako-ne viens neuzaugo šūdo neparagaves
o siap tai umn.gif sita isminti pasigavau internete umn.gif  ax.gif

O as sita isminti nusirasysiu, kad protingesne buciau smartass.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamce @ 2008 09 18, 08:59)
Turiu pirmus metus ir pati nezinau, ka su jais daryt...  g.gif Kitoj temoj klausiau, tai merginos sake, kad salavijas daugiametis, atsprogs kita pavasari, tai dabar nupjoviau ir susidziovinau arbatai nuo kosulio. Su rozmarinu irgi panasiai teks pasielgti, manyciau...

pavarciau knyga - salaviju begale rusiu.
daugiameciai sios rusys: salvia nemorosa miskinis ir salvia officinalis vaistinis, ju daug veisliu.

kitos rusys: coccinea[raudonasis], farinacea[miltuotasis], patens[atvirasis], uliginosa[pelkinis], viridis[margasis] - vienmeciai, kai kurie pasiseja.


QUOTE(Srove @ 2008 09 18, 09:29)
Aquilegia 'Biedermeier'

sinavadas. daugiamete gele.
tavoji - melyna, pilnavidure veisle. [kokie mano knygute rolleyes.gif ]
[beje nuodingas,bet nebijok]
Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2008 09 18, 10:42)
Tikrai taip, Aquilegija - sinavadas. Mano vaikystes kvietka, po balkonais visokiu spalvu tiesiog vejoj augo. Sinavadas pats uzsiseja arba ji reikia paseti, seklos labai stambios. Jie daugiameciai ir niekuo ju dengt nereikia.

Aciu, tai man kad prisises doh.gif , gal nereikia geriau smile.gif
Atsakyti
Mergaites, paprotinkit mane kaip reikia vejoje sodint svogunines. ax.gif
Kroku cia pasiskaicius i veja nekisiu, bet noreciau sniekzydriu prikaisiot.
Teoriskai mazdau issivaizduoju kaip tai daryt, bet vat neramu del vejos, jeigu nukelus vel paprasciausiai uzdesiu ar prigis. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Srove @ 2008 09 18, 10:54)
Aciu, tai man kad prisises doh.gif , gal nereikia geriau smile.gif

Man sinavadai grazu pakrumese ir patvoriuse. Buvau pasodinus pas save gelyne tai kol zydejo visai nieko buvo, bet kai perzydejo - lapai ir tiek. Bet lapukai tikrai grazus buvo ir krumelis labai taisyklingai augo.
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 09 18, 10:29)
Gavau dovanu gelyciu, tik nezinau kaip su jomis elgtis ir ar man jos isvis reikalingos, turiu pavadinima, tik nerandu liet. informacijos, kas kaip ir kur.Pas mus auga?o gal ne?ziemoja, ar ne?Galiu dabar sodinti ar ne?Labai aciu uz atsakyma.O pavad., tai neparasiau doh.gif
Aquilegia 'Biedermeier'
user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
Situacija tokia, kad nieko nezinau apie sias geles, o laiko apsisprasti turiu nedaug, tai prasau jusu pagalbos, jos cia visos ziemines, ilgai zydi, nu zodziu, ka galit plyyyz parasykit.Nesinoretu pasilikti, kad reiktu ismesti, kai galiu kitam zmogui perlaeisti.


Apie sinavada informacijos..bukim biedni, bet teisingi, tikrai yra. Nesunkiai pasiekiamos. Nereikia daug ismanyti apie augalus tam, kad zinant lotyniska pavadinima pasigooglint..
Atsakyti
QUOTE(smth1 @ 2008 09 18, 11:02)
Apie sinavada informacijos..bukim biedni, bet teisingi, tikrai yra. Nesunkiai pasiekiamos. Nereikia daug ismanyti apie augalus tam, kad zinant lotyniska pavadinima pasigooglint..

Tai reikia zinoti visu pirma, kad tai sinavadas blush2.gif .Aciu smth1 ir uz tokia informacija 4u.gif Nesuprantu tuomet ko cia ismanancios sedi, jei jau taip sunku zodi islementi, ai nu ne tas lygis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 09 18, 09:29)
Gavau dovanu gelyciu, tik nezinau kaip su jomis elgtis ir ar man jos isvis reikalingos, turiu pavadinima, tik nerandu liet. informacijos, kas kaip ir kur.Pas mus auga?o gal ne?ziemoja, ar ne?Galiu dabar sodinti ar ne?Labai aciu uz atsakyma.O pavad., tai neparasiau doh.gif
Aquilegia 'Biedermeier'



taip tai sinavadas,
turiu toki, dali parsitempiau is mamos , dali pati is seklyciu siemet prisiauginau, labai tinka kaip uzpildantis augalas. man tai jo lapai tkie idomus, lyg su kazkokiu apnaseliu.
Atsakyti