Įkraunama...
Įkraunama...

Nėries darželis Vilniuje

Sveiki, gal kas lankote Neries darzeli Vilniuje, kokie jusu atsiliepimai, pliusai, minusai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džinė: 24 kovo 2010 - 16:44
QUOTE(vasarynas @ 2008 09 05, 15:47)
Sveiki, gal kas lankote Neries darzeli Vilniuje, kokie jusu atsiliepimai, pliusai, minusai?



O kur sis darzelis yra, nes mes kaip tik ieskome arciau centro?
Atsakyti
musu vaikas dar nelanko, bet jau tuoj tuoj. Lanke kaimynu berniukas, tai atsiliepimai geri. Grupes tik 2 (lyg tai 3-5 meciai ir vyresneliu), aukletojos 3, seimyniska atmosfera, salia virtuve - vaikai gali nubegti atsigerti, uzvalgyti. Maloni direktore. Minusai - miesto centras, neturi savo kiemo, eina pasivaiksciot kzk prie Lukiskiu aikstes. Greitai prieme bigsmile.gif


o yra jis netoli Skalvijos kinoteatro, Gostauto g.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaziulka: 08 rugsėjo 2008 - 19:39
parasykite prasau teveliai, kokie atsiliepimai butu dar apie si darzeli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2009 12 09, 11:30)
parasykite prasau teveliai, kokie atsiliepimai butu dar apie si darzeli 4u.gif

Darželio direktorė tikrai labai maloni moteris, daržiukas labai mažas - lyg didelis butas, vaikai eina žaisti į Lukiškių aikštę, vasaromis darželis nedirba - uždaromas, priima ne mažesnius negu 3 metų vaikus. Apie auklėtojas nelabai, ką galiu pasakyti...
Atsakyti
Tai čia tipo a la namudinis daržiukas? Gal galima kotaktų mirksiukas.gif ?
Atsakyti
QUOTE(1cesna1 @ 2010 01 22, 22:46)
Tai čia tipo a la namudinis daržiukas? Gal galima kotaktų  mirksiukas.gif ?


Ne namudinis čia, o normalus valstybinis daržiukas. mirksiukas.gif Tik jis įsikūręs Goštauto gt. name, ten tik dvi grupės.
Atsakyti
Sveikos mamytes.
Gal galetumet, si darziuka lankanciu vaikuciu mamytes, papasakoti apie darzeli, aukletojas? Labai jau sunku rasti informacijos. Buvau uzejus dukryte uzrasyti, bet maciau tik koridoriuka (kuris skurdokas toks pasirode, tos spinteles tooookios jau atgyvenusios). Direktore tikrai labai maloni moteris. Bet butu idomu isgirsti ir apie aukletojas, kaip vaikams patinka ir t.t. aciu is anksto atsakiusioms
Atsakyti
puikus darželis, o ir spintutėms viskas labai gerai smile.gif metus atvaikščioti baigiam - neturiu jokiu pretenzijų, o tai kad mažas darželis, mano manymu tai tik privalumas smile.gif
Atsakyti
Gal yra kokiu nauju atsiliepimu?
Atsakyti
QUOTE(Meletele @ 2014 12 16, 13:15)
Gal yra kokiu nauju atsiliepimu?

O kas konkreciai domina, klauskite 4u.gif mano nuomone, puikus, nedidelis darzelis
Atsakyti
Mes dar tik nuo spalio lankom, kaip visur, yra savu pliusu, savu ir minusu. Mes iki tol nebuvom gave valstybinio darziuko, lankem privatu, tai atejus sunku persiorientuot, skirtumas didziulis. Siulau nuvykti i pati darziuka, apsiziuresit, susidarysit vaizda.

QUOTE(ievakata @ 2014 12 16, 17:06)
O kas konkreciai domina, klauskite 4u.gif mano nuomone, puikus, nedidelis darzelis

Atsakyti