Įkraunama...
Įkraunama...

Pilaitės vidurinė mokykla

sveikos,

ar yra sioje mokykloje parengiamoji klase? na, ta kur dar nepirmokai, bet jau ir nedarzelinukai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Coca - cola @ 2009 02 22, 09:13)
sveikos,

ar yra sioje mokykloje parengiamoji klase? na, ta kur dar nepirmokai, bet jau ir nedarzelinukai  lotuliukas.gif

tai kad man rodos tokios grupės ir būna tik darželiuose mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2009 02 23, 07:15)
tai kad man rodos tokios grupės ir būna tik darželiuose mastau.gif

Anksčiau būdavo ta priešmokyklinė klasė (ar parengiamoji, nepamenu, kaip tiksliai vadinasi). Bet, jei neklystu, pernai tai nebuvo g.gif Šiaip raštinėj galima pasiteirauti 4u.gif
Atsakyti

Būna, jei susidaro norinčių 20 vaikų. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spyglys: 23 vasario 2009 - 22:45
QUOTE(Spyglys @ 2008 11 25, 00:38)
Kažkaip , matyt,  ant kokios asmeninės nuospaudos užlipo...... biggrin.gif Šiaip ši mokytoja ne pletkų žmogus ir savo darbą tikrai myli. Neišskirčiau nė vienos apie kurią būtų galimą taip rašyti, gal priežąsčių savyje pasiieškokit? mirksiukas.gif



ar tik Spyglys ir ne bus pati Dziuginta biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif kodel neginat kitu mokytoju? cool.gif
kaip viena mamyte gerai pastebejo: ji ziuri save,ir vaikucius atsirenka pagal tevelius blink.gif ta prasme paprastu darbininku pvz eilines parduotuves kasininkes nereik blush2.gif o vat gerai uzdirbanciu.... prasom g.gif siaip kiek teko kalbetis su kitais zmonemis, kurie tikrai zino ir vertina mokytoju darba, tai ponia Dziuginta tikrai ne pirmoje vietoje schmoll.gif .
o mokytoju ten yra siuo metu 3: Dziuginta, Skaiste ir Zivile. pabendraukite su kiekviena atskirai ir tikrai pamatysite, kuri faina, o kuri ne
Atsakyti
QUOTE(saulegraza1 @ 2009 06 09, 16:53)
ar tik Spyglys ir ne bus pati Dziuginta biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  kodel neginat kitu mokytoju? cool.gif


Oi , kaip nepataikėt ........ biggrin.gif biggrin.gif Deja tikrai esu ne tas asmuo tongue.gif neginu ir negiriu- ne mano reikalas, o kodėl aš tai turiu daryti? Jūsų reikalas čia pliurpti niekus internete , o apie kolegas tiesiog kartais paskaitau, kaip ir jūs cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spyglys: 10 birželio 2009 - 21:45
QUOTE(Spyglys @ 2009 06 10, 22:38)
Oi , kaip nepataikėt ........ biggrin.gif  biggrin.gif  Deja tikrai esu ne tas asmuo    tongue.gif  neginu ir negiriu- ne mano reikalas, o kodėl aš tai turiu daryti? Jūsų reikalas čia pliurpti niekus internete ,  o apie kolegas tiesiog kartais paskaitau, kaip ir jūs  cool.gif



na nepataikiau tai nepataikiau biggrin.gif paprasciausiai puolamas zmogus visalaik puola gintis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulegraza1: 11 birželio 2009 - 10:23
QUOTE(saulegraza1 @ 2009 06 11, 10:21)
na nepataikiau tai nepataikiau biggrin.gif  paprasciausiai puolamas zmogus visalaik puola gintis g.gif

Nepastebėjau, kad jus kas nors puola ........ schmoll.gif g.gif Buvot vos vieną žinutę čia parašiusi...... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spyglys: 14 birželio 2009 - 22:11
QUOTE(saulegraza1 @ 2009 06 09, 14:53)
ar tik Spyglys ir ne bus pati Dziuginta biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  kodel neginat kitu mokytoju? cool.gif
kaip viena mamyte gerai pastebejo: ji ziuri save,ir vaikucius atsirenka pagal tevelius blink.gif  ta prasme paprastu darbininku pvz eilines parduotuves kasininkes nereik blush2.gif o vat gerai uzdirbanciu.... prasom g.gif  siaip kiek teko kalbetis su kitais zmonemis, kurie tikrai zino ir vertina mokytoju darba, tai ponia Dziuginta tikrai ne pirmoje vietoje schmoll.gif .
o mokytoju ten yra siuo metu 3: Dziuginta, Skaiste ir Zivile. pabendraukite su kiekviena atskirai ir tikrai pamatysite, kuri faina, o kuri ne

Pala, nesupratau, čia kuri mokytoja atsirenka vaikus pagal tėvus ???????? blink.gif blink.gif Mūsų mokytoja pagal vienos mergaitės finansines galimybes, tiksliau, jų nebuvimą, net kalėdinių dovanų pirkimą taip pakoregavo, kad tik ji nebūtų nuskriausta, nejaustų diskomforto. Ir visą laiką taip elgėsi thumbup.gif
Jau ta VBS agentūra kaip mane nervuoja- nepažįsta žmonių, bet apjuodina, kaip už pinigus schmoll.gif
Šiaip tai tikrai- reikia eiti ir bendrauti su visomis mokytojomis, ir pačiam susidaryti nuomonę, nes jei susidarai nuomonę tik paskaičius kokios ant viso pasaulio supykusios ypatos pasisakymus, tai nežinau....
Atsakyti
QUOTE(Nega @ 2009 06 17, 08:01)
Pala, nesupratau, čia kuri mokytoja atsirenka vaikus pagal tėvus ????????  blink.gif  blink.gif     Mūsų mokytoja pagal vienos mergaitės finansines galimybes, tiksliau, jų nebuvimą, net kalėdinių dovanų pirkimą taip pakoregavo, kad tik ji nebūtų nuskriausta, nejaustų diskomforto.  Ir visą laiką taip elgėsi  thumbup.gif 
    Jau ta VBS agentūra kaip mane nervuoja- nepažįsta žmonių, bet apjuodina, kaip už pinigus schmoll.gif
   Šiaip tai tikrai- reikia eiti ir bendrauti su visomis mokytojomis, ir pačiam susidaryti nuomonę, nes jei susidarai nuomonę tik paskaičius kokios ant viso pasaulio supykusios ypatos pasisakymus, tai nežinau....

Pritariu, bet ,pasirodo, čia kovoju su vėjo malūnais.... mastau.gif karsta.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spyglys: 17 birželio 2009 - 21:39
tam ir yra sukurti forumai, kad kiekvienas galetu pasisakyti savo nuomone biggrin.gif ir manes nieks nepuola doh.gif vieniems ji super kitiems ne.... nera juk taip, kad visiems 100% viskas patiktu ir visi turetu vienodas nuomones... tuomet gyvenimas butu neidomus....
Atsakyti
laba diena
na mes irgi kita rudeni keliausim i mokyklele, ir aisku ,sprendziame ta pacia dilema kaip ir visi - Pilaite ar Mazvydas?
Zinot, cia labai aktyviai ginate 'vidu", o ne "isore"...
bet man paciai teko pabuvoti Pilaites mokyklos patalpose ir tiesa sakant nosi susuka vien uzejus i mokykla... sienos prisigere prakaito kvapo, bent jau 2 auksto (kur ir teko paklaidzioti) koridoriai tamsus, langu nera - t.y. naturalios sviesos per pertraukas vaikai negauna (o juk tai laikas, kai jie turi pailseti, ar ne?). Nesu buvusi Mazvyde, jei ir ten toks pat isplanavimas, tai architektams reiktu duoti per nagus.... tragedija, o ne mokykla... ir ta zalia sovietine sienu spalva... nu nepykit, visai nesinori, kad vaikas per dienas i tokia spalva ziuretu (nori nenori, o butent ji butu fonas...) tai cia apie vidines patalpas:)

is kitos gi puses, pritariu minciai, kad vaikams svarbiau mokytoja, (nors ir aplinka taip pat svarbu - manau ir vaikui maloniau eiti i svaria, nesmirdancia mokykla, kur daug sviesos).
Bet vis tik labai idomu, kad ne per viena tema linksniuojama mokytoja Dziuginta smile.gif matyt tikrai kontraversiska asmenybe, jei sukelia tiek kalbu smile.gif)))

o as va norejau paklausti apie kitas mokytojas, kurios, mano supratimu, kitais - 2010 metais turetu imti pirmokus - Birute, Enrika, Jovita, Virginija? gal turite ka papasakoti apie jas?
labai laukciau komentaru smile.gif
Atsakyti