Įkraunama...
Įkraunama...

Šiuo metu madinga....

Man šitie labai gražūs,tik abejoju ar "ant bangos" dabar unsure.gif :

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
o mano lygiai tokie pat, kaip ketvirtoj nuotraukoj, ypač kai esu stilingai susivėlusi biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(coffee @ 2006 08 19, 13:47)
Man šitie labai gražūs,tik abejoju ar "ant bangos" dabar unsure.gif :

user posted image

Labai grazus kirpimas thumbup.gif
Atsakyti
Bet kaip taisykle, kurios turi tiesius, nori garbanotu, garbanes svajoja aipe tiesius...Pas mane tiesus tai taip patinka su papilotem pasiraityti biggrin.gif
Atsakyti
na as galiu ir tiesiais ir garbanotais but biggrin.gif labai paslankus plaukai..jei dziovinu naturaliai-plaukai banguoti,o jei su fenu ir sepeciu istiesinu-tiesus rolleyes.gif taip va pagal nuotaika ir bunu,jei nerupestinga,zaisminga tai kaip avis garbanota biggrin.gif o jei norisi pasipuosti ir tt tada pasitiesinu
Atsakyti
Rudeni siulomos ,,uodegos''
user posted imageuser posted imageuser posted image
Papildyta:
Nu ir susidejo..sorry
Atsakyti
QUOTE(leja30 @ 2006 08 21, 13:08)
Rudeni siulomos ,,uodegos''

uodegytės thumbup.gif ir pati mėgstu susirišti taip, tačiau man jos nėra " tokios purios" kaip tarkim nr. 1 , gal ten kažkaip ypatingai dar pevelta g.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo M.Jolanciukas: 21 rugpjūčio 2006 - 12:38
QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 08 21, 14:37)
uodegytės  thumbup.gif  ir pati mėgstu susirišti taip, tačiau man jos nėra " tokios purios" kaip tarkim nr. 1 , gal ten kažkaip ypatingai dar pevelta  g.gif  ?



Man irgi tokios uodegytes thumbup.gif As darau taip : kai isplaunu plaukus, siek tiek duodu jiems isdziuti, tada plauku galiukus ant bigiduku porai valandu, kai plaukai isdziuna surisu i uodegyte ii gaunasi kaip cia nautraukoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 08 21, 14:37)
uodegytės  thumbup.gif  ir pati mėgstu susirišti taip, tačiau man jos nėra " tokios purios" kaip tarkim nr. 1 , gal ten kažkaip ypatingai dar pevelta  g.gif  ?

Is apacios pavelta.Gal net po sruogele velta.
Atsakyti
O tai ka trumpaplaukem daryt? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2006 08 21, 16:18)
O tai ka trumpaplaukem daryt? blink.gif


kaip suprast ka daryt blink.gif matyt kad nieko nedaryt.cia siulomas vienas is variantu.niekada nebuvo ir nebus siuloma tik uodegos arba tik kuodai ar dar bele kas.butent del to kad moteru yra visokiu ir visokiais plaukais.keistas klausimas truputi
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2006 08 21, 16:18)
O tai ka trumpaplaukem daryt? blink.gif



Pora puslapiu atgal pasiskaityk mirksiukas.gif
Atsakyti