Įkraunama...
Įkraunama...

Šiuo metu madinga....

QUOTE(aisra @ 2006 09 09, 10:46)
Pastebejau kad nemazai merginu dabar vaiksto nusidaziusios plaukus puse plauku sviesiai o puse tamsiai ty. virsugalvis sviesiai o apacia tamsiai. pries kokius 2 metus vienas kitas tokia sukuosena turejo o dabar vos ne puse miesto  blink.gif  gal labai madinga?  biggrin.gif  g.gif  nors man asmeniskai  schmoll.gif  nepatinka. o kaip jums ?  cool.gif

Man irgi nepatinka schmoll.gif
Labai pjaunasi tos spalvos.
Atsakyti
Aha, ir man labai baisiai atrodo, kai pusė plaukų šviesųs, o kita pusė - tamsūs, pvz.: juodi arba bordiniai blink.gif doh.gif
Atsakyti
As todel ir klausiau apie spalvos nuemima,nes nekenciu savo plauku doh.gif atrodau kaip ciuciala puse atauge,o puse tamsiai rudi (beveik juodi) verysad.gif bet neturiu kantrybes laukti kol visi ataugs,tai ir noriu likusiu dazytu plauku spalva nuimti mazdaug iki naturalios savo spalvos(na jei tai imanoma g.gif ),kad galeciau kaip pries 2.5metu buvau su smulkiom sviesiom sruogom,nes labai graziai atrodziau 4u.gif
Atsakyti
man irgi labai negrazu tie spalvu kontrastai.. schmoll.gif o dar kai tokia tragiska peroksidine spalva su juodom sruogom tai isvis siauboka.man grazu tai kas atrodo naturaliai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(aisra @ 2006 09 09, 11:46)
Pastebejau kad nemazai merginu dabar vaiksto nusidaziusios plaukus puse plauku sviesiai o puse tamsiai ty. virsugalvis sviesiai o apacia tamsiai. pries kokius 2 metus vienas kitas tokia sukuosena turejo o dabar vos ne puse miesto  blink.gif  gal labai madinga?  biggrin.gif  g.gif  nors man asmeniskai  schmoll.gif  nepatinka. o kaip jums ?  cool.gif

aga,as taip nusidazius vaiksciojau pries 3 metus gal,bet virsuj palikau naturalia spalva,o po apacia raudonai daziausi,po poros plovimu,rozine pasidare,tada tai oi kaip man grazu buvo,o dabar tai ne uz ka taip nedazyciau hihihi.gif bet dabar kur vaiksto va kaip tu sakai virsuj blond apacioj tamsiai ruda arba juoda,man tai visai negrazu blink.gif viena pazystama nusidaze taip,ir poto dar antakius juodai nusidaze[pati sviesi],tai nu ka zinau man tai baisu, o tokia simpatiska buvo...dabar tai stotine primena , aplamai man naturalumas wub.gif ir dziaugiuosi savo plauku spalva,tokia lietuvaitiska, ant kurios dauguma varo kad neidomi ir bla bla,o man grazu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(angel's touch @ 2006 09 09, 21:07)
aga,as taip nusidazius vaiksciojau pries 3 metus gal,bet virsuj palikau naturalia spalva,o po apacia raudonai daziausi,po poros plovimu,rozine pasidare,tada tai oi kaip man grazu buvo,o dabar tai ne uz ka taip nedazyciau  hihihi.gif bet dabar kur vaiksto va kaip tu sakai virsuj blond apacioj tamsiai ruda arba juoda,man tai visai negrazu  blink.gif  viena pazystama nusidaze taip,ir poto dar antakius juodai nusidaze[pati sviesi],tai nu ka zinau man tai baisu, o tokia simpatiska buvo...dabar tai stotine primena , aplamai man naturalumas  wub.gif ir dziaugiuosi savo plauku spalva,tokia lietuvaitiska, ant kurios dauguma varo kad neidomi ir bla bla,o man grazu  ax.gif


o man ta lietuviska spalva thumbup.gif ir pati tokia turiu tik nebezinau kaip atgaut verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 09 09, 21:26)
o man ta lietuviska spalva thumbup.gif ir pati tokia turiu tik nebezinau kaip atgaut verysad.gif


o tamsi plauku spalva jau nusibodo? juk anksciau labai ja dziaugeisi
Atsakyti
Pas Shakira labai grazus plaukai thumbup.gif
user posted image
Noreciau tokius ilgus uzsiaugint,bet pastebejau kuo ilgesni,tuo labiau plojasi prie galvos doh.gif plauku galai purus,o virsugalvis prigludes blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~FSCG~: 09 rugsėjo 2006 - 22:49
Pamačiau vieną moterį su kokias 5 swarovski kristalais plaukuose, nu man nerealiai atrodė. wub.gif
gal įsivaizduojate kaip jie pritvirtinami?
Nes ten net nesimatė, ant ko jie laikosi. Tokie tamsūs, palaidi plaukai ir kabo iš kokių 5 kristalų sruogelė su kokių 3-4cm tarpeliais.
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 09 13, 11:33)
Pamačiau vieną moterį su kokias 5 swarovski kristalais plaukuose, nu man nerealiai atrodė.  wub.gif
gal įsivaizduojate kaip jie pritvirtinami?
Nes ten net nesimatė, ant ko jie laikosi. Tokie tamsūs, palaidi plaukai ir kabo iš kokių 5 kristalų sruogelė su kokių 3-4cm tarpeliais.


as irgi maciau.ne su penkiais bet vistiek biggrin.gif oi nepatiko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 09 13, 09:51)
as irgi maciau.ne su penkiais bet vistiek biggrin.gif oi nepatiko rolleyes.gif

Mano vyras irgi pasibaisėjo, o man kaip kokiai varnai labai patiko. smile.gif
Blizgučių nemėgstu, bet kai pamačiau žibančius lašelius plaukuose, tai... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kozete: 13 rugsėjo 2006 - 09:57
QUOTE(Kozete @ 2006 09 13, 11:55)
Mano vyras irgi pasibaisėjo, o man kaip kokiai varnai labai patiko.  smile.gif
Blizgučių nemėgstu, bet kai pamačiau žibančius lašelius plaukuose, tai...  wub.gif


bijau suklysti bet ten ant tokio 'siulo' net nemoku pasakyt nu kaip zilkos biggrin.gif prikabina juos, o kaip ta 'plauka' pritaiso neturiu zalio supratimo smile.gif
Atsakyti