Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Šiuo metu madinga....
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Plaukų priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
robertaslt
Labas vakaras. gal pasiiolgot mano patarimu? turejau tiek daug reikalu net nesp[ejau pas jus uzsukt
helena
QUOTE(robertaslt @ 2007 01 15, 21:30)
Labas vakaras. gal pasiiolgot mano patarimu?  turejau tiek daug reikalu net nesp[ejau pas jus uzsukt
*

aisku, pasiilgom 4u.gif
Marina
QUOTE(Lalaa @ 2006 12 23, 20:07)
Man patinka tokios garbanos  wub.gif

user posted image

pavasari noriu taip apkirpti plaukus  ax.gif

user posted image
*

Niu... man tokios garbanos - kičas doh.gif tikri Barby plaukuciai schmoll.gif
O antras variantas - gražu ir stilinga smile.gif
Dzoanna
o man kazkodel neteko kentet nuo kirpejos zirkliu bigsmile.gif mat atejus iskart pareiskiu kad NORIU ILGU PLAUKU,JUOS AUGINU...ir prasyciau nenudrozt!paimu juos i sauja ir parodau koki ilgi nteleidziu patrumpint....ir kagi,mano plaukuciai labai grazus beveik iki uzpakaliuko... thumbup.gif ax.gif turiu savo spec sukuosena... thumbup.gif blush2.gif ir esu patenkinta....manes net ir nebande ikalbet kirtpt trumpai nes pasakiau kad NENORIU! BUKIT IR JUS GRIEZTESNE,TIKSLIAI NURODYKIT KO NORIT,KAD AUGINATES PLAUKUCIUS IR TEGUL NEKISA NAGU KUR JUMS NEREIKIA bigsmile.gif o dabar man daugkas klausia kur cia prisiauginau taip tus plaukus biggrin.gif wub.gif
Teresa
Ir aš taip pat sakau kirpykloje. Neleidžiu daug kirpti. Pasiteikė labai supratingos kirpejos. O mano draugei nepasisekė. Taip nukirpo, ji net bijojo į lauką išeiti.
Dzoanna
QUOTE(Teresa @ 2007 01 16, 22:54)
Ir aš taip pat sakau kirpykloje. Neleidžiu daug kirpti. Pasiteikė labai supratingos kirpejos. O mano draugei nepasisekė. Taip nukirpo, ji net bijojo į lauką išeiti.
*

nesuprantu kaip taip gali daryt...pasakai ir sventa,juk mano norai cia g.gif uzpykciau ant tokios ir liepciau tuoj pat priaugint bigsmile.gif schmoll.gif
Teresa
QUOTE(lorke20 @ 2007 01 16, 23:57)
nesuprantu kaip taip gali daryt...pasakai ir sventa,juk mano norai cia g.gif  uzpykciau ant tokios ir liepciau tuoj pat priaugint bigsmile.gif  schmoll.gif
*

Buna megėjo eksperimentuoti matyt.
Kita draugė nuėjo dažyti plaukus. Pasakė vienaip, o išdažė visai kitaip.
Aš tokių nesuprantu.
Camea
user posted image

Bajm
wow wub.gif

noriu pas kirpėją biggrin.gif
Camea
QUOTE(Bajm @ 2007 01 20, 19:37)
wow wub.gif

noriu pas kirpėją biggrin.gif
*

taigi neseniai tik buvai rolleyes.gif

Teresa
Labai garžios šukuosenos. Kaip man patinka garbanos (tikraisusia todėl, kad mano plaukai yra tiesus).
Esu tamsiaplaukė. Užsimaniau sruogelių. Kaži ar tiks. Bet laikas pradėti eksperimentuoti. Atsibodo jau savę tokią vienodą veidrodyje matyt. biggrin.gif
Camea
user posted image
...whatever...
Lalaa, kokių grožybių pridėjai thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif :
Teresa
Kitą savaitę bėgu į kirpyklą.
Camea
QUOTE(vita82 @ 2007 01 20, 19:52)
Lalaa, kokių grožybių pridėjai  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  :
*

aciu 4u.gif

user posted image
witchcraft
QUOTE(lorke20 @ 2007 01 16, 22:49)
o man kazkodel neteko kentet nuo kirpejos zirkliu bigsmile.gif mat atejus iskart pareiskiu kad NORIU ILGU PLAUKU,JUOS AUGINU...ir prasyciau nenudrozt!paimu juos i sauja ir parodau koki ilgi nteleidziu patrumpint....ir kagi,mano plaukuciai labai grazus beveik iki uzpakaliuko... thumbup.gif  ax.gif turiu savo spec sukuosena... thumbup.gif  blush2.gif  ir esu patenkinta....manes net ir nebande ikalbet kirtpt trumpai nes pasakiau kad NENORIU! BUKIT IR JUS GRIEZTESNE,TIKSLIAI NURODYKIT KO NORIT,KAD AUGINATES PLAUKUCIUS IR TEGUL NEKISA NAGU KUR JUMS NEREIKIA bigsmile.gif  o dabar man daugkas klausia kur cia prisiauginau taip tus plaukus biggrin.gif  wub.gif
*

Nu vat man viena karta pasitaike tokia kirpeja, kad po to jau maniau niekad i kirpykla neisiu.. Turejau plaukucius iki uzpakaliuko, parodziau kirpejai kiek noriu, kad nukirptu (na galiukus tik) ir pasakiau, ir parodziau pirstais, ir dar sese parode, nes kartu buvo.. Ir zinot ka? Isejau is kirpyklos su plaukais iki peciu cray.gif Jau kokie trys metai praejo, bet negaliu iki galo plauku atsiaugint cray.gif

P.S. man robertaslt kazkuo Mineda primena mastau.gif
Ramsyte
Kaip galima but tokiai nenuovokai kirpejai??? g.gif Buvau sia savaite kirpykloj, pasakiau kad auginu plaukus, tad tik pakirpt pora cm prasiau. Nukirpo 10 cm... Ir dar taip baisiai prieki iskarpe... O tiek laiko auginau, buvo iki puses nugaros, o dabar... Graudu ziuret mad.gif gun_bandana.gif cray.gif
witchcraft
QUOTE(Ramsyte @ 2007 01 20, 19:47)
Kaip galima but tokiai nenuovokai kirpejai??? g.gif  Buvau sia savaite kirpykloj, pasakiau kad auginu plaukus, tad tik pakirpt pora cm prasiau. Nukirpo 10 cm... Ir dar taip baisiai prieki iskarpe... O tiek laiko auginau, buvo iki puses nugaros, o dabar... Graudu ziuret  mad.gif  gun_bandana.gif  cray.gif
*

Pilnai suprantu, tada jau isejus is kirpyklos norisi visam pasauliui apskelbt, kad daugiau i ta kirpykla neitu blink.gif
Egle is Vilniaus
Kas madinga??? g.gif
besteller
Man cia labai grazi sukuosena (iskarpymas priekyje) wub.gif ..Bet, manau, ji graziai ziurisi tik ant juodu storu plauku smile.gif
user posted image
aistukke
grozis ir kosmetika skiltyje,plauku prieziura temoje tikrai yra tema apie siu metu sukuosenas 4u.gif
Egle is Vilniaus
aciuks.gif

radau cia
Europiete
Cia kritiku nuomone, zvaigzdinuku plaukai graziai susukuoti... user posted image

user posted imageuser posted image
user posted image

O cia, kritiku nuomone, nelabai... schmoll.gif

user posted imageuser posted imageuser posted image

Papildyta:
siaubunė
QUOTE(besteller @ 2007 01 21, 00:20)
Man cia labai grazi sukuosena (iskarpymas priekyje) wub.gif ..Bet, manau, ji graziai ziurisi tik ant juodu storu plauku smile.gif
user posted image
*

wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif labai gražu
Žm❤nytė
QUOTE(Ramsyte @ 2007 01 20, 18:47)
Kaip galima but tokiai nenuovokai kirpejai??? g.gif  Buvau sia savaite kirpykloj, pasakiau kad auginu plaukus, tad tik pakirpt pora cm prasiau. Nukirpo 10 cm... Ir dar taip baisiai prieki iskarpe... O tiek laiko auginau, buvo iki puses nugaros, o dabar... Graudu ziuret  mad.gif  gun_bandana.gif  cray.gif
*

kirpejos gal pavydi? g.gif
tas kur upelyje gyvena
Na man tose photo tai nei viena plaukuose nieko gero g.gif

helena
QUOTE(siaubunė @ 2007 01 21, 12:14)
wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif labai gražu
*

grazi mergaite, tai ir sukuosena grazi, jai tinka thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Teresa @ 2007 01 20, 18:55)
Kitą savaitę bėgu į kirpyklą.
*

ir ka darysi?kirpsi trumpai? biggrin.gif
Prime
Bestseller, tikrai sukuosena tos merginos klasiskai atrodo thumbup.gif
Ramsyte
QUOTE(Žvirbliukė @ 2007 01 21, 12:23)
kirpejos gal pavydi?  g.gif
*

Tai turbut, nes su kiek kirpeju esu susidurusi, visos trumpais plaukais biggrin.gif
Teresa
QUOTE(helena @ 2007 01 21, 15:03)
ir ka darysi?kirpsi trumpai? biggrin.gif
*

Plaikučių tikrai nekirpsiu, nes auginu. Dažysiu. Užsimaniau šviesių sruogelių. ax.gif
Žm❤nytė
QUOTE(Ramsyte @ 2007 01 21, 15:54)
Tai turbut, nes su kiek kirpeju esu susidurusi, visos trumpais plaukais  biggrin.gif
*

dazniausia - ir arba blondides arba juodos kaip anglis...
France;)
O mano kirpeja ilgais rudais,garbanotais plaukais bigsmile.gif biggrin.gif Gal del to,man niekada nera nukirpusi daugaiu nei prasiau smile.gif
DOVEZA
Vaje, panos, ka radau http://www.grozioklubas.lt/main.php?n=10&k=1
blink.gif
besteller
QUOTE(Žvirbliukė @ 2007 01 21, 16:19)
dazniausia - ir arba blondides arba juodos kaip anglis...
*

O mano ex kirpejas buvo plikas biggrin.gif Matyt del to ji ir 'meciau' lotuliukas.gif
Dziazmina
QUOTE(DOVEZA @ 2007 01 22, 12:00)

geras puslapiukas thumbup.gif
Wonderland
QUOTE(besteller @ 2007 01 21, 00:20)
user posted image
*

Ir plaukai nuostabiai atrodo wub.gif , ir mergina grazi smile.gif
jadzka
QUOTE(witchcraft @ 2007 01 20, 19:35)
P.S. man robertaslt kazkuo Mineda primena  mastau.gif
*

thumbup.gif drinks_cheers.gif

O aš dabar dažysiu tamsiai ruda spalva. IR kirpimas pas mani - plaukai iki pečių ir kirpčiai įstriži ax.gif Noriu dabar visių ilgesnių... ir žadu pirkti plaukų tiesinimo žnyples. tiesūs jie pas amne, bet tokie švelnučiai ir sukasi kažkiek, tokie nekrenta tiesiai doh.gif:
TimbaLimba
as tai sugalvojau kad noriu panasios sukuosenos i tos paneles juodaplaukes nuotraukoj.. nes irgi dazysiu plaukus juodai ir galvojau apie kazka panasaus i toki stiliuka, tik siek tiek ilgesnius plaukus paliksiu.. ax.gif
raminta1985
man irgi nelabai tos jų šukuosenos doh.gif turint toookius stilistus...... blush2.gif
ERVInga
Man taipat negražu g.gif ,tikrai kad galima ir gražiau ....O dar kai pagalvoji kiek pinigėlų išleidžia ir taip atrodo doh.gif doh.gif doh.gif
NiBiRu
Kaip gi tada mums šukuotis?Kad ir greit ir lendvai ir stilingai? Juk vaikučiai daug laiko atima... smile.gif
Ryzel
Iš tų fotkių tik Sienos Miller graži šukuosena. na ir Beyonce gražiai sušukuoti plaukučiai, o visa kita labai kasdieniška-ar madingose, ar nme.
Saldainė
Dievinu tokias sukuosenas su pynimais wub.gif
Gal dar kokiu radote panasiu?

user posted image

aiste20
QUOTE(robertaslt @ 2006 12 04, 18:51)
nu va jau kazkoks progresas musu kaime.  beje siuo metu madinga... - ir visada  tai ka as darau. tai kad i eilute smile.gif  beje gal kas neturi su kuom naujaka svest? as irgi nelabai - galim kartu
*

o man idomu kaip Jus ponas Robertai mano garbanotus ir issiputusius plaukus suvaldytumete ? bigsmile.gif
Ryzel
QUOTE(daržovytė @ 2007 01 29, 05:47)
Dievinu tokias sukuosenas su pynimais  wub.gif
Gal dar kokiu radote panasiu?

user posted image
*

aha, simpatinga šukuosena- ukrainietišku stilium smile.gif
Kozete
Man labai patinka Jurgos Jutaitės šukuosenos, labai savitos ir gražios ax.gif Rodau kurią radau internete, kas ją žino įsivaizduos apie ką šneku. mirksiukas.gif
http://www.kinas.info/foto/21094.jpg
Tik nelabai įsivaizduoju kaip pasidaryti tokią. smile.gif
Atrodo, kad privelta ar kažkas panašaus...
doviliuke21
Man tai labai grazi tokia sukuosena kam tinka zinoma.... biggrin.gif
user posted image
user posted image
Aislanda
QUOTE(doviliuke21 @ 2007 02 01, 11:05)
Man tai labai grazi tokia sukuosena kam tinka zinoma.... biggrin.gif
user posted image
user posted image
*

o man negrazu tokie berniukiski kirpimai schmoll.gif tongue.gif biggrin.gif
hklmn
user posted image
Cameron Diaz kaip čia atrodo blink.gif netinka jai tamsūs plaukai
centifolija
Nežinau, ar čia gera tema klausti. Pirmadienį einu kirptis. Žinau, ko noriu. Kaip tai įvardyti - nežinau. Daugė sako, kad tai yra prailgintas kare.

Nu niekaip nerandu nuotraukų internete, bet kažkas panašaus į Viktoria Bekham plaukuoseną (kad ir kaip liūdna taip būtų pripažinti). Beje, mačiau tą kirpimą ant jos seniai, gal jau pasikeitė. O tada buvo beveik lygūs plaukai, ilgesni priekyje, trumpesni gale. Pakirpti kampu.

Bijau, kad kirpėja manęs gali nesuprasti lotuliukas.gif lotuliukas.gif Help!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.