Įkraunama...
Įkraunama...

Šiuo metu madinga....

QUOTE(robertaslt @ 2006 12 04, 22:15)
tai ko jus norit? buti nepanasios? Ir kaip cia busi nepanasus jeio pas ta pacia natalija visos kerpates.


Deja, ne pas Nataliją aš kerpuos tongue.gif
Matyt tik tu ir tesugebi kitaip nukirpt nei visi likę....
Atsakyti
turbut, po manes ir matosi kad po manes...
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 12 04, 23:19)
turbut, po manes ir matosi kad po manes...


Nes po tavęs iš namų baisu eiti, o geriausias išsigelbėjimas - nusiskusti plikai doh.gif:
Robertai, tikrai niekada pas tave neičiau. Nes kirpėjas visų pirma turi man pakelti nuotaiką, o ne kalbėti kaip mažai uždirba wink.gif
Atsakyti
jei su buteliu sampo ateisi butinai pakelsiu nuotaika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 12 04, 23:28)
jei su buteliu sampo ateisi butinai pakelsiu nuotaika smile.gif


Šampą galiu ir su draugėm arba draugu išgert. Nuotaika tada tikrai bus gera. Tik va su tavim jei šampą gerčiau - bijau,kad pabaiga tragiška būtų: pamatyčiau save veidrodyje...
Atsakyti
taip pamatytus pagrazejusia, isskirtine ir nepanasiai i kitas
Atsakyti
user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 12 05, 00:50)
taip pamatytus pagrazejusia, isskirtine ir nepanasiai i kitas


Robertai isskirtinumas ne visada yra geras dalykas,as galiu svastika issiskust ant galvos,busiu labai isskirtine ir i kitas nepanasi,bet kas is to?nulis grozio.taip pat as nenoreciau vaiksciot surugusi su man absoliuciai nepatinkanciu kokiu nors avangardiniu kirpimu.zmogaus isskirtinumas pasireiskia visumoj, o ne kitokiam plauku pakarpyme.pasakyk kodel garsiausias zvaigzdes uzsienio kerapntys kerpa taip kad jos atrodytu GRAZIAI, o ne zutbut kazkoki eksperimenta padaryt.nusipirk manekenu ir kirpk i sveikata kaip tik sirdis geidzia.beje as tiksliai net ir nezinau kokie ten tau tie kirpimai atrodo grazus ir isskirtiniai-imesk is interneto pavyzdziu jei savo neturi
Atsakyti
paskaicius Roberto pasisakymus pagalvojau ar tik nebus tas garsusis iskirtinasis kirpejas, kuris mano naturalius sviesius plaukus nudaze slyvinem stambiom sruogom, kurios ant sviesiu plauku gavosi kraujo raudonumo , atrodziau kaip kirviu sukapota galva wink.gif Taip ir uzmirsau ta adresa visiems laikams wink.gif
Bet cia veiksmas Kaune vyko ,jei cia ne tas pats garsusis kirpejas, atsiprasau is karto, bet vardas ir asmenybes tipas labai panasus... Nors is kitos puses tikrai isskirtine ir kitokia buvau..., kai grizau i darba is pi kirpyklos bendradarbiai vos greitosios neiskviete lotuliukas.gif Senokai jau viskas buvo, bet dar iki siol ta grozi atsimenu...
Atsakyti
QUOTE(Skeveldra @ 2006 12 05, 00:28)

man toks kirpimas labai grazu,tik pas mane plaukai labai stori-tai klaikiai atrodo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 11 20, 20:55)
na cia dar ....

user posted image

labai graziai nudazyti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kankine @ 2006 11 08, 20:58)
jauciu kad si adresa jau zinot,bet visvien imesiu

http://www.matrixbea...our_hair_style/

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
o sitos man ypac patiko xe xe  biggrin.gif

user posted image

user posted image

oho kokios grazios ir viena uz kita grazesnes as kalbu apie paskutines thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doviliuke21: 07 gruodžio 2006 - 17:38