Įkraunama...
Įkraunama...

Šiuo metu madinga....

as negaliu pesiot , man per daug skauda. ir girdejau toki dalyka kad nelabai gerai antakius pesiot nes oda prie antakio labai plona ir nuo mesiojimo ji tamposi....
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2005 06 13, 12:28)
as negaliu pesiot , man per daug skauda. ir girdejau toki dalyka kad nelabai gerai antakius pesiot nes oda prie antakio labai plona ir nuo mesiojimo ji tamposi....


Taij prilaikyt pešiojant reikia.....
O man neįsivaizduoju kaip skust reiktų... kai antakiai beveik juodi g.gif nesamonė...
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 06 13, 12:10)
Jei šviesūs, manau, kad ruda reiktų dažyt.... tik ne taip, kad matytūs, kad ANTAKIAI ateina biggrin.gif

O aš tvarkaus Grožio studijoj smile.gif Nors mane tvarkyt nesunku, antakių forma pakankamai gera, spalva irgi, tik apipešiot reikia biggrin.gif

Tai išpešiojimas 10 Lt. kainuoja? blink.gif Ir namuose juk galima išsipešiot g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2005 06 13, 12:28)
as negaliu pesiot , man per daug skauda. ir girdejau toki dalyka kad nelabai gerai antakius pesiot nes oda prie antakio labai plona ir nuo mesiojimo ji tamposi....

O man visai neskauda smile.gif Pripratau...
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 06 13, 13:15)
Tai išpešiojimas 10 Lt. kainuoja?  blink.gif Ir namuose juk galima išsipešiot  g.gif


Aij, nesugebu aš lygiai išsipešiot... matyt kantrybės neturiu... geriau kai padaro biggrin.gif
Atsakyti
Labai įdomu, ar dažote plaukučius ir kaip juos dažote. Kiek žinau praetą sezoną buvo madinga dažyti gabalais arba stambiom sruogom g.gif .

Nežinau kaip jums, bet man šį sezoną norėtųsi kažko labai originalaus ir spalvoto blush2.gif

Būtų labai įdomu sužinoti kaip planuojate dažyti ir ar išviso dažote plaukučius, ir kur ieškote naujovių dėl plaukų kirpimo ir dažymo ax.gif
Atsakyti
Is savo juodos spalvos neislipu jau 2metus doh.gif noreciau kazko naujo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ziemuze @ 2005 09 23, 15:19)
Is savo juodos spalvos neislipu jau 2metus doh.gif noreciau kazko naujo thumbup.gif


Man asmeniskai l. grazu juodi plaukai su sodriai raudonom sruogom - gabalais thumbup.gif , as pati vaikstau "ryza", nes man prie veido tamsi netinka blush2.gif , tai tik pasvajoju apie dazyma juodai rolleyes.gif
Atsakyti
siandiena grizau dar labiau nusviesejus... biggrin.gif noriu visai baltai gelsvu plaukuciu wub.gif , na man taip grazu...bet kolkas dar to tik siekiu... doh.gif si sezona liksiu istikima blondines ivaizdziui... mirksiukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Madam Butterfly @ 2005 09 23, 22:39)
siandiena grizau dar labiau nusviesejus... biggrin.gif noriu visai baltai gelsvu plaukuciu  wub.gif , na man taip grazu...bet kolkas dar to tik siekiu...  doh.gif  si  sezona liksiu istikima blondines ivaizdziui...  mirksiukas.gif  rolleyes.gif


Madam, tada prasom keisti avatara i sviesia Madam butterfly mirksiukas.gif
Atsakyti
Vaikštau ryža jau daug metų, ir man tai vis dar patinka, na gal tik to ryžumo atspalviai keičiasi. Dabar galvoju pasišviesinti vieną kitą sruogą, bet kol kas radikaliai keistis nežadu.
Atsakyti
Ka merginos patartuemet? ax.gif Mano plaukuciai nei sviesus, nei tamsus, na daugiau sveisus, tokie sviesiai rusvi iki peciu. Ir apskritai turiu labai sviesia oda... cry.gif
Sia savaite mane giminaite dazys. Na, ji jauna kirpeja, bet kol kas labiausiai domisi ivairiais kirpimais, taigi, kaip dazyti, pasiule paciai pasidomet... Tai sakau, gal ka patartumet, kokiom sruogelem ar galus, ar kaip, nes nelabai isivaizduoju bent jau kol kas 4u.gif
Atsakyti