Įkraunama...
Įkraunama...

Šiuo metu madinga....

QUOTE(Ramsyte @ 2007 01 21, 15:54)
Tai turbut, nes su kiek kirpeju esu susidurusi, visos trumpais plaukais  biggrin.gif


dazniausia - ir arba blondides arba juodos kaip anglis...
Atsakyti
O mano kirpeja ilgais rudais,garbanotais plaukais bigsmile.gif biggrin.gif Gal del to,man niekada nera nukirpusi daugaiu nei prasiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo France;): 21 sausio 2007 - 16:23
Vaje, panos, ka radau http://www.grozioklu...in.php?n=10&k=1
blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvirbliukė @ 2007 01 21, 16:19)
dazniausia - ir arba blondides arba juodos kaip anglis...


O mano ex kirpejas buvo plikas biggrin.gif Matyt del to ji ir 'meciau' lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DOVEZA @ 2007 01 22, 12:00)

geras puslapiukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(besteller @ 2007 01 21, 00:20)
Man cia labai grazi sukuosena (iskarpymas priekyje) wub.gif ..Bet, manau, ji graziai ziurisi tik ant juodu storu plauku smile.gif
user posted image


Ir plaukai nuostabiai atrodo wub.gif , ir mergina grazi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(witchcraft @ 2007 01 20, 19:35)
P.S. man robertaslt kazkuo Mineda primena  mastau.gif


thumbup.gif drinks_cheers.gif

O aš dabar dažysiu tamsiai ruda spalva. IR kirpimas pas mani - plaukai iki pečių ir kirpčiai įstriži ax.gif Noriu dabar visių ilgesnių... ir žadu pirkti plaukų tiesinimo žnyples. tiesūs jie pas amne, bet tokie švelnučiai ir sukasi kažkiek, tokie nekrenta tiesiai doh.gif:
Atsakyti
as tai sugalvojau kad noriu panasios sukuosenos i tos paneles juodaplaukes nuotraukoj.. nes irgi dazysiu plaukus juodai ir galvojau apie kazka panasaus i toki stiliuka, tik siek tiek ilgesnius plaukus paliksiu.. ax.gif
Atsakyti
man irgi nelabai tos jų šukuosenos doh.gif turint toookius stilistus...... blush2.gif
Atsakyti
Man taipat negražu g.gif ,tikrai kad galima ir gražiau ....O dar kai pagalvoji kiek pinigėlų išleidžia ir taip atrodo doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Kaip gi tada mums šukuotis?Kad ir greit ir lendvai ir stilingai? Juk vaikučiai daug laiko atima... smile.gif
Atsakyti
Iš tų fotkių tik Sienos Miller graži šukuosena. na ir Beyonce gražiai sušukuoti plaukučiai, o visa kita labai kasdieniška-ar madingose, ar nme.
Atsakyti