Įkraunama...
Įkraunama...

Šiuo metu madinga....

QUOTE(Onora @ 2007 03 02, 19:29)
tuoj keliausiu i kirpykla, jauciuosi kaip pries egzamina biggrin.gif
as galvoju- uzsidesiu kepure kad pasitiesintu smile.gif
siaip tai turiu tiesinimui znyples, gana gerai istiesina mano plaukus, tikiuosi, kad bedos nebus, bet po plovimo parasysiu biggrin.gif
drinks_cheers.gif
man cia ziurisi tai visai graziai, bet pati nenoriu kazkaip

bandysiu kaip nors pasirodyti, tik nezinau kaip greitai iseis tai padaryti

Na ir kaip sekėsi kirpykloje? Laukiam, laukiam pasirodymų bigsmile.gif
Atsakyti
Labas biggrin.gif

Gal galit patarti kaip susisukti tvirtą paprastą kuoduką? Mano plaukai ilgi ir lygūs- nemoku gražiai pasidaryti, o norisi patogios šukuosenos- į uodegą surišti plaukai jau pabodo sad.gif
Mačiau įdetas nuotraukas su kuodukais, bet nemokėčiau tokio padaryti- viskas visada išsileidžia ir nesilaiko... Namuose naudoju žnyples susegti, bet dažnai reikia taisyti šukuoseną, ko negalečiau daryti pvz. gatvėj ar paskaitose... wink.gif O gal žinot šiaip kokių nors ilgų plaukų šukuosenų kasdienai ( išskyrus palaidi ir surišti į uodegą) Iš anksto Dėkui
Atsakyti
QUOTE(Doviliucas @ 2007 03 14, 18:48)
Labas  biggrin.gif

Gal galit patarti kaip susisukti tvirtą paprastą kuoduką? Mano plaukai ilgi ir lygūs- nemoku gražiai pasidaryti, o norisi patogios šukuosenos- į uodegą surišti plaukai jau pabodo  sad.gif
Mačiau įdetas nuotraukas su kuodukais, bet nemokėčiau tokio padaryti- viskas visada išsileidžia ir nesilaiko... Namuose naudoju žnyples susegti, bet dažnai reikia taisyti šukuoseną, ko negalečiau daryti pvz. gatvėj ar paskaitose...  wink.gif O gal žinot šiaip kokių nors ilgų plaukų šukuosenų kasdienai ( išskyrus palaidi ir surišti į uodegą) Iš anksto Dėkui


Pirma surisk i uodega,papursk laku ta uodega ,ja suk(gali ir pint kasa) ir vyniok aplink gumyte,po to smeigtukus kuodinius smeigiok.Pavyks tikrai 4u.gif

Gali arklio uodega pagyvint garbana
user posted image

Cia kuodukas is kasos
user posted image

user posted image
Arba kuoduka aukstai.
user posted image
Atsakyti

man viskas patiko tik sitas negrazu man kazkaip schmoll.gif
user posted image
[/quote]
Atsakyti
Oi labai ačiū ax.gif bėgsiu pirkti smeigtukų 4u.gif Man visai patiko ta nuotrauka kur kuodukas aukštai thumbup.gif tik mano apatinai prie kaklo plaukai pasišiaušę ir nesusiriša biggrin.gif
Atsakyti
as pati kompleksuoju sitaip iseiti kur nors, bet pasiziurejus kaip si atrodo, tai pasijauciu grazuole biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2007 03 15, 17:50)
as pati kompleksuoju sitaip iseiti kur nors, bet pasiziurejus kaip si atrodo, tai pasijauciu grazuole biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
user posted image

nu ko dabar cia kompleksuot?? kompleksuot gali jai plaukai netvarkingi, nesvarus, nusiure - o cia grazu mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=kucci_kucci,2007 03 15, 19:50]
as pati kompleksuoju sitaip iseiti kur nors, bet pasiziurejus kaip si atrodo, tai pasijauciu grazuole biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Pirmyn tik!!
Atsakyti
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
ka daryti jei veidas pailgas,kudas? g.gif kas tada tinka? schmoll.gif
Atsakyti
Siaubu siaube, ant tokio anoreksisko kuno tokia galva, ir dar tokie akiniai ir sukuosena blink.gif blink.gif Fotografas galejo ir labiau pasistengti bigsmile.gif


QUOTE(Alaja @ 2007 03 20, 20:18)

Atsakyti
QUOTE(mik @ 2007 03 21, 13:55)
ka daryti jei veidas pailgas,kudas?  g.gif kas tada tinka?  schmoll.gif

Plauku sklastymas ant sono(per viduri dar ilgina ir plonina ,siaurina veida),pgarbanoti ,papusti plaukai.
Atsakyti