Įkraunama...
Įkraunama...

Turto "perrašymo" procedūros: pirkimas

Sveikos, supermamos, gal kuri nors, ar kurios nors giminės, artimieji, pažįstami pardavinejote dalį namo? Mano situacija truputi sudėtinga, tiksliau mano mamos, noriu jai pagelbėti. Nelabai įsivaizduoju nuo ko pradėti... Jai priklauso didziulis namas, tačiau ji norėtu parduoti tik pusę jo. Gal susidurėte, kokius popieriukus reikia susitvarkyti, ar gal tiesiog žinote, kur Šiauliuose būtų galima kreiptis konsultacijos, privacčai? Žodžiu, bet kokia Jūsų patirtis man labai įdomi ax.gif
Atsakyti
Sveiki, mes turim nuosava nama, bet jis stovi ant zemes, kuria mes nuomojam is valstybes. Tai va, as noreciau suzinoti ar yra tokia galimybe ja ispirkti, kur reiketu kreiptis delto? Gal kas galit padet, suteikti nors kokia informacija
Atsakyti
http://www.supermama...p?showforum=166
paklauskit čia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 11 23, 18:08)

aciu, jau radau atsakyma 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal kas susidūrėte su tookia problema: aš su nepilnamete dukra esame registruotos kitame rajone, dabar perkame namą Vilniaus rajone. Turto neturime, todėl įkeičiame bankui perkamą namą. Reikia teismo leidimo įkeisti turtą. Į kurį teismą man kreiptis? Ten, kur deklaruota gyvenamoji vieta?
Ačiū už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausytė @ 2008 08 22, 13:55)
Sveiki,
labai reikia Jūsų pagalbos: turiu butą, kurį įgijau prieš santuoką, noriu, kad to pusė buto priklausytų ir vyrui (t.y. ligiomis dalimis mums abiems), nuo ko pradėti ir kur kreiptis norins perrašyti pusė buto?
Ačiū

Totali nesąmonė doh.gif Na nebent jis labai jau daug prisidėjęs prie to buto. O nebijai, kad po savaitės paduos skyryboms ir į tą patį butą parsives naują šeimininkę lotuliukas.gif
Atsakyti
AsJa,noriu jusu paklausti,jei assu vienu senuku sudariau rentos sutarti,jau kaip 3 metai,as ji globoju,priziuriu ir visa kita.
dabar atsiranda kaz koks asmuo,kuris man grasina kad kreipsis i policija,kad as nepriziuriu jo,kad jis pas ta zmogu prase paskolinti pinigu,tipo maistui,ir dar daug ko man nori prirasyti to ko nera,ar gali kas nors is svietimu pvz kaiminke kokia va taip pasiskusti ir toks skundas nueiti iki teismo,ir atimti man ta rentos sutarti?
man neramu dar del to kad tas dedukas darosi neadekvatus,ji labai laisvai galima ikalbeti kitam suinteresotam asmeniui,pvz perasyti ta rentos sutarti ant jo.
nors as zinau kad kiek galima as ji priziuriu.
aciu uz atsakyma.
Atsakyti
sveiki,turiu svarbia problema,jau nuleidau rankas,nes nieks nepadeda,buvau pas kelis notarus ,visi nusisuka,o yra taip:mano seneliai turi buta ant abieju vardu senelio ir bobutes,jiem 90ir 95metai,bet abu veiksnus,su protu,tik nevaiksto,turi jie keturis vaikus,vienas mano tevas.buta uzrase mano tetos vardu,ji yra ju durka,bet zrase jau senei testamento budu,mes norim kad jie parasytu dovanojima tetai kad po seneliu mirties ,kiti vaikai negaletu uzgincyti,patys seneliai nueit pas notara nwgali nes sunkiai vaiksto,as kiek ejau pas notara jie nevaziuoja kai pasakau kad nori perasyt i dovanojima testamenta,o paskutinis notaras pasake kad to padaryti is vis negalima,nes seneliai gyvena tame paciame bute kuri yra uzrase tetai ir teta kartu gyvena,tad parasyt dovanojimo negalima,nes skaitosi kad cia jus gyvenamas butas,
gal jus zinot kaip butu galima perrasyt ju buta kad kiti vaikai neuzgincitu?perskaiciau kad yra kazkoks perleidimas?su sutartim kad teta juos slaugys iki mirties?nors ir taip ji ten gyvena ir slaugo.gal zinot nebrangu notara KLAIPEDOJ kuris vaziuotu i namus?nes visiem apskambinau nevaziuoja o kur pagal adresa mum priklauso,tai is vis kazkokia trenkta boba,jau kiek su ja pykomes
Atsakyti
QUOTE(INGRIDIK81 @ 2008 12 27, 21:55)
AsJa,noriu  jusu  paklausti,jei assu  vienu senuku  sudariau  rentos  sutarti,jau  kaip  3  metai,as  ji  globoju,priziuriu  ir  visa  kita.
dabar  atsiranda  kaz  koks asmuo,kuris  man  grasina  kad  kreipsis  i  policija,kad as  nepriziuriu  jo,kad jis pas ta  zmogu prase  paskolinti  pinigu,tipo  maistui,ir  dar  daug  ko  man  nori  prirasyti  to  ko  nera,ar  gali kas nors  is  svietimu  pvz  kaiminke kokia  va  taip pasiskusti  ir  toks  skundas  nueiti  iki  teismo,ir  atimti  man  ta  rentos  sutarti?
man neramu  dar  del to  kad  tas  dedukas  darosi  neadekvatus,ji  labai  laisvai  galima ikalbeti  kitam  suinteresotam  asmeniui,pvz  perasyti ta  rentos  sutarti ant  jo.
nors  as  zinau  kad  kiek  galima  as ji  priziuriu.
aciu  uz  atsakyma.

ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 12 28, 11:21)
sveiki,turiu svarbia problema,jau nuleidau rankas,nes nieks nepadeda,buvau pas kelis notarus ,visi nusisuka,o yra taip:mano seneliai turi buta ant abieju vardu senelio ir bobutes,jiem 90ir 95metai,bet abu veiksnus,su protu,tik nevaiksto,turi jie keturis vaikus,vienas mano tevas.buta uzrase mano tetos vardu,ji yra ju durka,bet zrase jau senei testamento budu,mes norim kad jie parasytu dovanojima tetai kad po seneliu mirties ,kiti vaikai negaletu uzgincyti,patys seneliai nueit pas notara nwgali nes sunkiai vaiksto,as kiek ejau pas notara jie nevaziuoja kai pasakau kad nori perasyt i dovanojima testamenta,o paskutinis notaras pasake kad to padaryti is vis negalima,nes seneliai gyvena tame paciame bute kuri yra uzrase tetai ir teta kartu gyvena,tad parasyt dovanojimo negalima,nes skaitosi kad cia jus gyvenamas butas,
gal jus zinot kaip butu galima perrasyt ju buta kad kiti vaikai neuzgincitu?perskaiciau kad yra kazkoks perleidimas?su sutartim kad teta juos slaugys iki mirties?nors ir taip ji ten gyvena ir slaugo.gal zinot nebrangu notara KLAIPEDOJ kuris vaziuotu i namus?nes visiem apskambinau nevaziuoja o kur pagal adresa mum priklauso,tai is vis kazkokia trenkta boba,jau kiek su ja pykomes

ar tokioj situacijoj ,tiktu rentos sutartis?kas tiksliai yra ta rentos sutartis?kad perraso buta asmeniui,o sis privalo ta zmogu globot iki kol numirs?ar gali tokia sutarti uzgincyt kiti asmenys?
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 12 29, 12:14)
ar tokioj situacijoj ,tiktu rentos sutartis?kas tiksliai yra ta rentos sutartis?kad perraso buta asmeniui,o sis privalo ta zmogu globot iki kol numirs?ar gali tokia sutarti uzgincyt kiti asmenys?


Taip, tiktų ir rentos sutartis. Dažniausiai pasitaikanti rentos sutarties forma - išlaikymo iki gyvos galvos, numatyta CK 6.46 - 6.464 str. http://www3.lrs.lt/p...c_l?p_id=107687

Tiktų ir dovanojimas, galima dovanoti su salyga, kad buvę savininkai lieka gyventi tame bute. Jeigu jau yra testamentas (tikriausiai tai yra bendrasis sutuoktinių testamentas) , tai po abiejų sutuoktinių mirties butas pereis tai tetai, kuriai ir pakilta. bėda ta, kad kiti vaikai, esantys jau pensijinio amžiaus, gali reikalauti privalomosios palikimo dalies. Ir jie ją gali nesunkiai gauti, nebent bus įrodyta, kad jų materialinis aprūpinimas yra geras (turi neblogą pensiją ir gyvenamąją vietą).
tiek testamentui, tiek ir bet kokiai kitai sutarčiau pripažinimo negaliojančiai pagrindai yra panašūs: reikia įrodinėti, kad asmuo, sudarydamas sandorį nesuprato ką daro, ar jam buvo grasinama ir panašiai, t.y. iš tikrųjų nenorėjo sudaryti tokio sandorio. Nugingyti sandorius, bent jau remiantis aukščiausiojo teismo praktika nėra lengva.
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2009 01 12, 14:31)
Taip, tiktų ir rentos sutartis. Dažniausiai pasitaikanti rentos sutarties forma - išlaikymo iki gyvos galvos, numatyta CK 6.46 - 6.464 str. http://www3.lrs.lt/p...c_l?p_id=107687

Tiktų ir dovanojimas, galima dovanoti su salyga, kad buvę savininkai lieka gyventi tame bute. Jeigu jau yra testamentas (tikriausiai tai yra bendrasis sutuoktinių testamentas) , tai po  abiejų sutuoktinių mirties butas pereis tai tetai, kuriai ir pakilta. bėda ta, kad kiti vaikai, esantys jau pensijinio amžiaus, gali reikalauti privalomosios palikimo dalies. Ir jie ją gali nesunkiai gauti, nebent bus įrodyta, kad jų materialinis aprūpinimas yra geras (turi neblogą pensiją ir gyvenamąją vietą).
tiek testamentui, tiek ir bet kokiai kitai sutarčiau pripažinimo negaliojančiai pagrindai yra panašūs: reikia įrodinėti, kad asmuo, sudarydamas sandorį nesuprato ką daro, ar jam buvo grasinama ir panašiai, t.y. iš tikrųjų nenorėjo sudaryti tokio sandorio. Nugingyti sandorius, bent jau remiantis aukščiausiojo teismo praktika nėra lengva.

aciu uz atsakyma,o del dovanojimo,mum pasake kad netinka nes tevai gyvena tam paciam bute kuri uzrase testamentu tetai,del to negali perrasyti i dovanojima,o kaip padaryti kad notaras atvyktu i namus?mano baba nevaiksto o pagal rajona notaras vis tiek neatvaziuoja i namus
Atsakyti