Įkraunama...
Įkraunama...

Turto "perrašymo" procedūros: pirkimas

QUOTE(kristynka* @ 2013 12 18, 14:10)

Teisiskai zeme jau mano vardu.
Ar gali, kazkaip sesuo uzgincyti si dovanojima ?
Ar mama gali grazintis sau turta ?

Autore: mama naktim nemiega, viena karta jau paluzta sako perasysiu puse zemiu, vel persigalvoje, kad gaila kazkam parduot savo proseneliu zeme, kodel ji negali būti kaip buvus visad. Niekad nemane mama, kad kovot reikes del zemiu.



mama grazintis negali turto, sesuo reikalauti nieko negali. Mama gali dovanoti kam nori, kad ir suniuku priglaudai.
Atsakyti
QUOTE(RASYTA @ 2013 12 04, 15:47)
Sveiki . Gal  necia kreipiuosi  . Iskilo tokia problemele . Uosviene istiko insultas , sunus vienas  seimoje , tetis yra mires , mamai paralizuota visa desine puse ir tuo paciu kalba . Ji gyveno Lentvaryje nuosavame name o sunus Siauliuose , norim mama parkriaustyti i Siaulius . Ar butina notara atsivesti i ligonine , kad parasytu dokumentus del pensijos gavimo ir nekilnojamo turto pardavimo patvrtinimu . Gal uztenka vientik gydytoju paraso . Labai aciu uz informacijas



Vien tik gydytojo paraso tikrai neuzteks ir net ne prie ko....Reikia turto savininko valia zinoti, o ne treciuju asmenu, kurie nieko neturi bendro smile.gif Ir savininko valia tvirtina notarai sandoriais.
Atsakyti
Sveiki, aš visai žalia tokiuose reikaluose ir dar patekau į keblią situaciją ax.gif . Mirus seneliui mano tėvas paveldėjo visas žemes, bet jas perrašė savo broliui su sąlyga, kad viskas atiteks man, kai tik sulauksiu 18 metų. Gimtadienis artėja, bet aš dar nepasiruošusi tokiems įsipareigojimams, o iš kitos pusės ir žemių nenoriu prarasti. Ar būtų galima gavus žemes leisti jomis rūpintis kitam žmogui. Na, kad žemės dokumentuose būtų mano vardu užrašytos, o dėdė galėtu jomis naudotis: gautų pelną, mokėtų mokesčius ir t.t. Žinoma, tik tam tikram laikui.
Atsakyti
QUOTE(siusty @ 2014 01 06, 18:14)
Sveiki, aš visai žalia tokiuose reikaluose ir dar patekau į keblią situaciją ax.gif . Mirus seneliui mano tėvas paveldėjo visas žemes, bet jas perrašė savo broliui su sąlyga, kad viskas atiteks man, kai tik sulauksiu 18 metų. Gimtadienis artėja, bet aš dar nepasiruošusi tokiems įsipareigojimams, o iš kitos pusės ir žemių nenoriu prarasti. Ar būtų galima gavus žemes leisti jomis rūpintis kitam žmogui. Na, kad žemės dokumentuose būtų mano vardu užrašytos, o dėdė galėtu jomis naudotis: gautų pelną, mokėtų mokesčius ir t.t. Žinoma, tik tam tikram laikui.

Sveiki,

Taip, dėdei būtų galima leisti naudotis. Geriau išnuomoti.
Atsakyti
Sveiki!
Labai reikia patarimo.
Su vyru santokoje isigijome buta- esame bendrasavininkai, butas- ikeistas bankui, abu graziai mokame paskola.

Su vyru nusprendeme, kad butas turi tapti tik mano nuosavybe.
Ar jis man gali padovanoti buto dali - itariu kad nelabai, nes turto nedalinome ir nera atskirtu daliu??

Tai kaip tada- surasyti povedybine sutarti? Ar galima i povedybine sutarti itraukti tik buto klausima - kito kilnuojamojo, busimo nekilnuojamojo ir kitu klausimu neliesti? Ar pasirasius povedybine sutarti buto nuosavybe pasikeis iskart- ar tik jei sugalvosime skiirtis??
Kaip suprantu i toki buto nuosavybes teises pakeitima reikia dar gauti banko leidima?

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Noriu paklausti, tų kas tvarkėsi bet kokius notariunius dokumentus. Ar ant išduotų notaro dokumentų kur paskutiniam lape surašytos mokėjimo sumos, atitiko realiai sumoketą pinigų sumą? Nes man kiek tekę tvarkytis visą laiką sumokėta daugiau, nei lapuose nurodyta. Čekio nė karto neduota. Tai ir galovoju ar jie iš "lempos" tas mokėjimo sumas pasako ar kaip? Lauksiu jusų atsakymų.
Atsakyti
QUOTE(Forz @ 2014 03 20, 09:30)
Noriu paklausti, tų kas tvarkėsi bet kokius notariunius dokumentus. Ar ant išduotų notaro dokumentų kur paskutiniam lape surašytos mokėjimo sumos, atitiko realiai sumoketą pinigų sumą? Nes man kiek tekę tvarkytis visą laiką sumokėta daugiau, nei lapuose nurodyta. Čekio nė karto neduota. Tai ir galovoju ar jie iš "lempos" tas mokėjimo sumas pasako ar kaip? Lauksiu jusų atsakymų.



as paprasiau, ir dave smile.gif ne ceki, pet saskaita uz suteiktas islaidas, detalia. Prigalvoja jie ten tu mokesciu. Pvz, 15 lt uz patkra gyventoju registre biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2014 03 20, 21:23)
as paprasiau, ir dave smile.gif ne ceki, pet saskaita uz suteiktas islaidas, detalia. Prigalvoja jie ten tu mokesciu. Pvz, 15 lt uz patkra gyventoju registre biggrin.gif

ten gale lapo paprastai rašosi pvz. Notaro atlyginimas 100,00/20,00 Lt Kompensacijos už patikrą registruose dydis 30,00 Lt VĮ Registrų centro darbų kainos dydis 20,00 Lt, Kompensacijos už kitas kliento prašymu notaro atliktas paslaugas 0,00 Lt
ir man gaunasi sumoj visas šitas kainas suskaičiavus 170 lt, bet notaras kiek prases visa laika daugiau bent jau 100 litu paprašo už tą sumą kuri gaunasi.
Tai va nesuprantu kaip ten iš tikrųjų.
Atsakyti
Sveikos,

noriu paklausti: kokia procedūra, jei noriu mainytis butais su mama? turiu nepilnametį vaiką.
kokie mokesčiai?
dėkui 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, ar galiu neišlaukusi 5 m. paveldėto turto dalį dovanoti seseriai? Ar bus mokesčių? Dėkoju. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vataipva @ 2014 04 04, 08:17)
Sveikos,

noriu paklausti: kokia procedūra, jei noriu mainytis butais su mama? turiu nepilnametį vaiką.
kokie mokesčiai?
dėkui  4u.gif



mainu sutartis. Tai, kad kita salies sandorio puse yra mama, nieko nekeicia. Mokescius pasakys notaras.
Papildyta:
QUOTE(Renule @ 2014 04 04, 12:47)
Sveiki, ar galiu neišlaukusi 5 m. paveldėto turto dalį dovanoti seseriai? Ar bus mokesčių? Dėkoju.  4u.gif


1882 tiksliausia bus info wink.gif
Atsakyti
Seimos nariai testamenta gali uzgincyti g.gif Bet yra tam tikras laiko tarpas per kuri tai galima padaryti, jei nieks nesikreips del to buto per ta termina, tada jau bus velu uzgincyti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vataipva @ 2014 04 04, 10:17)
Sveikos,

noriu paklausti: kokia procedūra, jei noriu mainytis butais su mama? turiu nepilnametį vaiką.
kokie mokesčiai?
dėkui  4u.gif



jei mainytis butus taip kaip priklauso pas notara, tai reik sumoketi visus mokescius notarui...Ir tuos mokescius abi puses.
Atsakyti