Įkraunama...
Įkraunama...

Sirupai nuo kosulio

QUOTE(Mamytuks @ 2011 03 07, 18:05)
Kokiom normom girdyti 4 men kudyki PROSPAN sirupuku?


Mes visad su Prospan gydomes, liux thumbup.gif Kiek pamenu mazylei duodavau po 2,5ml 2 kartus per diena. Ant buteliuko kamstelio "mierka" yra, tai lengva pamatuoti.
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2010 04 19, 00:31)
Savo vaikams esu davusi įvairiausių augalinių ir homeopatinių vaistų nuo kosulio. Vienintelis, kuris neturėjo absoliučiai jokio poveikio- Stodal. Esame sunaudoję kelis buteliukus. Gėriau ir pati, kai sirgau besilaukdama. Visiškai nepadėjo. Daugiau niekada nebeperku.


mums irgi visiskai jokio poveikio
Atsakyti
QUOTE(mejinga @ 2010 12 04, 23:33)
mums prospan sirupas visiškai nepatiko, jokio poveikio nebuvo  verysad.gif



mums irgi jokio efekto
Atsakyti
Mums padejo. Tik reikia pradet duot kai dar tik pradzia to kosulio, o ne kai jau isisiautejes kosulys. Man patinka, kad jis ir nuo slapio, ir nuo sauso kosulio tinka.
Atsakyti
QUOTE(shimmer @ 2008 10 10, 19:28)
Prospan, dar Hedelix-tik manau vis tik geriausia pasitarti su gydytoju, vis tik vaikiukas dar mazas 4u.gif





Šiaip Prospan ir Hedelix veiklioji medžiaga tai ta pati - gebeniu lapu ekstraktas..

Atsakyti
QUOTE(Pushka1 @ 2011 05 14, 10:26)
Šiaip Prospan ir Hedelix veiklioji medžiaga tai ta pati - gebeniu lapu ekstraktas..


As tikrai zinau, kad Prospan gebeniu koncentracija yra kur kas didesne nei Hedelikso. Gydytoja minejo, kad Prospan yra dziovintu gebenes lapu, o Hedeliksas paprasta istrauka is zaliu lapu smile.gif Bet zinoma, visad su gydytoju pasitarti butu pravartu.
Atsakyti
Man Stodalas labai patinka. Jei tik pradeda koset - iskart duodu. Padeda 4u.gif Nenusivyliau.
Atsakyti
sveikos
duodu savo 3 m. pupai juodojo ridiku sulciu su medum, jau beveik savaite
padejo tuo, kad sausas kosulys pavirto slapiu
bet tas slapias toks stiprus

turbut reiks kokio sirupo sad.gif
Atsakyti
O mes poveikio jokio nepajutom schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(skay @ 2010 02 26, 12:54)
Nupirkom dukrai (2,7 m) nuo kosulio STODAL sirupa. Kas gal naudojote ir kaip pavyko gydytis?


neveiksmingas verysad.gif
Atsakyti
Mums irgi prospan nelabai patiko, cia gebene ieina, mums geriau padejo ciobreliu sirupas BRONCHICUM tikrai rekomenduociau pabandyti.
Atsakyti
Jokio poveikio,tik bereikalingai išleisti pinigai unsure.gif
Atsakyti