Įkraunama...
Įkraunama...

Sirupai nuo kosulio

buvom pas gydytoją ir išrašė naujo sirupo nuo kosulio Pectosan, net nežinau jau tiek visko išbandėm -įsisenėjęs kosulys. verysad.gif Gal kas bandėt, ar padeda?
Atsiliepkit. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai girdetas pavadinimas... g.gif Mano mazyliui gydytojas buvo israses, sake ten gebenes ekstraktas, bet Eurovaistinej nieko apie tai negirdejo!!!! verysad.gif
Taip ir nenusipirkau, nors gydytojas labai patare, sake labai jau naturalus produktas.... unsure.gif
Gal kas jau bande ir zino kur galima nusipirkti???? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tilia2 @ 2010 01 20, 23:42)
buvom pas gydytoją ir išrašė naujo sirupo nuo kosulio Pectosan, net nežinau jau tiek visko išbandėm -įsisenėjęs kosulys. verysad.gif Gal kas bandėt, ar padeda?
Atsiliepkit. mirksiukas.gif


smile.gif jau isbandziau su savo mazyle.... thumbup.gif likau tikrai patenkinta! Man parekomendavo vaistininke, kai gydytojas eilini karta paskyre Hedelix'a unsure.gif Manoji jo kratosi del anyziu, todel sirdis skaudedavo girdant! verysad.gif Taciau Pectosan visai kitas dalykas. Jis svarainiu skonio ir jei nepaslepsi, tai vaikas su mielu noru isgers visa biggrin.gif
Rezultatas buvo akivaizdus, padejo atsikoseti ir tas dusinantis kosulis dingo... Galeciau tik gal del kainos pasigincyt... broliai latviai galetu gaminti ir pigesnius!!! bet... kai dabar zinau, kad padeda visai negaila pora lituku daugiau sumoket tongue.gif
Atsakyti
prospan naudojam 4u.gif
Atsakyti
vaikas geria ir as apsirgusi buvau - padejo 4u.gif
Atsakyti
Labai patarciau sergant bronchitu ir plauciu uzdegimu.
Mes juo issigydome be antibiotiku. Aisku vartojam dar ir homeopat. vaistukus, inhaliacijos, arbatytes ir t.t.
Jame gebenes koncentracija daug didesne, nei pvz Hedera Helix.
Mums si sirupa patare homeopate Galvidyte, kai sirgom plauciu uzdegimu. mirksiukas.gif
Atsakyti
O tai kurioje cia vaistineje buvo???? g.gif
Mes kazkaip esam priprate prie EuroV, nes ten visada visko buna - del to ir nustebau, kad negavom, nors gydytojas jau turejo paruosta receptuka unsure.gif
Atsakyti
O man tai anyta buvo parnešus to Pectosano kai naktim negalėdavau per kosulį užmigt cray.gif ... kartu kankinosi ir vyras ,ir vaikas. Gėriau ir karšą pieną su medum, nuo kurio tik į WC spirdavo, ir visokius Halls'us čiulpiau, kad tik gerklę apramintų ir nieko. O vat to sirupuko pagėrus porą vakarų prieš miegą,pradėjau ramiau miegot. Tai ir nežinau ar čia karšto pieno su medum pavėluotas rezultatas ar vaistuko. Va mažylė mano pradeda lygtais kosėt,tai reiks gal duot šaukštelį jei nesispyrios,pabandyt. Maniškė labai jau išranki vaistų atžvilgiu, tai gali būt sunku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyte_7 @ 2010 01 21, 16:05)
Labai girdetas pavadinimas...  g.gif Mano mazyliui gydytojas buvo israses, sake ten gebenes ekstraktas, bet Eurovaistinej nieko apie tai negirdejo!!!!  verysad.gif
Taip ir nenusipirkau, nors gydytojas labai patare, sake labai jau naturalus produktas....  unsure.gif
Gal kas jau bande ir zino kur galima nusipirkti????  rolleyes.gif


Gal Prospan turite omeny? Kiek zinau, yra tik du sirupai su gebene ir vienas is ju Prospan, o kitas hedelks smile.gif Gal ne to ieskote? Ar gydytojas pavadinimus sumais? g.gif Pagal aprasyma galiu garantuot, kad prospana jums skyre smile.gif Mes visada ji perkam, todel tokia garantuota esu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(lindalinda @ 2010 01 29, 15:46)
Gal Prospan turite omeny? Kiek zinau, yra tik du sirupai su gebene ir vienas is ju Prospan, o kitas hedelks smile.gif Gal ne to ieskote? Ar gydytojas pavadinimus sumais? g.gif Pagal aprasyma galiu garantuot, kad prospana jums skyre  smile.gif Mes visada ji perkam, todel tokia garantuota esu  cool.gif


lotuliukas.gif Tikrai ne Prospanas... lotuliukas.gif Is tikruju, tai jau susiradau, nes labai idomu buvo pasidare! smile.gif As irgi galvojau, kad tik 2 sirupukai yra su gebene, taciau Camelijos vaistinej atradau ta Pectosana. Sake cia naujas preparatas g.gif Dar nebandem, nes jau pasveikom, tad nelabi ir galeciau pakomentuot del veiksmingumo... zinau tik viena, labai jau jis skanus (saldus) biggrin.gif
Atsakyti
http://www.vaistai.l...hword=silvanols Apie Pectosan 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2010 02 03, 14:15)


Kazkaip nebuvo kilus mintis pasitikrint vaistai.lt smile.gif Aciu ir uz tai, kai cia pasitikrini, po to klausimu tikrai nekyla biggrin.gif
Tik man tos kainos visada kele klausima. Is kur vaistai.lt traukia tas kainas??? g.gif nes pasiziurejus i 100metu.lt puslapy kaina nurodyta 16.43 lt. O va, As Camelijoj su kortele mokejau apie 18 lituku... Tai kur ta tiesa???? unsure.gif
Atsakyti