Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliauke ir nevaisingumas

QUOTE(Isabele @ 2009 08 17, 08:50)
Ruta, kazkada klausei apie maza testosterona, tai vat specialiai sito uzklausiau endokrinologo, tai sake, kad jis toks pat blogis kaip ir aukstas testosteronas ir taip pat gali trukdyti pastoti. Sako daznai zemas testosteronas buna pas kudas moteris, o kad ji padidinti reikia pastoviai valgyti lasinius, kiauliena, sviesta ir ne po gabaleli, o ukiskai  blush2.gif

Lygiai tokį patį atsakymą gavau iš savo endokrinologo. Kaip tik šį savaitgalį pas jį lankiausi, tai ir užklausiau. Labai didelis AČIŪ, kad nepamiršai pasidomėti ir dėl mano bėdų. 4u.gif
Man irgi gaunasi mistika: endokrinologas liepia mesti svorį ir pakelti testosteroną. Žodžiu, turiu valgyti lašinius ir gyvulinius riebalus ir dar sugebėti atsikratyti svorio doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2009 08 17, 09:01)
Lygiai tokį patį atsakymą gavau iš savo endokrinologo. Kaip tik šį savaitgalį pas jį lankiausi, tai ir užklausiau. Labai didelis AČIŪ, kad nepamiršai pasidomėti ir dėl mano bėdų.  4u.gif
Man irgi gaunasi mistika: endokrinologas liepia mesti svorį ir pakelti testosteroną. Žodžiu, turiu valgyti lašinius ir gyvulinius riebalus ir dar sugebėti atsikratyti svorio  doh.gif  smile.gif

Sveikutės visos, vis užsuku pas jumis paskaitinėti. Noriu pasakyti, kad kažkur girdėjau, kad lašiniai yra priskiriami kaip dietiniam maistui ir juos drąsiai galima šveisti, žinoma, kad per daug tas nesveika, bet va laikantis dietų, kad organizmas nepritruktų energijos ir jam reikalingų medžiagų, patariama valgyti būtent lašinius. Be to jie puikiai stiprina imunitetą, kaip mano senelis sako, nori nesirgti kasdien suvalgyk juodos duonos riekele su lašiniais ir svogūnais thumbup.gif
Atsakyti
tylu čia temelėje, na bet gal kuri atsilieps 4u.gif kokia įtaką turi tas thybonas pastojimui niekur parašyta neradau unsure.gif ir išvis nesuprantu aš tos skydliaukės su hormonais visais. Va nuo rugpjūčio thybon geriu su tiroksinu, žodžiu vaistų sąrašas tik padidėjo, nu bet kad į gerą būtų ir pagaliau suklaukčiau savo išsvajotų II ax.gif tiesa, su thybon lengviau svori augint thumbup.gif per pora savaičių pusę kilo pasistūmėjau, anksčiau per menesį vargiai toki pavykdavo pasiekti. Mergaitės, kuri gerai nusimanot šituose reikaluose, kokią įtaką daro thybon dėl vaisingumo cool.gif ?
Atsakyti
thybonas kelia SHBG-lytinius hormonus risanti globulina.
Pvz pas mane jis ryskiai per mazas,to pasekoje aukstyn kyla testosteronas,didela laisvu androgenu indeksai.
Geriant thybona,padidejo shbg ,sumazejo T ir LAI.Butent su juo ir uzkibau kelis kartus,nustojau gert ir jokio nestumo.Nera ko stebetis shbg ties apatine riba.Dabar vel pradejau gert nuo vakar ir laukiu ziniu is gandru.

http://www.endocrine.../ea0007p174.htm

va straipsniuka imetu jei angliskai skaitai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2009 08 17, 13:22)
thybonas kelia SHBG-lytinius hormonus risanti globulina.
Pvz pas mane jis ryskiai per mazas,to pasekoje aukstyn kyla testosteronas,didela laisvu androgenu indeksai.
Geriant thybona,padidejo shbg ,sumazejo T ir LAI.Butent su juo ir uzkibau kelis kartus,nustojau gert ir jokio nestumo.Nera ko stebetis shbg ties apatine riba.Dabar vel pradejau gert nuo vakar ir laukiu ziniu is gandru.

http://www.endocrine.../ea0007p174.htm

va straipsniuka imetu jei angliskai skaitai  4u.gif

Nu tu šaunuolė, visad atsiliepi 4u.gif 4u.gif 4u.gif didelis ačiukas tau. pas man T3 per aukštas, tai dėl to ir skyrė tą thybon blush2.gif ? Nes vyriškų ir mot hormonų tyrimo nedariau, tik tuos pagrindinius T3, T4 ir dar dar kazkoki ten doh.gif einu straipsniuko skaityt . Na ir aš labai su tuom thybon pakibti, labai tikiuosi blush2.gif . O tu per kiek laiko nuo vartojimo tą kart pastojai?
Atsakyti
nu nezinau ka gero tas thybon duoda sad.gif metus laiko geriau ir thybon ir thyrokisna, tai hormonai kaip isproteje pakilo sad.gif svoris nuo mazo sumazejo iki kritiskai mazo sad.gif gydytojas pats priskyres situ vaistu dabar jau siulo isoperuot skydliauke. zodziu velniop visus tuos gerimus meciau. dabar ciulpiu homeopatinius zirniukus ir laukiu rezultatu unsure.gif jei bus gerai - butinai patirtim pasidalinsiu 4u.gif
p.s. jei jau gersit ta thybon, tai bent kas kelis menesius hormonu tyrimus pasidarykit 4u.gif na kad kaip man nenutiktu...
Atsakyti
QUOTE(katiniene-gerai @ 2009 08 20, 08:31)
nu nezinau ka gero tas thybon duoda sad.gif metus laiko geriau ir thybon ir thyrokisna, tai hormonai kaip isproteje pakilo sad.gif svoris nuo mazo sumazejo iki kritiskai mazo sad.gif gydytojas pats priskyres situ vaistu dabar jau siulo isoperuot skydliauke. zodziu velniop visus tuos gerimus meciau. dabar ciulpiu homeopatinius zirniukus ir laukiu rezultatu  unsure.gif  jei bus gerai - butinai patirtim pasidalinsiu  4u.gif
p.s. jei jau gersit ta thybon, tai bent kas kelis menesius hormonu tyrimus pasidarykit  4u.gif  na kad kaip man nenutiktu...

Sveikute 4u.gif , man gydytojas išrašęs thybon įsakė po poros mėnesių ateit su tyrimais vėl. Šiaip man tai tvarkosi svoris, kuris labai vangiai augdavo, be vaistų krisdavo... tik aš va prisiskaičius susimėčiau kas man yra ar hipo ar hiper, nes yra abiejų požymių. O vaistus man gydytojas derina dėl pastojimo,nes jo nomuone hormonai netvarkoje ir pastot dėl to negaliu. Labai labai laukiu rezultatų ir tikiuosi jie bus teigiami smile.gif
Atsakyti
sveikutės, keliu temą, nors joje jaučiuosi beveik viena doh.gif . Buvau archyve šios temukės, tai prisiskaičiau apie tą thyboną, pasirodo, kad daktaras Kazanavičius jį įvardina,kaip laaabai padedantį pastoti vaistą, kad nuo jo didelių doziu gali kristi svoris ir kad plaukuotumas didėja. Tiesa dėl plaukuotumo, tau jau ant savęs jaučiu, nežymiai, bet man pačiai jaučiasi blush2.gif Tik neužtikau, kas man dabar knieti suzinok, kiek gi reikia gerti šio vaisto, kad jau būtų galima tikėtis pastojimo, žinoma iš pirmo mėnesio nesitikiu, nors labai norėtųsi ax.gif ...jaučiu teks pagerti vaistukus kokius 3 mėn. ech... Merginos atsiliepkit, kurios turit daugiau patirties su šiuo vaistu leliukus planuojant 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta. @ 2009 08 20, 14:51)
sveikutės, keliu temą, nors joje jaučiuosi beveik viena  doh.gif  . Buvau archyve šios temukės, tai prisiskaičiau apie tą thyboną, pasirodo, kad daktaras Kazanavičius jį įvardina,kaip laaabai padedantį pastoti vaistą, kad nuo jo didelių doziu gali kristi svoris ir kad plaukuotumas didėja. Tiesa dėl plaukuotumo, tau jau ant savęs jaučiu, nežymiai, bet man pačiai jaučiasi  blush2.gif Tik neužtikau, kas man dabar knieti suzinok, kiek gi reikia gerti šio vaisto, kad jau būtų galima tikėtis pastojimo, žinoma iš pirmo mėnesio nesitikiu, nors labai norėtųsi  ax.gif ...jaučiu teks pagerti vaistukus kokius 3 mėn. ech... Merginos atsiliepkit, kurios  turit daugiau patirties su šiuo vaistu leliukus planuojant  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Gali nesijausti viena. 4u.gif Aš taip pat thyboną geriu. Tik, kad mano patirties nedaug ir ji visai nenaudinga. Bandžiau ir aš atsiliepimų ieškoti apie thyboną, kai tik man jį išrašė. Beieškodama info apie vaistus radau ir įvairių atsiliepimų apie patį kazanavičių. Paskui spjoviau į viską ir geriu jo skirtus vaistus.
Thybon'ą (kartu su metforminu) geriu nuo sausio. Pradžioj gėriau po ketvirtį tabletės, paskui padidino dozę iki dviejų kevirčių per dieną. Šį savaitgalį kaip tik buvau pas jį, dariausi tyrimus: dozė padidinta iki trijų ketvirčių per dieną. Šiaip man jis minėjo, kad kai kurios moterys kad pastotų geria ir po visą tabletę, o ne ketvertukais. Gydytojas minėjo, kad vaistų dozę reikia atiderinti ir neperdozuoti..
Dėl laiko: kažkur pavasarį (kai buvo reguliuojama antroji vaistų dozė) Kazanavičius man nepaminėjo, kad reikia dar ir lytinės sistemos hormonų tyrimus darytis (daromi ciklo pabaigoje), vadinasi tris mėnesiukus praleidau veltui - na tiksliau reiktų sakyti, kad nėra tyrimų rezultatų ir todėl nebuvo judama link tikslo - pastoti, o tiesiog buvo reguliuojama skydliaukės veikla, metamas svoris ir keliamas testosteronas, kuris kaip išsiaiškinom taip pat turi įtakos pastojimui.

Beje, aš nesuprantu kaip veikia tas thybonas, bet mano svoris mažėja biggrin.gif
Pagal mano susirastą informaciją thybonas svorį turėtų kelti, o man paskirtas metforminas svorį mažina. Jei dabar po padidintos thybon'o dozės mano svoris nebekris, Kazanavičius minėjo, kad išrašys Reductil (ar kažką panašaus)

O dėl pastojimo. Man Kazanavičių rekomendavo mano ginė. Kiek žinau jis ne vieną moterį yra padaręs laiminga. biggrin.gif



Papildyta:
QUOTE(katiniene-gerai @ 2009 08 20, 09:31)
nu nezinau ka gero tas thybon duoda sad.gif metus laiko geriau ir thybon ir thyrokisna, tai hormonai kaip isproteje pakilo
kas kiek laiko, gerdama vaistus, darei hormonų tyrimus? Negi gydytojas nematė, kad hormonai šoka į viršų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rute: 20 rugpjūčio 2009 - 18:17
QUOTE(Rute @ 2009 08 20, 18:16)
Gali nesijausti viena.  4u.gif  Kazanavičius man nepaminėjo, kad reikia dar ir lytinės sistemos hormonų tyrimus darytis (daromi ciklo pabaigoje), vadinasi tris mėnesiukus praleidau veltui - na tiksliau reiktų sakyti, kad nėra tyrimų rezultatų ir todėl nebuvo judama link tikslo - pastoti, o tiesiog buvo reguliuojama skydliaukės veikla, metamas svoris ir keliamas testosteronas, kuris kaip išsiaiškinom taip pat turi įtakos pastojimui.

Beje, aš nesuprantu kaip veikia tas thybonas, bet mano svoris mažėja  biggrin.gif
Pagal mano susirastą informaciją thybonas svorį turėtų kelti, o man paskirtas metforminas svorį mažina. Jei dabar po padidintos thybon'o dozės mano svoris nebekris, Kazanavičius minėjo, kad išrašys Reductil (ar kažką panašaus)


Ačiukas, kad užsukai 4u.gif biggrin.gif . Matai kaip g.gif o kokie čia dar lytinės sistemos hormonų tyrimai? Reik ir man tada tokius daryt... Nes man irgi reguliuojama skydliaukės veikla, thybonas man turėtų svorį pakelti, tiksliau kelia rolleyes.gif Dėl Kazanavičiaus tai istorija man tokia, kad Via Medikoj aš pirmiausia pas jį papuoliau su sveikatos negalavimais ir ekstremaliai krentančiu svoriu, nu tai jis man liepė tik džiaugtis mažu svoriu ir laimingai gyventi. Tada po pusės metų neapsikentus nuėjau pas Šidlauską, kurį bendradarbė rekomendavo, tai jis man iškart pasakė kad hormonai netvarkoj ir kad matomas skydliaukės uždegimas, dabar bus pusantrų metų, kaip skydliaukę reguliuoju. Tai tokia istorija, na o iš thybono labai daug tikiuosi bigsmile.gif
Atsakyti
prisidesiu ir as prie diskusijos apie thybona.
dabar geriu po 3 ketvertukus per diena,anskciau teko ivairiai-nuo puses tabletes iki 4xpo puse tabl.Hormonus kapitaliskai sutvarke gal po 3-4 menesiu vartojimo,tada pirma kart ir uzkibau.Pastodavau gan daznai ,kas 4-6 menesius,gaila tik ,kad nesekmingai.Meciau thybona gert,turejau 5 stimuliacijas -pastojimu 0.Suprask kaip nori. g.gif
Del svorio,tai Kaz.zadejo,kad nuo thybono jis man kris.Nors tada ,kaip tik atvirksciai buvo-priaugau,bet gal ten darbo pakeitimas is fizinio i sedima labiau turejo itakos.Ziuresim kaip cia bus dabar.
Ruta,manau tau lytiniai hormonai jau tirti-cia tokie kaip T,DHEAS,E,PRG.
Apie reductili jis ir man minejes,cia toks vaistas,kuris per centrine nervu sistema reguliuoja apetita ir skatina naujus matinimosi igudzius.Maziau valgom ir tiek.Dietu skyrelyje nemazai temu apie ji yra,jei ka pasiskaitykit,gal ir nemazai merginos numeta,tik kazin ar planuojant leliu tie vaistai labai gerai. g.gif
Tiek mano patirties. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2009 08 20, 23:12)
Ruta,manau tau lytiniai hormonai jau tirti-cia tokie kaip T,DHEAS,E,PRG.
Apie reductili jis ir man minejes,cia toks vaistas,kuris per centrine nervu sistema reguliuoja apetita ir skatina naujus matinimosi igudzius.Maziau valgom ir tiek.Dietu skyrelyje nemazai temu apie ji yra,jei ka pasiskaitykit,gal ir nemazai merginos numeta,tik kazin ar planuojant leliu tie vaistai labai gerai. g.gif
Tiek mano patirties. smile.gif
Jep.. šitie hormonai man daryti, dabar dar kartą juos darysiu ciklo pabaigoj ir keliausiu pas gydytoją konsultacijai. Tik kažin ką jis man gero pasakys? Vis dar niekaip negaliu persilaužti, kad mano vaisingumo problemas šiuo metu tvarko endokrinologas, o ne ginė g.gif
Nežinau, ar gerai vaistai planuojant leliuką, bet .. atrodo nelabai galim pasirinkti - geri tai kas išrašyta ir tikiesi, kad pastosi. O ir aš labai norėčiau tikėti, kad kaz. žino ką išrašo ir kaip gydo. Aš pas jį su savo bėdomis ne pirma, ir ne paskutinė. eisiu dar pas merginas į dietų skyrelį pasiskaitinėti ir paieškoti info - ačiū už nuorodą kur paskaitinėti.
Metforminas kiek suprantu taip pat mažina apetitą, kaip ir reductilis, tik reductilis gal stipresnio veikimo. O dėl svorio - jis man krenta, bet aš pakankamai daug dėmesio skiriu mitybai, sportui ir išvis sveikesniam gyvenimo būdui.

Dar turiu klausimuką: sakei buvai pastojusi su thybon'u. Thyboną gerei ir nėštumo metu? Ar keisdavosi kiti vaistai ir jų dozės?
Atsakyti