Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliauke ir nevaisingumas

QUOTE(viltuze @ 2009 08 27, 10:36)
Labas rytas,
Gal galit kuri painformuoti, kiek maždaug kainuoja konsultacija pas Kazanavičių privačiai? Galima į až. Ačiū.  4u.gif


paskutini syki as mokejau 120 lt uz konsultacija + visi kraujo tyrimai (gavosi apie 300lt is viso). kadangi po jo gydymo mano situacija ne tik kad nepagerejo, o dar gi ir gerokai pagedo, tai nezinau ar vel pas ji eisiu. nebent pasitikrint, bet tikrai nebegersiu jo eksperimentiniu vaistuku schmoll.gif
Atsakyti
Užduosiu pakankamai kvailą klausimą, bet .. kadangi nežinau tai ir paklausiu: kaip endokrinologas tikrina lytinę sistemą? Pagal padarytus hormonų tyrimus? ar dar kaip kitaip? Buvo nurodyta prieš mmm pasidaryti tyrimus ir pasirodyti su tyrimais pas gydytoją. Bet gaunasi, kad pas jį pataikysiu tiesiai per mmm. Įtakos neturi kada pas jį nueiasiu, ar eiti tik po mmm?
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2009 08 31, 09:04)
Užduosiu pakankamai kvailą klausimą, bet .. kadangi nežinau tai ir paklausiu: kaip endokrinologas tikrina lytinę sistemą? Pagal padarytus hormonų tyrimus? ar dar kaip kitaip? Buvo nurodyta prieš mmm pasidaryti tyrimus ir pasirodyti su tyrimais pas gydytoją. Bet gaunasi, kad pas jį pataikysiu tiesiai per mmm. Įtakos neturi kada pas jį nueiasiu, ar eiti tik po mmm?

su atsakymais gali bet kaka eiti, svarbu hormoninius tyrimus pasidaryti pries pat menesines, nes tada jie tiksliausi, o daugiau taves tikrai niekaip netikrins mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Isabele @ 2009 08 31, 09:37)
su atsakymais gali bet kaka eiti, svarbu hormoninius tyrimus pasidaryti pries pat menesines, nes tada jie tiksliausi, o daugiau taves tikrai niekaip netikrins  mirksiukas.gif
Ačiūkas dideliausias 4u.gif
Atsakyti
Labukas visoms 4u.gif . Sveika, T.P.Keberiokst, na kaip tu? Tau ciklo galas, kaip savijauta, kokios nuojautos rolleyes.gif ? O man tai visai nesamonių nesamonė, va 3 dienas krūtinė baisiai skaudėjo, šiandien jau nebe ir tai ženklas, kad mm pareina, o jos pareina 10 dienų anksčiau, nu tai visai liūdna cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Isabele @ 2009 08 31, 09:37)
su atsakymais gali bet kaka eiti, svarbu hormoninius tyrimus pasidaryti pries pat menesines, nes tada jie tiksliausi, o daugiau taves tikrai niekaip netikrins  mirksiukas.gif


O jei tyrimai butu pirmomis mmm dienomis, tai jau jie ne tokie tikslus? g.gif Cia tai naujiena man. Ar tikrai esat pastebejusios kokiu skirtumu tyrimuose?
Esu uzsiregistravusi pas Kaz. ir butu kaip tik mmm pirmosios dienos. As visada is ryto priduodavau krauja, o vakare eidavau i konsultacija, tai jau budavo ir atsakymai. Tai gal si karta man reikia keliom dienom anksciau nuvaziuoti krauja nuleisti kol dar mmm nebus ? g.gif
Atsakyti
Relaxs, man visuomet gyd. liepia atvaziuot pries pat menesines, esu atvaziavus ir anksciau ir pradejus sirgti, tai jis tuomet padarydavo tik skydliaukes hormonus, o del lytiniu hormonu vis vien liepdavo atvaziuoti i ciklo pabaiga, ju nedarydavo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Isabele @ 2009 09 01, 10:16)
Relaxs, man visuomet gyd. liepia atvaziuot pries pat menesines, esu atvaziavus ir anksciau ir pradejus sirgti, tai jis tuomet padarydavo tik skydliaukes hormonus, o del lytiniu hormonu vis vien liepdavo atvaziuoti i ciklo pabaiga, ju nedarydavo  blush2.gif

Labas rytas visoms. Su rudenelio pirma diena 4u.gif
Mano žiniom MMM pirmom dienom daromi LH FSH , progesteronas daromas paskutinem ciklo dienom pries mmm. Bent jau kiek pas ką dariausi, tai tvirtinama buvo taip. Išskyrus pirmą kartą, kai darė visus imanomus hormonus, neatsizvelgiant i ciklo diena, nes mmm nebuvau turejus kokius gal 4 mėnesius. Kaip kiti lytiniai hormonai, tokie kaip prolaktinas, testosteronas bijau sumeluot, ar priklauso nuo ciklo dienos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Isabele @ 2009 09 01, 09:16)
Relaxs, man visuomet gyd. liepia atvaziuot pries pat menesines, esu atvaziavus ir anksciau ir pradejus sirgti, tai jis tuomet padarydavo tik skydliaukes hormonus, o del lytiniu hormonu vis vien liepdavo atvaziuoti i ciklo pabaiga, ju nedarydavo  blush2.gif


Dekui uz atsakyma 4u.gif
O kokius tu lytinius hormonus darydavaisi gal prisimeni? As net nezinau, is tu mano tiriamu hormonu, kurie yra lytiniai blush2.gif Zinau, tik kad 7 is viso. Lyg tokie pas mane: T, LAI, DHEAS, PRL, TSH ir dar keli, kuriu neprisimenu blush2.gif Reikes namuose paziureti kaip ten is tikruju:)
O tu irgi pas Kazan. lankaisi? As jau keli metai pas ji vaikstau, tai dabarlyg pradedu prisiminti, kad pradzioje kazka minejo apie tyrimus ciklo pabaigoje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Relaks @ 2009 09 01, 09:11)
O jei tyrimai butu pirmomis mmm dienomis, tai jau jie ne tokie tikslus?  g.gif  Cia tai naujiena man. Ar tikrai esat pastebejusios kokiu skirtumu tyrimuose?
Esu uzsiregistravusi pas Kaz. ir butu kaip tik mmm pirmosios dienos. As visada is ryto priduodavau krauja, o vakare eidavau i konsultacija, tai jau budavo ir atsakymai. Tai gal si karta man reikia keliom dienom anksciau nuvaziuoti krauja nuleisti kol dar mmm nebus ?  g.gif


Relaks, man irgi K uzrasydavo tyrimus pasidaryti 26-28 c.d, bet dar neprasidejus mmm wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Relaks @ 2009 09 01, 09:27)
Dekui uz atsakyma 4u.gif
O kokius tu lytinius hormonus darydavaisi gal prisimeni? As net nezinau, is tu mano tiriamu hormonu, kurie yra lytiniai  blush2.gif  Zinau, tik kad 7 is viso. Lyg tokie pas mane: T, LAI, DHEAS, PRL, TSH ir dar keli, kuriu neprisimenu  blush2.gif  Reikes namuose paziureti kaip ten is tikruju:)
O tu irgi pas Kazan. lankaisi? As jau keli metai pas ji vaikstau, tai dabarlyg pradedu prisiminti, kad pradzioje kazka minejo apie tyrimus ciklo pabaigoje  g.gif

Taip, as pas kazanaviciu lankausi ir jau trys metai geriu thybona, o tyrimukus man visuomet daro siuos TSH, FT4, FT3 (siems hormonams nesvarbi ciklo diena), PRL, T, SHBG, LAI, DHEAS, dar kartais progesterona darydavo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isabele: 01 rugsėjo 2009 - 08:43
QUOTE(liepa7 @ 2009 09 01, 09:38)
Relaks, man irgi K uzrasydavo tyrimus pasidaryti 26-28 c.d, bet dar neprasidejus mmm  wub.gif


4u.gif
Kaip diena, taip naujiena doh.gif Reikes si karta taip ir padaryti smile.gif Kiek pamenu, kai kuriais kartais tyrimai mazdaug sutapdavo su ciklo pabaiga, bet tikrai ne visada ax.gif
Pas mane retai kada buna daugiau nei 26d, tai manau gal jau nuo kokios 24d galiu darytis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Relaks: 01 rugsėjo 2009 - 08:44