Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliauke ir nevaisingumas

QUOTE(kerzaka @ 2009 11 27, 18:03)
Mano gal 24 dabar buvo (tiksliai nepamenu), kažkada buvo 18, kitą kartą 32. O norma >26 berods. Kazanavičius minėjo, kad normaliai >50 turėtų būti  doh.gif Tai man iki to oi kaip toli  doh.gif Bet keisčiausia, kad visi kiti hormonai normos ribose  g.gif


nu jo,mazoka...O del policistiniu tau nieko nesake?Ar su tuom viskas gerai?
Nes daznai pas ka zemas shbg tai ir pks randa.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2009 11 27, 19:07)
nu jo,mazoka...O del policistiniu tau nieko nesake?Ar su tuom viskas gerai?
Nes daznai pas ka zemas shbg tai ir pks randa.

Echoskopiškai tik kartą sakė, kad panašu į PKS. kiek iki to laiko ir po to klausiau, sakė, negaliu tvirtai sakyt, kad turi PKS. Nes O vyksta, LH/FSH apie 0,7. Bet turiu acne ir plaukuotumas kiek per didelis blush2.gif
Stimuliacijos PKS atveju gelbsti ir skiria metforminą pagerti. Tai dabar tą ir darom. Kol kas metforminą geriu tik po 500/dienai, bet jau turėčiau pereit prie 1000/dieną. Gal šis variantas padės g.gif
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2009 11 27, 20:17)
Gal gali parašyti, pas kokį homeopatą vaikštai. Jau kuris laikas ir aš audžiu mintį, kad eiti homeopatų pagalbos ieškoti g.gif
O šiaip pas Kazanavičių irgi buvau. Vieną hormoną rado nukrypusį (SHBG l. žemas, o to pasdekoje ir LAI per didelis), išrašė Thybon, o tyrimus liepė kartot už 3 mėn. Kol kas praėjo tik 2 mėn. to Thybon gėrimo, tad nelabai galiu ką komentuoti...
Kaznavičius man sakė susilaikyti nuo stimuliacijų ir IUI, tipo thybonas padės pastoti ir sėkmingai išnešioti. O atsidūriau pas jį ieškodama persileidimų (turėjau 2) priežasties.


as kai pirma karta nuejau pas Kazanaviciu tai visi hormonai buvo normoj, tik antikuniu per daug (diagnoze: autoimuninis tiroiditas). uztai gavau thytoksino ir thybono, del kuriu neva tai turejau labai greit pastot. po metu jau turejau stipre skydliaukes hiperfunkcija (itariu, kad nuo hormonu perdozavimo, kuriu man gal isvis nereikejo verysad.gif ), tada jis sake stagiai nutraukt vaistu vartojima, ko rezultatas - gal stipri hipofunkcija. zodziu, visiskai issiderino organizmas doh.gif nusprendziau pas ji daugiau nei kojos nekelti. dabar hormonai palaipsniui jau beveik visiskai i savo vezias atsistate smile.gif nenoriu gasdint Kazanavicium, tik sakau, kad reik atsargiai i jo metodus ziureti. o jei jau apsisprendziat gydytis pas ji, tai nuolat hormonu tyrimus kartot...
Kerzaka, i az parasiau apie homeopate 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katiniene-gerai: 28 lapkričio 2009 - 13:45
Sveikos 4u.gif Norėjau Katinienės paprašyt, kad ir man į až parašytum info apie homeopatę. Ačiū 4u.gif Beje, ji Kaune ar Vilniuj? Dar jei gali, parašyk su kokiom problemom kreipeisi į ją, ir t.t. Man trūksta moteriškų hormonų. Nedaug bet vis tiek per mažai.. Nežinau, pas paprastus dakt kreiptis ir vėl hormonus pompuot labai nenoriu schmoll.gif Vis rezgu mintį, pas homeopatę kreiptis, bet nežinau, kur ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika.Stn @ 2009 11 28, 20:09)
Sveikos 4u.gif  Norėjau Katinienės paprašyt, kad ir man į až parašytum info apie homeopatę. Ačiū 4u.gif Beje, ji Kaune ar Vilniuj? Dar jei gali, parašyk su kokiom problemom kreipeisi į ją, ir t.t. Man trūksta moteriškų hormonų. Nedaug bet vis tiek per mažai.. Nežinau, pas paprastus dakt kreiptis ir vėl hormonus pompuot labai nenoriu schmoll.gif  Vis rezgu mintį, pas homeopatę kreiptis, bet nežinau, kur ax.gif


parasiau i az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katiniene-gerai @ 2009 11 30, 18:18)
parasiau i az  4u.gif


ačiū group.gif
Atsakyti
O kur jūs einat norint skydliaukę išsitirti, pas šeimos gydytoją ar endokrinologą ? Galvoju galbūt su siuntimu tyrimai būtų nemokami ?
Atsakyti
sveikos mergaitės smile.gif su skydliauke niekada bėdų neturėjau, visi hormonai geri (normos ribose), tik gydytojai kilo įtarimas dėl PKS tai nusiuntė pasidaryti keleto hormonų tyrimų. Visi normose, tik SHBG padidėjęs. norma iki 110, o pas mane 151.9, tai nežinau čia daug ar mažai g.gif pasiskaičiau info apie šį hormoną, tai ten jo padidėjimas siejamas su skydliaukės problemomis. Gal kam nors yra panaši situacija?
Atsakyti
Sveikos viską žinančios mergaitės.

Gal galit pasakyti jei TTh hormono tik 0,013 ką tai galėtų reikšti ir kokia jo įtaka įra vaisingumui? g.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Esu su skydliaukes sutrikimais. Pirma vaikeli praradau, o va antra sekmingai isnesiojau smile.gif. Nestumo metu turejau gerti L-Thyroxina. Po gimdymo harmonai stojo i vezes. Tik liepe stebeti save ir jei pajusiu nuovargi - pasidaryti tyrimus ir gerti jei reikia L-thyroxina.
Paskutiniu metu pajutau nuovargi ir uzklupo dusulys, tiksliau vis truksta oro. Pasidariau tyrimus ir mano TTH - 4,04. Norma iki 4. tai dabar biski pasimeciau ar man cia ta L-Thyroxina reikia gerti prie tokio rezultato? Ar cia pas mane dar vis hypo, o ne hyper pasidare? Biski nesigaudau as tuose harmonuose. Pas gydytoja pakliusiu tik sausio men. doh.gif
Ir ar labai reiketu jaudinti del planuojamo vaikelio? su pirmu nestumu net nezinojau kad gali buti problemos, todel turbut sekmingai ir isnesiojau, o va dabar kai pasiskaiciau tai pradejau jaudintis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringasha @ 2009 12 04, 18:53)
Sveikos viską žinančios mergaitės.

Gal galit pasakyti jei TTh hormono tik 0,013 ką tai galėtų reikšti ir kokia jo įtaka įra vaisingumui? g.gif


na as tikrai ne viska zinau, bet TTH (arba TSH) norma yra 0,40-4,00.
tavo atveju, greiciausiai yra skydliaukes hiperfunkcija. o kokie kiti rodikliai? F4 ir T3F?
man sitaip buvo nutike perdozavus sintetiniu hormonu doh.gif
esant hiperfunkcijai gali but sunkumu pastojant...
Papildyta:
QUOTE(elenaf @ 2009 12 04, 19:53)
Sveikutes,

Esu su skydliaukes sutrikimais. Pirma vaikeli praradau, o va antra sekmingai isnesiojau smile.gif. Nestumo metu turejau gerti L-Thyroxina. Po gimdymo harmonai stojo i vezes. Tik liepe stebeti save ir jei pajusiu nuovargi - pasidaryti tyrimus ir gerti jei reikia L-thyroxina.
Paskutiniu metu pajutau nuovargi ir uzklupo dusulys, tiksliau vis truksta oro. Pasidariau tyrimus ir mano TTH - 4,04. Norma iki 4. tai dabar biski pasimeciau ar man cia ta L-Thyroxina reikia gerti prie tokio rezultato? Ar cia pas mane dar vis hypo, o ne hyper pasidare? Biski nesigaudau as tuose harmonuose. Pas gydytoja pakliusiu tik sausio men.  doh.gif
Ir ar labai reiketu jaudinti del planuojamo vaikelio? su pirmu nestumu net nezinojau kad gali buti problemos, todel turbut sekmingai ir isnesiojau, o va dabar kai pasiskaiciau tai pradejau jaudintis  unsure.gif


labai nedidelis tavo nukrypimas smile.gif
o hyper tikrai nepasidare wink.gif nes ziurint i TTH hormona, tai jis atvirksciai rodo, jei jo yra per daug, tai tada yra hipo funkcija, o jei per mazai, tai hyper 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiny @ 2009 11 19, 20:14)
blink.gif  o tai vaistus israse, kad numust ta hormona kurio per daug?  g.gif idomiai tu cia gydais! g.gif galima tavrkytis ir hormonus ir tuo paciu metu tirtis ginekologine puse!
Papildyta:

tik kad sunormalizuotu hormonu kieki..
siaip nerado nei veziu, mazgu ir panasiai.. liepe kraujo tyrimus darytis kas 3 savaites, stebeti, jau geriu 1,5 menesio tabletes carbimazol, kraujo tyrimai sake dar nepagerejo, tad teko padidinti doze..
Turiu klausyma, ar gali nuo strumos tableciu dingti menesines?? blink.gif ar tai tiesiog hormonu tvarkymasis is ginekologines puses? ar jau as nebeviena? g.gif sirgau paskutini karta 25 spalio g.gif sirgdavau kkas menesi, o ju kaip ner taip ner unsure.gif nzn ka daryti, gal pas gine eiti ka nors aiskintis? gal kuri susidurete su tokia situacija?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Saulutė*20: 08 gruodžio 2009 - 19:53