Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliauke ir nevaisingumas

QUOTE(Esprit @ 2008 11 08, 09:55)
didejantis svoris, nors nevalgot daugiau, skylinejantys nagai, slenkantys plaukai, padidejes prakaitavimas, bendras silpnumas ir nuovargis ....

Pas mane mazgas beveik 3 cm, ir sako kad seniai jau ji turiu, bet nei vienas is tu simptomu man nebuvo, nei svoris augo, nei nagai nei plaukai. Aplamai iki kol suzinojau kad turiu problemu su skydliauke, gerai jauciausi ir net neitariau kad ka turiu.
Dabar tai man turbut is paranojos ir nervinio pagrindo atrodo kad tas mazgas padidejo, kakla kazkaip tempt pradejo ir aplamai esu nelaiminga, taip sakant su ta cituacija. Nu bet jau neilgai laukt liko, uz 9 dienu operacija.
Atsakyti
QUOTE(Inga04 @ 2008 11 08, 12:21)
Pas mane mazgas  beveik 3 cm, ir sako kad seniai jau ji turiu, bet nei vienas is tu simptomu man nebuvo, nei svoris augo, nei nagai nei plaukai. Aplamai iki kol suzinojau kad turiu problemu su skydliauke, gerai jauciausi ir net neitariau kad ka turiu.
Dabar tai man turbut is paranojos ir nervinio pagrindo atrodo kad tas mazgas padidejo, kakla kazkaip tempt pradejo ir aplamai esu nelaiminga, taip sakant su ta cituacija. Nu bet jau neilgai laukt liko, uz 9 dienu operacija.

As irgi tu simptomu nejauciau, nors sake, kad man ta skydliaukes veikla suletujus turejo but senokai, tik va po gimdymo baisiai prakaitavimas vargino padidejes, del to ir ejau tirtis, taip ir surado ta sutrikima ir mazgelius.
Atsakyti
pas mane nors ir normaliai funkcionavo,bet vis tiek vargino. labiausiai vargino prakaitavimas. niekaip negalejau surasti tinkamo dezodoranto,pirkdavau uz 50 lt toki,o po kiek laiko panaudojus velnebepadedavo. o po operacijos ta problema dingo,dabar galiu naudoti bet koki ir visi padeda bigsmile.gif o daugiau is simptomu tai nuovargis didelis budavo,viska turedavau daryti su didziausiu nenoru schmoll.gif
Papildyta:
[
Dabar tai man turbut is paranojos ir nervinio pagrindo atrodo kad tas mazgas padidejo, kakla kazkaip tempt pradejo ir aplamai esu nelaiminga, taip sakant su ta cituacija. Nu bet jau neilgai laukt liko, uz 9 dienu operacija.
[/quote]

man irgi taip pat buvo,net gi depresija buvo pradejus pulti. jauciausi blogai,jauciausi negrazi ir ligota... kaip pati jautiesi pries operacija? linkiu kuo dideliausios sekmes 4u.gif
Atsakyti
Mergaites labai atsiprasau kad kisu savo nosi sita tema, bet manau jus daugiau nusimanot sitoj temoj nei as doh.gif istorija mano tokia kad pries daugiau nei metus pripazino man padidejusia skydliaukes veikla struma difuza...geriau vaistukus, karta buvau nutraukus nes bandem pastot, siaip nepastojam 2 metai...ir pries kelias sav suzinojau kad stebuklas ivyko!!!as laukiuosi!! siaip vaistuku nevartojimo laikas jau apie 2 men kazkur...nes kai paskutini karta buvau pas daktare likau apsalus nes kai is pradziou liepe gert metizoli ir tyroxina as nieko nezinodama juos geriau, o paskui suzionojau kad jie priesingi vaistai, vienas skatina kitas slopina...tai issigandau ir meciau doh.gif va tada ir pastojau po gero men nuo nevartojimo vaistu, bet bijau kad skydliauke nepakenktu vaikuciui, gal zinot kokius tyrimus man darytis??kur kreiptis??

Labai labai dekoju is anksto uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutete @ 2008 11 11, 13:23)
Mergaites labai atsiprasau kad kisu savo nosi sita tema, bet manau jus daugiau nusimanot sitoj temoj nei as doh.gif istorija mano tokia kad pries daugiau nei metus pripazino man padidejusia skydliaukes veikla struma difuza...geriau vaistukus, karta buvau nutraukus nes bandem pastot, siaip nepastojam 2 metai...ir pries kelias sav suzinojau kad stebuklas ivyko!!!as laukiuosi!! siaip vaistuku nevartojimo laikas jau apie 2 men kazkur...nes kai paskutini karta  buvau pas daktare likau apsalus nes kai is pradziou liepe gert metizoli ir tyroxina as nieko nezinodama juos geriau, o paskui suzionojau kad jie priesingi vaistai, vienas skatina kitas slopina...tai issigandau ir meciau doh.gif va tada ir pastojau po gero men nuo nevartojimo vaistu, bet bijau kad skydliauke nepakenktu vaikuciui, gal zinot kokius tyrimus man darytis??kur kreiptis??

Labai labai dekoju is anksto uz patarimus 4u.gif

Na pirmiausia tai sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif Labai dziaugiuos uz tave. Man tai atrodo visu pirma, tai keliauk pas endokrinologa ir pasisakyk, kad laukies, jis turetu tau pasakyt ka daryti. O paskui aisku tiesiu taikymu pas ginekologa nestuke.gif
Atsakyti
Tai as pas giniu jau buvbau nes buvo pradeje ciut ciut tepliot, tai apziurejo ir sake viskas tvarkoj, o pas endokrinologa eisiu tik gruodzio 1 doh.gif nes pas kazanaviciu tokios eiles, o ir pirma kart eisiu pas ji doh.gif planavau eit su tiklsu pastot, o dabar jau eisiu aiskintis ar viskas tvarkoj mirksiukas.gif
Aciu labai wub.gif
Atsakyti
sveikinu Tave Linutete 4u.gif wub.gif kaip ir anksciau mergaites sake,kad bektum pas endokrinologa. cia traku gatvej vaikstai? as irgi ten pat tik pas kita daktara. buvau ir pas kazanaviciu,bet kitas man labiau patiko rolleyes.gif manau,kad tau reiks reguliariai lankytis ten viso nestumo metu. labai keistai tau ten tie vaistai buvo suderinit. o jauteisi gerai gerdama juos?
Atsakyti
QUOTE(pupele99 @ 2008 11 11, 16:25)
sveikinu Tave Linutete  4u.gif  wub.gif  kaip ir anksciau mergaites sake,kad bektum pas endokrinologa. cia traku gatvej vaikstai? as irgi ten pat tik pas kita daktara. buvau ir pas kazanaviciu,bet kitas man labiau patiko  rolleyes.gif  manau,kad tau reiks reguliariai lankytis ten viso nestumo metu. labai keistai tau ten tie vaistai buvo suderinit. o jauteisi gerai gerdama juos?


As jau gerai jauciaus ir pries tyroxino prirasyma prie metizolio, sakiau daktarei, bet ji kaip suprantu nekreipe demesio doh.gif gatves nzn prie topolio pard Via Medica privacioj piloklinikoj, ir dar niekad pas ji nebuvau tai nzn apie ji nieko bet is mano darbo ne viena vaiksto tai geros nuomones tik girdejau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linutete: 11 lapkričio 2008 - 15:19
QUOTE(Linutete @ 2008 11 11, 16:17)
As jau gerai jauciaus ir pries tyroxino prirasyma prie metizolio, sakiau daktarei, bet ji kaip suprantu nekreipe demesio doh.gif gatves nzn prie topolio pard Via Medica privacioj piloklinikoj, ir dar niekad pas ji nebuvau tai nzn apie ji nieko bet is mano darbo ne viena vaiksto tai geros nuomones tik girdejau g.gif



Na kaip suprantu eisi Kaunepas Kazanaviciu, tikrai geras daktariukas, gal kartais ir aštrokai kai ką pasako, na bet ką teisingas... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzilialia @ 2008 11 11, 19:53)
Na kaip suprantu eisi Kaunepas Kazanaviciu, tikrai geras daktariukas, gal kartais ir aštrokai kai ką pasako, na bet ką teisingas... smile.gif


Taip pas Kazanaviciu...na kaip nueisiu bus matyt koks pasirodys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutete @ 2008 11 11, 21:15)
Taip pas Kazanaviciu...na kaip nueisiu bus matyt koks pasirodys mirksiukas.gif



Aš pas jį jau pusantrų metų lankausi... geras gydytojas... ir mamą pas jį nusiunčiau... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzilialia @ 2008 11 11, 22:25)
Aš pas jį jau pusantrų metų lankausi... geras gydytojas... ir mamą pas jį nusiunčiau... smile.gif


O tai tikrai tada gine gerai parekomendavo, nes kai ji pamate kokius vaistu geriu uz galvos susieme doh.gif tada ir meciau issigandus, o kai nuejau su teigiamu testu dar labiau susieme doh.gif tai va ir laukiu su nerimo to susitikimo...
Atsakyti