Įkraunama...
Įkraunama...

Skola simpatiškam vaikinui - nepiniginė..

blush2.gif tai va...labnai reikalinga Jusu pagalba. As pasistengsiu trumpai..
Vaikinukas, man patinka labai seniai, labai mielas, demesingas ir t.t. wub.gif
JIs brolio draugas..esme tame, kad jis padare labai didele paslauga man..kas siaip, butu kainave man daug pinigu..o dabar nekainavo nieko...ir jis pasake - dabar tu brangute esi skoloj.,.taip kad palauzyk galva wink.gif beja..jis ne toks kad iskarto temptusi i lova:ax:...ir...vakar buvo uzsukes pas mane (perdave tai kas man priklause), as pavaisinau arbatele..pasisnekuciavom..bet neuzsibuvo..iseidamas..oj..skoloj tu..skoloj smile.gif bet grazioj formoj.angel.gif
Mergaites..ka sugalvoti, ar nustebint..ar kaip pamalonint simpatuka? as ..kazkaip visiskai be fantazijos... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilnoja @ 2008 09 18, 21:50)
...ir jis pasake - dabar tu brangute esi skoloj.
beja..jis ne toks kad iskarto temptusi i lova:ax:...


sekso nori sekso tavo simpatukas visas biggrin.gif
kam cia temptis i lova,pati graziai nueisi lotuliukas.gif
arbatytem vaisina ana dar laugh.gif
Atsakyti
na..ne..as sunkiai i lova lipu..man kazkaip.. blush2.gif nea..as nepasirasysiu..amn reik laiko.. ax.gif
Atsakyti
doh.gif tai zinoma apie antra gala ir tegalvoja rolleyes.gif
Atsakyti
jei tas vaikis nori smileysex.gif ,tai niekuo nenustebinsi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilnoja @ 2008 09 18, 22:50)
blush2.gif  tai va...labnai reikalinga Jusu pagalba. As pasistengsiu trumpai..
Vaikinukas, man patinka labai seniai, labai mielas, demesingas ir t.t.  wub.gif 
JIs brolio draugas..esme tame, kad jis padare labai didele paslauga man..kas siaip, butu kainave man daug pinigu..o dabar nekainavo nieko...ir jis pasake - dabar tu brangute esi skoloj.,.taip kad palauzyk galva wink.gif beja..jis ne toks kad iskarto temptusi i lova:ax:...ir...vakar buvo uzsukes pas mane (perdave tai kas man priklause), as pavaisinau arbatele..pasisnekuciavom..bet neuzsibuvo..iseidamas..oj..skoloj tu..skoloj smile.gif bet grazioj formoj.angel.gif
Mergaites..ka sugalvoti, ar nustebint..ar kaip pamalonint simpatuka? as ..kazkaip visiskai be fantazijos... doh.gif


Viskas čia aišku, ko jis nori lotuliukas.gif Nu ką, pasikviesk pas save, sukurt romantišką atmosferą, apsirenk sexy apatinukus biggrin.gif
Atsakyti
Na kodel gi visos iskart tik apie seksa? Galima ir siaip kur paprasciausiai pakviesti vakarienes, pavakaroti, maloniai praleisti laika. Na toki a la pasimatyma suorganizuoti. Kaip kad filmuose rodo, su palydejimu iki namu duru ir buciniu prie ju wub.gif . Manau jam patiktu.
Atsakyti
Na nenori sexo, tada eikit i kina mirksiukas.gif . Isrink koki labai vyryska filma, nusipirkit popkornu ir vsio. Ka cia sumastysi daugiau. g.gif
Kadangi as irgi be fantazijos, tai eiciau su juo i lova lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(electra @ 2008 09 18, 22:46)
doh.gif  tai zinoma apie antra gala ir tegalvoja  rolleyes.gif

Čia iš asmeninės patirties ar kaip? Ar vadovaujatės posakiu visi vyrai nori TIK sekso?

Vilnoja, siūlau iškept pyragą, pasikviesti į svečius. Nueiti į kiną, padaryti vakarienę. Gali nusivesti į kokį kokteilių barą, pakviest į klubą. Aišku, viskas priklauso nuo to, kiek jums metų, pagal tai ir atitinkamos pramogos mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(LaPerla22 @ 2008 09 19, 09:23)
Kadangi as irgi be fantazijos, tai eiciau su juo i lova  lotuliukas.gif

Apskritai forume kažkokia nauja mada/tendencija. Atsakyti labiau ne į temą, o kuo mandriau. Tik kiek tame mandrume tiesos jau kitas klausimas.
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2008 09 19, 09:10)
Na kodel gi visos iskart tik apie seksa? Galima ir siaip kur paprasciausiai pakviesti vakarienes, pavakaroti, maloniai praleisti laika. Na toki a la pasimatyma suorganizuoti. Kaip kad filmuose rodo, su palydejimu iki namu duru ir buciniu prie ju  wub.gif . Manau jam patiktu.


mdaaa...cia taspats kaip vaikui saldainiuka rodyti visa vakara ir vistiek neduot doh.gif
Atsakyti
Padaryk vaikinui (arba užsakyk) erotinį masažą. Manau to jis nesitikėtų iš tavęs blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(scorpioneeee @ 2008 09 19, 13:41)
Padaryk vaikinui (arba užsakyk) erotinį masažą. Manau to jis nesitikėtų iš tavęs  blush2.gif  tongue.gif



Na jam patikti tai patiks, bet po tokių gundymų žinot, kaip fantazija užvirs biggrin.gif
Atsakyti