Įkraunama...
Įkraunama...

kaip įteikti žieduką ? padėkit :)

sveiki...turiu vat tokia problema..su panele draugaujam apie metus laiko...kartu pradejom gyventi kazkur pries 3men. rimtai galvoju apie vestuves.planuoju suzadetuves,(bet kaip zinau juos gyvenime tas zieduko iteikimas jau buvo du kartus) kaip nustebint? kad nepasikartoti? unsure.gif unsure.gif unsure.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(brabus @ 2008 09 21, 18:52)
sveiki...turiu vat tokia problema..su panele draugaujam apie metus laiko...kartu pradejom gyventi kazkur pries 3men. rimtai galvoju apie vestuves.planuoju suzadetuves,(bet kaip zinau juos gyvenime tas zieduko iteikimas jau buvo du kartus) kaip nustebint? kad nepasikartoti? unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif  wub.gif

visu pirma reiketu zinoti kaip tie ziedukai jai buvo iteikti pries tai ir nedaryti to paties smile.gif po to, aisku, butu gerai kazkaip issiaiskinti apie kokia suzadetuviu akimirka bei aplinka svajoja tavo mergina - kad nenuviltum jos arba, kad perdaug neisgasdintum pastatydamas ja i nejaukia padeti nejaukioje aplinkoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smile4theworld @ 2008 09 21, 23:09)
visu pirma reiketu zinoti kaip tie ziedukai jai buvo iteikti pries tai ir nedaryti to paties  smile.gif po to, aisku, butu gerai kazkaip issiaiskinti apie kokia suzadetuviu akimirka bei aplinka svajoja tavo mergina - kad nenuviltum jos arba, kad perdaug neisgasdintum pastatydamas ja i nejaukia padeti nejaukioje aplinkoje  smile.gif


zinau kad pirma karta buvo labai paprasta namie,zvakes,vakariene,,,,,na vat antras idomiau...laivas,romantiska muzika,zvakes...

esme tame kad nenoriu tai daryti standartiskai,gal jus galite pasidalinti kaip jums iteike gana exclusiviniai? (bebejo kiekvinai tai yra exclusivine akimirka)
Atsakyti
QUOTE(brabus @ 2008 09 22, 08:16)
esme tame kad nenoriu tai daryti standartiskai,gal jus galite pasidalinti kaip jums iteike gana exclusiviniai? (bebejo kiekvinai tai yra exclusivine akimirka)

Suprantu, kad vargu ar įsiklausysit į mano žodžius. Tačiau manau geriausias variantas po dviejų sužadėtuvių - jokių žiedų. Gyvenkit sau ramiai, sugalvosit tuoktis - susituoksit, tegu tai būna jos iniciatyva. Įpratųsi ji jau prie tų žiedų, pats juk matot, kad žiedai ją išlaikyti prie savęs nepadeda.
Taigi vietoje romantikos, kuria ji jau soti pradėkit normalų gyvenimą. Pasirodykit savimi pasitikintis, tvirtai gyvenime stovintis vyras. Ir nereikės jokių žiedų.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 09 22, 08:23)
Pasirodykit savimi pasitikintis, tvirtai gyvenime stovintis vyras. Ir nereikės jokių žiedų.

protest.gif mega_shok.gif cray.gif
na cia kaip tik nepasakyciau,kad tvirtumo pozymis, greiciau atsakomybes stokos ir baimes jausma rodantis zenklas.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 09 22, 07:23)
Suprantu, kad vargu ar įsiklausysit į mano žodžius.<...>


Prisikalbėsit, tuoj sulėks ir sules tave už tokias eretines idėjas cool.gif

P.S. nespėjau perspėti, žiūriu, kad taip ir yra lotuliukas.gif
Atsakyti
tai irgi variantas,bet man paciam noretusi pergyventi ta jausma,,,ziedas,,,drebanciuos rankos..tas zvilgsnis..
jinai 5 m mane vyresne,beabejo gyvenime mate daugiau negu as,,,
Atsakyti
QUOTE(brabus @ 2008 09 22, 08:57)
tai irgi variantas,bet man paciam noretusi pergyventi ta jausma,,,ziedas,,,drebanciuos rankos..tas zvilgsnis..
jinai 5 m mane vyresne,beabejo gyvenime mate daugiau negu as,,,

O vaikas profilyje tikrai jūsų, ar maskuotė?
Priklausomai nuo jūsų abiejų amžiaus romantinės sužadėtuvės kitam žmogui gali pasirodyti juokingai nuobodžios. Tuo labiau po dviejų jau vykusių sužadėtuvių, nesibaigusių vedybomis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medinis: 22 rugsėjo 2008 - 08:05
maskuote smile.gif..
Atsakyti
QUOTE(brabus @ 2008 09 22, 09:24)
maskuote smile.gif..

Supratau... Nes truputi keista buvo skaityti tokius žodžius iš tėvo.
Ką gi - tuomet pirmyn. Po dviejų sužadėtuvių žinosite kaip tai geriausiai padaryti biggrin.gif Kiekviena patirtis yranaudinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 09 22, 10:32)
Supratau... Nes truputi keista buvo skaityti tokius žodžius iš tėvo.
Ką gi - tuomet pirmyn. Po dviejų sužadėtuvių žinosite kaip tai geriausiai padaryti biggrin.gif Kiekviena patirtis yranaudinga smile.gif



tai vat ir problema kad man tai pirmas kartas:) o jai jau arteja 3 smile.gif)) manau paskutinis smile.gif noresi kazkaip ipatingai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(brabus @ 2008 09 22, 10:59)
noresi kazkaip ipatingai wink.gif

Norisi kam? Šiaip tam, kad pradėti šeimyninį gyvenimą manau reikėtų pradėti suprasti, kad tai, ko norisi vienam, nebūtinai norisi kitam. Gal pradžioj reikėtų jos tiesiai ir šviesiai paklausti - "brangioji, noriu tau pasipiršti, tau dar tos sužadėtuvės nėra atsibodusios? Gal nereikia, o imam ir nešam pareiškimus?"

Gal be reikalo aš jus atkalbinėju. Tiesiog aš jau senas ir įvairios apsimestinės akcijos nedaro man įspūdžio. Gal viskas jums bus gerai. Tiesiog gyvenimas yra sunkesnis nei sužadėtuvės ir vestuvių pokylis. Daugiau dėmesio reikėtų skirti tam. Jei moteris matys, kad jūs esate tvirtas, patikimas ir žinote ko norite - jai nereikės jokių sužadėtuvių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medinis: 22 rugsėjo 2008 - 10:05