Įkraunama...
Įkraunama...

Medeinos kvartalas Ringauduose, Kauno raj.

Sveiki!
Su vyru nusprendeme nusipirkti sklypa. Nusiziurejome toki Ringauduose, "Medeinos kvartale" (http://www.gbgroup.lt/lg-lt/gallery/first/projektai-9/gallery-medeinos-kvartalas-akademijoje-4.html).
Gal kas jau turine nusipirke ten sklypa ir turite kokios nors vertingos informacijos, pastebejimu ar pasiulymu?
Ir apskritai, ka manote apie si kvartala?
Dekui uz nuomones ir patarimus, kadangi dar turime savaite laiko pamastymui ir apsisprendimui smile.gif
Atsakyti
Kad mokykla ir darzelis salia tai labai gerai,bet aro kaina tai blink.gif doh.gif
Atsakyti
sakyciau turit gerokai daugiau kaip savaie - rezervuoti lygiai trys sklypai lotuliukas.gif seip kaina - kosmosas. sakyciau smagu kad sklypai po 12 aru, bet mazai kas juos ipirks. yra variantas rinktis puse sklypo - ale tada jau gausis sodu bendrija su sklypukais po 6 arus... as nieko pries tai neturiu - pati soduose gyvensiu, bet kai moki tokius pinigus noretusi jau kazko normalesnio. mano akimis tai ne pats geriausias pasirinkimas. na nebent galite sau leisti skirti beveik 400tukstanciu zemei, paskui dar daugiau nei tiek namo statybai doh.gif
Atsakyti
Na taip, kaina nemaza. Bet cia visos komunikacijos i kaina itrauktos. O kitur, atrodo, pigiau: kaina 8 tukst/a. O paskui paaiskeja, kad komunikacijos dar 4 tukst/a ir isvis klausimas, ar ives. Priklausys nuo nusipirkusiuju skaiciaus. Tai net nezinau......
Atsakyti
QUOTE(medeina24 @ 2008 09 22, 13:45)
Na taip, kaina nemaza. Bet cia visos komunikacijos i kaina itrauktos. O kitur, atrodo, pigiau: kaina 8 tukst/a. O paskui paaiskeja, kad komunikacijos dar 4 tukst/a ir isvis klausimas, ar ives. Priklausys nuo nusipirkusiuju skaiciaus. Tai net nezinau......

kiekvienas sprendzia pagal savo kisene. jeigu nebaisu isikolinti bankui kokius 800t (tuo tarpu grazinti turesite ciut ne dvigubai), manant jog sklypa perkat statybai - tai pirmyn mirksiukas.gif
mano draugai Ringauduose nusipirko kotedza 100 kvadratu uz 270t (su visom komunikacijom), vidus neirengtas. aisku ir sklypukas vos keli arai, bet paprasti gyventojai, deja, renkasi tokius variantus.
jeigu man galimybes leistu rinktis sklypa uz tokia suma tikrai nesirinkciau 12 aru kazkokiam kvartalely. ieskociau didesnio sklypo kokioj nors grazioj vietoj (tai nereiskia kad vieta turi buti 5min kelio nuo Kauno ant ezero kranto), kad butu kur krepsinio aikstele irengti, tureti savo pusu parkeli, ir nematyti kaimyno televizoriaus savo namo langa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2008 09 22, 11:33)
Kad mokykla ir darzelis salia tai labai gerai,bet aro kaina tai  blink.gif   doh.gif

nu man asmenishkai darzleis ir mokykla nesvarbu, vistiek veziosiu i mokykla kuri yra mieste, gera, o ne i ta kuri yra arti, nebent gera mokykla Darzelis dar kazkiek itakuotu mano sprendima, bet bent dabar einam i ta darzeli kuris prie namu ir geras, jeigu jis butu prastas, kitur eitume. Laukiam eileje del kito darzelio kuris yra geras ir taip pat bus netoli busimu namu. Nu cia mano pamastymai... g.gif

QUOTE(Gorada @ 2008 09 22, 11:40)
sakyciau turit gerokai daugiau kaip savaie - rezervuoti lygiai trys sklypai  lotuliukas.gif seip kaina - kosmosas. sakyciau smagu kad sklypai po 12 aru, bet mazai kas juos ipirks. yra variantas rinktis puse sklypo - ale tada jau gausis sodu bendrija su sklypukais po 6 arus... as nieko pries tai neturiu - pati soduose gyvensiu, bet kai moki tokius pinigus noretusi jau kazko normalesnio. mano akimis tai ne pats geriausias pasirinkimas. na nebent galite sau leisti skirti beveik 400tukstanciu zemei, paskui dar daugiau nei tiek namo statybai  doh.gif

Jeigu jau perkant uz tiek sklypa, koks tada turi buti namas? g.gif Jeigu tureciau pertekliu pinigu pirkciau ypatingai grazioje vietoje, prie misko, krastini, kur upelis teka ir turint pinigus visada pasidarysi komunikacijas. Ir uz 400 000 lt turesi toki sklypa kad oi oi....
Papildyta:
Nors siaip yra turbut didelis malonumas statytis nama ir nesiurupinti jokiom komunikacijom g.gif Patikek kiek nervu suvalgo ir pinigu (nors vistike zymiai pigiau nei 24k/a), bet jeigu jau uz tiek pirksites sklypa, jums piigai tai turbut ne taip aktualu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .greitai.: 22 rugsėjo 2008 - 13:07
Man tai kvepia reklama tongue.gif Toks jausmas, kad siu sklypu niekas nebeperka, bo kainos kosmines lotuliukas.gif ir cia mums bando graziai smegeneles papudruoti "kokie gi sitie sklypai vis gi nuostabus" doh.gif
Fui, nemegstu tokios vaidybos schmoll.gif
Papildyta:
Ir dar pastebejimas, kad kazkaip cia keistai autores nikas risasi su kvartalo pavadinimu mastau.gif hihihi.gif
Atsakyti
Na, tikurila, is kur toks neigiamas nusiteikimas? doh.gif Juk ne visi tokie kaip tu isradingi ir sugalvoja pirma karta girdimus pavadinimus/nickus lotuliukas.gif thumbup.gif

Bet kokiu atveju dziaugiuosi visu pastebetais pliusais/minusais.

Atsakyti
QUOTE(medeina24 @ 2008 09 22, 14:45)
Na, tikurila, is kur toks neigiamas nusiteikimas?  doh.gif  Juk ne visi  tokie kaip tu isradingi ir sugalvoja pirma karta girdimus pavadinimus/nickus  lotuliukas.gif  thumbup.gif


O... del isradingumo, tai as labai isradinga tongue.gif lotuliukas.gif
O del nusiteikimo, tai tiesiog kai cia pilna "reklamsciku"-apsimeteliu, tai nori nenori pradedi itarineti kiekviena ka tik prisiregistravusi ir parasiusi posta tokiam styliuje mirksiukas.gif Nu nereikia galvoti, kad cia tik durneliai sedi, kurie viska uz grina piniga priema mirksiukas.gif
Siaip mes visi suprantam, kad kai versliukas nesiseka, tai prigalvoji visokiausiu variantu g.gif
doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2008 09 22, 15:56)
O... del isradingumo, tai as labai isradinga  tongue.gif  lotuliukas.gif
O del nusiteikimo, tai tiesiog kai cia pilna "reklamsciku"-apsimeteliu, tai nori nenori pradedi itarineti kiekviena ka tik prisiregistravusi  ir parasiusi posta tokiam styliuje  mirksiukas.gif  Nu nereikia galvoti, kad cia tik durneliai sedi, kurie viska uz grina piniga priema  mirksiukas.gif
Siaip mes visi suprantam, kad kai versliukas nesiseka, tai prigalvoji visokiausiu variantu  g.gif
doh.gif

seip tai ir man tokia mintis kilusi buvo... bet cia kleintu tikrai nebus - mes uz tiek namus statomes, o ne sklypelius perkam blush2.gif

ir seip nesurantu sumanytoju idejos: atvede visas komunikacijas irgavo aukso vertes sklypus, bet neivertino to, kad tie kas gali leisti sau tokias islaidas sklypui - nesirinks 12 aru kai is visu pusiu kaimynai gyvens. ar cia toks "super brangus-prabangus kvartalas turetu buti? nu kazkas su ta ideja nedadirbta.
Atsakyti
Nu tai vat, rase, rase ponia medeina24 ilgai posta, po mano pasisakymo ir dingo blink.gif Matyt mes ja tikrai "raskusili" doh.gif thumbup.gif

As ir nemanau, kad zmogus galntis skirti tiek lituku sklypu rinksis ji tokioi vietoi ir toki maziuka ax.gif

Beje mes planuojam (kol kas hihihi.gif ) dar maziau pinigeliu isleisti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2008 09 22, 14:56)
O... del isradingumo, tai as labai isradinga  tongue.gif  lotuliukas.gif
O del nusiteikimo, tai tiesiog kai cia pilna "reklamsciku"-apsimeteliu, tai nori nenori pradedi itarineti kiekviena ka tik prisiregistravusi  ir parasiusi posta tokiam styliuje  mirksiukas.gif  Nu nereikia galvoti, kad cia tik durneliai sedi, kurie viska uz grina piniga priema  mirksiukas.gif
Siaip mes visi suprantam, kad kai versliukas nesiseka, tai prigalvoji visokiausiu variantu  g.gif
doh.gif


doh.gif Kokia provokatore lotuliukas.gif

O kur tu jus perkat uz tokia kaina su namu? ar patys statysite?
Papildyta:
QUOTE(Gorada @ 2008 09 22, 15:23)
seip tai ir man tokia mintis kilusi buvo... bet cia kleintu tikrai nebus - mes uz tiek namus statomes, o ne sklypelius perkam  blush2.gif

ir seip nesurantu sumanytoju idejos: atvede visas komunikacijas irgavo aukso vertes sklypus, bet neivertino to, kad tie kas gali leisti sau tokias islaidas sklypui - nesirinks 12 aru kai is visu pusiu kaimynai gyvens. ar cia toks "super brangus-prabangus kvartalas turetu buti? nu kazkas su ta ideja nedadirbta.


na, jei buciau tikra 100 proc., kad viskas ten idealu - nesitarciau smile.gif o gal zinai tada koki kvartala ruosiama padoresne kaina? mes tiesiog nenorim buti vieni plyname lauke, todel dairomes i kvartalus... naujus namukus...
Atsakyti