Įkraunama...
Įkraunama...

Į vestuves - viena:((

Draugė-bendradarbė pakvietė į vestuves. Aš su ja per daug apie savo nenusisekusi asmeninį gyvenimą neatvyrauju, ji man tik pasakė "gali ateiti ir neviena".. unsure.gif Lyg tai turėčiau su kuo cry.gif verysad.gif Kvailai jaučiuosi, bet žinau, kad dar kvailiau jausiuos per šventę, kur visi bus poromis verysad.gif Ar buvot kuri nors vestuvėse be poros? Gal net nevertaten eiti? Negi tik sedėsiu prie stalo ir valgysiu... O dar nieko iš ten pakviestų ir nepažįstu unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
oi nesmagi cia tau situacija. net nezinau kaip patarti. siaip vienai eiti tai nematau problemos, bet va kad tu sakai ten nieko nepazisti. g.gif gali buti nelinksma g.gif
bet is kitos puses juk ten tokia diena visi buna draugiski, o jei ir pati nesedesi kamputy tai bus smagu. o gal net ir ka sutiksi mirksiukas.gif
Atsakyti
as buvau net du kartus viena, buvo labai liudnais pat pradziu , bet po to pasiemiau save i rankas ir tapau "vakaro karaliene",sokau,durniavau,dalyvavau konkursuose, kad galiausiai muzikantai skyre daina man o ne jaunajai blush2.gif Jei moki atsipalaiduoti, eik, pasilinksmink mirksiukas.gif
Atsakyti
as taip pat nematau problemos dideles kad busi viena.
juk sokiai ne porom vyksta,o dazniauisiai visi ratuku soka.tik buk drasesne ir nesedek kamputi.
Atsakyti
dažnai būna, kad ir dar kas nors po vieną ateina. Taip, kad tikrai susirasi sau bendraminčių smile.gif Porelės irgi mielai bendrauja bye1.gif
Aš labiau norėčiau, kad į mano vestuves draugės ateitųpo vieną , o ne su bernais, kurių nesu mačiusi. Bet negražu kviesti vieną, kai žinai, kad kažką turi... Be to jos vienos labiau atsipalaiduotų ir būtų linksmiau, man taip atrodo.
Atsakyti
As vaziavau kviesti i savo vestuves savo teta jai 30 metu ji turi suneli buvo 2 kartus istekejusi (deja nesekmingai) kai kvieciau pasakiau kad gali ateiti su kokiu viryskiu,jinai atsake,kad nejaucia jokio komplekso del to kad bus viena,juk ne jinai vienintele bus tose vestuvese,linksminasi visi kartu,taigi nebusi viena ir nesjausi nepatogiai schmoll.gif
tikrai verta nueiti ir pasilinksminti,o gal ka nors sutiksi wub.gif
Atsakyti
Į vestuves reikia eiti pasilinksminti, o ne vyro ieškotis..Nusišypsok ir drąsiai eik viena..Ne gūdūs dabar viduramžiai, kai moteris viena be vyro niekur negalėjo eiti. Juk daug asmenų į vestuves ateina be porų. Tikrai rasi su kuo bendrauti, aišku, jei norėsi.
Atsakyti
Aš pabandyčiau susirasti sau ką nors į kompaniją. Esu drovi. Viena tikriausiai neišdrisčiau eiti blush2.gif Juk galima nueiti su broliu, pusbroliu ar siaip kokiu draugu g.gif
Atsakyti
Drovumas dar niekam nepagelbėjo. O šiaip tai nebloga mintis imtis kokį pusbrolį ar šiaiap draugą.
Atsakyti
juk tai puiki proga susirasti sau antrą pusę thumbup.gif . Eik net nedvėjodama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodaplauke @ 2005 06 14, 22:05)
as buvau net du kartus viena, buvo labai liudnais pat pradziu , bet po to pasiemiau save i rankas ir tapau "vakaro karaliene",sokau,durniavau,dalyvavau konkursuose, kad galiausiai muzikantai skyre daina man o ne jaunajai blush2.gif Jei moki atsipalaiduoti, eik, pasilinksmink mirksiukas.gif

Super pritariu drinks_cheers.gif tik nereik sedet kamputi ir liudet mirksiukas.gif tu tik stebek kam akyte pamirkset mirksiukas.gif
Atsakyti
Apraminot mane, ačiū 4u.gif Paisistengsui šypsuotis bei linksmintis biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti