Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip priversti vyrą suprasti ko nori dovanų?

Sveikutes,
vat susimasciau....
Maniskis niekaip nepastebi kuo domiuosi, ka apziurineju, jam tai nera idomu.
Arteja gimimo diena ir tikrai nenoriu nieko nereikalingo blush2.gif schmoll.gif
Taciau jis toksai zmogus, kad jei net jam tiesiai sviesiai pakartoji ko nori keleta kartu, jis pamirsta.... unsure.gif unsure.gif
Pati esu siek tiek ekstremale, pastoviai kazka sumastau originalaus, zinom pati to noreciau, taciau suprantu , kad to nebus.. rolleyes.gif
Tad bent jau dovaneles noreciau kokios noriu ir kokias megstu biggrin.gif biggrin.gif
Ir ka cia man padarius kaip manote? g.gif
Gal turite kuri toki pati "supratinga" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Kaip elgiates?
Atsakyti
Visiem vyram reikia tiesiai sviesiai sakyt ko nori ir dar pakartoti 12 kartu. Na, buna isimciu, pvz, super romantikai ar menininkai, kurie patys prigalvoja visokiu idomybiu. O jei taviskis ne is tu, vadinasi, gausi imt ir pasakyt ko nori dovanu smile.gif
Atsakyti
tavo atveju aš pasakyčiau ko noriu. o jei bijai kad pamirš -užrašyk ant lapuko ir įdėk į piniginę pvz.
va man iki progos dar 6 mėn. o aš jau jam kalu į galvą ko noriu. žinau ir ko js nori. aš pati užsirašysiu ko jis nori, bo ateis proga ir suksiu galvą "o ko jis nori?"

mane tai knisa tai, kad kai būna proga gėlėm nupirkti (be dovanų), tai nuperka tas gėles kurios jam patinka. priperka ale chrizantemų ir turi būti laiminga, nes jei ką nors pasakysi iš vis liksiu be gėlių.
o va labai nustebino kai paprastą savaitgalio dieną išvažiavo į turgų daržovių, o grįžo su ramunėm. labai gražu....

ką jūs patartumėt, kaip pasakyti kad noriu kitokių gėlių. kad esant progai aš noriu gauti rožių o ne chrizantemų sad.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2005 06 16, 11:56)
ką jūs patartumėt, kaip pasakyti kad noriu kitokių gėlių. kad esant progai aš noriu gauti rožių o ne chrizantemų  sad.gif


turėjau draugą, kuris beveik kasdien tempdavo po rožę doh.gif sakiau jam daug kartų, kad noriu kitokių: ramunių, saulėgrąžų ar paties priskintų pievos gėlių, bet ir vėl atitempdavo rožę... Kol vieną kartą neišvijau suvisam biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
jei jis pas tave toks užmirštuolis, o tu nemėgsti siurprizų ir nereikalingų daiktų, įveskite tradiciją - prašyk gimtadieniui konkrečios pinigų sumos kokiam nors iš anksto nužiūrėtam daiktui nusipirkti. Ir jam bus paprasčiau - nereiks sukti galvos, ir tau bus gerai - turėsi tai, ko nori 4u.gif
Atsakyti
tai paprastą dieną, be progos tai oi aip gražu ale chrizantemos, ramunės, saulėgrąžos. bet su proga noriu gauti daaaug rožių. va per mamos dieną sakiau kad noriu gauti daug tulpių. tai jis pareiškė kad tulpės negražu ir nupirko gėlių puokštę doh.gif įdomu kam jis jas perka - man ar sau g.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2005 06 16, 12:16)
tai paprastą dieną, be progos tai oi aip gražu ale chrizantemos, ramunės, saulėgrąžos. bet su proga noriu gauti daaaug rožių. va per mamos dieną sakiau kad noriu gauti daug tulpių. tai jis pareiškė kad tulpės negražu ir nupirko gėlių puokštę  doh.gif įdomu kam jis jas perka - man ar sau g.gif



Zinai kai eisit i geliu parduotuve kokiai draugei gimtadieniui pirkti geliu- butinai lai jis kartu buna, pritupki prie roziu sakyk paziurek koksai grozis, zinoma veidelis turi spinduliuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Trilim trirlim tralia lialia..
Atsakyti
QUOTE(Atlante @ 2005 06 16, 14:34)
Zinai kai eisit i geliu parduotuve kokiai draugei gimtadieniui pirkti geliu- butinai lai jis kartu buna, pritupki prie roziu sakyk paziurek koksai grozis, zinoma veidelis turi spinduliuoti  mirksiukas.gif

aš tai sakau kiekvieną kartą praeinant pro gėles
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2005 06 16, 16:03)
aš tai sakau kiekvieną kartą praeinant pro gėles



zinai nors tai ir ne paguoda bet manasis lygiai toksai pats biggrin.gif cry.gif
Atsakyti
Vienintelė dovana, kurią iš savojo gavau kaip staigmeną, nieko apie ją nežinodama, buvo pirmų mūsų Kalėdų proga clap.gif
Paskui jis patapo "tikru vyru" dovanų pirkimo atžvilgiu. Oi kiek buvo mano ašarų, ginčų, bet dabar aš susitaikiau su tuo, išmokau tokias situacijas pataisyti ir tikrai patapo lengviau gyventi nesiginčijant dėl dovanų, gėlių ar kitokių staigmenų. Prieš kiekvieną savo gimtadienį sugalvojo, ko noriu, bet jau taip gerai sugalvoju (kuo daugiau ir kuo brangiau) ir tada kartu tą dieną apsiperkam. Išmokau įžvelgti smagumą tos davanos pirkime, o ne jau supakuotos staigmenos gavime. Maniškio pasiteisinimas labai aiškus - nenoriu tau pirkti bet ko, noriu, kad tau patiktų ir tiktų. Yra tokių situacijų, kai nuvarom į parduotuvę, apsižvalgom, aš išsimatuoju dovaną ir tada jis vienas kada grįžta ir nuperka.
Bet aš myliu jį tokį wub.gif Šį pavasarį pats miške priskynė žibučių. Kas, kad tik kelis žiedelius, bet man jie atstojo didelę rožių puokštę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2005 07 01, 08:45)
Prieš kiekvieną savo gimtadienį sugalvojo, ko noriu, bet jau taip gerai sugalvoju (kuo daugiau ir kuo brangiau) ir tada kartu tą dieną apsiperkam. Išmokau įžvelgti smagumą tos davanos pirkime, o ne jau supakuotos staigmenos gavime. Maniškio pasiteisinimas labai aiškus - nenoriu tau pirkti bet ko, noriu, kad tau patiktų ir tiktų. Yra tokių situacijų, kai nuvarom į parduotuvę, apsižvalgom, aš išsimatuoju dovaną ir tada jis vienas kada grįžta ir nuperka.


Aš irgi taip darau smile.gif Nerizikuoju gauti nepatinkančių kvepalų ar papuošalų schmoll.gif
Pastaraisiais gimtadieniais gaudavau supakuotą storą voką tongue.gif , kurio turinys man leisdavo pamiršti, kad dovaną išsirinkau pati biggrin.gif Arba nueinu į parduotuvę kartu su vyru ir baksteliu pirštu: "Štai ko man reikia", o tada jau jo reikalas, kada tą daiktą nupirkti. Kartais dar ir pardavėjos paslapčia paprašau, kad pareguliuotų mano vyriškį mirksiukas.gif

O dėl gėlių tai irgi esu tiesiai šviesiai pasakiusi ax.gif Kelerius metus pastoviai gaudavau kokią nors puokštę su kvepiančioms lelijom, o aš jų ne tai kad nemėgstu, bet esu alergiška jų kvapui ir nuo jų man laaaabai skauda galvą doh.gif
Teko pasakyti tiesiai šviesiai, nes užuominų nesuprasdavo biggrin.gif Dabar nebegaunu rolleyes.gif Užtai dabar turiu daug orchidėjų thumbup.gif
Atsakyti