Įkraunama...
Įkraunama...

Papuošalai iš audinių, atlasinių juostelių ir pan.

Gal kartais yra merginų kurios daro papuošalus iš atlasinių juostelių? Tai būtų labai smagu pasidalinti idėjomis

Turiu omenyje va tokius papuošalus:

http://www.stiliukas...mages/109_1.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 26 rugsėjo 2008 - 16:25
smile.gif+2008 09 26, 13:53-->
QUOTE(Kotryna smile.gif @ 2008 09 26, 13:53)
Gal kartais yra merginų kurios daro papuošalus iš atlasinių juostelių? Tai būtų labai smagu pasidalinti idėjomis

Turiu omenyje va tokius papuošalus:

http://www.stiliukas...mages/109_1.jpg

maciau kad yra kas daro
manau kiekviena kuri isbando papuosalu gamyba padaro ir tokius
mirksiukas.gif
Atsakyti
mano daryti karoliai, tik nuotrauka nera labai ryski

user posted image
Atsakyti
smile.gif+2008 09 26, 15:09-->
QUOTE(Kotryna smile.gif @ 2008 09 26, 15:09)
mano daryti karoliai, tik nuotrauka nera labai ryski

http://hotimg21.fotk...IMGP4753-th.jpg[/img][/url]


bigsmile.gif
as jauciu netureciau tiek kantrybes sukti tas juosteles blush2.gif doh.gif
saunus karoliai thumbup.gif tik foto prasta

jauciu akip sunku lygiai lygiai susukti doh.gif
Atsakyti
na reikes geresne foto padaryti smile.gif
Atsakyti
Truputį pakoregavau temos pavadinimą. nes manau prie to pačių juostelių galima būtų priskirti ir papuošalus, daromus iš audinių, medžiagų mirksiukas.gif


Pati dariau tai tokius papuošalus - vėrinukus biggrin.gif

user posted image

Tai gan paprastas ir greitas būdas orginaliai pasipuošti mirksiukas.gif

Jei kam įdomu, kaip tai daroma, mielai pasidalinsiu šia info 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 26 rugsėjo 2008 - 18:02
Irmulia, o ką tu į vidų vynioji? Nu vienu žodžiu, prašom smulkiau 4u.gif , aš maždaug įsivaizduoju, bet gi galiu ir klysti ax.gif .
Atsakyti
Į vidų galima dėti viską, kas apvalu. Mano atveju dėjau stiklinius rutuliukus, galima dėti medinius, ar tiesiog akmenukus mirksiukas.gif Čia vienas iš tokių variantų, kitas, kai į vidų prikemšama ar tos ar sintepono mirksiukas.gif



Visa eiga paprasta: reikia atitinkamo pločio medžiagos juostelės, iš kurios pasiūname tokį kaip "vamzdelį" viena galą užsiūname arba prisiūname juostelę surišimui, išverčiame į gerą pusę ir pradedame "farširuoti" biggrin.gif į vidų įstumiame vieną rutuliuką ar kt. ir užrišame mazgelį, tada vėl vienas rutuliukas ir mazgelis, .... ir taip iki pabaigos, išbaigiame prisiūdami juostelę arba tiesiog užsiūdami galą ( tokiu atveju juoselės turi likti geras gabalas užrišimui) mirksiukas.gif

O čia truputis kitos naudingos info
Knotted Fabric Buttons and Beads
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 27 rugsėjo 2008 - 08:44
Man tai taip pat kantrybės neužtektų... blush2.gif Nors, galima pasidaryti tikius auskariukus, juk prireikus supakuoti dovana - juostele visada po ranka (tiksliau, po ausim) thumbup.gif
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama:
Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
• rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
• rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos taip pat laikomos šiukšlėmis.

Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Prašome nekelti didelės apimties nuotraukų, nes jos užima daug vietos, kitu atveju jos bus trinamos.

Taip pat necituoti žinučių su nuotraukomis, nes besikartojančios nuotraukos užima daug vietos.
Atsakyti
Aciu uz ideja dovanai draugei. Siandien jos gimtadienis, o rytoj esu pakviesta i svecius. Niekaip nesugalvojau ka jai padaryti. pabandysiu ir paziuresiu, kas gausis. Jeigu patiks rezultatas, butinai padovanosiu.
Atsakyti
Sveiki,

ikeliu kelis darbus is atlasiniu juosteliu. smile.gif

cia yra ir daugiau visko: http://agapi-papuosalai.blogspot.com/ 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti