Įkraunama...
Įkraunama...

Geri LOR gydytojai

Sveiki,

turiu bedu su ausim, skubiai reiketu gero LOR kontaktu Vilniuje, nes mano poliklinikoj niekam neidomu, kas ir kaip.

Atsakyti
Norėjau paklausti, ar pas Rasą Černiauskienę registruojantis būtina turėti gydytojo siuntimą? Kokios maždaug kainos ten pas ją? Ir apskritai ar į Santariškes kreipiantis būtinas siuntimas?
Atsakyti
Na kaip supratau Klaipedoj nieko gero is LOR gydytoju g.gif o gal kas visgi atradot nebloga vaiku LOR gydytoja Klaipedoje.pasidalinkit info.ACIU 4u.gif
Atsakyti
Vilniuje nebloga LOR gydytoja Bučinskaite, dirba Naugarduko g. Geromedoj (ir kartais Sėlių g. Žveryne)
Atsakyti
Gal galite patarti, kuris geresnis gydytojas Kaune galėtų pakonsultuoti dėl anginos operacijos?
Atsakyti
Klaipedoje Girčys gal ir geras, bet Vilniuj manau pats geriausias tai- E. Lesinskas[B], dirba Santeriškese thumbup.gif . Be galo jam dekingi, jei ne jis, net neisivaizduoju kas būtų nutikę mūsų vaikui. smile.gif
Atsakyti
turiu problemu su nosim, tad nusprendzhiau susitvarkyti jas, pasiskaichiau internete atsiliepinus apie LOR gydytojus ir uzhsirashiau pas Dariu Rauba. Tikrai nenusivyliau, ishklause visus nusiskundimus, apzhiurejo idemiai, nusiunte pasidaryti kompiuterine tomografija ir va priesh 3 dienas buvau sekmingai ishoperuota. Taigi tikrai zhinau, ish savo patirties,kad vilniuje santarishkese tikrai gera gydytojas - tai Darius Rauba. Dar buvau skaichiusi daug geru atsiliepimu apie Eugeniju Lesinska smile.gif
Atsakyti
Gal galite rekomenduoti gerą LORistą Šiauliuose?
Atsakyti
Galiu parekomenduot K.ŠAULI Kauno Apskrities ligonine,super zmogus ir super gydytojas!
Atsakyti
QUOTE(Eva 777 @ 2010 02 01, 18:52)
Na kaip supratau Klaipedoj nieko gero is LOR gydytoju g.gif o gal kas visgi atradot nebloga vaiku LOR gydytoja Klaipedoje.pasidalinkit info.ACIU 4u.gif


Palangoje dirba LOR gyd. MITRIKEVIČIENĖ thumbup.gif
Atsakyti
Laba,gal kas turite kokio info apie LOR gyd.Blaziene Jurate arba Burku? Ir labai noreciau mob. gyd Eugenijaus Lesinsko,jei galima i A.Z
Atsakyti
O kur Kaune butu geriausia g.gif Gal reikia registruotis i poliklinika ir duos siuntima? Aukstaiciu gatvej esu prisiregistravusi.Idomu kaip ten su LOR g.gif Neisivaizduoju kokia cia sistema.Anksciau kai gyvenau provincijoj, tai i klinikas siusdavo. Konsultacija reiklinga del ausu, gal netgi ir del klausos aparato
Atsakyti