Įkraunama...
Įkraunama...

Blogas burnos kvapas

QUOTE(Jazira @ 2011 04 21, 16:00)
psichologas kam? Itikint, kad is burnos nesmirda?

Na taip smile.gif)) nes nebežino ką dar pašalinti. Viską pašalins tik ne blogą kvapą.
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2011 04 21, 16:00)
psichologas kam? Itikint, kad is burnos nesmirda?



lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(shipra @ 2009 09 16, 11:53)
as irgi manau, jei priziuri dantukus, apsilankai pora kartu per metus pas stomatologe ir valaisi juos kiekviena diena, tai kvapas gali buti del skrandzio problemu...

vat ir aš sutinku. Skrandis čia ne paskutinėje vietoje. Dar pastebėjau, kad kai man artimas žmogus jaudinasi, dėl kažko labai išgyvena, taip pat kvapas atsiranda. matyt, skrandis nerviškai reaguoja, nustoja dirbti ir to pasekmėje kyla kvapas. Bet čia toks momentinis labiau būna.
Atsakyti
Pas mano broli irgi buna tas burnos kvapelis,net nzn ka jam patarti,kartais tai ima erzinti. doh.gif
Atsakyti
Girdėjau, kad kartais dėl skysčių trūkumo taip gali būt.
Atsakyti
Panos,skaitau tema ir stebiuosi.jus ka,kaip filmuose norite prabusri ri imti iskart buciuotis? O gal ir su makiazu ir dazytomis lupomis buti?Jei taip-dar mylimajam neprabusdus bekite i vonia i8r issivalykite dantis.pati esu odontologe ir ka galiu pasakyti-ryte blogas burnos kvapas-nooorma.tiesiog reiktu isgerit vandens,isisval;yti dantis o tada-smurkst vel lovon.deja,jusu gali enudziuginti mylimojo burnos kvapas,jei jis nepadarys to paties.jei blogas burnos kvapas tik ryte-nieko tokio-papusryciaukite,priimkite visas rytines vonios proceduras,o tada jau ir bus aisku,ar yra bedu ar ne.Viska ka rasete-yra tiesos,yra ir ne.skalavomo skyscia-ne kiekviena diena,dantu siulas-be jo manau ner ka kalbeti apie burnos higiena.Jis butinas.O dantu pasta-kokia bevartotumete-esme ne kainoje,o kaip dantukus valote.Jei yra akmenu-tikrai gali buti kad bus ir blogas kvapas,taip kad hiegiena du kart metuose-tikrai butina.jei nebus butinybes-apie tai konsultacijos metu jums pasakys higienistas ar odontologas.O saviveikla ar mociuciu patarimais bei ne kuriu SM vartotoju kazkuriu priemoniu reklama nemanau kad panaikinsite bloga burnos kvapa.Sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
Na ir odontologe, jei net nebandžiusi ir greičiausia, kad neturinti pati šios problemos visiems pataria, kad niekas nepadės ir tik vandeni gerkite bei valykite dantis su pasta kurioje dar yra būtinai sodium laurilsulfato. Būtent maximines pastos ir dar labiau sukelia bloga burnos kvapą, nes praktiškai kiekvienoje yra šios burnos kandidamikozės atsiradimą skatinančios medžiagos - Wikipedija

Tetrobreath sukūrė žymus bakteriologas-odontologas Dr. Katz. Jis apie bloga burnos kvapą yra išleidęs visą bibliją ir šią problemą tyrinėja jau nuo 1994 m. Kas turi blogą burnos kvapą ir tikrai domėjosi, neabejoju kad ja yra skaitęs.

Amerikos žymiausios ryto laidos kviečiasi ji į svečius, čia vienas iš reportažų:
VIDEO

Nei kiek nereklamuoju, o suteikiu žmonėms sužinoti, kad visgi yra priemonių kurios padėjo jau milijonams žmonių visame pasaulyje. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Neseniai aptikau štai tokį prietaisą burnos higienai. Gal kas nors jau išbandė tokį ar panašaus tipo aparačiuką? Ar veiksmingas? Ar verta pirkti?

http://www.waterpik.lt/wp-100/

user posted image
Atsakyti
kiekvienais metais issivalau dantis nuo akmenu,sutvarkyti visi sugede dantys,bet kvapas niekur nedigsta,vistiek yra.Po apsilankymo pas odontologe iki siol naudoju vieno danties sepeteli,taip pat isigijau sepetuku dantu tarpams valyti.Valant dantis trunku apie 10 min.,bet rezultato jokio.Nu klausimas kyla ar tai susije su dantimis,manau mano atveju tai tik su skandziu ar dar su kuo nors,nors neaisku su kuo.
Atsakyti
Mane irgi kamuoja sita problema.. Dantukai sveiki, reikia eiti pas gydytojus, tik pas kuri?
Atsakyti
QUOTE(Davidoff @ 2011 04 19, 21:51)
Vieninteles priemones kurios panaikina bloga burnos kvapa yra Tetrobreath. Gydytojai nezinodami kaip gydyti siulo visokias operacijas, salinti tonziles, kaltina skrandi ir t.t. Patikekite, perejau visus gydytojus, po to pasiule kreiptis i psichologa.

cia pasta tokia ar kas? kur galima isigyt?
Atsakyti
QUOTE(ciurlionis @ 2011 11 19, 12:46)
kiekvienais metais issivalau dantis nuo akmenu,sutvarkyti visi sugede dantys,bet kvapas niekur nedigsta,vistiek yra.Po apsilankymo pas odontologe iki siol naudoju vieno danties sepeteli,taip pat isigijau sepetuku dantu tarpams valyti.Valant dantis trunku apie 10 min.,bet rezultato jokio.Nu klausimas kyla ar tai susije su dantimis,manau mano atveju tai tik su skandziu ar dar su kuo nors,nors neaisku su kuo.

su skrandžiu kažkas negerai smile.gif
Atsakyti