Įkraunama...
Įkraunama...

Blogas burnos kvapas

Noriu pasidalinti patirtimi apie nemalonu burnos kvapa. MB pries gerus metus ko tik nedare del to nelemto kvapelio doh.gif , net man budavo nemalonu buciuotis. O pasirodo, ta kvapa skleide neisgydytas sinusitas blink.gif . Kai pradejom eiti per daktarus ir ieskoti problemu, va ir atradom. Po ilgo ir gan nepigaus gydymo dingo ir nemalonus kvapas.
Nors nebuvo jokiu sinusito pozymiu (nei sloga, nei galvos skausmas, nei spaudimo jausmas kaktoje).
Atsakyti
Hmm, as turiu sinusita. Pulini. Tik jis kaip ir neisgydomas.

Plove man ji du kartus (su svirkstu tokiu dideliu leidzia skysti per nosi). Bet kas is to. Kiekviena karta persalus viskas is naujo.
Atsakyti
QUOTE(Ramune_lt @ 2008 11 08, 16:04)
Noriu pasidalinti patirtimi apie nemalonu burnos kvapa. MB pries gerus metus ko tik nedare del to nelemto kvapelio  doh.gif , net man budavo nemalonu buciuotis. O pasirodo, ta kvapa skleide neisgydytas sinusitas  blink.gif . Kai pradejom eiti per daktarus ir ieskoti problemu, va ir atradom. Po ilgo ir gan nepigaus gydymo dingo ir nemalonus kvapas.
Nors nebuvo jokiu sinusito pozymiu (nei sloga, nei galvos skausmas, nei spaudimo jausmas kaktoje).


hmm... idomu g.gif kaip gydete sita beda? ir po sio isgydymo, dingo blogas kvapas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(davile @ 2008 11 09, 22:35)
hmm... idomu g.gif  kaip gydete sita beda? ir po sio isgydymo, dingo blogas kvapas? g.gif



Tiesiog visi puliai kaupesi ne kaktinej dalyje, o po akim yra kazkokios tai ertmes. Tai va butent tose ertmese ir buvo tas sinusitas. Bent jau mums taip LOR gydytoja aiskino. Gydemes kazkokiu Bioparoxu, tabletes (kuriu nepamenu) ir gelomyrtol forte. Per gydyma, is nosies ohoho kiek istekejo negrozybiu (fui fui fui).
Po gydymo burnos kvapas tapo normalus, na ryte pakvepia mirksiukas.gif , bet nenesa kvapelis is uz puskilometrio lotuliukas.gif .

Bet tai nereiskia, kad visiems turintiems sinusita pasireiks blogas burnos kvapas. Gi ligu pozymiai visiems skirtingi.
Atsakyti
QUOTE(Orchideja85 @ 2008 10 31, 16:26)
Na ryte turbut daug kas pabunda su nelabai maloniu kvapeliu,nes gi per nakti skrandis valosi,taip ant dantu,liezuvio susikaupia apnasos,jos ir skleidzia nemalonu kvapa.Todel ryte svarbu pirma issivalyti dantukus,tik po to valgyti ir gerti


O man atrodo, kad ryte blogas kvapas būna dėl to, kad mes visą naktį juk seilių neryjam, o dieną tai jos burnoje pastoviai keičiasi g.gif
Papildyta:
QUOTE(davile @ 2008 10 26, 18:25)
kadangi kaip ir as uzvedziau sita tema, tai jauciu pareiga pranesti apie rezultatus  ax.gif  smile.gif 
na va, pagaliau issinaikinau as ta bloga kvapa, na beveik, dar toks vos vos kartais pasirodo, bet jau ne toks kai buvo, kad issivalau dantis (apie kokias 3-4 min), iskart perbraukiu pirstu per dantis, ir  blink.gif  kvapas, tai nors griuk is koto unsure.gif  tai issiziot net bijojau paskutines dienas.

iskart internete pradejau ieskoti kur atlieka burnos higiena, pasiseke - gavau talona ta pacia diena thumbup.gif  nuvale ( ju nebuvo perdaugiausiai), ir sake, kad stiprus dantenu uzdegimas yra man, jos kraujuoja ir tai salygoja bloga kvapa. israse tokio gydomojo skalavimo skyscio (Eludril) - apie 20 lt kainuoja, liepe skalaut 2 savaites ir poto pertrauka daryt. tai zinokit liux jis  thumbup.gif  tris dienas jau pilnai skalauju du kart dienoj, ir  thumbup.gif

tai va, dekoju uz patarimus visiems  4u.gif  tikiuos, kad si temele su savo patarimais, patiritimi ir pasisakymais bus naudinga ir kitiems, turintiems tokia problema 4u.gif  mirksiukas.gif


Pas mane irgi dantenos kraujuoja verysad.gif Nusipirkau vaistinėj kažkokį skalavimo skystį, bet vieną kartą pabandžiau ir padėjau į šalį, nes labai labai neskanus jis man. Reiks net pažiūrėt pavadinimą, jeigu tas pats, tai matyt teks prisiverst vis tik skalaut juo burną doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lenaa: 11 lapkričio 2008 - 12:47
QUOTE(Ramune_lt @ 2008 11 08, 15:04)
Noriu pasidalinti patirtimi apie nemalonu burnos kvapa. MB pries gerus metus ko tik nedare del to nelemto kvapelio  doh.gif , net man budavo nemalonu buciuotis. O pasirodo, ta kvapa skleide neisgydytas sinusitas  blink.gif . Kai pradejom eiti per daktarus ir ieskoti problemu, va ir atradom. Po ilgo ir gan nepigaus gydymo dingo ir nemalonus kvapas.
Nors nebuvo jokiu sinusito pozymiu (nei sloga, nei galvos skausmas, nei spaudimo jausmas kaktoje).

Idomu, o pas koki gydytoja pirmiausiai ejo? Ar nuejot pas terapiauta ir saket "va blogas kvapas, nezinau ka daryt" Idomu gydytoju reakcija, ar nepatare "neieskoti ligu geriau"...
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 11 11, 21:21)
Idomu, o pas koki gydytoja pirmiausiai ejo? Ar nuejot pas terapiauta ir saket "va blogas kvapas, nezinau ka daryt" Idomu gydytoju reakcija, ar nepatare "neieskoti ligu geriau"...



Visai netaip schmoll.gif . Pradzioj galvojom, kad gal dantukas sugedes. Ejom pas stomotologa, jis uztvarke keleta skyluciu, bet tas kvapas niekur nedingo. Tada vel ejom pas kita stootologa, sis pasake kad gal nuo dantenu. Prirase kazkokia dantu pasta, burnos saklavimo skysti ir liepe siulais naudotis po kiekvieno valgio. Na kiek leido galimybes ir aplinkybes vykde MB tuos nurodymus, bet kvapas visteik nemazejo. Tada stomotogas pasiule nuotrauka dantu pasidaryt, gal yra koks pulinys? Tik labai stebejosi, kodel jam neskauda.
Va tada nuejom darytis rengeno nuotrauka, ir kazkaip laborante pasake, kad gal vertetu nueiti pas LOR gydytoja. Nezinau, ar ji toj fotkej ka uzmate, ar is praktikos taip pasiule. Bet loristas apziurejes vyro nosi pasiule operuoti sinusita. Maniskis kategoriskai atsisake, juk ne akmens amziuje gyvename, kad tokiom drastiskom priemonem cia ta nosi plautu ir su visokiom adatom kaula gramdytu.
Na va, ir israse mums gydma apie kuri jau rasiau. Ir dabar dziaugiasi gaiviu burnos kvapu thumbup.gif .
Atsakyti
Man naudojo "tas drastiskas priemones". nera jos labai akmens amziaus gal kaip tu isivaizduoji - pirmakart net neskaudejo. Bet neisgyde. Pulinis sinusitas is viso neisgydomas. Bet paciam ta vadinama plovima visai naudinga pasidaryti. Pravalo.
Atsakyti
Vanduo iš krano nuo jo ir būna nemalonus burnos kvapas, dar pienas iš karvės nevirintas, kopūstai, cigaretės, alkoholis. Ir netinkama dantų pasta. Burnos kvapą galima pašalinti burnos tokiu valikliu ar kaip ten toks skystis.
Beto koks tas būdas ir buvo nuo kurio pradingo tas kvapas. Įdomu.
Atsakyti
Labai daznai negera kvapa skleidzia tonziles.Gerai pastudijuokit gerkles,jei ant tonziliu matosi balti taskeliai,kamsciai vadinami,tai blogas kvapas garantuotas .
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
ar yra kokiu kvepalu ar ko nors kad pasipurkstum ir kvepetu burna?
ar yra nuo liezuvio kokia priemone kad ji valytu nuo jo bakterijas?
Atsakyti