Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Blogas burnos kvapas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Veido priežiūra
Pages: 1, 2, 3
possible
Kaip panaikinti ta bloga burnos kvapa? unsure.gif
Valau dantis ryte ir vakare, po kokias 2-3 minutes, dar skalauju skysciu, ir kartais naudoju dantu siula. Nu bet tas kvapas negeras vistiek yra verysad.gif

Gal zinote kokiu priemoniu reiketu imtis? unsure.gif
Meilė 7
Virškinimu pasirūpink mirksiukas.gif
possible
QUOTE(Meilė 7 @ 2008 09 28, 17:08)
Virškinimu pasirūpink  mirksiukas.gif
*

Na, kad man cia ne del to manau mastau.gif
nes tarkim kai naudoju ta siula tarpdanciu, tai ji po proceduros pauoscius jaucias tas nemalonus kvapas (bet ne su visais tai tarpdanciais unsure.gif )
Taigi, darau isvada, kad visgi tai man nuo dantu.

Na, o pas stomatologe apsilankius, tai ji taip pat neranda jokiu skyluciu dantyse g.gif
ViShy
QUOTE(davile @ 2008 09 28, 17:14)

manau virskinimas kaltas
Makalius
QUOTE(davile @ 2008 09 28, 17:06)
*

Kramtoma guma.
possible
QUOTE(Makalius @ 2008 09 28, 17:16)
Kramtoma guma.
*

na dabar tai taip ir darau, bet jau atsibodo zlegionti ja biggrin.gif reikia problema spresti smile.gif
bituteanna
tuomet man dantiste pasiule kuo dazniau praskalauti burna paprastu vandeniu. tiesiog visada turek po ranka buteliuka vandens-juk ir siaip reikia vandens daug gerti, o to paciu ir pamakaluosi burnoj...;-)
VAIDILUTE~
Jei dantukai sveiki, kaltas virskinimas.Burnos skalavimai, gumos kramtymai nepades, nes kvapas eina is skrandzio.
possible
QUOTE(bituteanna @ 2008 09 28, 19:17)
tuomet man dantiste pasiule kuo dazniau praskalauti burna paprastu vandeniu. tiesiog visada turek po ranka buteliuka vandens-juk ir siaip reikia vandens daug gerti, o  to paciu ir pamakaluosi burnoj...;-)
*

aciu, bandysiu wink.gif

QUOTE(VAIDILUTE~ @ 2008 09 28, 20:47)
Jei dantukai sveiki, kaltas virskinimas.Burnos skalavimai, gumos kramtymai nepades, nes kvapas eina is skrandzio.
*

aciu, na turbut reikes pasiziuret kaip cia pas mane su tuo virskinimu. gal tikrai del to? mastau.gif
Red Rose
Kaip panaikinti ta bloga burnos kvapa?

Gal turi akmenuku ant dantuku? Nueik pas dantu higieniste. Man irgi taip buvo, maza to dar ir dantenos siaubingai kraujavo! verysad.gif bet odontologe mane nusiunte pas higieniste ir dabar esu labai patenkinta! Ir dantenos nekraujuoja, ir gaivus burnos kvapas! thumbup.gif
Makalius
QUOTE(bituteanna @ 2008 09 28, 19:17)
tuomet man dantiste pasiule kuo dazniau praskalauti burna paprastu vandeniu. tiesiog visada turek po ranka buteliuka vandens-juk ir siaip reikia vandens daug gerti, o  to paciu ir pamakaluosi burnoj...;-)
*

Aš irgi taip darau smile.gif
kenis

pritariu Red Rose, greiciausiai kalti akmenukai, pabandyk juos nuvalyt, turetu padeti wink.gif
ILGAPLAUKE
QUOTE(kenis @ 2008 10 03, 21:52)

pritariu Red Rose, greiciausiai kalti akmenukai, pabandyk juos nuvalyt, turetu padeti wink.gif
*

Pritariu,zadu irgi vel eiti valytis,bet skausminga 4u.gif
airina
QUOTE(Aristeja @ 2008 10 03, 22:27)
*

Galima paprasyti, jei labai skausminga, kad nuskausmintu gydytoja jautriausiu dantu srityje.. smile.gif
Red Rose
[quote=Aristeja,2008 10 03, 23:27]
*

[/quote

Gozis,siuo atveju sveikata, reikalauja auku! tongue.gif
^Austeja^
Aš girdėjau kažkada per sveikatos laidą apie blogą burnos kvapą:

tai ten suminėjo, kad jis gali būti dėl:

burnos higienos stokos- akmenų, dantenų kraujavimo, sugedusių dantų

ligų: virškinimo sutrikimų, plaučių ligų, gerklės ligų (visokie tonzilitai, anginos ir pan.), diabeto

kai dėl kokių nors priežasčių džiūsta burna: po gilaus miego, esant ligoms, dėl kurių tai vyksta

tam tikrų maisto produktų

Ten paminėta, kad neišsprendus problemos savarankiškai, reikia kreiptis į medikus, nes gali būti kokios nors ligos požymis. Buvo lygtai paminėt net kažkokių, lygtai petražolių tablečių geriamų nuo tos problemos.

Bet čia seniai buvo, tai tiksliai nepamenu.

Abai
Gali būti dantenų liga. Mano vyrui paradantozė, nors dantis valosi kaip ir priklauso, kvapas iš burnos nemalonus. Stomatologė įtarė paradantozę, liepė pasidaryt panoraminę nuotrauką, kuri parodė ligą. Kreipėsi į periodontologą, kuris pasakė, kad ši problema dažna kreivus dantis ir netaisyklingą sąkandį turintiems žmonėms. Dabar vyro laukia 4 operacijos (ir tiesa, gydytojas pasakė - būtum jaunesnis būtinai reikėtų dėtis breketus, tiesinti dantis ir sąkandį).
Gal reiktų kreiptis pas gerą higienistą?
vesela
na aš lankiausi keletą kartų pas stomotologą paskui pas higienistę, bet vistiek man reik pastoviai kramtyti gumą, nes atrodo kad negeras kvapas sklinda g.gif gal čia jau mano įsitikinimas, nes jau 6 metus dieną iš dienos kramtau gumą g.gif lotuliukas.gif oho 6 metus... g.gif lotuliukas.gif o pas kokį gydytoją kreiptis dėl virškinimo sutrikimų? 4u.gif
Beata75
QUOTE(vesela @ 2008 10 08, 15:40)
na aš lankiausi keletą kartų pas stomotologą paskui pas higienistę, bet vistiek man reik pastoviai kramtyti gumą, nes atrodo kad negeras kvapas sklinda g.gif  gal čia jau mano įsitikinimas, nes jau 6 metus dieną iš dienos kramtau gumą  g.gif  lotuliukas.gif  oho 6 metus...  g.gif  lotuliukas.gif  o pas kokį gydytoją kreiptis dėl virškinimo sutrikimų?  4u.gif
*

O tu ar valai liezuvi?nes ant liezuvio renkasi labai daug bakteriju, kurios gali sukelti nemalonu burnos kvapa smile.gif
Orchideja85
Patarciau apsilankyti pas odontologa ir higienista. Odontologas apziures dantuku ar nera karieso, o higienistas nuvalys apnasas nuo dantuku,tai patartina daryti bent jau karta per metus. Beja su siulu tarpdancius valyk ne kartais,o kiekviena diena,nes maistas prisikaupes tarpdanciuose ne visada "isvalomas" su paprastu sepeteliu,todel kaupiasi ten,puva ir sukelia nemalonu kvapa,tai gal todel issivalius ant siulo uzuodi ne koki kvapa g.gif Taip pat butinai valyk liezuvi,nes daznai ryte perbraukus ji su specialiu sepeteliu nubrauki daug apnasu.
Siaip yra blogai naudoti burnos skalavimo skyscius su alkoholiu,nes jis dziovina burnos gleivine,o nuo to irgi gali buti nemalonus burnos kvapas.

vesela
kaip jau ir minejau pas odontologa ir higienistą lankausi porą kart į metus, kai valausi dantis perbraukiu ir per liežuvį... tik va, to siūlo man prisijaukinti nepavyksta... schmoll.gif
Orchideja85
QUOTE(vesela @ 2008 10 09, 10:18)
kaip jau ir minejau pas odontologa ir higienistą lankausi porą kart į metus, kai valausi dantis perbraukiu ir per liežuvį... tik va, to siūlo man prisijaukinti nepavyksta...  schmoll.gif
*

O kodel nepavyksta? g.gif
marmuazele
Kramtoma guma iseitis tik laikina, o siaip manau reiketu naudoti gera zoleliu dantu pasta, o ne tuos blendamet ar colgate, dantu siula (butinai vakare pries miega), skalavimo skysti arba vaistazoliu nuovirus, valyti liezuvi, kaskart po valgio ar uzkandziu praskalauti burna geru vandeniu, gerti daug vandens kasdien, ir jei kvapas vistiek neisnyksta, net ir apsilankius pas odontologus ir susitvarkius viska ka reikia, tai tikrai reiketu pasitikrinti skrandi.
Jazira
Halitozė, arba nemalonus burnos kvapas, retkarčiais pasireiškia daugeliui iš mūsų, o trys iš penkių žmonių šios nemalonios problemos negali atsikratyti ilgą laiką.

Nemalonus burnos kvapas atsiranda dėl tarpdančiuose ir po dantenomis susikaupusių apnašų, kuriose dauginasi bakterijos, išskirdamos nemalonaus kvapo dujas bei lengvai garuojančias medžiagas. Nemalonų burnos kvapą keturis kartus dažniau turi žmonės, sergantys dantenų ligomis - gingivitu ir periodontitu. Jiems yra didesnė tikimybė, kad atsisluoksniuos dantenos ir iškris dantys. Jei jūsų dantenos raudonos arba paburkusios, jei valantis dantis kraujuoja, kreipkitės į dantų gydytoją.

Kitos blogo burnos kvapo priežastys gali būti seilių trūkumas (tai skatina bakterijų dauginimąsi), sinusitas, lėtinis plaučių uždegimas. Dėl blogo burnos kvapo dažnai kaltinamos virškinamojo trakto ligos, bet jos sudaro tik vieną procentą. Burnos kvapai, kuriuos sukelia aštrūs prieskoniai, pavyzdžiui, svogūnai, česnakai, yra susiję su maistu, ir tokia būklė halitoze nevadinama.

Kaip atgaivinti burnos kvapą

1. Reguliariai valykitės dantis - mažiausiai du kartus per dieną, o geriausia - po kiekvieno valgio.

2. Kiekvieną dieną specialiu siūlu arba juostele valykitės tarpdančius.

3. Bent du kartus per metus lankykitės pas dantų higienistą, kad pašalintų apnašas ir išvalytų dantenas.

4. Kiekvieną rytą stimuliuokite seilių išsiskyrimą: išgerkite stiklinę citrusinių vaisių sulčių arba suvalgykite du vaisius.

5. Kiekvieną dieną išgerkite mažiausiai du litrus skysčių.

o dar iš savo patirties galiu pasakyt, prieš miega gerai burną praskalaut vandeninio peroksido tirpalu. Aišku, tas, kuris naudojamas žaizdoms - per stiprus. Jį reikėtų praskiesti 1 peroksido : 3 vandens. Jei poveikio nebus, tai reikia truputį padidinti koncetraciją. Tos bakterijos, kurios suteikia tą kvapą žūsta perokside smile.gif
possible
kadangi kaip ir as uzvedziau sita tema, tai jauciu pareiga pranesti apie rezultatus ax.gif smile.gif
na va, pagaliau issinaikinau as ta bloga kvapa, na beveik, dar toks vos vos kartais pasirodo, bet jau ne toks kai buvo, kad issivalau dantis (apie kokias 3-4 min), iskart perbraukiu pirstu per dantis, ir blink.gif kvapas, tai nors griuk is koto unsure.gif tai issiziot net bijojau paskutines dienas.

iskart internete pradejau ieskoti kur atlieka burnos higiena, pasiseke - gavau talona ta pacia diena thumbup.gif nuvale ( ju nebuvo perdaugiausiai), ir sake, kad stiprus dantenu uzdegimas yra man, jos kraujuoja ir tai salygoja bloga kvapa. israse tokio gydomojo skalavimo skyscio (Eludril) - apie 20 lt kainuoja, liepe skalaut 2 savaites ir poto pertrauka daryt. tai zinokit liux jis thumbup.gif tris dienas jau pilnai skalauju du kart dienoj, ir thumbup.gif

tai va, dekoju uz patarimus visiems 4u.gif tikiuos, kad si temele su savo patarimais, patiritimi ir pasisakymais bus naudinga ir kitiems, turintiems tokia problema 4u.gif mirksiukas.gif
zemuogytegirl
O cia pades visam laikui? Ar pastoviai skalaut turi tuo skysciu?

Pati kartais turiu tokia problemele, nors naudoju Glister (AMWAY) dantu pasta ir skalavimo skysti - akmenu nera antri metai - dantiste stebis net. Tai kai issivalau viskas ciki buna, bet is ryto nekoks kvapas buna, nors pati nejauciu - bet geda kai draugas pasake blush2.gif

sakot gal virskinimas kaltas, bet kaip ieskot tu nematomu ligu - ka eit pas gydytoja ir sakyt, tikrinkit mano virskinima?
possible
QUOTE(zemuogytegirl @ 2008 10 26, 21:32)
O cia pades visam laikui? Ar pastoviai skalaut turi tuo skysciu?

Pati kartais turiu tokia problemele, nors naudoju Glister (AMWAY) dantu pasta ir skalavimo skysti - akmenu nera antri metai - dantiste stebis net. Tai kai issivalau viskas ciki buna, bet is ryto nekoks kvapas buna, nors pati nejauciu - bet geda kai draugas pasake  blush2.gif

sakot gal virskinimas kaltas, bet kaip ieskot tu nematomu ligu - ka eit pas gydytoja ir sakyt, tikrinkit mano virskinima?
*

na taip, issigydziau dantenu uzdegima (del jo ir buvo matyt tas blogas kvapas) ir viskas. o skalaut ne visada reikes, nes sake po keliu savaiciu naudojimo daryt pertrauka, ir ziuret ar dar reikia, ar jau pagijo. bet as jau po 3 dienu saziningo naudojimo jauciu pagerejima zenklu thumbup.gif mirksiukas.gif

tai gal irgi dantenu uzdegima turi? g.gif jei ne, tai manau kazkas su virskinimu yra g.gif o bet odontoge sake, kad tarkim sergant diabetu ir dar kai kuriom ligom (nepamenu) tai to kvapo niekaip nepanaikinsi doh.gif nes tas kvapas ne del burnos kazkokiu problemu.
giedras dangus
Aš taip pat turiu tokią nemalonią probemėlę nuo pat vaikystės (kiek atsimenu save). Bet žinau, kad man kaltas virškinimas. Esu net ligoninėj gulėjus, kad ištirtų kas čia kaltas dėl to blogo kvapo. Tai vistiek nieks man nepadėjo. Iki šiol jaučiu dižiulį dikonfortą. O nuo gumos man jau koktu pasidarė doh.gif . Nebegaliu į ją žiūrėt
possible
QUOTE(giedras dangus @ 2008 10 27, 00:11)
Aš taip pat turiu tokią nemalonią probemėlę nuo pat vaikystės (kiek atsimenu save). Bet žinau, kad man kaltas virškinimas. Esu net ligoninėj gulėjus, kad ištirtų kas čia kaltas dėl to blogo kvapo. Tai vistiek nieks man nepadėjo. Iki šiol jaučiu dižiulį dikonfortą. O nuo  gumos man jau koktu pasidarė  doh.gif . Nebegaliu į ją žiūrėt
*

hmm... g.gif tai gal tada bandyk guma keisti i tuos burnos gaiviklius? aisku, irgi nepatogumas kaskart ji purkst, bet vis kazkur laikui ramu g.gif
zemuogytegirl
O dantiste turi pastebet dantu uzdegima? nes maniske sake, kad pas mane viskas tvarkoj.
zemuogytegirl
Papildysiu smile.gif

Mano dantenos kraujuoja, bet dantiste sake, kad jos tiesiog silpnos. Pagal antram puslapi isvardintas taisykles, lyg ir saziningai kasdien isgeriu daug skysciu. Valau gera pasta ir sepetuku - akmenu neturiu - pasta gera.
Liezuviui valyt net specialu valikli isigijau - metaline plokstele tokia islankstyta - na ne kasdien valau, bet daug "gerio" nusibraukia nuo liezuvio - sepetelis tikrai nesusidoroja su tuo. Tik siulas nepatinka man, retokai naudojuos, nesugraibau as jo kazkaip.

Tik va, net jeigu visais sitais dziaugsmais vakare pasinaudoju - ryte vistiek smirdale pribundu sad.gif
Orchideja85
QUOTE(zemuogytegirl @ 2008 10 30, 20:05)
Papildysiu smile.gif

Mano dantenos kraujuoja, bet dantiste sake, kad jos tiesiog silpnos. Pagal antram puslapi isvardintas taisykles, lyg ir saziningai kasdien isgeriu daug skysciu. Valau gera pasta ir sepetuku - akmenu neturiu - pasta gera.
Liezuviui valyt net specialu valikli isigijau - metaline plokstele tokia islankstyta - na ne kasdien valau, bet daug "gerio" nusibraukia nuo liezuvio - sepetelis tikrai nesusidoroja su tuo. Tik siulas nepatinka man, retokai naudojuos, nesugraibau as jo kazkaip.

Tik va, net jeigu visais sitais dziaugsmais vakare pasinaudoju - ryte vistiek smirdale pribundu sad.gif
*

Na ryte turbut daug kas pabunda su nelabai maloniu kvapeliu,nes gi per nakti skrandis valosi,taip ant dantu,liezuvio susikaupia apnasos,jos ir skleidzia nemalonu kvapa.Todel ryte svarbu pirma issivalyti dantukus,tik po to valgyti ir gerti
zemuogytegirl
Heh, kad as pribudus labiau noriu apsimiegojusi drauga pabuciuot, o ne lekt dantu valytis biggrin.gif

Todel ir mastau kaip susitvarkyt blush2.gif
Joliee
QUOTE(davile @ 2008 09 28, 17:14)
nes tarkim kai naudoju ta siula tarpdanciu, tai ji po proceduros pauoscius jaucias tas nemalonus kvapas (bet ne su visais tai tarpdanciais unsure.gif )
Taigi, darau isvada, kad visgi tai man nuo dantu.

Na, o pas stomatologe apsilankius, tai ji taip pat neranda jokiu skyluciu dantyse g.gif
*

Nežinau, ar tikrai gera tavo stomatologė (tikiuosi, kad gera), bet aš irgi maniau, kad mano dantys visiškai tvarkoje, stomatologė kelis kartus užtikrino (kai paprašiau pažiūrėt, ar tikrai nėra jokių skylučių, ar nereikia plombų keist), kad viskas kuo puokiausiai... Bet kai dėl visa ko apsilankiau pas kitą stomatologę, ta pasibaisėjo, po kelioms plombom jau visai blogai buvo, taip pat keliuose tarpdančiuose (mano labai siauri tarpeliai tarp dantų, kai kur negaliu storesnio dantų siūlo įkišt) skylutės, kurių paprastai žiūrint nesimato, bet stomatologas turi matyt... Pati nieko nejaučiau, bet va kaip atsitinka... Tiesiog norėjau įspėt, kad nebūtų taip, kaip man... 4u.gif
O jei su dantukais tikrai viskas tvarkoje, tai gal tikrai virškinimas... Man negeras kvapas iš burnos būna tada, kai laiku nepavalgau ir vandens negeriu... Reikėtų bent kas keturias valandas užvalgyt ko nors (bet čia mano atveju) ir būtina nuolatos gerti vandenį (arba žalią arbatą)...
4u.gif
bandanna
QUOTE(davile @ 2008 09 28, 17:06)
Valau dantis ryte ir vakare, po kokias 2-3 minutes, dar skalauju skysciu, ir kartais naudoju dantu siula. Nu bet tas kvapas negeras vistiek yra  verysad.gif

*

Del tokiu problemu gali buti ir skrandis, ar kiti organai kalti, juk ne tik burnoje reikia ieskoti to blogo kvapo istekliu unsure.gif Kad palaikyti gera burnos kvapa, as kramtau guma tongue.gif
Laisveda
QUOTE(davile @ 2008 09 28, 15:06)
Valau dantis ryte ir vakare, po kokias 2-3 minutes, dar skalauju skysciu, ir kartais naudoju dantu siula. Nu bet tas kvapas negeras vistiek yra  verysad.gif

*

Siula reikia naudoti kas karta valant dantukus,kaip ir skalvimo skysti.As naudoju tokia eiga-sepetelis,siulai,skystis.Jei Tau ir po to islieka nemalonus kvapas-tuomet negincijamai virskinimo problema,kurios be gydytoju neisspresi.
P.s.rytais visi zmones nors kiek uzkanda,kadangi kvapas sklinda ne is burnos,bet is skrandzio.
Ramune_lt
Noriu pasidalinti patirtimi apie nemalonu burnos kvapa. MB pries gerus metus ko tik nedare del to nelemto kvapelio doh.gif , net man budavo nemalonu buciuotis. O pasirodo, ta kvapa skleide neisgydytas sinusitas blink.gif . Kai pradejom eiti per daktarus ir ieskoti problemu, va ir atradom. Po ilgo ir gan nepigaus gydymo dingo ir nemalonus kvapas.
Nors nebuvo jokiu sinusito pozymiu (nei sloga, nei galvos skausmas, nei spaudimo jausmas kaktoje).
zemuogytegirl
Hmm, as turiu sinusita. Pulini. Tik jis kaip ir neisgydomas.

Plove man ji du kartus (su svirkstu tokiu dideliu leidzia skysti per nosi). Bet kas is to. Kiekviena karta persalus viskas is naujo.
possible
QUOTE(Ramune_lt @ 2008 11 08, 16:04)
Noriu pasidalinti patirtimi apie nemalonu burnos kvapa. MB pries gerus metus ko tik nedare del to nelemto kvapelio  doh.gif , net man budavo nemalonu buciuotis. O pasirodo, ta kvapa skleide neisgydytas sinusitas  blink.gif . Kai pradejom eiti per daktarus ir ieskoti problemu, va ir atradom. Po ilgo ir gan nepigaus gydymo dingo ir nemalonus kvapas.
Nors nebuvo jokiu sinusito pozymiu (nei sloga, nei galvos skausmas, nei spaudimo jausmas kaktoje).
*

hmm... idomu g.gif kaip gydete sita beda? ir po sio isgydymo, dingo blogas kvapas? g.gif
Ramune_lt
QUOTE(davile @ 2008 11 09, 22:35)
hmm... idomu g.gif  kaip gydete sita beda? ir po sio isgydymo, dingo blogas kvapas? g.gif
*

Tiesiog visi puliai kaupesi ne kaktinej dalyje, o po akim yra kazkokios tai ertmes. Tai va butent tose ertmese ir buvo tas sinusitas. Bent jau mums taip LOR gydytoja aiskino. Gydemes kazkokiu Bioparoxu, tabletes (kuriu nepamenu) ir gelomyrtol forte. Per gydyma, is nosies ohoho kiek istekejo negrozybiu (fui fui fui).
Po gydymo burnos kvapas tapo normalus, na ryte pakvepia mirksiukas.gif , bet nenesa kvapelis is uz puskilometrio lotuliukas.gif .

Bet tai nereiskia, kad visiems turintiems sinusita pasireiks blogas burnos kvapas. Gi ligu pozymiai visiems skirtingi.
Lenaa
QUOTE(Orchideja85 @ 2008 10 31, 16:26)
Na ryte turbut daug kas pabunda su nelabai maloniu kvapeliu,nes gi per nakti skrandis valosi,taip ant dantu,liezuvio susikaupia apnasos,jos ir skleidzia nemalonu kvapa.Todel ryte svarbu pirma issivalyti dantukus,tik po to valgyti ir gerti
*

O man atrodo, kad ryte blogas kvapas būna dėl to, kad mes visą naktį juk seilių neryjam, o dieną tai jos burnoje pastoviai keičiasi g.gif
Papildyta:
QUOTE(davile @ 2008 10 26, 18:25)
kadangi kaip ir as uzvedziau sita tema, tai jauciu pareiga pranesti apie rezultatus  ax.gif  smile.gif 
na va, pagaliau issinaikinau as ta bloga kvapa, na beveik, dar toks vos vos kartais pasirodo, bet jau ne toks kai buvo, kad issivalau dantis (apie kokias 3-4 min), iskart perbraukiu pirstu per dantis, ir  blink.gif  kvapas, tai nors griuk is koto unsure.gif  tai issiziot net bijojau paskutines dienas.

iskart internete pradejau ieskoti kur atlieka burnos higiena, pasiseke - gavau talona ta pacia diena thumbup.gif  nuvale ( ju nebuvo perdaugiausiai), ir sake, kad stiprus dantenu uzdegimas yra man, jos kraujuoja ir tai salygoja bloga kvapa. israse tokio gydomojo skalavimo skyscio (Eludril) - apie 20 lt kainuoja, liepe skalaut 2 savaites ir poto pertrauka daryt. tai zinokit liux jis  thumbup.gif  tris dienas jau pilnai skalauju du kart dienoj, ir  thumbup.gif

tai va, dekoju uz patarimus visiems  4u.gif  tikiuos, kad si temele su savo patarimais, patiritimi ir pasisakymais bus naudinga ir kitiems, turintiems tokia problema 4u.gif  mirksiukas.gif
*

Pas mane irgi dantenos kraujuoja verysad.gif Nusipirkau vaistinėj kažkokį skalavimo skystį, bet vieną kartą pabandžiau ir padėjau į šalį, nes labai labai neskanus jis man. Reiks net pažiūrėt pavadinimą, jeigu tas pats, tai matyt teks prisiverst vis tik skalaut juo burną doh.gif
nep
QUOTE(Ramune_lt @ 2008 11 08, 15:04)
Noriu pasidalinti patirtimi apie nemalonu burnos kvapa. MB pries gerus metus ko tik nedare del to nelemto kvapelio  doh.gif , net man budavo nemalonu buciuotis. O pasirodo, ta kvapa skleide neisgydytas sinusitas  blink.gif . Kai pradejom eiti per daktarus ir ieskoti problemu, va ir atradom. Po ilgo ir gan nepigaus gydymo dingo ir nemalonus kvapas.
*

Idomu, o pas koki gydytoja pirmiausiai ejo? Ar nuejot pas terapiauta ir saket "va blogas kvapas, nezinau ka daryt" Idomu gydytoju reakcija, ar nepatare "neieskoti ligu geriau"...
Ramune_lt
QUOTE(nep @ 2008 11 11, 21:21)
Idomu, o pas koki gydytoja pirmiausiai ejo? Ar nuejot pas terapiauta ir saket "va blogas kvapas, nezinau ka daryt" Idomu gydytoju reakcija, ar nepatare "neieskoti ligu geriau"...
*

Visai netaip schmoll.gif . Pradzioj galvojom, kad gal dantukas sugedes. Ejom pas stomotologa, jis uztvarke keleta skyluciu, bet tas kvapas niekur nedingo. Tada vel ejom pas kita stootologa, sis pasake kad gal nuo dantenu. Prirase kazkokia dantu pasta, burnos saklavimo skysti ir liepe siulais naudotis po kiekvieno valgio. Na kiek leido galimybes ir aplinkybes vykde MB tuos nurodymus, bet kvapas visteik nemazejo. Tada stomotogas pasiule nuotrauka dantu pasidaryt, gal yra koks pulinys? Tik labai stebejosi, kodel jam neskauda.
Va tada nuejom darytis rengeno nuotrauka, ir kazkaip laborante pasake, kad gal vertetu nueiti pas LOR gydytoja. Nezinau, ar ji toj fotkej ka uzmate, ar is praktikos taip pasiule. Bet loristas apziurejes vyro nosi pasiule operuoti sinusita. Maniskis kategoriskai atsisake, juk ne akmens amziuje gyvename, kad tokiom drastiskom priemonem cia ta nosi plautu ir su visokiom adatom kaula gramdytu.
Na va, ir israse mums gydma apie kuri jau rasiau. Ir dabar dziaugiasi gaiviu burnos kvapu thumbup.gif .
zemuogytegirl
Man naudojo "tas drastiskas priemones". nera jos labai akmens amziaus gal kaip tu isivaizduoji - pirmakart net neskaudejo. Bet neisgyde. Pulinis sinusitas is viso neisgydomas. Bet paciam ta vadinama plovima visai naudinga pasidaryti. Pravalo.
Vandelonas
Vanduo iš krano nuo jo ir būna nemalonus burnos kvapas, dar pienas iš karvės nevirintas, kopūstai, cigaretės, alkoholis. Ir netinkama dantų pasta. Burnos kvapą galima pašalinti burnos tokiu valikliu ar kaip ten toks skystis.
Beto koks tas būdas ir buvo nuo kurio pradingo tas kvapas. Įdomu.
d-oncek
Labai daznai negera kvapa skleidzia tonziles.Gerai pastudijuokit gerkles,jei ant tonziliu matosi balti taskeliai,kamsciai vadinami,tai blogas kvapas garantuotas .
saulyte111
4u.gif
mantas5533
ar yra kokiu kvepalu ar ko nors kad pasipurkstum ir kvepetu burna?
ar yra nuo liezuvio kokia priemone kad ji valytu nuo jo bakterijas?
didyle
QUOTE(Lenaa @ 2008 11 11, 13:46)
O man atrodo, kad ryte blogas kvapas būna dėl to, kad mes visą naktį juk seilių neryjam, o dieną tai jos burnoje pastoviai keičiasi  g.gif
Papildyta:
Pas mane irgi dantenos kraujuoja  verysad.gif  Nusipirkau vaistinėj kažkokį skalavimo skystį, bet vieną kartą pabandžiau ir padėjau į šalį, nes labai labai neskanus jis man. Reiks net pažiūrėt pavadinimą, jeigu tas pats, tai matyt teks prisiverst vis tik skalaut juo burną  doh.gif
*

Labai svarbu, koki skalavimo skysti naudoji. reikia ziuret isudeti- tie kur kainuoja apie 10-15 Lt sudetyje neturi nieko, kas galetu padeti- tai daugiau mechaninis poveikis ir taip sauniai galima kokia ramuneliu arbata skalauti...
kiti yra su chlorheksidinu- slyksciai kartus... mano vaikutis spjaude ji kaip koki '.. brrr... nors spalva tai tokia skani jom bet cia apgaule chlorheksidinai visi kartus, kartumas islieka ilgai, dar ir dantukus gali nudazyti... brudas geras

ir galu gale, ka noriu patarti, tai octenidol - jis su oktenidinu, skonis labai geras (gla kam tai nesvarbu, bet man labai) ir jis veiksmingesnis uz chlorheksidina pries mikroorganizmus, ir nuo halitozes (t.y. blogo burnos kvapo)
kitas kasdieniam vartojimui yra esemdent . Labai ekonomiskas, nes vistiek kasdienine higiena burnos yra svarbu ir skalaujant juo yra bakteriostatinis ir fungistatinis poveikis (t.y. jau ne ramuneliu nuoviro lygio priemone)
as pirkau seimos vaistineje, savanoriu rimi, nors vaistai.lt ir rodo, kad jo vaistinese nera
tai tiek:)
didyle
QUOTE(mantas5533 @ 2009 04 20, 11:25)
ar yra kokiu kvepalu ar ko nors kad pasipurkstum ir kvepetu burna?
ar yra nuo liezuvio kokia priemone kad ji valytu nuo jo bakterijas?
*

taip, geriau nei kvepalai yra octenidol ir Esemdent skysciai burnai skalauti.
jie neikyraus skonio, t.y. po to netrenkia metom per 3 metrus i visas puses, nekartus ir negrauzia, o kvapa bloga nuima
savanoriu rimi vaistines vilniuje tikrai ju yra
gal ir kitose vaistinese yra
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.