Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Žindomo kūdikio išmatos
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Kūdikių žindymas
Pages: 1, 2, 3
Krisiux
Mamytes, gal galit patarti kaip žinot ar vaikas neviduriuoja? Jam 11 savaičiu, maitinu pati bet labai skystai daro, net is pampersų atrodo galėtum išpilt. Gydytoja sako normalu, bet ji nėra mačiusi kaip visas tas reikalas atrodo... Gal susidurėt su panašiais dalykais?
Medona
QUOTE(Krisiux @ 2005 06 16, 20:05)
Mamytes, gal galit patarti kaip žinot ar vaikas neviduriuoja? Jam 11 savaičiu, maitinu pati bet labai skystai daro, net is pampersų atrodo galėtum išpilt. Gydytoja sako normalu, bet ji nėra mačiusi kaip visas tas reikalas atrodo... Gal susidurėt su panašiais dalykais?
*

mes taip pat, kaip ir tavo gydytoja, to reikalo nematem, bet manau jaudintis nereiketu, nes kaip supratau , tai jis taip viduriuoja jau 11 savaiciu ? g.gif
mamos kurios maitina savo kudykius krutimi, mato gan skystas ismatas pas savo leliukus mirksiukas.gif vaiko ismatos turetu buti ryzos spalvos,lyg ir chaki ir turi tokiu mazu sviesesniu grudeliu blush2.gif nezinau ar cia tau aiskiai paaiskinau ax.gif mirksiukas.gif
Krisiux
Spalva ir konsistencija atitinka, tik tas skystumas man ko tai nepatinka, anksčiau lyg ir tirščiau buvo. Tai ir nežinau ar pradėti nerimauti ar ne...
Čillė
Kai vaikiukas viduriuoja, išmatos būna žalios, su gleivėm, o lialiukų kurie valgo mamytės pienuką, išmatos tikrai būna skystesnės mirksiukas.gif
Dyna
Mano dukrytė pirmą mėnesį tuštinosi geltonos spalvos, garstyčių konsistencijos. O po to ir dabar skystomis, net žalsvo atspalvio išmatomis. Bet tai normalu. Mūsų pediatrė sakė, kad krūtimi maitinamas kūdikis ir turi taip tuštintis. Jei tuštinasi ne dažniau kaip 8 kartus, kūdikio savijauta gera, kūno masė didėja tai tikrai nėra kokios nors ligos požymis.
donateja
mano vaikiukas irgi daro skystai taip turi buti ir bus kol maitinsime sawo pienuku
Migle*
QUOTE(Krisiux @ 2005 06 16, 22:05)
*

Oi, as dar ir kaip susiduriau ir kiek man nervu anyta prigadindavo, kad mano maze viduriuoja, serga, o mano pienas uzkrestas visokiais -kokais blink.gif Zinok, tustinimosi ribos MP zindomam kudikiui yra labai placios. Manoji kakindavo pradzioj po kiekvieno maitinimo, o nuo 2-3 men. mazdaug 4 kartus per para, kartais 5. Ir tiek skystai, kad pratekedavo pro pampersus ir sunkdavosi pro drabuzelius, tiesiog pakeiciau sauskelnes, mane Bambolina isgelbejo. Svarbu ne kakulio skystumas, o kaip jis atrodo - geltonas, aukso spalvos, man gyd. sake, kad "blogas" kakis yra zalsvas arba su gleivem blink.gif Jei tavo lialius normaliai jauciasi, gerai auga svoris, tik dziaukis ir maitink drinks_cheers.gif

Dar prisiminiau, ka is pediatres girdejau: vaikiui augant, kazkiek keiciasi virskinimo fermentu sudetis, todel ir tustinimosi pobudis gali keistis. Juk ir mes kakinam ne visad vienodai (aciprasau uz palyginima biggrin.gif ), nors valgom ir panasiai ta pati. Sekmes smile.gif
crocus
Mano mergytė ik pat primaitinimo kakojo skystai -tokiu beveik vandenuku ar kitokiu skystaliuku įvairios spalvos su varškės kruopelytėm.
vaikasx
Sveikos mamytes, norejau jusu paklausti, gal ir jums kuriai taip yra ar buvo. Maitinu pati, bet dabar pradejau primaitinti koses. iki tol mano dukryte tustindavosi retai, 2 - 3 kartus per savaite, bet viduriai nebuvo neuzkieteje. Pradejus primaitinti lyg ir niekas nepasikeite, tustinasi taip pat retai, tik dabar kieciau ir atrodo, kad jai suntu ka nors padaryti, steni steni ir nieko, nors viduriai normalus...Gal galit patarti kaip padeti vaikui...aciu
neringuša
Pradėjus maitinti tirštesniu maistu išmatos darosi tirštesnės konsistencijos ir jau formuojasi riestainiukai lotuliukas.gif Jei vaikui sunkiau pakakoti duok kartais slyvų tyrelės truputį palaisvins viduriukus mirksiukas.gif
Raideles
Arba avižų košės, kad pralaisvintų vidurius.
vaikasx
QUOTE(neringuša @ 2007 06 19, 09:48)
Pradėjus maitinti tirštesniu maistu išmatos darosi tirštesnės konsistencijos ir jau formuojasi riestainiukai  lotuliukas.gif Jei vaikui sunkiau pakakoti duok kartais slyvų tyrelės truputį palaisvins viduriukus  mirksiukas.gif
*

aciu merginos jums uz patarimus 4u.gif
bet zinokit, kad tie viduriukai tikrai nera kieti, na nezinau visai normalus man atrodo. as galvoju, gal jinai tiesiog nepratusi, del to ir taip sunku jai, visa laik taigi skystai buvo, jokiu pastangu praktiskai nereikejo biggrin.gif
jolitag
Sveikos.Mano maziukui 2 savaites.Kakutyje yra gleivyciu,o siandien daznai tustinosi ir buvo kakutis kaip geltonas kiausinio baltymas.Toks tasus...Ar kas negerai?
Margareta
maniskes kakutis visad buna toks geltonas su baltais trupinukais...
Taide
Greičiausiai, viskas gerai, pagal aprašymą sunku pasakyti. Kai vaikelis dar toks mažas, dėl visko būna neramu. Jus juk lanko med. seselė, tai jei labai neramu, įkalbėk ją pabūti, kol mažiukas pasituštins ir lai pažiūri, ar viskas gerai. Dabar labai svarbu, kad mama būtų rami. Sėkmės, aukit sveiki.
svetelis
kada reiktu sunerimti ir kokios spalvos neturi buti kakutis? kokios buna kai viduriuoja?
Arsua32
Vaikiuko valgancio MP, ismatos turi buti ryskiai geltonos ir grudetos varskytes pavidalo 4u.gif Gleiviu ismatose neturi buti. Esant gleivems, reiktu pasidaryti kakucio tirimuka, nes gal reiks pagerti geruju bakteriju mirksiukas.gif
sweeze
Vienaip ismatos atrodo kai leliuka matini savo pienu,o visai kitaip kai misinukais.As maitinau savo pienu tai ismatos skystos ir ryzos spalvos
kamilyte
Galutiniam pakraupinimui, galiu pasakyti, kad manoji beveik iki šešių mėn. tuštindavosi tik žaliai, su gleivėm, trupiniukais ir t.t... doh.gif Maitinau vien MP, tad visko turėjo gauti pakankamai (priaugdavo po pora kg per mėn.), tik blogai buvo su bakterijom pilvuke, tad pastoviai teko gert gefilus ir jogurto kapsules. Po to viskas po truputį natūraliai susinormalizavo ir jau pamiršom bėdeles. tongue.gif
UREJA
QUOTE(sweeze @ 2007 10 23, 14:07)
Vienaip ismatos atrodo kai leliuka matini savo pienu,o visai kitaip kai misinukais.As maitinau savo pienu tai ismatos skystos ir ryzos spalvos
*

drinks_cheers.gif jo, o kai mišinuku tai jos tirštos
prokruste
mano mazius kakoja viena karta i savaite rolleyes.gif Gyd. sake, kad labai gerai isisavina maista
mazulia
mano vaikeliui 3 men, maitinu MP, ISMATOS TAI RYZOS SU KRAUJINGOM CIUT GLEIVEM,tai zalios ir gana tirstoki, ar taip normalu, ka?kartais skystai normaliai geltonai.tos kraujingos gleives ne daznai ir nedaug, bet buuuuna. verysad.gif
rence*
QUOTE(mazulia @ 2008 01 19, 01:00)
mano vaikeliui 3 men, maitinu MP, ISMATOS TAI RYZOS SU KRAUJINGOM CIUT GLEIVEM,tai zalios ir gana tirstoki, ar taip normalu, ka?kartais skystai normaliai geltonai.tos kraujingos gleives ne daznai ir nedaug, bet buuuuna. verysad.gif
*

Mum 4men, ir su viduriukais jau turejom siokiu toku problemu verysad.gif . Kai buvom pas gydytoja tai ir klause ar ismatose nera gleiviu, kraujo priemaisu.. g.gif Atseit tada reiketu tyrimuka (ismatu paseli) pasidaryti. Mano mazius valgo tik MP ir pries savaite pradejo daznai kakoti, kakis zalsvejo, su gleivem, po to pakilo temp. Nusiunte i infekcine ligonine, padare paseli- bakteriju neisaugo, tai sake virusiukas buvo uzpuoles. Dabar jau viskas ok.
Pagalvok ka valgai, gal kokiu burokeliu ar pan. O viduriuku tirstumas ir keiciasi, mums budavo ir kaip vandeniukas skysti o dabar tirstesni.
mazulia
blink.gif sakai invekcija arba vyrusas g.b.??? bet taip buna tik kartais, nebuna kad kiekv kart kai keiti butu tos kraujingos gleves.
be to burokeliu nevalgau schmoll.gif ir nieko tokio nuo ko taip galetu but.
deluxe
QUOTE(mazulia @ 2008 01 19, 01:00)
*

Nemanau,kad kazkas blogai cia. Mano maziukas irgi taip tustindavosi, ir tokiu kraujingu gysleliu budavo. Viskas normalu. Na zinoma, jei vis delto neramu pasitark su gydytoja.
mazulia
Mum 4men, ir su viduriukais jau turejom siokiu toku problemu verysad.gif . Kai buvom pas gydytoja tai ir klause ar ismatose nera gleiviu, kraujo priemaisu.. g.gif Atseit tada reiketu tyrimuka (ismatu paseli) pasidaryti. Mano mazius valgo tik MP ir pries savaite pradejo daznai kakoti, kakis zalsvejo, su gleivem, po to pakilo temp. Nusiunte i infekcine ligonine, padare paseli- bakteriju neisaugo, tai sake virusiukas buvo uzpuoles. Dabar jau viskas ok.

o kuom gydetes? ar savaime praejo? ryt eisim tyrimus daryt,ziuresim ka parodys. duodu po biski ramuneliu arbatos, jau kaip ir geriau nesimato jau tiek kraujngu gleivyciu. g.gif
mazulia
buvom pas gyd, tyrimai bus tik po 2 dienu. neseniai vel radau pamperse kraujingu gleivyciu verysad.gif kas jam yra? cia daktarai ramiai i viska ziuri, jam sakai tas anas o jis sypsosi, tipo tai normalu. blink.gif
parasykit kam dar taip buvo, kaip gydetes?
ccikas
QUOTE(rence25 @ 2008 01 19, 14:28)
Pagalvok ka valgai, gal kokiu burokeliu ar pan. O viduriuku tirstumas ir keiciasi, mums budavo ir kaip vandeniukas skysti o dabar tirstesni.
*

Sudomino burokeliai. g.gif O nuo ju gali kisti tik spalva vaikucio isskyru ar ir taip negalima ju valgyti?
mazulia
vakar buvom ligoninei del tu paciu kraujo gleiviu. laukem 3 val kad priimtu kad pasakytu man jog uzpakaliuke maza zaizdele, del to biski ir pakraujoja doh.gif aciu Dievui kad nieko rimto thumbup.gif
sake jei vdrug kraujuosim daugiau vaziuot vel pas juos, vienu zodziu.
nemanau kad nuo buroku vaikutis kraujuos schmoll.gif
Klepesova
Dėl spalvos ir konsistensijo: na elementaru- nueikit į parduotuvę pasižiūrėkite į garstyčias, tokias šviesesnes garstyčias- o konsistensija irgi kaip garstyčių (tik ne tų su grūdeliais) Maniškei 10 mėnesiukų, bet labai gerai atsimenu tą spalvą- nes mes su MB nuo vaiko gimimo garstyčių namie neturime- per daug asocijuojasi... nors Mb ir mėgo jas, bet negalėjo net žiūrėt ant stalo lotuliukas.gif
Na vienu metu buvo pas mus gleivių- bet gydytoja pasakė: jei tuštinasi ne dažniau nei valgo- nesijaudinkite, jei matote kad vaikas tampa mieguistas, mažai, valgo, ateikit pas mus... Bet pas mūsų dukrelę viskas buvo gerai- svoris per mėnesį virš 1kg visada tai ir nepergyvenom. wub.gif
O šiaip girdėjau kad pas kitas ir spiriukai tik MP valgant būna... keista- pas mus visad normaliai buvo blush2.gif
O štai kraujuko neturi būti- gerai kad nuėjot pas gydytojus.
mazulia
del profilaktikos duodu ramuneliu arbatos, nu isgeria 2 valg saukstus.is buteliuko negeria.tai vat ismatos pasidare lab vandeningos, ne viduriuoja jisai, skystesnes be visokiu gumuliuku. spalva nu geltona tamsiai arti garstyciu spalvos. tikiuos normalios jos. g.gif
Klepesova
Normalios- pas mus būdavo net taip kad gali iš saskelnių išpilti- kaip tik sesutė buvo atėjusi(ant pačio saskelnių keitimo proceso)- sakė viskas gerai taip ir turi būt. Tik žiūrėt kad nekakoktų dažniau nei valgo ir viskas. Jei matai kad vaikas toks kaip visad kad žandukai normalūs- nekūsta akyse- viskas gerai. Bet čia mums taip sakė.
Agneja
na pas mus iki menesio kazkur dar vis zalsvos ismatos buvo su baltais guruliukais, dabar jau geltonos, kartais pasitaiko gleiviu, maitinu MP, tariausi su vaiko gydytoja, bet sake, kadangi maitinu pati, tai taip ir turi busti ir nieko cia blogo, svarbu svorio normaliai priiauga.
mazulia
darem mes visus tyrimus,sisiuku, kakuciu ax.gif viskas gerai. bet kaip kakojo su gleivem kraujingom taip ir nepraeina. schmoll.gif jau nzn ka galvot. g.gif
gal as cia pamysus ziuriu kuom ir kaip pakakoja, kad taip draskausi blush2.gif
is draugiu niekam taip nebuvo, nzn.
greiciau i lt, nors ten pasakys kas cia g.b.
snaiga
Sveikutes,
aš jau taip pat pradėjau nerimauti dėl kakučio. Maitinu pati ir nieko kito neduodu. Išpradžių mano mažylė tuštindavosi garstyčių spalvos kakučiu su keliais grūdeliais gan skystai ir seselė sakė, kad čia normalu. Tačiau dabar ji tuštinasi gan tirštokai ir labai retai...t.y kas dvi dienas arba net keturias moka išbūti nieko nepadariusi, bet po to tris dienas po vieną sykelį padaro. Jau neramu, tad irgi galvoju skambinti seselei ir klausti. Nors kažkur skaičiau kad žindomi kūdikiai gali ir kelis kartus per dieną daryti ir tik kelis kartus į savaitę.
mazulia
nepergyvenk. reiskia gerai issisavina maista. cia normaliu, svarb kad daro reguliariai kas 4 dienas, jei daugiau, tada gal reikes pasitart su gydytoju. mano drauges mergaite kas 2 diena kakoja. tai kad viskas thumbup.gif
snaiga
QUOTE(mazulia @ 2008 02 09, 20:46)
nepergyvenk. reiskia gerai issisavina maista. cia normaliu, svarb kad daro reguliariai kas 4 dienas, jei daugiau, tada gal reikes pasitart su gydytoju. mano drauges mergaite kas 2 diena kakoja. tai kad viskas  thumbup.gif
*

kad gerai įsisavina maistą, tai jau ir ant mano lėlytės matosi smile.gif Priaugo svorio daugiau nei reikia pagal jos amžių smile.gif
Kol dar jai neskauda nusilengvint, tai galvoju netrukdysiu nei daktarės nei seselės, bet kai ateis laikas pasirodyti poliklinikoj tai vis tiek dėl to jų pasiteirausiu, kad nors širdžiai ramiau būtųsmile.gif
-edita-
mano mazyle panasaus amziaus, kaip ir tavo, maitinu MP ir ismatos yra skystokos, gelsvos spalvos su baltais grudeliais... gydytoja sake, kad tai labai gerai...
dolly`
aga, maniskio irgi kakutis skystas, geltonas, su kruopelem, gydytoja sake, kad toks turi buti kol maitini tik savo pienu... dar pastebejau, kad jis nesmirda-cia dar vienas MP pliusas thumbup.gif
spicykimmy
ir mano sunelio iki dvieju menesiu ismatos buvo skystos, gelsvos su kruopelytem, ir daba tokios pat tik jau tirstesnes. o kaku daro buna kasdien, o buna kasantra
erdne
Laba diena,

Mano dukrytes ismatos iki 4 men buvo skystos, tustindavosi kelis kart arba bent karta dienoj. Po to staiga pradejo tustintis kas 3-5 dienas. Zinau, kad mamos pienukas gerai isisavinamas, bet kakutis toks kietas mazas burbuliukas. Mano mityba reguliuojama, skysciu daug vartoju, mazajai duodu slyvu tyreles, bet niekas nesikeicia. Ir ismatu kvapas ne toks kaip budavo anksciau, toks labai specifinis. Visur raso, kad zindomu kudikiu viduriai uzkieteja retai. Man pieno tikrai netruksta, galiu dar nutraukt nemazai po maitinimo. Ar gali but, kad kudikis visa visa piena, kiek besuvalgo pasisavina? Bet is kur tada kieti viduriukai. Gal buvo kam nors panasiai?
Nireglina
Man buvo panašiai maitinant antrąjį sūnų. Iš pradžių tuštinosi normaliai, vėliau prasidėjo bėdos. Jam buvo apie 2 mėn. Tuštindavosi kas kelias dienas kietai ir mažai. Jausdavosi labai blogai. Matydavau, kad jam blogai, nes vaikas tiesiog klykdavo. Kartais panaudodavau Microlax klizmutę. Pasituštinės vaikas iškart pasijusdavo gerai.Be to jam labai pūsdavo pilvuką. Dėl visų šių priežasčių gyd. davė siuntimą pas gastroenerologą. Ji paskyrė vaikui gerųjų bakterijų, liepė man atsisakyti maisto, kuris su mielėmis ir cukrumi. Jei vaikas nesituština 2 d, trečią dieną daryti klizmutę, nes vaikas labai netoleravo užkietėjusių viduriukų. Visą tai padėjo. Vaikas ėmė tuštintis reguliariai ir nekietai. Kai nuo 5 mėn. pradėjau primaitinti, bėdos iš vis neliko.
erdne
QUOTE(Nireglina @ 2009 01 02, 14:09)
Man buvo panašiai maitinant antrąjį sūnų. Iš pradžių tuštinosi normaliai, vėliau prasidėjo bėdos. Jam buvo apie 2 mėn. Tuštindavosi kas kelias dienas kietai ir mažai.  Jausdavosi labai blogai. Matydavau, kad jam blogai, nes vaikas tiesiog klykdavo. Kartais panaudodavau Microlax klizmutę. Pasituštinės vaikas iškart pasijusdavo gerai.Be to jam labai pūsdavo pilvuką. Dėl visų šių priežasčių gyd. davė siuntimą pas gastroenerologą. Ji paskyrė vaikui gerųjų bakterijų, liepė man atsisakyti maisto, kuris su mielėmis ir cukrumi. Jei vaikas nesituština 2 d, trečią dieną daryti klizmutę, nes vaikas labai netoleravo užkietėjusių viduriukų. Visą tai padėjo. Vaikas ėmė tuštintis reguliariai ir nekietai. Kai nuo 5 mėn. pradėjau primaitinti, bėdos iš vis neliko.
*

Labai aciu uz atsakyma. Siandien po 3 dienu vel darem klizmute, kakutis kaip akmenukai verysad.gif Prisiminiau, kad musu bedos prasidejo, kai iskepiau kalna mieliniu bandeliu su obuoliais... Viskas atsisakau mieliniu kepiniu ir cukraus. Bet vaikuciui tada irgi netinka slyvu sultys su cukrumi g.gif
doris
QUOTE(erdne @ 2009 01 02, 20:51)
Labai aciu uz atsakyma. Siandien po 3 dienu vel darem klizmute, kakutis kaip akmenukai  verysad.gif Prisiminiau, kad musu bedos prasidejo, kai iskepiau kalna mieliniu bandeliu su obuoliais... Viskas atsisakau mieliniu kepiniu ir cukraus. Bet vaikuciui tada irgi netinka slyvu sultys su cukrumi  g.gif
*

slyvų sultys nelabai padės vaikiukui, kuris turi tokių problemų su žarnynu. gal laikinai padės, bet vėliau sukels problemų. jau buvo apie tai kalbėta čia kažkurioj temoj. siūlyčiau apsiriboti MP ir gerosiom bakterijom.
safyraa
Manau kad idealiausia butu nueiti pas daktare,padarytu ismatu tyrimukus smile.gif
Aurosoma
Skaiciau ir truputeli sunerimau g.gif mano vaikutis dar tik 11 dienu, kiek keiciu pampersa (tai buna kokius 8 kartus per para, gal net dazniau) tiek ir buna prikakota, niekada nebuna tik prislapinta, tai gal jis maistelio neisisavina, ar ne per daznai jis kakoja?
Nireglina
Aurosoma, nesijaudink. Normalu, kad naujagimiai taip dažnai tuštinasi.
Belty
Mes i diena po 8-10 pampersus sunaudojam ir kiekviename is ju buna pakakota , bet as neimu i galva bigsmile.gif
Valgo tik MP. Jau geriau dazniau, negu stenetu ir po savaite nedarytu ...
natina
QUOTE(Belty @ 2009 01 11, 14:33)
Mes i diena po 8-10 pampersus sunaudojam ir kiekviename is ju buna pakakota , bet as neimu i galva  bigsmile.gif
Valgo tik MP. Jau geriau dazniau, negu stenetu ir po savaite nedarytu ...
*

maniskis ir dabar panasiai kakoja- 6-8 kartus.
mamulka10

smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.