Įkraunama...
Įkraunama...

Įvažiavimas į JAV

QUOTE(Andrea @ 2009 01 28, 17:57)
Juodaplauke, aciu uz atsakyma!

Sakiau nuleksiu gal cia pas mus iki konsulato, del visa ko. Nes dabar keisti man pasa, kai jis dar galioja del tu keliu savaiciu, kazkaip nesinori g.gif. Turetu buti viskas o.k.
O pasus tai butinai pasiimsiu abu, nes senajame yra galiojanti viza. Siaip ar taip skrydis ir viesbuciai uzsakyti, reikia tik issiaiskinti iki galo del tu nelemtu dokumentu biggrin.gif



Man ir atrodo , kad geriau viska pasiklausk ir susizinok.Tada galesi skristi nesinervuodama, zinosi, kad viskas bus gerai mirksiukas.gif
Jei nebus sunku- parasyk ka sake, galbut kazkam pravers tavo info mirksiukas.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaLina @ 2009 01 16, 06:23)
aš abejoju, kad paskutiniu metu kažkas labai pasikeitė ir gali viską tvarkytis pats. Viskas yra daroma per tuom užsiimančias firmas. Pasiskambink ir paklausk. Work and Travel vyksta tik per firmas. Jos padeda susirast darbą JAV, o turėt darbo pasiūlimą JAV dar būnant Lt yra būtina. Nieks taip J1 vizų nedalina. Bet tos firmos net už tave suranda darbus, čia problemos nėra. O kaip įrodyt, kad tęsi mokslus... gal reik būt į magistrą įstojus. Bet vistiek, jei nori važiuot per WorkandTravel turi "dirbt" su firma

drinks_cheers.gif As pati taip vaziavau tik po 3-io kurso 4u.gif nieks nieko neprase irodyt kad grysi i lt, ten firma viska tvarko uztai jiem pinigus moki, viska ko reikejo is manes tik darbo kontrakto nes rinkausi ta programa kur ieskaisi darbo pats, o ne jie suranda 4u.gif ai dar reikejo studiju planu kopiju ,kad atseit neturetum nei vienos skolos universitete, nes tipo irgi kiti skolu milijona turi negryzta isvaro su visam i jav, tik tiek smile.gif
Atsakyti
Kai vaziavau su h2b, pas mane grupeje buvo studentu is 4 kurso. Visus isleido be problemu ax.gif Tik as su work&travel nerizikuociau, nebent tu tik nori i JAV istrukti. Doleris nieko vertas, darbu cia nera - daugiau isleisi nei uzdirbsi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2009 02 02, 06:43)
Kai vaziavau su h2b, pas mane grupeje buvo studentu is 4  kurso. Visus isleido be problemu ax.gif Tik as su work&travel nerizikuociau, nebent tu tik nori i JAV istrukti. Doleris nieko vertas, darbu cia nera  - daugiau isleisi nei uzdirbsi ax.gif




Tai jau taip- jei vaziuoji uzsidirbti, tai neapsimoka, nebent labai gera specialybe turint ir zinant, kad priims tikrai. VIENA PAZYSTAMA ARCHITEKTURA STUD. TEN IR DIRBA TAI OI... KOKIE PINIGELIAI doh.gif biggrin.gif O seip su darbais ir as girdeju , kad neka siuo metu g.gif
Atsakyti
merginos noriu isvaziuot i usa smile.gif bet nzn nuo ko pradet..gal galetumet pasidalint savo patirtim kaip isvykot kaip isikuret tenai..zinau kad dabar nekas ten su darbais..vis laukiu tinkamo momento bet taip noriu negaliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brunete07 @ 2009 02 06, 04:27)
merginos noriu isvaziuot i usa smile.gif  bet nzn nuo ko pradet..gal galetumet pasidalint savo patirtim kaip isvykot kaip isikuret tenai..zinau kad dabar nekas ten su darbais..vis laukiu tinkamo momento bet taip noriu negaliu smile.gif

Jei neturi ZK arba bent jau darbo visos vaziuoti tikrai nepatariu,nes gyvenimas be popieriu tikrai bus ne pyragai,kaip ir darbo paieskos ir atlyginimas uz ji, o preido dar jei su vaiku doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *NYC*: 06 vasario 2009 - 16:27
Sveikos merginos, gyvenu Airijoje, noretume atvaziuoti i Niujorka 2 savaitem atostogu, kas zinot ar man reikia vizos ar ne. Lietuvos saituose radau, kad lyg ir reikia, o angliskuose, tai vienareiksmiskai, kad nereikia. Susipainiojau, bilietai nebrangus ir visada svajojau pamatyti Niujorka. Is anksto dekinga
Atsakyti
Kas svajojate apie darba jav siuo metu pasakysiu taip: man, kad pagaliau prisiskambinti del bedarbio pasalpos reikejo 4 dienu unsure.gif taip kad vaziuoti laimes iekoti i JAV tikrai ne pats geriausias laikas. Nebent turite 100% garantuota darbo vieta.

Juopdaplauke, kai vaziavau su h2b 8 men kelione atsipirko plius uzsidirbau (nedirbau jokio prastmanaus darbo). Bet 3 men vaziuoti yra beprasmiska, nebent kas nors tave islaikys.

Dianux jei tebesi lt piliete, eik i LT ambasados psl, uzpildyk anketa ir viskas bus aisku. Bet ka tu veiksi 2 sav NYC nelabai isivaizduoju ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hip: 09 vasario 2009 - 06:40
QUOTE(Hip @ 2009 02 08, 23:36)

1.Juopdaplauke, kai vaziavau su h2b 8 men kelione atsipirko plius uzsidirbau (nedirbau jokio prastmanaus darbo). Bet 3 men vaziuoti yra beprasmiska, nebent kas nors tave islaikys.

2.Dianux jei tebesi lt piliete, eik i LT ambasados psl, uzpildyk anketa ir viskas bus aisku. Bet ka tu veiksi 2 sav NYC nelabai isivaizduoju ax.gif

1.Man atrod juodaplauke cia ne prie ko mirksiukas.gif

2.Taigi atostogu vaziuoja,tai kas per klausimas ka veiks biggrin.gif po NYC trankysis mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2009 02 08, 22:36)
Bet ka tu veiksi 2 sav NYC nelabai isivaizduoju

nu zinok ir mano mama buvo 2 savaites, tevas buvo 4 berods ir tai keikesi sake 2 but uztektinai nei uztektinai, nusibodo namo norejosi,pamate viska ka buvo imanoma NYC pamatyt, taip kad 2 sav labai super, aisku jei ziuret is finansines puses bitietai 2 savaitem tikrai neapsimoka pirkt, nes nepigus malonumas gaunasi, bet siaip pasibut, pamatyt uztenka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2009 02 09, 07:36)
Kas svajojate apie darba jav siuo metu pasakysiu taip: man, kad pagaliau prisiskambinti del bedarbio pasalpos reikejo 4 dienu unsure.gif taip kad vaziuoti laimes iekoti i JAV tikrai ne pats geriausias laikas. Nebent turite 100% garantuota darbo vieta.

Juopdaplauke, kai vaziavau su h2b 8 men kelione atsipirko plius uzsidirbau (nedirbau jokio prastmanaus darbo). Bet 3 men vaziuoti yra beprasmiska, nebent kas nors tave islaikys.

Dianux jei tebesi lt piliete, eik i LT ambasados psl, uzpildyk anketa ir viskas bus aisku. Bet ka tu veiksi 2 sav NYC nelabai isivaizduoju ax.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif Taigi mes tik atostogu vaziuojam ne dirbti. Ir labai aciu uz atsakyma. Sekmes
Atsakyti
Turiu viena klausimeli. Man atvykus i NYC as galeciau studijuoti tik po metu ?ar tiesa?aciuis anksto uz ats 4u.gif
Atsakyti