Įkraunama...
Įkraunama...

Įvažiavimas į JAV

laba diena,

norejau paklausti patarimo. Noretumem sia vasara su vyru skristi i JAV paatostogauti ir apsizvalgyti... aisku tikimybe yra ir pasilikti jei labai patiks ir pasiseks, nes UK jau per ilgai uzsibuvojom biggrin.gif
Reikalas tas, kad kai man buvo kokie 13 metu, mano tevai bande gauti viza ambasadoje ir mes visi trys buvome pramesti... ar man reikia eiti i ambasada vel dabar ar galiu skristi tiesiai? Ir jei reikia, tai ar i LT ambasada Anglijoje? Sorry, visiskai zalia sioje srityje esu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DKNight @ 2009 04 19, 10:50)
laba diena,

norejau paklausti patarimo. Noretumem sia vasara su vyru skristi i JAV paatostogauti ir apsizvalgyti... aisku tikimybe yra ir pasilikti jei labai patiks ir pasiseks, nes UK jau per ilgai uzsibuvojom  biggrin.gif
Reikalas tas, kad kai man buvo kokie 13 metu, mano tevai bande gauti viza ambasadoje ir mes visi trys buvome pramesti... ar man reikia eiti i ambasada vel dabar ar galiu skristi tiesiai? Ir jei reikia, tai ar i LT ambasada Anglijoje? Sorry, visiskai zalia sioje srityje esu  ax.gif


Matyt reikės vizos tau, nes ten rašoma, kad jei kada nors buvo atmestas vizos prašymas, važiuoti pagal bevizį negali. Tik eiti reikės ne į Lietuvos ambasadą, o į JAV ambasadą (tik nežinau, ar UK, ar Lietuvoj)
Atsakyti
nu jeigu atmestu vel tai butu virsune... juk ne nuo manes vaiko tada priklause viskas..dar pries tiek daug metu doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DKNight @ 2009 04 19, 15:48)
nu jeigu atmestu vel tai butu virsune... juk ne nuo manes vaiko tada priklause viskas..dar pries tiek daug metu  doh.gif  smile.gif



turi ketinimu nelegaliai salyje pasilikti ir manai butu virsune jei atmestu vel doh.gif lotuliukas.gif bajeriste...
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2009 04 19, 23:53)
turi ketinimu nelegaliai salyje pasilikti ir manai butu virsune jei atmestu vel  doh.gif  lotuliukas.gif  bajeriste...


Lyg ten kasnors zinotu, jeigu as pati nesu tikra. Apskritai planai yra atostogoms.
Atsakyti
QUOTE(DKNight @ 2009 04 19, 15:48)
nu jeigu atmestu vel tai butu virsune... juk ne nuo manes vaiko tada priklause viskas..dar pries tiek daug metu  doh.gif  smile.gif


Aš turėjau omeny, kad be vizos važiuoti negalėsi dėl to, kad anksčiau buvo viza atsakyta. O dabar tai vertins pagal esamą situaciją.
Bet nelegaliai pasilikti tikrai būtų nekokia mintis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(DKNight @ 2009 04 19, 23:35)
Lyg ten kasnors zinotu, jeigu as pati nesu tikra. Apskritai planai yra atostogoms.

Patarciau pasiskambinti i ambasada del sio klausimo, jei nori gauti viza atostogauti, bet tikrai patariu jei noresite pasilikti tenai tai manau geriau prasyti vizos del pasilikimo ir taip toliau, nes amerikonai i tai ziuri dabar dar griesciau, cia ne europa kai galime , bet kur vaziuoti ir pasilikti. O siaip jei norite pirma pasiziureti ar patiks usa kaip atostogoms tai aisku galite vaziuoti, bet tik pasitikslink ambasadoje kaip del vizos manau ir uk gali paklausti ten usa amabasados, nes as pati vaziavau pasizvalgyti ar man patiks usa, nes maniskis tenai kitais metais ruosiasi pratesti medicinos studijas ir taip pat dirbti ligonineje.
Atsakyti
QUOTE(rozyte255 @ 2009 04 20, 11:36)
Patarciau pasiskambinti i ambasada del sio klausimo, jei nori gauti viza atostogauti, bet tikrai patariu jei noresite pasilikti tenai tai manau geriau  prasyti vizos del pasilikimo ir taip toliau, nes amerikonai i tai ziuri dabar dar griesciau, cia ne europa kai galime , bet kur vaziuoti ir pasilikti. O siaip jei norite pirma pasiziureti ar patiks usa kaip atostogoms tai  aisku galite vaziuoti, bet tik pasitikslink ambasadoje kaip del vizos manau ir uk gali paklausti ten usa amabasados, nes as pati vaziavau pasizvalgyti ar man patiks usa, nes maniskis tenai  kitais metais ruosiasi pratesti medicinos studijas ir taip pat dirbti ligonineje.


labai aciu uz atsakyma ir patarima. Taip ir padarysiu del ambasados, tiesus ir aiskiausias kelias vistik. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Tynka- @ 2009 04 19, 16:54)
Aha, teisingai supratai  biggrin.gif Mes apsistojom labai smagiame jaunimo viešbuty- tai jei jūs su šeima, spėju kad netiks  ax.gif Atvažiavom dieną prieš, įsikūrėm (pačiam centre), tada išėjom pasivaikščioti po miestą. Viešbučio darbuotojų pasiklausėm kelio- jie mums viską maloniai paaiškino, dar ir žemėlapį davė  bigsmile.gif Tiesiog pamaklinėjom po senamiestį- jis nėra juk labai didelis, pasiklysti būtų sunku  biggrin.gif Vakare nuėjom pavalgyti pierogių labai skanių essen.gif Ryte pėsti nuėjom į ambsadą, po to grįžom dar į miestą pasivaikščiot, užlipom į tokį aukštą apžvalgos bokštą- irgi buvo smagu. Bet žinok neatsimenu nieko kaip kas vadinasi, jokių gatvių pavadinimų, nieko  ax.gif  blush2.gif Tiesiog pasiklauskit žmonių, į kurią pusę senamiestis  biggrin.gif O bokštas va taip atrodo: (deja, turiu tik naktinę iššiliejusią foto)



Labai aciu uz atsakyma wub.gif 4u.gif ir kad nepatingejai ir foto ikeliai dar thumbup.gif
Nes is tikruju neisivaizduoju kokios kainos viezbuciuose, ar kur.Aisq noretusi neisbrangiausiuju kad butu, juk vistiek tik permiegoti reiks.
O del gatviu- suprantu.Nes pas mane irgi galva schmoll.gif vardai, gatves- niekaip neisimenu is pradziu blush2.gif O gal atsimeni tas ju Centras kokioj gatvej? kad zinoti i kuri gala ziureti nakvyne.Ir dar noriu paklausti, ar toli nuo centro iki ambasados? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*juodaplauke* @ 2009 04 21, 02:42)
Labai aciu uz atsakyma  wub.gif  4u.gif  ir kad nepatingejai ir foto ikeliai dar  thumbup.gif
Nes is tikruju neisivaizduoju kokios kainos viezbuciuose, ar kur.Aisq noretusi neisbrangiausiuju kad butu, juk vistiek tik permiegoti reiks.
O del gatviu- suprantu.Nes pas mane irgi galva schmoll.gif  vardai, gatves- niekaip neisimenu  is pradziu blush2.gif  O gal atsimeni tas ju Centras kokioj gatvej? kad zinoti i kuri gala ziureti nakvyne.Ir dar noriu paklausti, ar toli nuo centro iki ambasados?  smile.gif


Nėra už ką 4u.gif biggrin.gif Toliau rašau geltonai, nes jau tikrai offtopic ax.gif
Mes už viešbutį mokėjom nebrangiai- bet tai dėl to, kad ten, kaip sakiau, tokie a la jaunimo nakvynės namai. Dabar pažiūrėjau internete- toks kaip mūsų dvivietis kambarys kainuoja apie 200 zlotų (su pusryčiais). O tu tiesiog pagooglink "hotels/motels in warsaw", pilna informacijos..
Šiaip patarčiau Google maps atsidaryti Varšuvos žemėlapį. Centras yra maždaug ten, kur susikerta Marszalkowska ir Aleje Jerozolimskie. Mes buvom apsistoję truputį šiauriau nuo tos sankryžos, senamiestis nuo ten yra į šiaurės rytus, o ambasada- į pietryčius (Piekna gatvėje, ji kertasi su Marszalkowska. Pėsčiomis iki ten keliavom apie pusvalandį). Tad viešbučio galite dairytis maždaug toje vietoje- bus netoli tiek iki senamiesčio, tiek iki ambasados bigsmile.gif
Senamiestis žemėlapyje pažymėtas "Staro miasto", jis yra į šiaurę nuo "Aleja Solidarnosci" ir "Krakowskie Przedmescie" (pastarąja irgi patarčiau prasieiti- ten rasit Prezidentų rūmus bei paminklą Adomui Mickevičiui biggrin.gif ) gatvių sankirtos- ten yra ta aikštė, kurios nuotrauką čia įdėjau, joje stovi Zamek Krolewski (kaip suprantu, valdovų rūmai) ir Kolumna Zygmunta III Wazyc, nuo tos aikštės mes patraukėm tgiliau į senamiestį Swietojanska gatve, ja eidami radom dar kitą gražią aikštę, o galiausiai pasiekėm Barbakaną ir dar kažkokius rūmus.
Apžvalgos bokštas yra minėtoje Marszalkowska gatvėje, visai šalia (į šiaurės vakarus) nuo tos "pradinės" Marszalkowska ir Aleje Jerozolimskie sankryžos. Kaip matau žemėlapyje, tas bokštas vadinasi "Palac Kulturi i Nauki". AUtobusų stotis taip pat visai šalia, į rytus.
O jei nenorite klaidžioti, tiesiog imkit taksi ir sakykit adresą, kur vežt- atstumai nedideli- nebus labai brangu biggrin.gif Tik prieš važiuodami pasigooglinkit teksi telefonų numerius, kad būtų mažiau strioko

Tai va tai tiek biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Tynka-: 21 balandžio 2009 - 19:03
Kad nuo pacios Marszalkowska ir aleja Jerozolimskie yra visai nebrangiu viesbuciu. As pries metus buvau Lenkijoje. As apsistojau tikrai nebrangiame viesbutyje ir visai netoli ambasados, kai kitu salia esanciu viesbuciu kainos buvo trigubai didesnes ax.gif

Paieskosiu to lenkisko zemelapiuko, su kuriuo keliavau Lenkijon...

Tik smalsauju, o kodel reikia i Lenkija vaziuoti? Mano pazistama ruosiasi i JAV, tai pokalbis jai vyks Vilniuje. Viza - K1. Manau pacios viza kitokia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laureta: 21 balandžio 2009 - 19:14
.......Kas Del Varsuvos-mes buvom apsistoje Old Town Appartments-para 30 euru paciame senamiestyje-butukas su viskuo thumbup.gif . Isejus is senamiescio sedi i miesto transporta ir nereikia jaudintis del taksi. O Varsuva buvo tikrai nuostabi drinks_cheers.gif
Atsakyti